خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میانگین سن پشت کنکوری و فارغ التحصیلان شرکت کننده در کن

رأی دهندگان
    116. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بین 22-23 سال

47 40.52%
    • بین 23-24 سال

14 12.07%
    • بین 24-25 سال

20 17.24%
    • بین 25- 26 سال

9 7.76%
    • بین 26-27 سال

1 0.86%
    • بین 27 -28 سال

8 6.90%
    • بین 28-29 سال

3 2.59%
    • بین 29- 30 سال

2 1.72%
    • بین 30-31 سال

1 0.86%
    • بین 31-32 سال

11 9.48%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میانگین سن پشت کنکوری ها و لیسانس های مشتاق به کنکور پزشکی

سلام
      یه سوال داشتم کسایی که پشت کنکوری هستید و یا لیسانس های مشتاق به کنکور پزشکی، میانگین سنی تون چند ساله؟فکر میکنید از چه سنی دیره؟از اشنایان و...کسی داشتید که سن بالاتر بره و بتونه زندگی شخصی موفقی هم کنار تحصیل موفق داشته باشه؟ایا این افراد تو همون مقطع عمومی موندن یا تخصص هم گرفتن.
      لطفا بحث و کل کل و توهین نکنید لطفا بزارید تایپیک مفیدی باشه چون قطعا سوال خیلی هاست.
      -----------------------------
      پ.ن:لطفا دانشجو های پزشکی اگه در این شرایط بودید یا اینکه از هم دوره هاتون کسی رو میشناسید لطفا برای ما هم بگید.

ممنون از وقتی که همه شرکت کننده های عزیز میذارند.
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong
      ویرایش توسط Mariyana : 26 بهمن 1397 در ساعت 19:11

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال داشتم کسایی که پشت کنکوری هستید و یا لیسانس های مشتاق به کنکور پزشکی، میانگین سنی تون چند ساله؟فکر میکنید از چه سنی دیره؟از اشنایان و...کسی داشتید که سن بالاتر بره و بتونه زندگی شخصی موفقی هم کنار تحصیل موفق داشته باشه؟ایا این افراد تو همون مقطع عمومی موندن یا تخصص هم گرفتن.
      لطفا بحث و کل کل و توهین نکنید لطفا بزارید تایپیک مفیدی باشه چون قطعا سوال خیلی هاست.
      پ.ن:لطفا دانشجو های پزشکی اگه در این شرایط بودید یا اینکه از هم دوره هاتون کسی رو میشناسید لطفا برای ما هم بگید.

نگران این چیزا نباش

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

نگران سن نباش
      فعلا پزشکی دندون دارو رشته های خوبی هستن و ارزش داره براشون پشت کنکور بمونی !
      من دوستم 3 سال دامپزشکی خونده امسال دوباره میخواد کنکور بده !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام

اکثرا 19 تا 21 سال هستن پشت کنکوری ها کنکور دوم سوم /که تو نظر سنجی نیست
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      تو کانال گاماس20میگفت طرف 29سالشه دوباره کنکور داده و پزشکی قبول شده بود.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

اکثرا 19 تا 21 سال هستن پشت کنکوری ها کنکور دوم سوم /که تو نظر سنجی نیست
      در نظر نگرفتن این بازه سنی برای این نبود یادشون نبودم یا مهم نبود
      19 تا 20طیف نرمال قبولی پزشکی و اون فاصله زیادی از میانگین نداره 21 و به نظر خودم و اکثریت همون طیف نرمال زندگی رو دارن(منکر سختی بسیار زیاد پشت کنکور موندن و فشار روانیش نیستم)بحث من اینه سر یه سن و سال خاص جامعه انتظاراتی داره که طرف تا اون سن بهش رسیده باشه
      با توجه به اینکه سختی کنکور رو همه میدونن و رقابت بسیار شدیدشو کسی انتظار خاصی یه جوون 21 ساله نداره
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهم این نیست 20سالت باشه یا 30!
      مهم اینه 10سال بعد تو خط هدفات باشی یا رویای خفته در ذهنت ؟
      از مرز کمیت ها فاصله بگیرید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو دانشگاه خواهرم یه یارویی هست دامپزشکی خونده کامل دوباره کنکور داده پزشکی بخونه یکی هم هست عمران خونده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ۲۴ سالمه
      اولش از این سوالا زیاد داشتم. ولی الان دیگه اصلااا برام مهم نیست. به تنهه چیزی که فکز میکنم اینه که مثلا توی ۴۰ سالگی یه ادم باشم که موفقه یا نه ^_^

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو هر سنی راه برای موفقیت بازه.

یه چیزی بگم که در ارتباط با بحث اینجا هم هست! من در مورد رستگار رحمانی خیلی تو نت مطالب مختلفی خوندم.از قضیه کنکوردادنش جای برادرش تا اینکه خودش تو ماه عسل 88 گفت متولد 68 هست.ولی رئیس سازمان سنجش سال 88 تو جشن تقدیر از رستگار و بقیه رتبه برترای 88 گفته بود رستگار سال 82 دیپلم گرفته و تا 85 کنکور نداده! یه جایی خوندم که رستگار رحمانی دانشجوی مهندسی نفت بوده که سر قضیه کنکور دادن جای برادرش از دانشگاه نفت اخراجش میکنند و تا سال 85 از کنکور محروم میشه .یه جایی دیگه فکر کنم تو فیس بوک!! خوندم گفته بود که رستگار چون سنش زیاد بوده سال 85 غیبت سربازی داشته و با اضافه خدمت زیاد رفته سربازی (سال 85 گفته بود مدت خدمت سربازی 18 ماه بود ولی رستگار به خاطر غیبت سربازی 6 ماه اضافه خدمت خورده و 24 ماه خدمت کرده دلیلش هم همین اضافه خدمت بوده که بهمن از خدمت اومده) و بعد برگشته 88 کنکور داده اول شده!

همه اینا رو گفتم که این نتیجه رو بگیرم که طبق گفته رئیس سنجش که رستگار 82 دیپلم گرفته پس 18 سال برگردیم به عقب میشه اینکه رستگار متولد 64 باشه نه 68 (و این یعنی اینکه رستگار در 24 سالگی قبول شده) که خودش گفته.حتی اگه حرف رستگار که متولد 68 هست درست باشه و حتی اینکه اولین کنکورش هم 85 باشه رستگار سال 85 ، 17 ساله بوده و 17 ساله که نمیتونه کنکور نظری شرکت کنه!

الان رستگار رزیدنت سال سوم جراحی مغز هست.تو سایت دانشگاه تهران نوشته اس. فقط همیشه برام سوال بوده که رستگار تو چند سالگی کنکور پزشکی قبول شد.هر کی میدونه از رستگار هر چی .لطفا اینجا بگه.چون زندگی رستگار میتونه خیلی خیلی انگیزه بده به بچه ها.

ویرایش توسط alk1370 : 26 بهمن 1397 در ساعت 22:18

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خيلي جالبه
      قبولي كنكور مثل رويا شده واسه اكثر بچه ها
      درحالي كه يه عده راحت از خارج ميان سر كلاس پزشكي

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      خيلي جالبه
      قبولي كنكور مثل رويا شده واسه اكثر بچه ها
      درحالي كه يه عده راحت از خارج ميان سر كلاس پزشكي
      بزار بیان داداش اونا نیان کی بیاد
      دیگه خدا به هرکی میخواد خوشبختی میده
      به هر کی هم نخواد روزی یه گرفتاری براش جور میکنه

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [quote=احسان0;1438521]بزار بیان داداش اونا نیان کی بیاد
      دیگه خدا به هرکی میخواد خوشبختی میده
      به هر کی هم نخواد روزی یه گرفتاری براش جور میکنه[/quo
      تا چند سال ديگه بنظرم به جا كنكور بايد دوئل بزارن
      هر كي تونست اونيكي رو ناكار كنه بره پزشكي بعدا كه پزشك شد درمانش كنه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      تو هر سنی راه برای موفقیت بازه.

یه چیزی بگم که در ارتباط با بحث اینجا هم هست! من در مورد رستگار رحمانی خیلی تو نت مطالب مختلفی خوندم.از قضیه کنکوردادنش جای برادرش تا اینکه خودش تو ماه عسل 88 گفت متولد 68 هست.ولی رئیس سازمان سنجش سال 88 تو جشن تقدیر از رستگار و بقیه رتبه برترای 88 گفته بود رستگار سال 82 دیپلم گرفته و تا 85 کنکور نداده! یه جایی خوندم که رستگار رحمانی دانشجوی مهندسی نفت بوده که سر قضیه کنکور دادن جای برادرش از دانشگاه نفت اخراجش میکنند و تا سال 85 از کنکور محروم میشه .یه جایی دیگه فکر کنم تو فیس بوک!! خوندم گفته بود که رستگار چون سنش زیاد بوده سال 85 غیبت سربازی داشته و با اضافه خدمت زیاد رفته سربازی (سال 85 گفته بود مدت خدمت سربازی 18 ماه بود ولی رستگار به خاطر غیبت سربازی 6 ماه اضافه خدمت خورده و 24 ماه خدمت کرده دلیلش هم همین اضافه خدمت بوده که بهمن از خدمت اومده) و بعد برگشته 88 کنکور داده اول شده!

همه اینا رو گفتم که این نتیجه رو بگیرم که طبق گفته رئیس سنجش که رستگار 82 دیپلم گرفته پس 18 سال برگردیم به عقب میشه اینکه رستگار متولد 64 باشه نه 68 (و این یعنی اینکه رستگار در 24 سالگی قبول شده) که خودش گفته.حتی اگه حرف رستگار که متولد 68 هست درست باشه و حتی اینکه اولین کنکورش هم 85 باشه رستگار سال 85 ، 17 ساله بوده و 17 ساله که نمیتونه کنکور نظری شرکت کنه!

الان رستگار رزیدنت سال سوم جراحی مغز هست.تو سایت دانشگاه تهران نوشته اس. فقط همیشه برام سوال بوده که رستگار تو چند سالگی کنکور پزشکی قبول شد.هر کی میدونه از رستگار هر چی .لطفا اینجا بگه.چون زندگی رستگار میتونه خیلی خیلی انگیزه بده به بچه ها.
      وقتی 82 دیپلم گرفته اولین کنکورش میشه 83 ک 18 سالش بوده
      و تا 88 میشه 23 سالش
      چون قدیم شناسنامه رو درست نمیگرفتن زیاد مهم نیس البته اگ جهشی نخونده باشه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      سلام
      تو کانال گاماس20میگفت طرف 29سالشه دوباره کنکور داده و پزشکی قبول شده بود.
      دوستم بالای 40 سالشه سال اخر داروئه
      یکی دیگه تو سن 36 متاهل درای یک فرزند! دندون میخونه
      یکی دیگه 29 سالشه دندون میخونه امسال در اومده
      دو تا 28 داریم پزشکی
      دو تا خانم 28 پزشکی
      خودمم که 28 پزشکی در خدمتتونم
      ولی اغلب یک سال پشت کنکور موندن و بعدش دراومد. مثلا اگه قرار بود 18 سالگی وارد بشه 19 سالگی وارد شده. این اکثریته.
      ویرایش توسط saeid_NRT : 27 بهمن 1397 در ساعت 00:25

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن