خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

در رابطه با کلاس کنکور

سلام میخوام بدونم برای موفقیت در کنکور تجربی واوردن رتبه ی زیر 100 بهتراست برای کدوم درسها برم کلاس کنکور وتوی اون درس موردنظرکدوم استاد بهتر وشاخص تر ومطرح تره.وبرای هردرس بهتره کدوم کتابای اموزشی رو بگیرم.لطفا جوابای دقیق وسنجیده بدید باتشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب ها: امضا
      کلاس :
      زیست: هاشمی
      عربی : هورفر
      زبان:مفتون
      دینی: دکتر کریمی
      ادبیت: سبطی یا شاهین زاد
      فیزیک: میرحسینی
      شیمی:بابایی
      ریاضی: ملاکپور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون برای 2رقمی واقعا باید کلاس رفت نمیشه از منبع خوب استفاده کرد .به نظرمن کلاس وقت ادمو تلف می کنه نظر شما چیه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها
      به نظرتون برای 2رقمی واقعا باید کلاس رفت نمیشه از منبع خوب استفاده کرد .به نظرمن کلاس وقت ادمو تلف می کنه نظر شما چیه؟
      بستگی به کلاسش داره...
      علوی و قلمچی و ..... کلاسهاش وقت تلف کردنه...
      اینایی که من گفتم طرف به خاطرش از شهرستان (منطقه 3 بیشتر) میاد تهران آخر هم نتیجه میگیره...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا آقا سناتور میشه جواب منو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      بستگی به کلاسش داره...
      علوی و قلمچی و ..... کلاسهاش وقت تلف کردنه...
      اینایی که من گفتم طرف به خاطرش از شهرستان (منطقه 3 بیشتر) میاد تهران آخر هم نتیجه میگیره...

این دبیرایی که شما معرفی کردین فقط تو تهران تدریس میکنن .یا برای تدریس شهرهای دیگه هم میان

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انا نمایش پست ها
      این دبیرایی که شما معرفی کردین فقط تو تهران تدریس میکنن .یا برای تدریس شهرهای دیگه هم میان
      اطلاع دقیقی ندارم.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اساتيد برجسته كنكور

سلام میخوام بدونم برای موفقیت در کنکور تجربی واوردن رتبه ی زیر 100 بهتراست برای کدوم درسها برم کلاس کنکور وتوی اون درس موردنظرکدوم استاد بهتر وشاخص تر ومطرح تره.وبرای هردرس بهتره کدوم کتابای اموزشی رو بگیرم.لطفا جوابای دقیق وسنجیده بدید باتشکر
      سلام.
      انتخاب كلاس و استاد كار حساس و دشواريست و نميتوان حكم كلي صادر كرد.
      هر استادي روش خود را دارد و گاهي روشها كاملا با هم متفاوتند. مثلا بعضي داوطلبان با بهترين اساتيد نتيجه نگرفته اند و بعضي هم با معلم مدرسه خودشان از شهرستان نتايج عالي گرفته اند.كتاب و كلاس مكمل هم هستند و تلاش داوطلب كنكور از همه اينها مهمتر است.معلمان و مشاوران و داوطلبان هر كدامشان گروهي را به عنوان بهترين استادها معرفي ميكنند.
      به نظرم شما اول بايد مشخص كنيد كه با چه سطحي و در چه مدت زماني و با چه هزينه اي ميخواهيد در كلاس شركت كنيد.و ترجيح ميدهيد در كلاس گروهي يا نيمه گروهي يا خصوصي درس بخوانيد. بعد از همه اين مراحل پيشنهاد من اين اساتيد هستند.(نوع كلاس استادان را هم نوشته ام)

دروس اختصاصي:

ديفرانسيل
      :رضوي-مشفق-خوشنويسان. (هر سه نفر از استادان شناخته شده هستند.كلاس گروهي و خصوصي)

هندسه گسسته- علي منصف شكري (مولف كتابهاي گاج - گروهي و خصوصي ) -رضوي(گروهي و خصوصي)

رياضي تجربي:
      علي مقدم نيا(مولف كتاب گاج)- ملاك پور. (خصوصي و نيمه گروهي.)

رياضي انساني:
      محمد يگانه: (دبير با تجربه و پر انرژي درس رياضي انساني در اموزشگاه بعثت).

فيزيك:
      مير حسيني- ذهبي(شناخته شده اند و از استادان با سابقه اند. گروهي و خصوصي).

شيمي:
      دكتر حذر خاني (مولف كتاب درسي) بابايي (مولف كتاب شيمي مبتكران) و لطفي نيا.(از استادان برتر و به صورت گروهي) .

زيست شناسي:
      دكتر اميد شيخ حسني (مولف كتاب زيست جديد گاج) .عمارلو. دكتر رجبيان(جراح و استاد برجسته زيست شناسي و نويسنده كتابهاي مرآت و استاد دوره هاي ضمن خدمت اموزش معلمان زيست سراسر كشور.)

زمين شناسي:
      چلاجور(مولف و دبير با تجربه اي هستند-گروهي).

دروس عمومي:

ادبيات :
      استاد نظري و استاد شجاعي.(مسئول دپارتمان ادبيات گاج و مولفان كتاب ادبيات موضوعي گاج و غيره....)- كلاس گروهي و خصوصي هم نميپذيرند.تا جايي كه اطلاع دارم فقط دوره هاي تخصصي ادبيات كنكور دارند كه يكجور كلاس نيمه گروهي است.
      با توجه به شناخت نزديكي كه از اين اساتيد دارم طبيعتا هيچ كس ديگري را توصيه نميكنم.اگه امسال هم كلاس داشته باشند عاليه.((به قول يك بنده خدايي كسي كه طعم عسل رو چشيده چايي شيرين از گلوش پايين نميره!)).

عربي:استاد اسماعيلي(بينظيره كارشون-مدرس تلويزيون و طراح سوالات مبتكران و ناظرعلمي انتشارات راه انديشه هستند.كلاس گروهي و خصوصي دارند)

دين و زندگي:جناب محسني كبير(بيان عالي و تسلط فوق العاده دارند-گروهي و نيمه گروهي).

زبان انگليسيكياسالار و بيژن محمدي(استادان خلاق و باسواد-گروهي و نيمه گروهي و خصوصي.از اساتيد صاحب سبك در آموزش زبان كنكور).

البته بر اساس نتيجه كار اين اساتيد اين فهرست را پيشنهاد دادم نه بر اساس تبليغات و شهرت يا اسم مدارس فرزانگان و حلي و آموزشگاه هاي هدف و ماهان.
      بعضي از اين افراد ممكن است اسمشان را كمتر شنيده باشيد اما نتيجه كار كه من كم و بيش شاهد بودم عاليههههه.
      با آرزوي موفقيت و شادكامي براي همه داوطلبان.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اولا یه تشکر فوق العاده زیاد از مهندس شعبانی بابت معرفی فوق العاده دبیرا.....
      دوما منم اسم چندتا از دبیرا که معلم خودم بودن یا اسمشون رو شنیدم رو میگم
      ادبیات= سبطی
      عربی=هورفر+فیلی
      دین و زندگی=کریمی+ کاغذی
      زبان= اناری+مفتون
      زمین= چلاجور
      ریاضی تجربی=ملاک پور+مقدم نیا
      فیزیک=نادری نژاد(فقط یه ذره کند درس میده)+میرحسینی+ذهبی
      زیست=عمارلو+هاشمی
      شیمی=بابایی+مصلایی

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shabani نمایش پست ها
      سلام.
      انتخاب كلاس و استاد كار حساس و دشواريست و نميتوان حكم كلي صادر كرد.
      هر استادي روش خود را دارد و گاهي روشها كاملا با هم متفاوتند. مثلا بعضي داوطلبان با بهترين اساتيد نتيجه نگرفته اند و بعضي هم با معلم مدرسه خودشان از شهرستان نتايج عالي گرفته اند.كتاب و كلاس مكمل هم هستند و تلاش داوطلب كنكور از همه اينها مهمتر است.معلمان و مشاوران و داوطلبان هر كدامشان گروهي را به عنوان بهترين استادها معرفي ميكنند.
      به نظرم شما اول بايد مشخص كنيد كه با چه سطحي و در چه مدت زماني و با چه هزينه اي ميخواهيد در كلاس شركت كنيد.و ترجيح ميدهيد در كلاس گروهي يا نيمه گروهي يا خصوصي درس بخوانيد. بعد از همه اين مراحل پيشنهاد من اين اساتيد هستند.(نوع كلاس استادان را هم نوشته ام)

دروس اختصاصي:

ديفرانسيل
      :رضوي-مشفق-خوشنويسان. (هر سه نفر از استادان شناخته شده هستند.كلاس گروهي و خصوصي)

هندسه گسسته- علي منصف شكري (مولف كتابهاي گاج - گروهي و خصوصي ) -رضوي(گروهي و خصوصي)

رياضي تجربي:
      علي مقدم نيا(مولف كتاب گاج)- ملاك پور. (خصوصي و نيمه گروهي.)

رياضي انساني:
      محمد يگانه: (دبير با تجربه و پر انرژي درس رياضي انساني در اموزشگاه بعثت).

فيزيك:
      مير حسيني- ذهبي(شناخته شده اند و از استادان با سابقه اند. گروهي و خصوصي).

شيمي:
      دكتر حذر خاني (مولف كتاب درسي) بابايي (مولف كتاب شيمي مبتكران) و لطفي نيا.(از استادان برتر و به صورت گروهي) .

زيست شناسي:
      دكتر اميد شيخ حسني (مولف كتاب زيست جديد گاج) .عمارلو. دكتر رجبيان(جراح و استاد برجسته زيست شناسي و نويسنده كتابهاي مرآت و استاد دوره هاي ضمن خدمت اموزش معلمان زيست سراسر كشور.)

زمين شناسي:
      چلاجور(مولف و دبير با تجربه اي هستند-گروهي).

دروس عمومي:

ادبيات :
      استاد نظري و استاد شجاعي.(مسئول دپارتمان ادبيات گاج و مولفان كتاب ادبيات موضوعي گاج و غيره....)- كلاس گروهي و خصوصي هم نميپذيرند.تا جايي كه اطلاع دارم فقط دوره هاي تخصصي ادبيات كنكور دارند كه يكجور كلاس نيمه گروهي است.
      با توجه به شناخت نزديكي كه از اين اساتيد دارم طبيعتا هيچ كس ديگري را توصيه نميكنم.اگه امسال هم كلاس داشته باشند عاليه.((به قول يك بنده خدايي كسي كه طعم عسل رو چشيده چايي شيرين از گلوش پايين نميره!)).

عربي:استاد اسماعيلي(بينظيره كارشون-مدرس تلويزيون و طراح سوالات مبتكران و ناظرعلمي انتشارات راه انديشه هستند.كلاس گروهي و خصوصي دارند)

دين و زندگي:جناب محسني كبير(بيان عالي و تسلط فوق العاده دارند-گروهي و نيمه گروهي).

زبان انگليسيكياسالار و بيژن محمدي(استادان خلاق و باسواد-گروهي و نيمه گروهي و خصوصي.از اساتيد صاحب سبك در آموزش زبان كنكور).

البته بر اساس نتيجه كار اين اساتيد اين فهرست را پيشنهاد دادم نه بر اساس تبليغات و شهرت يا اسم مدارس فرزانگان و حلي و آموزشگاه هاي هدف و ماهان.
      بعضي از اين افراد ممكن است اسمشان را كمتر شنيده باشيد اما نتيجه كار كه من كم و بيش شاهد بودم عاليههههه.
      با آرزوي موفقيت و شادكامي براي همه داوطلبان.
      مشفق خیلی فقطه گسسته و تحلیلی درس میده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      اولا یه تشکر فوق العاده زیاد از مهندس شعبانی بابت معرفی فوق العاده دبیرا.....
      دوما منم اسم چندتا از دبیرا که معلم خودم بودن یا اسمشون رو شنیدم رو میگم
      ادبیات= سبطی
      عربی=هورفر+فیلی
      دین و زندگی=کریمی+ کاغذی
      زبان= اناری+مفتون
      زمین= چلاجور
      ریاضی تجربی=ملاک پور+مقدم نیا
      فیزیک=نادری نژاد(فقط یه ذره کند درس میده)+میرحسینی+ذهبی
      زیست=عمارلو+هاشمی
      شیمی=بابایی+مصلایی

تعریف هورفر رو شنیدم(خواهرم کلاساشو رفت تو کنکور81زد عربی رو)اما مث اینکه فقط توی بعثت درس میده اونم فقط برای دخترا
      درسته؟یا جای دیگم تدریس میکنه؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      تعریف هورفر رو شنیدم(خواهرم کلاساشو رفت تو کنکور81زد عربی رو)اما مث اینکه فقط توی بعثت درس میده اونم فقط برای دخترا
      درسته؟یا جای دیگم تدریس میکنه؟

​نه به جز بعثت آموزشگاه پرستو وهدف هم تدریس میکنن!!!

فعلن ...!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استاد و شخصش به شهرت بستگی داره ....
      اما اگر تو رشته ی ریاضی یا تجربی هستی فیزیک رو حتما کلاس برو
      چون فیزیک تاثیر گذارترین درس تو کنکوره

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این دبیرایی که شما گفتید فقط توی تهران تدریس میکنند؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      این دبیرایی که شما گفتید فقط توی تهران تدریس میکنند؟
      نه خیر اکثر دبیرای مطرح علاوه بر تهران تو شهرستان هایی مثل اهواز __شیراز__اصفهان__کرمان و.. هم تدریس دارن!!

فعلن ...!!!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن