خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niklaus.M نمایش پست ها

پیش نیاز تابع همون قدر مطلق و جز صحیح درسته؟
      برای سوالی از تابع از مثلثات میاد نیاز به خوندن مثلثات هست ؟
      منظورت کدوم زنجیره است ؟میشه یه بار دیگه تک تک مباحثی که میگی تو زنجیره است رو بگی؟
      فقط من میخوام 20 درصد بزنم نه 50 به عبارتی اگه از 20 درصد مطمعن باشم میخوام روی درس های دگه وقت بگذارم
      برای 20 درصد چی بخونم؟
      امار دوتا تست داره که فصل های 6و7 حتما بخون ازش
      احتمال هم بخون
      پیش نیاز تابع همون قدرمطلق و اینا نیست.مثلا ترکیب دوتابع و ایناس
      اگه مهروماه و داری.نگاه کن میفهمی
      پیش نیاز تابع قدرمطلق جزصح لگاریتم مثلثات انواع تابع با احتمال و امار ماتریس بخونی میتونی20 بزنی راحت .
      ب نظرم برای محکم کای انتگرال هم بخونی . یهویی دیدی از اونایی که خوندی نتونستی بزنی انتگرال کمکت کنه
      انتگرال راحته.تیپ سوالاش تکراریه.براش فقط سوالای کنکور 10 ساال قبل و کار کنی عالیه
      اگه بخوای تابع و بخونی و انواع تابع رو هم باید بخونی که نیازه مثلثات و براش بخونی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niklaus.M نمایش پست ها
      سلام من تو درس ریاضی پایه خوبی ندارم و نیاز دارم به درصد 15-20 درصد برسم

به همین دلیل میخوام مباحث مستقل رو انتخاب کنم که توی حل سوال های اون مبحث چه تو وسط حل سوال چه تو صورت سوال کمترین ارتباط و نیاز ممکن به مباحث دیگه باشه

از این بین مباحث امار و احتمال رو انتخاب کردم که در کل 5 تست رو داره و قبلا هم روی اون مطالعه داشتم

برای درصدی که میخوام و زمانی که میتونم بگذارم میتونم روی 12 تست از روی وجه بندی کاری کنم

پس میمونه 7 تست که روی این فصل ها نظر دارم و روشون هم شک دارم.
      شما نظرتون روی فصل های زیر چیه ؟
      تا چه حد مستقل اند یا با کدوم یک از فصل های دیگه میتونند تو بودجه بندی خودشون ترکیب بشند ؟
      بودجه بندی ها درسته؟
      خودتون چه فصل هایی رو پیشنهاد میکنید؟

تصاعد و دنباله +لگاریتم+ماتریس =2 تست
      حد و پیوستگی=2تست
      تابع ،نامعادله و درجه دو =3 تست

نظرتون در رابطه با خوندن هندسه و هندسه مختصاتی بجای مباحث بالا چیه؟هندسه مختصاتی قابل ترکیب با مباحث دیگه که نیست درسته؟
      آمار+احتمال+ماتریس+مقاطع مخروطی+لگاریتم======>اینا رو حتما حتما بخون همچنین تابع رشدوزوال که تو لگاریتم بررسی میشه رو با دقت کامل بخون که خیلی پرتکراره.غیر از این مباحثی که گفتم اگه خواستین مبحث دیگه ای بخونین ابتدا باید مثلثات رو حتما بخونین چون تو کنکور تجربی مثلثات فقط با 5مورد بالا ترکیب نشده و با بقیه موضوعات مثل انتگرال و حد و ... ترکیب شده

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش بجز چندتا مبحث که دوستان گفتن واسه بقیه باید حداقل بدیهیات مثلثات رو بلد باشی واسه فصل نوسان هم حتما لازمه دایره مثلثاتی بلد باشی بنظرم بدیهیاتش رو حتما بخون چیز خاصی هم نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      مباحث مستقل ریاضیات کنکور تجربی:
      ۱)ماتریس: ۱ تست، هر چند سال یکبار ازش سوال میاد.
      ۲)تصاعد و تناوب: ۱ تست
      ۳)آنالیز ترکیب و احتمال: ۲ تست
      ۴)آمار و مدلسازی: ۲ تست
      ۵)هندسه ۱: ۴ تست

مباحث بنیادی ریاضیات کنکور رشته های تجربی و ریاضی:
      قوانین تارالباقی،خدایی خودم این اسم و مخفف رو اختراع کردم )
      ت یعنی: قوانین توان ها.
      ا یعنی: قوانین اتحاد ها و تجزیه.
      ر یعنی: قوانین رادیکال ها.
      الباقی مفاهیم پایه: آشنایی با ک.م.م و ب.م.م و اعداد گویا
      یعنی دوست عزیزی که پایه ریاضیت صفره، اگه این قوانین رو بلد شدی که برو به مباحث حیطه ریاضیات کنکور حمله ور شو و مطمئن باش که از پس همه ی مباحث هم بر میای، ولیییییی، ولی اگر این قوانین تارالباقی رو بلد نباشی ریاضیت که هیچی، فیزیک و شیمیتم باهاش میشههههههه پرررررر. به همین سادگی.

قصد ترسوندن نداشتم، فقط میخواستم دوستومنو ملتفت و آگاه به مسیر کنم.
      لکن مباحث پیوسته را شاید در پست بعدی گفتم.
      فعلا.
      ویرایش توسط Dr.K98 : 27 بهمن 1397 در ساعت 23:33

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اخرش مقاطع مخروطی مستقله یا ترکیب میشه ؟!
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اخرش مقاطع مخروطی مستقله یا ترکیب میشه ؟!
      قطعا پیشنیاز داره و مستقل نیست.
      با فصول دیگه ترکیب نمیشه ولی خب همونطور که گفتم،پیشنیاز داره و بدون تسلط بر روی مبحث تابع(باید بطور ترکیبی روی این مبحث مسلط باشی)، کار کردن روی مقاطع مخروطی، بی فایدس. یعنی برای حل ۲ سوال این مبحث: نیاز به درک معادلات درجه ۲، دانستن مباحث قدرمطلق و دستگاه معادلات خطی و قوانین اتحاد ها و رادیکال ها و توان ها داری.
      ویرایش توسط Dr.K98 : 28 بهمن 1397 در ساعت 19:11

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      آمار+احتمال+ماتریس+مقاطع مخروطی+لگاریتم======>اینا رو حتما حتما بخون همچنین تابع رشدوزوال که تو لگاریتم بررسی میشه رو با دقت کامل بخون که خیلی پرتکراره.غیر از این مباحثی که گفتم اگه خواستین مبحث دیگه ای بخونین ابتدا باید مثلثات رو حتما بخونین چون تو کنکور تجربی مثلثات فقط با 5مورد بالا ترکیب نشده و با بقیه موضوعات مثل انتگرال و حد و ... ترکیب شده
      شما اگر با فصل های دروس اختصاصی آشنایی داشتی(تسلط پیشکش)،که سه سال، اونم با پایه صفر پشت کنکور نمیموندی که عزیز من.
      وقتی از یک موضوع اطلاع نداری یا بر اون تسلط نداری،
      کافیه سکوت کنی.
      به موضوع هم خوب دقت کن: مستقل ترین مباحث ریاضی تجربی
      ویرایش توسط Dr.K98 : 28 بهمن 1397 در ساعت 19:06

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      شما اگر با فصل های دروس اختصاصی آشنایی داشتی(تسلط پیشکش)،که سه سال، اونم با پایه صفر پشت کنکور نمیموندی که عزیز من.
      وقتی از یک موضوع اطلاع نداری یا بر اون تسلط نداری،
      کافیه سکوت کنی.
      به موضوع هم خوب دقت کن: مستقل ترین مباحث ریاضی تجربی
      میخوایی کارنامه کنکور 97 ام رو برات بفرستم تا ببینی ریاضیم رو چند درصد زدم؟74% زدم تازه وقتی اومدم خونه تونستم 95%بزنم و شرایط کنکو بود که نذاشت سر جلسه بیشتر از 74% بزنم.پس بهتره که شما سکوت کنین چون وقتی که شما داشتین 2+2 کار میکردین من داشتم فرمول های فرما رو اثبات میکردم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با فصول دیگه ترکیب نمیشه ولی خب همونطور که گفتم،پیشنیاز داره و بدون تسلط بر روی مبحث تابع(باید بطور ترکیبی روی این مبحث مسلط باشی)، کار کردن روی مقاطع مخروطی، بی فایدس. یعنی برای حل ۲ سوال این مبحث: نیاز به درک معادلات درجه ۲، دانستن مباحث قدرمطلق و دستگاه معادلات خطی و قوانین اتحاد ها و رادیکال ها و توان ها داری.
      شما گفتین که برای زدن 2 تست مقاطع
      نیاز به درک معادلات درجه ۲، دانستن مباحث قدرمطلق و دستگاه معادلات خطی و قوانین اتحاد ها و رادیکال ها و توان ها داری.خب نابغه اون چیزایی که شما میگین الفبای ریاضیه و با ندونستن اونا که نمیشه اصلا ریاضی خوند!شما یه مبحث از ریاضی رو به من نشون بدین که به اون مباحثی که گفتین ربط نداشته باشه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با شما بحث نمیکنم چون هم زیادی مقاومی و هم من وقت ندارم.
      اولا ببین استارتر چی گفته، ایشون گفته پایه ریاضی خوبی نداره پس دلیل نمیشه اول بسم الله بهش مقاطع پیشنهاد بدی دوما، هر کسی میتونه روی یک درس توی کنکور متمرکز بشه و بدون پاسخگویی به سایر دروس، درس موردنظرش رو حتی ۱۰۰ بزنه، پس شما در جایگاهی نیستید که بخواید به کسی مشاوره بدید و اونو راهنمایی کنید، هر وقت کنکور قبول شدید،بیاید اینجا و از راهکار هاتون صحبت کنید، هر چند چون شما دو سال یکبار واسه کنکور ها برنامه میریزید، کمی طول میکشه دوستان بتونن از تجارب ارزشمند شما استفاده کنن.
      تا کنکور ۹۸ من و ۹۹ شما
      ویرایش توسط Dr.K98 : 28 بهمن 1397 در ساعت 20:52

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :/

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان سوالاش رو دیدم انگار مستقل وار بودن که :/

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با شما بحث نمیکنم چون هم زیادی مقاومی و هم من وقت ندارم.
      اولا ببین استارتر چی گفته، ایشون گفته پایه ریاضی خوبی نداره پس دلیل نمیشه اول بسم الله بهش مقاطع پیشنهاد بدی دوما، هر کسی میتونه روی یک درس توی کنکور متمرکز بشه و بدون پاسخگویی به سایر دروس، درس موردنظرش رو حتی ۱۰۰ بزنه، پس شما در جایگاهی نیستید که بخواید به کسی مشاوره بدید و اونو راهنمایی کنید، هر وقت کنکور قبول شدید،بیاید اینجا و از راهکار هاتون صحبت کنید، هر چند چون شما دو سال یکبار واسه کنکور ها برنامه میریزید، کمی طول میکشه دوستان بتونن از تجارب ارزشمند شما استفاده کنن.
      تا کنکور ۹۸ من و ۹۹ شما
      اولا من زیاد مقاوم نیستم بلکه فقط حقیقت ها رو میگم و چون حقیقت براتون تلخه این حرفا رو میزنین. دوما من تو کنکور فقط رو یه درس تمرکز نداشتم وگرنه تو کنکور 97 ادبیات:50% عربی:50% ریاضی:74% فیزیک:50% شیمی:30% نمیزدم.سوما علت قبول نشدن من تو کنکور تنبلی نبوده بلکه علتش خالی گذاشتن زیست بوده چون هر کی زیست رو صفر بزنه و بقیه درس هاش رو 100%هم بزنه نمیتونه قبول بشه.عزت زیاد

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      الان سوالاش رو دیدم انگار مستقل وار بودن که :/
      اگر پایت قویه که مشکلی نیست، این فصلو کار کن‌.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن