خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سوال راجع به ثبت نام در کنکور ۹۸ (شاید سوال شما هم باشه)

سلام انجمنی های عزیز. صفحه اول ثبت نام کنکور سه تا گزینه داره، نظام 3-3-6 ، نظام سالی واحدی ، نظام قدیم(۸۳ و قبل از آن). من دیپلمم رو سال۹۲ گرفتم کدوم رو باید انتخاب کنم؟ راهنمایی کنید لطفا. و اینکه عکس من مالِ ۱۵ سالگیمه..البته چندان تغییر نکرده چهره ام. میتونم از اون عکس استفاده کنم؟ و اینکه کد سوابق تحصیلی رو امسال هم باید بگیرم یا مالِ ثبت نام های قبلی(!) کافیه؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1 - نظام سالی واحدی 2- در بیشتر مواقع عکس روی برگه ورود به جلسه رو با شخص تطبیق میدن واسه همین بهتره که عکس جدید استفاده کنید 3- همون کد سوابق تحصیلی قبلی و هیچ تغییری نکرده !

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      1 - نظام سالی واحدی 2- در بیشتر مواقع عکس روی برگه ورود به جلسه رو با شخص تطبیق میدن واسه همین بهتره که عکس جدید استفاده کنید 3- همون کد سوابق تحصیلی قبلی و هیچ تغییری نکرده !
      ممنونم!
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      میگم من دارم واسه کسی ثبت نام کنکور میکنم
      هرچی میخام سریال بخرم بانک پولو کم میکنه از حسابم ولی در ادامه به سایت سنجش وصل نمیشه که پرداخت تایید بشه
      تا الان سه بار اینکارو کردم ک یه بارش پولش برگشت داده شده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها به نظرتون کنکور هنر رو هم انتخاب کنم؟ نظرتونو بگین لطفا
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام انجمنی های عزیز. صفحه اول ثبت نام کنکور سه تا گزینه داره، نظام 3-3-6 ، نظام سالی واحدی ، نظام قدیم(۸۳ و قبل از آن). من دیپلمم رو سال۹۲ گرفتم کدوم رو باید انتخاب کنم؟ راهنمایی کنید لطفا. و اینکه عکس من مالِ ۱۵ سالگیمه..البته چندان تغییر نکرده چهره ام. میتونم از اون عکس استفاده کنم؟ و اینکه کد سوابق تحصیلی رو امسال هم باید بگیرم یا مالِ ثبت نام های قبلی(!) کافیه؟
      عکسی رو بزار که کمترین تفاوت با چهره خودت در تیرماه 98 داشته باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1- من دانشجو دانشگاه آزاد هستم .برای این مورد کد نظام وظیفه کدومه؟
      2- قبلا تو ثبت نام از ما فقط سال اخذ مدرک های سوم و پیش میخواستن اما الان تاریخ دقیق با روز و ماه میخوان . از کجا این تاریه دقیق رو پیدا کنم؟؟رو کارنامه نوشته؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن