خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک به یک پشت کنکوری

سلام
      نمی خوام سرتون رو درد بیارم پس میرم سر اصل مطلب.
      من پارسال(97) با درصد های زیر موندم پشت کنکور :
      ادبیات 40 - عربی 58 - دینی 48 - زبان 50 - ریاضی 42 - زیست 38 - فیزیک 46 - شیمی 38 - زمین 4

از الان بگمم که هدفم فقط و فقط داروسازیه.
      حقیقتا تا الان خیلی کم کاری کردم. ولی امیدوار بودم.
      آزمون هم گاج میرم.
      الان اومدم بپرسم اولا به نظرتون از الان مرد و مردونه بشینم بخونم امیدی هست رتبه در حد 2300 - 2400 منطقه 2 بیارم؟
      دوم . بهترین کار تو برهه های مختلف تا کنکور چیه؟ تا عید ؟ بعد عید ؟ خرداد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      قطعا از الان مردونه بشینی بخونی داروسازی تهران رو مثه هلو میزاری تو گلو، شک نکن..چون پایه درسیت هم به نسبه خوبه...دروس رو هم سعی کن خیلی خوب تا اواسط اردیبهشت تموم کنی و بعدش هم تا اواسط خرداد یه جمع بندی عالی و از اپاسط خرداد تا کنکور هم انفجار نهایی...منم وضعیتم مثه توعه و هدفم هم پزشکیه دانشگاه تیپ یک و حتی تهران هست..شک نکن،وقت رو تلف نکن و برو تو کارش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      قطعا از الان مردونه بشینی بخونی داروسازی تهران رو مثه هلو میزاری تو گلو، شک نکن..چون پایه درسیت هم به نسبه خوبه...دروس رو هم سعی کن خیلی خوب تا اواسط اردیبهشت تموم کنی و بعدش هم تا اواسط خرداد یه جمع بندی عالی و از اپاسط خرداد تا کنکور هم انفجار نهایی...منم وضعیتم مثه توعه و هدفم هم پزشکیه دانشگاه تیپ یک و حتی تهران هست..شک نکن،وقت رو تلف نکن و برو تو کارش
      خیلی ممنون از نظرت. واقعا نظرت کمک کننده بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن