خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      من خودم دانشجوی پیام نور هستم مثل شما اما فکر میکنم کد نظام وظیفه ما میشه کد ۱۲...چون دانشجو هستیم و بعد از قبولی در دانشگاه جدید هم انصراف میدیم، جزو کد ۱۲ محسوب میشیم.کد ۶ مال بچه هایی هست که تا یکسال بعد از پیش دانشگاهی معافیت تحصیلی دارن و میتونن یه سال پشت کنکور بمونن
      ما دانشجوییم نه انصرافی اونایی هم که یکسال بعد از پیش دانشگاهی کنکور میدن همچنان کد 5 رو میزنن کد 12 هم برای یکی هستش مثل محمد احمدی رتبه 1 کنکور 95
      ما فارغ التحصیل هستیم (قبل از 20 سالگی)و وارد غیبت نشدیم پس میشه کد 6

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      ما دانشجوییم نه انصرافی اونایی هم که یکسال بعد از پیش دانشگاهی کنکور میدن همچنان کد 5 رو میزنن کد 12 هم برای یکی هستش مثل محمد احمدی رتبه 1 کنکور 95
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B4_%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8%DB%B5%DB%B5.jpg
      همونطور که تو عکس میبینید، همین سوال رو عینا یه نفر از مشاور هیوا پرسیده و مشاور هیوا گفته که دانشجویان پیام نور و غیر روزانه باید کد ۱۲ رو وارد کنند
      ویرایش توسط M.javaddd : 25 بهمن 1397 در ساعت 02:50

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      کسانی هم که سال اولشون هست که پشت کنکور میمونند، یعنی کنکور ۹۷ اولین کنکورشون بوده، باید کد ۶ رو بزنند....دفترچه رو مطالعه بفرمایید

4. Top | #49
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      این شرایط شماست که میشه کد 6 من هم دانشجوی غیر روزانه پیام نور هستم و شد کد 6 شرایطش رو نگاه کن اگه مطابقت داشت حتما همین کد رو بزن
      فایل پیوست 85625
      دوست عزیز برای ثبت نام حتما به یک کافی نت با تجربه مراجعه کن
      آقا خیلی ممنون
      رفتم پرسیدم
      همینه
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امروز رفتم معافیت تحصیلی گرفتم تا یک مهر98 پارسال کنکور دادم و 18 سالمه هنوز ثبت نام کنکور کد 5 رو زدم ایا درست زدم یا کد 6 باید میزدم در ضمن هنوز پیش دانشگاهیم مونده و خرداد یا شهریور98 پاس میکنم ممنون میشم اطلاع دارین بگین

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_M_H21 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امروز رفتم معافیت تحصیلی گرفتم تا یک مهر98 پارسال کنکور دادم و 18 سالمه هنوز ثبت نام کنکور کد 5 رو زدم ایا درست زدم یا کد 6 باید میزدم در ضمن هنوز پیش دانشگاهیم مونده و خرداد یا شهریور98 پاس میکنم ممنون میشم اطلاع دارین بگین
      کد نظام وظیفه زیاد مهم نیستش، شما نزدیک ترین کد رو به وضعیتتون انتخاب کنید و وارد کنید
      موقع ثبت نام دانشگاه هستش که شما باید مدارک مربوط به نظام وظیفه تون رو ارائه بدید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از توجه و پاسختون
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      کد نظام وظیفه زیاد مهم نیستش، شما نزدیک ترین کد رو به وضعیتتون انتخاب کنید و وارد کنید
      موقع ثبت نام دانشگاه هستش که شما باید مدارک مربوط به نظام وظیفه تون رو ارائه بدید

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_M_H21 نمایش پست ها
      ممنونم از توجه و پاسختون
      خواهش میکنم
      موفق باشید

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن