خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      چند شب پیش با یکی از دوستان صحبت میکردم وقتی بهش گفتم که هدفم چیه یه جمله گفت که چند ساعت فقط به حرفش فکر کردم.
      " توی این 5ماه فقط و فقط به سه رشته تاپ فکر کن کاملا شدنیه رسیدن بهش حتی اگه 1درصد هم نشد که قطعا هم میشه ."
      به نظرم اگه روش برخورد با هر درس رو بدونید و تلاش درست و صحیح و مداوم باشه دلیلی واسه نرسیدن نیس.
      ولی هر رتبه ای میشه اورد 3 رقمی 4 رقمی و...................

دقیقا همینطوره....از همین الان بیست هفته تا کنکور مونده و با یه تلاش فوق العاده، میشه رتبه زیر ۱۰۰ منطقه دو رو آورد..یه درصد هم شک نیست توش...بچه ها نا امید نباشید...بلکه به مهر ۹۸ و بهترین رشته و دانشگاه و روپوش پزشکی فکر کنید...به مهندسی های تهران فکر کنید..به حقوق و علوم سیاسی و بهترین های انسانی فکر کنید...به دانشکده هنر تهران فکر کنید...به دانشکده زبان تهران فکر کنید...برید و بترکونید...برید و کنکور رو نابود کنید
      ویرایش توسط M.javaddd : 27 بهمن 1397 در ساعت 21:05

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بر همه ی دوستان پر تلاش.
      برای شروع توی این ۲۰ هفته ی باقیمانده کلیدی ترین چیزی که باید بهش توجه داشته باشید اینه: بستن پرونده مطالعاتی همه ی دروس در کوتاه ترین زمان.پرونده مطالعاتی اولین و حیاتی ترین مرحله در کسب نتیجه ی دلخواه توی کنکوره و جای هیچ بحثی هم در این مورد نیست چرا که شما به اطلاعاتی برای تمرین بر روی همون اطلاعات نیاز دارید‌.

قطعا مهمترین و اساسی ترین مشکل همه کسانی که تا به حال شروع نکردن و شکست های زیادی داشتن ترس از به اتمام نرساندن به موقع پرونده ی مطالعاتی دروس یا درست به اتمام نرساندن آن هست و بس. تمام تحقیقاتتون رو هر چه سریعتر انجام بدید و در نهایت منابعی رو انتخاب کنید که به سرعت هر کتابو جمع کنه. و بعد از اون هر چقدر زمان دارید رو به مرور و تسلط دروس اختصاص بدید. بقیه مراحل این مسیر مطالعاتی باقیمانده تا کنکور ۹۸ توی دو کلمه خلاصه میشن که به نسبت مرحله ۱ (پرونده مطالعاتی)خیلی راحت ترن و میتونید به بهترین شکل شخصی سازیشون کنید:
      ۱)تثبیت و به تسلط رساندن آموخته ها(مثل تست زدن بصورت کلان حجم،مرور درسنامه ها یا مرور بصورت تست محور،پرسش و پاسخ شفاهی و خلاصه کلی راه های جالب برای به تسلط رساندن آموخته هاتون هست)
      ۲)جمع بندی

یادتون نره مهندسی مجدد منابع.

نکته آخر: اینکه هیچکس از تمرین کردن بیزار نیست چرا که اگر به ضعیف ترین داوطلبان هم (حتی اونایی که زیر صفرن)در کوتاه ترین زمان از همین ۲۰ هفته باقیمانده تا کنکور ۹۸، یک آموزش درست و حسابی اما کم حجم داده بشه، این دسته از داوطلبان هم مشتاق تمرین کردن و تلاش کردن میشن و روی دور رقابت میافتن و بهترین نتایج رو از آن خودشون میکنن و بعضا به تهدیدی هم برای داوطلبان قوی تبدیل میشن.
      بیاید بجای انگیزه دادن و غرق شدن در توهمات، به همدیگه راهکار بدیم، اینطوریه که پیشرفت و نتیجه دلخواه حاصل میشه.
      در پناه حق.
      ویرایش توسط Dr.K98 : 27 بهمن 1397 در ساعت 22:54

3. Top | #78
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهترین رتبه رو میشه اورد

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست خوب من این یک نوع حاشیه س
      شما جای این باس میگفتی چیکار کنم چطور استارت بزنم
      تا تو این 5 ماه به خودم افتخار کنم
      جوری بلند شو ک یک عمر بچه هات بهت افتخار کنن بگن ک الحق با اراده بوده
      یک عمر الگو بگیرن ازت
      سرت همیشه پیش خودت بالا باشه
      بس کنید این حاشیه ها رو یکم قدم بردارید.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن