خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میخوام پرستاری قبول شم

ببخشید من میخوام پرستاری قبول شم ولی ایا باید فقط رتبت جوری باشه که شهر خودت قبول شز و از شهرا و دانشگاه های ضعیف تر نمیشه انتخواب کرد؟ من مشهدم و خوب میدونید قبولی توش یکم سخته میخواستم بدون شهرای دیگه هم میتونم قبول شم یا حتما باید بومی باشهیم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran780 نمایش پست ها
      ببخشید من میخوام پرستاری قبول شم ولی ایا باید فقط رتبت جوری باشه که شهر خودت قبول شز و از شهرا و دانشگاه های ضعیف تر نمیشه انتخواب کرد؟ من مشهدم و خوب میدونید قبولی توش یکم سخته میخواستم بدون شهرای دیگه هم میتونم قبول شم یا حتما باید بومی باشهیم؟
      سلام . هرجا مایل باشید به تحصیل ، میتوانید قبول شوید!
      ویرایش توسط Fawzi : 27 بهمن 1397 در ساعت 12:10

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran780 نمایش پست ها
      انشاالله قبول میشی. مشهد سخته قبول شدنش ولی نه اونقدر که خیال میکنی. ولی یه توصیه ای که برات دارم اینه که سعی کن همون مشهد قبول شی ولی اگه نشد شهرای اطراف رو بزن زیاد دور نشو. مثلا دیگه تبریزو نزن یا اهواز یا یزد یا جاهایی که خیلی دوره. البته تهران مستثنی هست. اگه تونستی تهرانو بزن. چون ارزش داره. پرستاریم نسبتا رشته سنگینی هست و بهتره با نزدیک بودن به خانواده یکم از مشکلاتتو اهش بدی.
      موفق باشی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      انشاالله قبول میشی. مشهد سخته قبول شدنش ولی نه اونقدر که خیال میکنی. ولی یه توصیه ای که برات دارم اینه که سعی کن همون مشهد قبول شی ولی اگه نشد شهرای اطراف رو بزن زیاد دور نشو. مثلا دیگه تبریزو نزن یا اهواز یا یزد یا جاهایی که خیلی دوره. البته تهران مستثنی هست. اگه تونستی تهرانو بزن. چون ارزش داره. پرستاریم نسبتا رشته سنگینی هست و بهتره با نزدیک بودن به خانواده یکم از مشکلاتتو اهش بدی.
      موفق باشی.
      سلام مثلا چه مشکلاتی برای ادم پیش میاد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن