خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام
      شما چرا این طوی به خودت ظلم میکنی ؟ نمی خوای کنکور بدی ودوست نداری دیگه چرا به خودت ظلم می کنی ؟
      چرا رشته های بدون کنکور شرکت نمی کنی ؟
      چرا به رشته های دیگه فکر نمیکنی ؟

انتظار یه حال و حس خوب داری؟ یه کسی بیاد بگه ! تو حتما ً موفق میشی؟ تو با این کارات حتما پزشک مشی ؟ تو حتما میتونی بری خارج از کشور و خیلی ها این کارو کردن و شده و برای تو میشه ؟! یا بر عکس یکی بیاد بگه نه دوست من نمیشه دلت خوشه ؟ با کدوم پول ؟ یه سری ها رفتن پشیمون شدند و...... !!!!
      الان شرکت کنی به هدف پزشکی ! نه اصلا و ابداً ! شرکت کن به هدف موفقیت و هر چیزی که دلت میخواد برو ! آبرت انیشتن باباش میزد تو سرش می گفت برو مهندس شو پدر سوخته ! ولی می گفت نه می خوام به چیزی که دوست دارم برسم !
      دوباره خود آلبرت انیشتن میزد تو سر پسرش می گفت مگه مهندسی هم رشته است که تو رفتی ؟ پسرش می گفت دلم میخواد مهندس باشم که خیلی کارا می تونه بکنه !

شما بشین با خودت خلوت کن دوست عزیز ! هیچ کسی به اندازه خود شما خود شما رو نمی شناسه و هیچ کس به اندازه خود آدم برای خودش دل نمی سوزونه !

به قول دوستمون آقا احسان : احسان0 هیچ کسی نمی تونه بهتون کمک کنه ! همه یه جوری بهت نگاه میکنند ! بی تعارف هم میگم : شک نکن این حالت تو باعث خوشحالی خیلی ها هم هست ! فقظ صداش رو در نمیارن !
      میایی این جا به کسی مشورت میدی و ازش می پرسی حالا میخوای خودت چی کار کنی حتی جوابت رو هم نمیده ! دیگه چه برسه به این که راهنماییت کنه !

این قبرس و مدرک و ترکیه و.... ! اگر مرد عملی حتماً این کارو بکن ! اگر در خودت می بینی زبان رو اوکی مینونی بکنی و از طرفی مالی هم انقدرها هست که بتونی خودت رو تامین کنی یا نهایتا بعد از خروج از کشور و تحصیل یه کاری هم بکنی و درامد کسب کنی خیلی خیلی هم خوبه ! دست به زانو بزن و بلند شو برای زندگیت خودت فکر کن و خودت با خودت خلوت کن !

اگر به آزاد هم فکر میکنی که میتونی بری ! هزار مرتبه بهت میگم برو ! یه پرستاری دانشگاه آزاد یا رشته بدون کنکور دیگه اش برو آینده ات رو تامین می کنی ! و راحت میشی از این بلوای زندگی ! یه دوستی رو می شناختم : هر کنکور میداد هیچی نمی آورد تا رفت پرستاری آزاد ! ( از خواسته هاش کم کرد ) الان صاحب خونه زندگی فرزند شده و خیلی هم خوشبخته !

برای تبدیل وضعیت درسی از قبرس به ترکیه و از ترکیه به ایران : اینجا بچه ها بیشترشون پشت کنکوری هستند نه اون دسته از بچه های که اپلای میدن و میرن ! در انجمن های دیگه بپرس ! ولی مدرک های که ایران قبول داره : دانشگاه های خارجه مورد تایید وزارت علوم هستش که در سایتش بری بهتر بدست میاری !

آزاد چجوریه ثبت نام بدون کنکورش؟ مثلا شیراز کارگردانی داره، چه جوری باید ثبت نام کنم کارگردانی بدون کنکور آزاد شیراز؟ الان که وقتش گذشته واسه سال بعد میگم. من یا میرم داروی قبرس یا مهندسی نفت بدون کنکور یا کارگردانی بدون کنکور..
      To the hope of it all..

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله اون مربوط به دانشجویانی هست که چند ترم میخونن و برمیگرن برای ادامه تحصیل در ایران ولی کسانی ک فارغ التحصیل شده باشند و مدرکشون مورد تایید وزارت بهداشت باشه مشکلی برای کار کردن نخواهند داشت
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      طرح ورود دانشجوی خارجی کنسل شده فک کنم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

آزاد چجوریه ثبت نام بدون کنکورش؟ مثلا شیراز کارگردانی داره، چه جوری باید ثبت نام کنم کارگردانی بدون کنکور آزاد شیراز؟ الان که وقتش گذشته واسه سال بعد میگم. من یا میرم داروی قبرس یا مهندسی نفت بدون کنکور یا کارگردانی بدون کنکور..
      رشته های دانشگاه آزاد اسلامی شیراز - دانشگاه آزاد اسلامی شیراز
      سرچ کن کارگرد :
      برای بهترین نتیجه این هست یه همت کنی و یه تماس باهاشون بگیری ! شاید تونستن ثبت نامت کنند. و بهترین حالت راهنماییت میکنند !

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با سلام و احترام
      تحصیل در رشته های گروه پزشکی در خارج از کشور میتونه کار سخت و پر هزینه ای باشه چه بسا بعد از اتمام تحصیل اگر قصد بازگشت داشته باشین مدرکتون در ایران تایید نشه(هر ساله قوانین جدیدی تصویب میشه و ما اصلا ثبات در ایران نداریم)
      با توجه به اینکه در سال اولی که کنکور دادین رتبتون 12 هزار شده نشون میده دانش اموزه ضعیفی نبودین منتها با 6 سال موندن پشت کنکور قطعا از جو درس خوندن زده شدید و کمی سخت هست خوندن دوباره و کسب رتبه ی دلخواه
      پیشنهاد من اینه برید دانشگاه و یک جو جدید رو تجربه کنید تا خستگی این 6 سال پشت کنکور موندن از تنتون خارج شه اینجوری دیدتون باز تر میشه و اگر زمانی علاقه داشتید که بازهم در کنکور شرکت کنید با انرژی بیشتری در این مسیر گام بردارید
      موفق باشید
      سلام بچه ها..من ۲۱ سالمه، ۹۸ ۶ امین کنکورم میشه..هیچی تا الان نخوندم،دیگه توان پشت کنکور موندن هم ندارم..اصلا دلم نمیخواد ثبت نام کنم. اولین کنکور سال ۹۳ رتبه ام ۱۲ هزار بود و کنکور ۹۷ رتبه ام ۹۴ هزار..اصلا مجاز نشدم. الان من بازم ثبت نام کنم برای کنکور؟ فقط به هدف پزشکی؟ من خودم میخوام مدرک زبانم رو بگیرم و مهرماه سال بعد برم داروسازی قبرس و یا پزشکی قبرس..حداقل میتونم تو ترکیه اجازه کار بگیرم و مدرکمو تایید کنم و از اون طریق بیام ایران.. یا اینکه روانشناسی و یا کارگردانی آزاد بدون کنکور برم..چیکار کنم بچه ها راهنمایی کنید لطفا به نظرتون کدوم کار به صلاح عه؟ آیا تضمینی هست من داروسازی قبرس خوندم ترکیه مدرکمو تایید کنه؟ و اگر کرد،ایران هم قبول کنه؟ راهنمایی لطفا

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میترکم ولی پول ندارم خخخخ

قبرس که هر سال کلی ایرانی میرن..ببین من شرایطم واقعا مسخره است اصلا حوصله باز کردن درسهای دبیرستانو ندارم دیگه. من واسه خاطر همزبون یه چرتی تو ایران بخونم بعد ببینم بقیه که رفتن قبرس مدرکشونو یه جوری اوکی کردن میترکم..دو سال پیش نرفتم الان پشیمونم..نمیخوام دیگه پشیمون بشم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دهه ۸۰ بچه هارو با مهندسی ها بازی دادند
      دهه ۹۰ هم با پزشکی و غیره
      متاسفانه ما داریم بازی یه عده سیاست مدار رو میخوریم که به تنها چیزی که فکر نمیکنن بچه هاست
      مشکل از ریشه هستش
      دوست عزیز ببخشید که راهکار ارایه ندادم چون در اصل راهکاری وجود نداره تا وقتی که هممون بخوایم پزشک بشیم
      افسوس که ۴ سال بازی خوردم
      موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نیازمند ازمونهای نظام قدیم

دوستان سلام خواهشا اگر کسی کانالی -گروهی- سایتی چیزی دارین که ازمونای گاج نظام قدیم امسال رو قرار میده بذارید
      سوالات کانون امسال رو خود این سایت فروم میذاره گزینه 2هم خودم کانال دارم فقط گاج ندارم

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ هر چند وقت یه بار تاپیک میزنی
      یه بار اگزازپام و................................................ ................

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها..من ۲۱ سالمه، ۹۸ ۶ امین کنکورم میشه..هیچی تا الان نخوندم،دیگه توان پشت کنکور موندن هم ندارم..اصلا دلم نمیخواد ثبت نام کنم. اولین کنکور سال ۹۳ رتبه ام ۱۲ هزار بود و کنکور ۹۷ رتبه ام ۹۴ هزار..اصلا مجاز نشدم. الان من بازم ثبت نام کنم برای کنکور؟ فقط به هدف پزشکی؟ من خودم میخوام مدرک زبانم رو بگیرم و مهرماه سال بعد برم داروسازی قبرس و یا پزشکی قبرس..حداقل میتونم تو ترکیه اجازه کار بگیرم و مدرکمو تایید کنم و از اون طریق بیام ایران.. یا اینکه روانشناسی و یا کارگردانی آزاد بدون کنکور برم..چیکار کنم بچه ها راهنمایی کنید لطفا به نظرتون کدوم کار به صلاح عه؟ آیا تضمینی هست من داروسازی قبرس خوندم ترکیه مدرکمو تایید کنه؟ و اگر کرد،ایران هم قبول کنه؟ راهنمایی لطفا
      سلام .ببینید شما که این مدت رو پشت کنکور موندید این چند ماهم صبر کنید و با برنامه ریزی و مشورت از افراد با تجربه و با اراده بدون فکر به این چند سال، این چند ماه و با تمام وجود بخونید .اگه در درسا صفر نباشید احتمال زیادی هست داروسازی مازاد ازاد
      رو بیارید ولی خب به خودتون بستگی داره.اگه به اون نتایج دلخواه خودتون هم نرسیدید نهایتش اون موقع به این گزینه های الانتون فکر کنید. با چند ماه دیرتر فکر کردن به این رشته ها عقب نمیفتید اما حداقل امسالو هم امتحان کردید اما اگه انگیزه و برنامشو ندارید که دیگر هیچ امیدوارم بهترین تصمیمو بگیرید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باور کن ۴ ماه زمان کمی نیست NiNi و میتونی توی این ۴ ماه به هر رشته ای که هدفته برسی(باور کن امید واهی نمیدم،واقعیت محضه،تو کمتر از این زمان هم تونستن)فقط باید از منابع و برنامه درستی استفاده کنی و زمان زیادی رو در روز به درست تلاش کردن اختصاص بدی.(در مورد همین برنامه ها اگه خواستی بگو تا کمکت کنم)

نکته بسیار مهم: ببین NiNi جان، اگر اخلاقت طوریه که یک روز سردی و روز دیگه پرهیجان، یک روز پرخاشگر و روز بعد افسرده و سردرگم ... و به همین منوال،بهت شدیدٱ توصیه میکنم که حتی قبل از شروع برنامه ریزی برای شروع مسیر مطالعاتی باقیمانده، در اسرع وقت به یک روانشناس مراجعه کنی که مشکلی از بابت تغییرات فاحش روحیات خودت در راه واست پیش نیاد و بتونی موفق بشی.

احساساتت رو کنترل کن، اونموقع میتونی دنیا رو در دست بگیری.
      (بازم میگم، حالم از جملات توخالی انگیزیشی بهم میخوره، من فقط میخوام بهت راهکار بدم و اینکه هم زمان کافی هست و هم تواناییش رو هممون داریم، از جمله خود تو NiNi جان).

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن