خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

۶ اُمین کنکور و پایه صفر..کمک لطفا

سلام بچه ها..من ۲۱ سالمه، ۹۸ ۶ امین کنکورم میشه..هیچی تا الان نخوندم،دیگه توان پشت کنکور موندن هم ندارم..اصلا دلم نمیخواد ثبت نام کنم. اولین کنکور سال ۹۳ رتبه ام ۱۲ هزار بود و کنکور ۹۷ رتبه ام ۹۴ هزار..اصلا مجاز نشدم. الان من بازم ثبت نام کنم برای کنکور؟ فقط به هدف پزشکی؟ من خودم میخوام مدرک زبانم رو بگیرم و مهرماه سال بعد برم داروسازی قبرس و یا پزشکی قبرس..حداقل میتونم تو ترکیه اجازه کار بگیرم و مدرکمو تایید کنم و از اون طریق بیام ایران.. یا اینکه روانشناسی و یا کارگردانی آزاد بدون کنکور برم..چیکار کنم بچه ها راهنمایی کنید لطفا به نظرتون کدوم کار به صلاح عه؟ آیا تضمینی هست من داروسازی قبرس خوندم ترکیه مدرکمو تایید کنه؟ و اگر کرد،ایران هم قبول کنه؟ راهنمایی لطفا
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی پیچیده شد...
      منم تو یه برهه ای از زمان به همینفکر میکردم ولی در نهایت فهمیدم راحت ترین کار اینه که داخل همین ایران قبول شم ولی پزشکی خاج فقط به کسایی توصیه میشه که وضع مالی خیلی توپی داشته باشن...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      خیلی پیچیده شد...
      منم تو یه برهه ای از زمان به همینفکر میکردم ولی در نهایت فهمیدم راحت ترین کار اینه که داخل همین ایران قبول شم ولی پزشکی خاج فقط به کسایی توصیه میشه که وضع مالی خیلی توپی داشته باشن...
      به نظرت ترکیه داروی قبرس رو تایید میکنه؟ چون ایران گفته اگه تو دانشگاهی که مورد تایید نیست بخونی و بعد تاییدیه بگیری از یه دانشگاه مورد تایید، ایران هم مدرک رو قبول میکنه
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چطوری 98 ششمین کنکورته اما 21 سالته؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      طرح ورود دانشجوی خارجی کنسل شده فک کنم
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samira-t نمایش پست ها
      چطوری 98 ششمین کنکورته اما 21 سالته؟
      اولین کنکورم ۹۳ بود تو ۱۷ سال تمام. جهش داده بودم خیر سرم یه سال جلو بیفتم
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      طرح ورود دانشجوی خارجی کنسل شده فک کنم
      نه سوالم اینه کلا داروسازی قبرس تو ترکیه معتبره یا نه. مدرک اونجا ارزشیابی میشه و اجازه کار داده میشه یا نه.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا حضرت عباس

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      یا حضرت عباس
      اینکه ۶ امین کنکورمه؟ اینکه هیچی نخوندم؟ اینکه میخوام برم داروی قبرس؟ اینکه ۲۱ سالمه و آواره ام؟ کدوم یا حضرت عباس
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

اینکه ۶ امین کنکورمه؟ اینکه هیچی نخوندم؟ اینکه میخوام برم داروی قبرس؟ اینکه ۲۱ سالمه و آواره ام؟ کدوم یا حضرت عباس
      هیچکدوم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متاسفانه داخل این فروم هیچکس نمیتونه به شما کمک کنه همه رقیبن من خواستم چن تا سوال از یکی از دانشجو های پزشکی همین جا بپرسم رفتم کانال تلگرامش مثل برره 200تومن وشد
      البته بعضی بچه ها واقعا خوبن اما اونا هم دیگه انلاین نیستن و مشغول درس خوندن

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینک مدرک قبرس معتبر هست توی ترکیه یا نه ک باید از یه جای معتبر بپرسی نه همین جایی
      داروسازی قبرس تا پارسال ایران معتبر بود اما از امسال معتبر نی پزشکی ک اصلا نیس
      بنظرم با روند رتبه ات ک بجای بهتر شدن خیلییی بدتر شده واقعا فکر کن ببین میتونی این مدتو بخونی؟مهمتر ازون اگ خدای نکرده پزشکی نشد حاضری بری پیرا یا نه!
      برو از یه مشاور مجرب کمک بگیر نه اینجا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما چرا این طوی به خودت ظلم میکنی ؟ نمی خوای کنکور بدی ودوست نداری دیگه چرا به خودت ظلم می کنی ؟
      چرا رشته های بدون کنکور شرکت نمی کنی ؟
      چرا به رشته های دیگه فکر نمیکنی ؟

انتظار یه حال و حس خوب داری؟ یه کسی بیاد بگه ! تو حتما ً موفق میشی؟ تو با این کارات حتما پزشک مشی ؟ تو حتما میتونی بری خارج از کشور و خیلی ها این کارو کردن و شده و برای تو میشه ؟! یا بر عکس یکی بیاد بگه نه دوست من نمیشه دلت خوشه ؟ با کدوم پول ؟ یه سری ها رفتن پشیمون شدند و...... !!!!
      الان شرکت کنی به هدف پزشکی ! نه اصلا و ابداً ! شرکت کن به هدف موفقیت و هر چیزی که دلت میخواد برو ! آبرت انیشتن باباش میزد تو سرش می گفت برو مهندس شو پدر سوخته ! ولی می گفت نه می خوام به چیزی که دوست دارم برسم !
      دوباره خود آلبرت انیشتن میزد تو سر پسرش می گفت مگه مهندسی هم رشته است که تو رفتی ؟ پسرش می گفت دلم میخواد مهندس باشم که خیلی کارا می تونه بکنه !

شما بشین با خودت خلوت کن دوست عزیز ! هیچ کسی به اندازه خود شما خود شما رو نمی شناسه و هیچ کس به اندازه خود آدم برای خودش دل نمی سوزونه !

به قول دوستمون آقا احسان : احسان0 هیچ کسی نمی تونه بهتون کمک کنه ! همه یه جوری بهت نگاه میکنند ! بی تعارف هم میگم : شک نکن این حالت تو باعث خوشحالی خیلی ها هم هست ! فقظ صداش رو در نمیارن !
      میایی این جا به کسی مشورت میدی و ازش می پرسی حالا میخوای خودت چی کار کنی حتی جوابت رو هم نمیده ! دیگه چه برسه به این که راهنماییت کنه !

این قبرس و مدرک و ترکیه و.... ! اگر مرد عملی حتماً این کارو بکن ! اگر در خودت می بینی زبان رو اوکی مینونی بکنی و از طرفی مالی هم انقدرها هست که بتونی خودت رو تامین کنی یا نهایتا بعد از خروج از کشور و تحصیل یه کاری هم بکنی و درامد کسب کنی خیلی خیلی هم خوبه ! دست به زانو بزن و بلند شو برای زندگیت خودت فکر کن و خودت با خودت خلوت کن !

اگر به آزاد هم فکر میکنی که میتونی بری ! هزار مرتبه بهت میگم برو ! یه پرستاری دانشگاه آزاد یا رشته بدون کنکور دیگه اش برو آینده ات رو تامین می کنی ! و راحت میشی از این بلوای زندگی ! یه دوستی رو می شناختم : هر کنکور میداد هیچی نمی آورد تا رفت پرستاری آزاد ! ( از خواسته هاش کم کرد ) الان صاحب خونه زندگی فرزند شده و خیلی هم خوشبخته !

برای تبدیل وضعیت درسی از قبرس به ترکیه و از ترکیه به ایران : اینجا بچه ها بیشترشون پشت کنکوری هستند نه اون دسته از بچه های که اپلای میدن و میرن ! در انجمن های دیگه بپرس ! ولی مدرک های که ایران قبول داره : دانشگاه های خارجه مورد تایید وزارت علوم هستش که در سایتش بری بهتر بدست میاری !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم حالا این 4ماه هم شانستو امتحان کن و بخون.اصلا به اون 6تای قبلیییی فک نکن .فک کن این اولین کنکور توعه و توهم فقط 4ماه وقت دای.اصلا همه فک کن 4ماه وقت دارن
      امقدر به گذشتت فک نکن .گذششتو و خودتوببخش. من امسال که قبول نشدم بعد بابام اومد و بهم گفت که رضوان دیگه اصلااااا به گذشتت فک نکن و خودتو ببخش.به خودت و به همه بگو که اصلااا دوست داشتی که تا الان درس بخونی
      اقااا اصلا دلت خواسته درس نخونی تا الان و از الان و امسال بخونی قبول شیییی تو هم همینو بگو
      دوست داداش من سال سوم راهنمایی بعد رفت مجارستان که از اونجا بره روسیه پزشکی بخونه واز دروان دبیرستان دیگه کاراشو کرده بود
      بببین دقیقاااا سالی 300میلیون برات درمیاد
      حالا ب غیر از مسئله مالی و خیلی اذییت میشی.چون توی اونحا و توی کلاس تو هیچ همزبونی نداری .حداقل توی ایران ادم بره دوغ شناسی بخونه توی دانشگاه همزبون که داری .
      باز اگه با چندنفر از اینجا گروهی بری خب خیلیییی بهتره اونجا تنها نیستی.کلی اذییت های دیگه هم داره

ب نظرم این 300میلیون که 8 سال میخوای بدی و همنجا درس بخون بقیشو برای خودت سپرده کن و ماشین بخر و ازین کارا . بعدش هم همیجا بخون پردیس بیار برو

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم حالا این 4ماه هم شانستو امتحان کن و بخون.اصلا به اون 6تای قبلیییی فک نکن .فک کن این اولین کنکور توعه و توهم فقط 4ماه وقت دای.اصلا همه فک کن 4ماه وقت دارن
      امقدر به گذشتت فک نکن .گذششتو و خودتوببخش. من امسال که قبول نشدم بعد بابام اومد و بهم گفت که رضوان دیگه اصلااااا به گذشتت فک نکن و خودتو ببخش.به خودت و به همه بگو که اصلااا دوست داشتی که تا الان درس بخونی
      اقااا اصلا دلت خواسته درس نخونی تا الان و از الان و امسال بخونی قبول شیییی تو هم همینو بگو
      دوست داداش من سال سوم راهنمایی بعد رفت مجارستان که از اونجا بره روسیه پزشکی بخونه واز دروان دبیرستان دیگه کاراشو کرده بود
      بببین دقیقاااا سالی 300میلیون برات درمیاد
      حالا ب غیر از مسئله مالی و خیلی اذییت میشی.چون توی اونحا و توی کلاس تو هیچ همزبونی نداری .حداقل توی ایران ادم بره دوغ شناسی بخونه توی دانشگاه همزبون که داری .
      باز اگه با چندنفر از اینجا گروهی بری خب خیلیییی بهتره اونجا تنها نیستی.کلی اذییت های دیگه هم داره

ب نظرم این 300میلیون که 8 سال میخوای بدی و همنجا درس بخون بقیشو برای خودت سپرده کن و ماشین بخر و ازین کارا . بعدش هم همیجا بخون پردیس بیار برو
      قبرس که هر سال کلی ایرانی میرن..ببین من شرایطم واقعا مسخره است اصلا حوصله باز کردن درسهای دبیرستانو ندارم دیگه. من واسه خاطر همزبون یه چرتی تو ایران بخونم بعد ببینم بقیه که رفتن قبرس مدرکشونو یه جوری اوکی کردن میترکم..دو سال پیش نرفتم الان پشیمونم..نمیخوام دیگه پشیمون بشم.
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن