خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها. كلاس زيست شناسي دكتر شيخ حسني (مولف كتاب زيست شناسي گاج) تو اموزشگاه پرستو شرو شده و تعداد محدودي هم ثبت نام ميكنن. براي كسب اطلاعات بيشتر بهم پيام بديد.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انا نمایش پست ها
      سلام میخوام بدونم برای موفقیت در کنکور تجربی واوردن رتبه ی زیر 100 بهتراست برای کدوم درسها برم کلاس کنکور وتوی اون درس موردنظرکدوم استاد بهتر وشاخص تر ومطرح تره.وبرای هردرس بهتره کدوم کتابای اموزشی رو بگیرم.لطفا جوابای دقیق وسنجیده بدید باتشکر

سلام.تو رشته تجربي بهتره به كلاساي زيستو رياضي حتما بريد. تو بقيه درسا ببين وضعيت خودت چه جوريه و تا چه حدي مسلط هستي.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا که بجث سر دبیر هاس منم یه سوال بپرسم من شهرستانی هستم و امسال اموزشگاه علوی برای سال اول تو شهر ما تاسیس شد و منم ثبت نام کردم و طبق گفته اونا دبیر های خیلی عالی از تهران اوردن کسی اگه اطلاعاتی ازشون داره بهم بده لیست دبیرا:
      زیست:بهزاد اعرابی شیمی:سعید طلوعی فیزیک:مهندس فروتنی دین و زندگی:ستینه ادبیات:توکلی ریاضی:نوزری زبان :روستاپور عربی:سید موسوی

4. Top | #19
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان من آموزشگاه هدف ثبت نام کردم ، مشاورمون که قبلا مشاور خرد بوده ( الانم که مدرسه ی ماست) می گفت با توجه به نتایجی که از دانش آموزا دیده بهترین دبیر فیزیک برای تجربیا آقای ذهبی هستش و می گفت اگه تونستم حتما ثبت نام کنم .
      ولی چیز جالب اینه که این مسئولای آموزشگاه همه جوره سعی در منصرف کردنم داشتن می گفتن ذهبی کلاسش خیلی سخته .
      نظر شما چیه ؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انا نمایش پست ها
      سلام میخوام بدونم برای موفقیت در کنکور تجربی واوردن رتبه ی زیر 100 بهتراست برای کدوم درسها برم کلاس کنکور وتوی اون درس موردنظرکدوم استاد بهتر وشاخص تر ومطرح تره.وبرای هردرس بهتره کدوم کتابای اموزشی رو بگیرم.لطفا جوابای دقیق وسنجیده بدید باتشکر
      سلام . کتاب های کمک آموزشی مطالعه نمایید و چنانچه سوالی داشتید از معلم های مدرسه تون بپرسید . اگر هم کلاس تقویتی میرید صرفا جهت رفع اشکال باشه تا آموزش

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      دوستان من آموزشگاه هدف ثبت نام کردم ، مشاورمون که قبلا مشاور خرد بوده ( الانم که مدرسه ی ماست) می گفت با توجه به نتایجی که از دانش آموزا دیده بهترین دبیر فیزیک برای تجربیا آقای ذهبی هستش و می گفت اگه تونستم حتما ثبت نام کنم .
      ولی چیز جالب اینه که این مسئولای آموزشگاه همه جوره سعی در منصرف کردنم داشتن می گفتن ذهبی کلاسش خیلی سخته .
      نظر شما چیه ؟
      از کلاس ذهبی یا میرحسینی جواب میگیری تجربه(سوابقشون ) نشون دهنده ی اینه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ای بابا !!!!!

کلاس کنکور خوب فقط تهران هست !!

همین اهواز خودمون به نظر من اصلا معلم کنکور خوب نداره !!!

اگه پروازی هم بیارن تا کسی نفهمیده کلاس هاش پر میشه

حالا کسی اهواز سراغ نداره کلاس کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      سلام . کتاب های کمک آموزشی مطالعه نمایید و چنانچه سوالی داشتید از معلم های مدرسه تون بپرسید . اگر هم کلاس تقویتی میرید صرفا جهت رفع اشکال باشه تا آموزش
      یعنی مایی که شهرستانیم و اصلا هم امکان دسترسی به این چنین دبیرانی نداریم میشه با تکیه به کتاب های کمک آموزشی به رتبه های زیر دو رقمی امسد داشته باشیم؟؟؟

Sent from my C6603 using Tapatalk
      آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      ای بابا !!!!!

کلاس کنکور خوب فقط تهران هست !!

همین اهواز خودمون به نظر من اصلا معلم کنکور خوب نداره !!!

اگه پروازی هم بیارن تا کسی نفهمیده کلاس هاش پر میشه

حالا کسی اهواز سراغ نداره کلاس کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      محمد رضا سخاوتو میشناسی میگن ریاضی درس میده شهید بهشتی (تیزهوشان) راست میگن؟

آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king.red20 نمایش پست ها
      یعنی مایی که شهرستانیم و اصلا هم امکان دسترسی به این چنین دبیرانی نداریم میشه با تکیه به کتاب های کمک آموزشی به رتبه های زیر دو رقمی امسد داشته باشیم؟؟؟

سلام . کلاس کنکور و جزوات آنچنانی و... جدیدا به شهرستان ها راه پیدا کرده و داره مثل باتلاق دانش آموزها رو در خوش غرق میکنه . کنکور قبول شدن به کلاس رفتن و فلان جزوه رو خوندن نیست . قبولی در کنکور به همت انسان بستگی داره و دانش آموز باید خودش بخواد تا موفق بشه . شما شاید بهترین معلم و کلاس و... داشته باشی اما وقتی همت نداشته باشی چه فایده . نمیگم همه بد هستن خیر موسسات و انتشارات خوبی هم هستن که دارن واقعا کار میکنن اما مگر همین معلم های مدرسه خودمون چه مشکلی دارند ؟ چرا از همین معلم هامون استفاده نکنیم ( البته در مدرسه ) . وقت کلاس هامون رو الکی و بیهوده هدر ندیم و ازشون به درستی استفاده کنیم.

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کلاس کنکور فقط و فقط زمانی مناسب هست که به بن بست برسی.ببین مثلا وقتی شما خودت میتونی یه درس رو بخونی چرا کلاس بری؟اونم حالا خدا میدونه چی از آب در بیاد!!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      نظر شما چیه ؟
      من شنیدم میگن سخت گیره
      ولی همه میگن کلاساش عالیه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودتون بشینید بخونید اگه واقعا با خوندن خودت به نتیجه نرسیدی برو کلاس کنکور

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فوری

می خواستم بدونم دبیرای اموزشگاه هدف چقدر می گیرن؟ و کدوم درسا رو به نظر شما برم
      و کدوم دبیرا؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliasamee نمایش پست ها
      می خواستم بدونم دبیرای اموزشگاه هدف چقدر می گیرن؟ و کدوم درسا رو به نظر شما برم
      و کدوم دبیرا؟
      من دبیرایی که نظرم هست رو بهت معرفی میکنم ولی بعضیاشون هم لازم نیست من بگم چون مثلا ادبیاتش دبیرش عالیه ولی ادبیات نیازی به کلاس نداره
      دین و زندگی هم همینطور
      زیست:هم عمارلو هم هاشمی
      شیمی:اول بابایی بعدش مصلایی
      ریاضی تجربی:مقدم
      فیزیک:اول ذهبی بعدش میرحسینی
      عربی:هورفر و خانم خاکباز (البته خیلیا میگن که خاکباز فقط اسم داره ولی اونقدرا خوب نیست)
      بقیه درسا نیازی به کلاس نیست حتی همینام فقط بعضیاشون
      از نظر من2-3کلاس بیشتر برندار تازه اونم ته تهش که خیلی داغون باشی رو میگم
      چون کتابای خوبی هستن که نیاز به کلاس رو تو خیلی درسا برطرف کردن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن