خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشید
      بزارید وضعیت خودمو بگم و اگه کسی تونست بنده رو راهنمایی کنه ممنون میشم
      بنده کنکور 93 اولین کنکورم بود و از رتبم خوشم نیومد و نرفتم دانشگاه و از یه سال فرصت استفاده کردم و نشستم واسه کنکور 94 اونم شرکت کردم که کنکور زبان تو یه شهری دانشگاه شبانه قبول شدم اما نرفتم
      واسه اینکه موقه سربازیم رسیده بود رفتم دانشگاه آزاد ثبت نام کردم و نشستم خوندم واسه کنکور 95
      کنکور زبان 95 قبول شدم و دانشگاه روزانه واسه رشته ادبیات انگلیسی خوندم و الانم ترم ششم ادبیات انگلیسیم
      میخواستم بدونم با شرایط بنده میشه توی کنکور سال 99 یعنی این کنکور نه بعدیش شرکت کنم؟ چون میخوام واسه کنکور تجربی بخونم...رشته خودم هم تجربی بود توی دبیرستان
      مشکلی واسه سربازی و اینا پیش نمیاد؟ و اینکه میتونم همزمان هم کنکور ارشد رشته خودم رو شرکت کنم و هم کنکور تجربی؟ چون اگه تجربی رو رتبه خوبی نیارم میخوام ارشد رشته خودم رو ادامه بدم
      ممنون میشم دوستان هرکی تونست راهنمایی کنه سپاس

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشید
      بنده کنکور 93 اولین کنکورم بود و از رتبم خوشم نیومد و نرفتم دانشگاه و از یه سال فرصت استفاده کردم و نشستم واسه کنکور 94 اونم شرکت کردم که کنکور زبان تو یه شهری دانشگاه شبانه قبول شدم اما نرفتم
      واسه اینکه موقه سربازیم رسیده بود رفتم دانشگاه آزاد ثبت نام کردم و نشستم خوندم واسه کنکور 95
      کنکور زبان 95 قبول شدم و دانشگاه روزانه واسه رشته ادبیات انگلیسی خوندم و الانم ترم ششم ادبیات انگلیسیم
      میخواستم بدونم با شرایط بنده میشه توی کنکور سال 99 یعنی این کنکور نه بعدیش شرکت کنم؟ چون میخوام واسه کنکور تجربی بخونم...رشته خودم هم تجربی بود توی دبیرستان
      مشکلی واسه سربازی و اینا پیش نمیاد؟ و اینکه میتونم همزمان هم کنکور ارشد رشته خودم رو شرکت کنم و هم کنکور تجربی؟ چون اگه تجربی رو رتبه خوبی نیارم میخوام ارشد رشته خودم رو ادامه بدم

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      قواعد عربی عوض شده بسیاااار بسیااار بسیااار زیاد .. تعجب میکنم همچین حرفی میزنید
      عوض که نه البته خیلی چیزا حذف شده.. در واقع آسون تر شده پس جای نگرانی نیست..
      درمورد زیست هم بگم که آسون تر شده به زعم من ..
      البته اگر کلماتِ حدادی رو نادیده بگیریم
      ولی خب در کل متن کتاب خیلی خیلی خلاصه است و دیگه توی کتابای زیست نطام جدید اون روشِ (درسنامه نخون ؛ فقط کتابو بخون و نکته هاشو خودت دربیار ) عملا پاسخگو نیست... حتما به یک کتاب کمک درسی با درسنامه مفهومی و ترکیبی جامع نیاز دارید..
      کلی لغت عری جدید اضافه شدع

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا کسی نیست جواب بنده رو بده؟ لازمه و خیلی ضروری که یه پاسخ درست داشته باشم زودتر
      ممنون

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghostkillercr7 نمایش پست ها
      واقعا کسی نیست جواب بنده رو بده؟ لازمه و خیلی ضروری که یه پاسخ درست داشته باشم زودتر
      ممنون
      سوالت چیه؟

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

کنکور زبان 95 قبول شدم و دانشگاه روزانه واسه رشته ادبیات انگلیسی خوندم و الانم ترم ششم ادبیات انگلیسیم و میخوام بعد گرفتن لیسانسم توی کنکور 99 شرکت کنم

میخواستم بدونم با شرایط بنده میشه توی کنکور سال 99 شرکت کنم؟ چون میخوام واسه کنکور تجربی بخونم...رشته خودم هم تجربی بود توی دبیرستان

7. Top | #52
      mnn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استارتر من هستم: )

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور زبان 95 قبول شدم و دانشگاه روزانه واسه رشته ادبیات انگلیسی خوندم و الانم ترم ششم ادبیات انگلیسیم و میخوام بعد گرفتن لیسانسم توی کنکور 99 شرکت کنم

میخواستم بدونم با شرایط بنده میشه توی کنکور سال 99 شرکت کنم؟ چون میخوام واسه کنکور تجربی بخونم...رشته خودم هم تجربی بود توی دبیرستان

لطفا کسی جواب بده

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا کسی جواب بده
      جای اشتباهی سوالم رو پرسیدم؟

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا کسی جواب بده
      اگه لیسانس بگیرید متاسفانه دیگه تا پایان خدمت یا معافیت نمیتونید کنکور سراسری شرکت کنید.معافیت تحصیلی برا هر مقطعی فقط یه بار میدن.فقط میتونید کنکور ارشد بدین حتی بدون سربازی ولی کنکور سراسری مجدد خیر.حتی حین خدمت هم نمیتونید اگه قبول شدین سراسری،ایست خدمتی بزنید.فقط یا پایان خدمت یا معافیت دائم.

چون گفتین ترم 6 هستین.پس تا تابستون 99 هنوز لیسانستون رو نمیگیرید.بعدش هم خیلی سریع که برا سربازی اقدام کنید سه چهار ماهی طول میکشه که برید خدمت.یعنی شما از اخرای سال 99 برین سربازی دو سال هم این دوره بیهوده عمر و وقتتون رو میگیره میشه سال 1401! تو خدمت هم معمولا درس خوندن دشواره مگه جای خیلی خوبی باشید.پس بخوان بعد خدمتتون هم یک سالی بخونید عملا خودتون رو برای کنکور 1402 باید اماده کنید که با توجه به لحظه ای بودن قوانین کشور.تا 1402 معلوم نیست چه بشه اینجا!!!

فکر میکنم تنها راهی که بتونید 99 کنکور بدین بدون سربازی رفتن این هستش که سال دیگه ترم اخر که باشید از لیسانس انصراف بدین اون وقت میتونید.البته اینو دقیق مطمئن نیستم

ویرایش توسط alk1370 : 14 اسفند 1397 در ساعت 23:34

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن