خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین منبع شیمی

سلام برای شیمی بهترین منبع همون مبتکران هست؟یا منبع بهتری هم وجود داره؟
      ویرایش توسط Parniya : 24 آذر 1392 در ساعت 20:16 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز هم خوبه مبتکران هم خوبه در کل این دوتا بهترین های بازارن
      اگه مبتکران داری از همین استفاده کن و واقعا با جفتش میشه بهترین نتیجه رو گرفت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی از گاج خاکستزی برای شیمی استفاده کرده ؟ خوبه؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara posht konkuri نمایش پست ها
      سلام برای شیمی بهترین منبع همون مبتکران هست؟یا منبع بهتری هم وجود داره؟
      کتاب مبتکران و خیلی سبز
      جزوات من هم نمونه هاشو نگاه کنید اگه براتون قابل استفاده بود بگیرین
      سی دی خوب فعلا سراغ ندارم ولی سی دی های بهمن بازرگان اگه مشکل باز شدن نداشته باشه خوبن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ...
      میشه بین مبتکران و خیلی سبز رو یکی بگید سطحشون چه جوریاس بعد یه سوال دیگه هم داشتم ( گفتم برای چند تا سوال تاپیک ایجاد نکنم )
      شیمی دوم چه قدرش محاسبات و مسئله هست ؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 10100 نمایش پست ها
      سلام ...
      میشه بین مبتکران و خیلی سبز رو یکی بگید سطحشون چه جوریاس بعد یه سوال دیگه هم داشتم ( گفتم برای چند تا سوال تاپیک ایجاد نکنم )
      شیمی دوم چه قدرش محاسبات و مسئله هست ؟؟
      حقیقتا تفاوت بین این دو کتاب به گونه ای نیست که بچه ها خودشون رو درگیر میکنن.
      اصل و اساس سوالات کنکور هست. متاسفانه تنازع بین این دو کتاب به جایی رسیده که تا دلت بخواد سوال بالاتر از سطح کنکور در هر دو یافت میشهُ!!
      شیمی 2 یه تیکه از فصل 3 محاسبات داره که خیلی وقت هست که تو کنکور سوال نمیدن!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من واسه کنکور مبتکران خیلی زیاده!!خیلی سبزم copy paste کرده از مبتکران!!در ضمن تو کتاب مبتکران و گاج روش های اشتباهیم گفته شده که روش تستی هستند اما فقط روی چند تست جواب میدن و پایه علمی ندارن!!بنظر من امسال شیمی جامع مهر و ماه خیلی خوب کار شده!!البته تو سایتش هنوز واسه فروش نیست!!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      بنظر من واسه کنکور مبتکران خیلی زیاده!!خیلی سبزم copy paste کرده از مبتکران!!در ضمن تو کتاب مبتکران و گاج روش های اشتباهیم گفته شده که روش تستی هستند اما فقط روی چند تست جواب میدن و پایه علمی ندارن!!بنظر من امسال شیمی جامع مهر و ماه خیلی خوب کار شده!!البته تو سایتش هنوز واسه فروش نیست!!
      میگم شما که این کتاب شیمی جامع مهروماه رو هنوز خریداری نکردید از کجا میدونید خوب کار کرده نکنه بر اساس توضیحات تو سایتش میگید؟؟؟

فعلن ...!!!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من واسه کنکور مبتکران خیلی زیاده!!خیلی سبزم copy paste کرده از مبتکران!!
      شما مطمئنی خیلی سبز کپی کرده؟
      من خودم شیمی پیش رو مقایسه کردم مبحث اسید و باز و به این نتیجه هم رسیدم که یکیشون از دیگری خیلی تابلو کپی کرده! و توی چاپ های قدیمی خیلی سبز آخره کتابش مینوشت از شیمیِ ما کپی شده!!

و من خودمم این حرفشونو باور میکنم چون خیلی راحت میشه ثابت کرد واسه همین الکی نمیان یه چیزی بگن و البته مبتکران هم چیزی نگفته فک کنم پس حتما حق با خیلی سبزِ
      در هر صورت به خودمون مربوط نیس فقط گفتمش تا اسمه خیلی سبز پیشه بچه ها بد نشه یه موقع
      چون چندمین باره میبینیم گفته شده خیلی سبز کپی کرده!!

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      دانش آموزان عزیز هر جا منبع خوبی هس به دردتون میخوره از اون استفاده کنین خودتون رو درگیر مسائل انتشارات نکنید فقط وقتتون رو تلف می کنید. برا شما نتیجه مهم هسش نه اعتبار انتشارات

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      میگم شما که این کتاب شیمی جامع مهروماه رو هنوز خریداری نکردید از کجا میدونید خوب کار کرده نکنه بر اساس توضیحات تو سایتش میگید؟؟؟
      چیزی که من میدونم اینه که اگه سال کنکور هستین باید از کتب جامع استفاده کنین!!چون زمان محدوده!!من خودم مبتکران رو از دوستام گرفتم اما اینقدر توضیح داده آدم حوصلش سر میره!!خیلی سبزم پیش 2 رو دارم!اما خیلی سبز هم کم حجم تره هم بهتر!!ما سال سوم و دومش copy paste از مبتکرانه!! در کل حرف استاد رو تایید میکنم!!(ما که در حد استاد نیستیم اما به هر حال!!)خودتونو درگیر منبع نکنید!!هر کدوم یه سری ویژگی ها دارن!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه کتاب رو از فروشگاه مهرو ماه خرید من تهیه کردم قیمتش هم 25000 تومنه! کتابهای آقای انوشه حرف نداره http://home.mehromah.ir
      ویرایش توسط chemist : 11 مهر 1392 در ساعت 14:03

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها جايي رو ميشناسيد کتاب شيمي 3 دکتر بازرگان چاپ 91 رو داشته باشه اخه شيمي 3 تغيرر کرده چاپ جديد هم به دردم نمي خوره ديگه !!!!!!! چند جا رفتم سر زدم نداشته

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
      بچه ها جايي رو ميشناسيد کتاب شيمي 3 دکتر بازرگان چاپ 91 رو داشته باشه اخه شيمي 3 تغيرر کرده چاپ جديد هم به دردم نمي خوره ديگه !!!!!!! چند جا رفتم سر زدم نداشته

فک کنم کتاب های تست مطابق با کنکور 93 باشه و حتی اگه کتاب درسی ویرایش بشه اینا کتاب تست ویرایش نمیکنن چون کنکوری ها مشتریِ اصلیِ کتاب های تست هستن! پس فک نکنم چاپ جدید مشکلی داشته باشه برا کنکور فوقش هم رفتی بخری مقدمه رو بخون، حتما نوشتن که بدرد کنکور میخوره یا نه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران برای اموزش و خیلی سبز برای تست

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن