خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواست همفکری از پشت کنکوری های عزیز

من با توجه به شرایطی که دارم برای درس خوندن یه برنامه ای تو ذهنمه نمی دونم اینجوری میتونم به نتیجه برسم یا نه میتونم طبق این چیزی که فکر میکنم پیش برم؟ میتونم به هدفم برسم؟ من تغییر رشته ای هستم میخوام کنکور تجربی بدم هدفمم یا پزشکیه یا دندون ولی چون خانوادمم از نظر مالی نمیتونن حمایتم کنن میخوام برم سرکار که بتونم پول در بیارم که خودم بتونم هزینه کنم برای درسم اینجوری نصف روز سرکارم فقط یه شیفت خونه هستم میتونم درس بخونم خودم فکرم اینکه هر درسی و که شروع میکنم کامل یاد بگیرم فول فول بشم بزارمش کنار بعد برم سراغ کلاس ها و درس بعدی اینجوری هم نباشه که درس هایی که میخونم و کامل بزارم کنار تست میزنم ولی نمیتونم همه درس ها رو با هم شروع کنم به یادگیری حالا بگید تصمیمم درسته یا نه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      منطورت از درس فیزیک شیمی ریاضیه یا مثلا یه مبحث از کل مباحثه یا کتاب فیزیک 2 رو کامل بخونی بعد بقیه؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان اونقدری کتاب های خوب وقوی(بخصوص برای نظام قدیم) در بازار هست که عملا هیچ نیازی به کلاس ،دی وی دی و غیره نیست.اغلب دبیرا هم همین کتابای بازاری رو بصورت جزوه در اوردن و تدریس می کنن. اگه کمی در سایت دیوار یا شیپور جستجو کنی میتونی کتابای در حد نو رو با قیمت خیلی کمتری تهیه بکنی.
      اینکه مثلا ریاضی رو کامل خوند بعد رفت سراغ زیست و... روش درستی نیست. لزومی نداره همه درس ها رو باهم شروع به خوندن بکنی. مثلا میتونی بایک درس حفظی و یک درس محاسباتی شروع کنی و بعد از مدتی که ذهنت به درس خوندن عادت کرد بقیه درس ها رو هم شروع کنی.
      ویرایش توسط reza2018 : 24 بهمن 1397 در ساعت 23:08

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگر پولت به خرید کتاب میرسه دیگه نیازی به کارکردن نداری دور کلاس رو خط بکش فقط وقتت رو هدر میدی یه کتاب تست قوی بگیرو خوب بخون
      موفق باشی

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      هیچ چیز خاصی توی کلاس نیست، الکی هم وسواس نداشته باش..برای هر درس یه منبع خوب بگیر و هرچه سریعتر شروع کن وقت تنگه...اون نصف روز رو هم به جاش بشینی درس بخونی تاثیرش بیشتره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      من کنکوری نظام قدیم تجربی ام.از مهرماه شروع کردم وفقط کتاب درسی خوندم و دی وی دی اموزشی دیدم وتست نزدم اصلاالانم پیش رو شروع کردم...بنظرتون واسه زیست از موج ازمون استفاده کنم و تستای 10سال کنکور اخیر رو بزنم به درصد بالای 60میرسم؟؟؟اخه شنیدم که اگه 300تاتست رو چند بار بزنی و مسلط بشی بهتره تااینکه 1000تا تستو یبار بزنی...از اونجایی هم که تایم زیادی نمونده دنبال یه کتابی ام که حجمش کم باشه و تستای جامع تری داشته باشه...ممنون میشم راهنمایی کنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بقچه ای درس خوندن رو هر کسی از پسش برنمیاد
      اما خیلی ها هم بودن که رتبه شدن باز
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بقچه ای درس خوندن ینی چه جوری؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Madmazel77 نمایش پست ها
      بقچه ای درس خوندن رو هر کسی از پسش برنمیاد
      اما خیلی ها هم بودن که رتبه شدن باز
      بقچه ای درس خوندن ینی چی جوری؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme12589 نمایش پست ها
      بقچه ای درس خوندن ینی چی جوری؟
      یعنی اینکه برای مثال یک هفته وقت بزاری شیمی 3 رو کامل بخونی و تست بزنی
      تموم که کردی یک کتاب رو کامل
      بری سراغ کتاب بعدی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      الان اونقدری کتاب های خوب وقوی(بخصوص برای نظام قدیم) در بازار هست که عملا هیچ نیازی به کلاس ،دی وی دی و غیره نیست.اغلب دبیرا هم همین کتابای بازاری رو بصورت جزوه در اوردن و تدریس می کنن. اگه کمی در سایت دیوار یا شیپور جستجو کنی میتونی کتابای در حد نو رو با قیمت خیلی کمتری تهیه بکنی.
      اینکه مثلا ریاضی رو کامل خوند بعد رفت سراغ زیست و... روش درستی نیست. لزومی نداره همه درس ها رو باهم شروع به خوندن بکنی. مثلا میتونی بایک درس حفظی و یک درس محاسباتی شروع کنی و بعد از مدتی که ذهنت به درس خوندن عادت کرد بقیه درس ها رو هم شروع کنی.
      آخری یه درس و کامل تموم کنم برم سراغ درس بعدی چون حداقل یک سال باید برم سرکار نمیتونم بیشتر مطالعه کنم یکم که پس انداز کنم بعد میشینم تو خونه میخونم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آهان مرسی دوست عزیز

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من تازه شروع کردم به درسای پیش تا حالاهم اصلاا تست نزدم.مسلما با این شرایط تستای مادر بزنم بهتره... لطفا راجب این کتابا نظرتون بگید...ممنون...6سال تخصصی تجربی(زردقلم چی).30مجموعه سوال عمومی زردقلم چی.موج ازمون شیمی.موج ازمون زیست...10سال ریاضی قلم چی
      شنیدم میگن مثلا500تاتست رو چندبار بزنی که مسلط بشی بهتره تا اینکه تعدادزیادی تستو یبار بزنی...
      بنظرتون از این کتابایی که گفتم استفاده کنم و چپندبار تستاشوبزنم میتونم به درصد بالای 60برسونم...لطفا راهنمایی کنید....درضمن رشته تجربی نظام قدیمم @Behnam10شماهم لطفا پاسخ بدید ممنونم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان که نه.تاعید پیش رو تموم میکنم.بعد از عید تستو شروع میکنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      کتاب دس دوم بگیر بشین بخون کلاسم نمیخای..روزی۱۳ساعت حداقل ک بتونی پزشکی شهرای کوچیکو بیاری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن