خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      3c9c97b5ece61806a83be559297339e12e74ad94-1-.jpg

سلام
      به بهانه شروع پویش مردمي #قهرمانی_برای_رفاقت

با شماره گیری کد #400*780* کتاب سلام بر ابراهیم را درب خانه تحویل بگیرید و شرینی رفاقت با شهدا را تجربه کنید

پ.ن 1: این کتاب برای دوستانی که ساکن روستا هستند رایگان است. (بعد از شماره گیری کد بالایی، گزینه 2 را بزنید)

پ.ن2 : دوستانی هم که در شهر ها سکونت دارند میتوانند با مبلغ 16 هزار تومان دوجلد کتاب سلام بر ابراهیم(هرجلد 8 هزار تومان ) را مقابل درب خانه تحویل بگیرند.
      وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ / نجم 39

و اینکه برای انسان بهره‌ای جز " سعی و کوشش " او نیست.

ویرایش توسط farzad_76 : 20 مرداد 1398 در ساعت 14:31

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ما توفیق تجربه شیرینی رفاقت با کتابای درسیمونم نداشتیم
      پورسانت ویژه میدن روش؟ هزینه پستشو با اسنپم حساب کنین و وضع گرونی کاغذ بیشتر اینا درمیاد
      و من الله توفیق
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حالا ته حرف کتاب اینه بریم شهید شیم! بعدم میگن شهادت شیرینه. به جای لذت بردن از کوچک ترین لحظات زندگی و باهم بودن و نبود جنگ و داشتن صلح و اینا... بجاش این خزعبلات رو توی کتاب شون نوشتن دارن به خورد مردمی میدن که اصلا روشن بین نیستن بابا بخدا برین ببینید این امریکایی ها که انقدر شعار مرگ نثارشون می کنین چقدر از همه جهت از ما جلوترن!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت تاپیکتون

دوستان لطفا اگر نظر خاصی ندارید در مورد کتاب و این پویش لطفا نظرات مضحک نزارید

:/

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      نه نباید نوشت . ولی هیچ چیزی به جز استبداد دینی یک ملت رو نابود نمی کنه و این استبداد از اعتقاد شروع میشه

الکی مثلا من روشنفکرم .
      استبداد اقتصادی حاکمان هم هم نابود میکنه . پس از اونجایی که این نیاز معیشتی ملت از نان شروع میشه .باید تمام نان ها را سوزاند

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفاقت با شهدا
      با شهیدان رفیق باشیم : )

: |

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      ما توفیق تجربه شیرینی رفاقت با کتابای درسیمونم نداشتیم
      پورسانت ویژه میدن روش؟ هزینه پستشو با اسنپم حساب کنین و وضع گرونی کاغذ بیشتر اینا درمیاد
      و من الله توفیق
      اولا اجباری نیست که همه سفارش بدند. من چون دیدم که این پویش واقعیه و کلکی در کارشون نیست اینجا به دوستان اطلاع دادم
      بعدشم خود من در دور ترین روستا هستم فقط 3 هزار تومن (سه هزار) پول پست دادم.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که این تاپیک باب میلشون نبود ، مجبور نیستن که کامنت بزارن
      کسی هم نگفته شما برید شهید بشید ، شهادت گنجی است که به هرکسی قسمت نمیشه باید از جون براش جهاد کرد
      هدف من از این تاپیک فقط آشنایی دوستان با شهید ابراهیم هادی و اخلاق و منش انسان دوستانه این شهید بزرگوار بود
      همه چیز که شهادت نیست ، شمایی که کتابو نخونده ردش میکنی اول برو تایم بزار کتابو بخون (pdf شو پست اول گذاشتم)،ببین که شهدا حتی به کوچکترین اصول زندگیشونم پایبند بودند و همواره جوری زندگی کردند که مورد رضایت خداوند قرار بگیرند.

ان شاء الله همگی به راه راست هدایت بشیم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_76 نمایش پست ها
      دوستانی که این تاپیک باب میلشون نبود ، مجبور نیستن که کامنت بزارن
      کسی هم نگفته شما برید شهید بشید ، شهادت گنجی است که به هرکسی قسمت نمیشه باید از جون براش جهاد کرد
      هدف من از این تاپیک فقط آشنایی دوستان با شهید ابراهیم هادی و اخلاق و منش انسان دوستانه این شهید بزرگوار بود
      همه چیز که شهادت نیست ، شمایی که کتابو نخونده ردش میکنی اول برو تایم بزار کتابو بخون (pdf شو پست اول گذاشتم)،ببین که شهدا حتی به کوچکترین اصول زندگیشونم پایبند بودند و همواره جوری زندگی کردند که مورد رضایت خداوند قرار بگیرند.

ان شاء الله همگی به راه راست هدایت بشیم
      همین حججی و امثالش بچه اشو با این کارش بی پدر کرد کافیه! ما دنبال صلح و آرامشیم دنبال نجات مردم از فقر بدبختی دنبال ساخت آینده خوب برای مملکت نه جنگ تو خواستی برو شهید شو یا چه میدونم برو جونتو فدای رهبرت کن!!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      قابل توجه دوستان گل و ناب عزیز .....
      من به شخصه عاشق شهدای جنگ تحمیلیمون هستن به دلایلی از جمله:::::
      1-این جوونا تو اوایل انقلاب که پا به میدون گذاشتن قریب به اتفاق اکثریت یه هدف مقدس داشتن دفاع از مرز و بوم و مردم...
      2-واقعا میشه گفت دل اکثریتشون پاک بوده باشه و بدون قصد و غرض (مثلا امکانات و تسهیلات و...)به میدون جنگ رفتن...
      با این که شاید خیلیامون دل خوشی از مملکتو نظام و دولت و انقلاب نداشته باشیم اما سعی کنیم که به شهدای مملکتمون (مرزبانی تو این دوره ها---سپاه و ارتش تو زمان جنگ)احترام بزاریم به هرحال کشته شدگان نظامی هر کشوری قهرمان اون کشور حساب میشن ....(قابل توجه تعدادی از دوستان)

خواهشا کم اسلامو پله کنید آقاااایون

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

میخوام یک کتابی براتون معرفی کنم که حتماااااااااا اثرات خوبی در زندگیتون خواهد گذاشت ...

قول مردوووونه میدم که بخونید، از این رو به اون رو میشید ... تضمینیه !!!

اسم کتاب :
      سلام بر ابراهیم

فایل پیوست 85630

سرگذشت شهیدی به اسم ابراهیم هادی است. شهیدی عارف ،پهلوان،و... که دو جلده ، سلام بر ابراهیم 1 و سلام بر ابراهیم 2

pdf جلد 1 این کتابو برا دانلود میزارم ولی متاسفانه جلد 2 پی دی اف نداره اگه خواستید باید از کتابفروشیا تهیه کنید.

دانلود جلد 1 کتاب سلام بر ابراهیم :
      دانلــــــــــــــود

نظر مقام معظم رهبری در مورد کتاب " سلام بر ابراهیم" :

سخنان حاج آقا عالی در مورد شخصیت شهید ابراهیم هادی:

رفقا امیدوارم که از خوندن این کتاب و آشنایی با شهید ابراهیم هادی لذت ببرید

التماس دعا ..
      97/11/25

منم دوصفحه از کتابشو تو عید خوندمو با خودم گفتم اگه واقعا معجزه میداد ک اماما چیکارن بعد با خودم گفتم ک اگه با همین دوصفحه معجزه کرد اون وقت باورش میکنمو میخونم کتابشو وهمینم شدش و حالا هرجایی ک میرم عکشو میبینم قسم میخورم ک قبل از این من عکس ابراهیم هادی رو هیجا نمیدیدم جالب بود برام حتی همینجا ک دیدم عکسشو.. و من الله توفیق..

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayandrama نمایش پست ها
      همین حججی و امثالش بچه اشو با این کارش بی پدر کرد کافیه! ما دنبال صلح و آرامشیم دنبال نجات مردم از فقر بدبختی دنبال ساخت آینده خوب برای مملکت نه جنگ تو خواستی برو شهید شو یا چه میدونم برو جونتو فدای رهبرت کن!!
      اگه حججی و امثال حججی نبود الان ناموس ما دست داعش و کفتار صفتان سعودی و امریکایی بود ...
      به این جنبه اش هم فکر کنید
      دیگه حرفی نیست ...
      لطفا ادامه ندید تا تاپیک از هدفش دور نشه

ویرایش توسط farzad_76 : 22 مرداد 1398 در ساعت 16:02

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheidaa23 نمایش پست ها

منم دوصفحه از کتابشو تو عید خوندمو با خودم گفتم اگه واقعا معجزه میداد ک اماما چیکارن بعد با خودم گفتم ک اگه با همین دوصفحه معجزه کرد اون وقت باورش میکنمو میخونم کتابشو وهمینم شدش و حالا هرجایی ک میرم عکشو میبینم قسم میخورم ک قبل از این من عکس ابراهیم هادی رو هیجا نمیدیدم جالب بود برام حتی همینجا ک دیدم عکسشو.. و من الله توفیق..
      چه جالب
      ان شاء الله دعای خیر شـــــــــهدا شامل حالتون باشه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اگه حججی و امثال حججی نبود الان ناموس ما دست داعش و کفتار صفتان سعودی و امریکایی بود ...
      به این جنبه اش هم فکر کنید
      دیگه حرفی نیست ...
      لطفا ادامه ندید تا تاپیک از هدفش دور نشه
      عجب من فکر می کردم داعش الان توی سوریه و... ایناس نه ایران. خب باشه هر جور خود دانی امیدوارم سهم و حرکت بزرگی واسه مملکتت داشته باشی.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ebrahim-hadi3.jpg

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن