خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرتون کدام رشته آینده بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فیزیوتراپی

67 81.71%
    • علوم آزمایشگاهی

6 7.32%
    • علوم تغذیه

2 2.44%
    • ژنتیک

7 8.54%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Post به نظرتون کدوم رشته آینده بهتری دارن؟!

لطفا" با دلیل توضیح بدین به نظرتون کدوم رشته آینده بهتری دارن؟!

1.فیزیوتراژی
      2.علوم آزمایشگاهی
      3.علوم تغذیه
      4.ژنتیک

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      با عذرخواهی از استارتر تاپیک ولی بینایی سنجی هم اگه کسی می دونه اضافه کنه به توضیحاتش
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با اینکه رشته من تجربی نبود...ولی با تحقیقاتی که انجام شده فیزیوتراپی از همه رشته های بخش نظرسنجی بهتره...ببخشید اگه اشتباه گفتم یا...
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب معلومه ؛ فیزیوتراپی

بعد علوم تغذیه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی بهتره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی و علوم تغذیه.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره شما آینده رو در چی در نظر بگیرید ؟ اونایی که میگند فیزیوتراپی بدونند که با جذب بی حساب وکتاب دانشجو در این رشته اوضاع کار کمی سخت شده بله شاید بگید از نظر درآمد فلانه بیصاره اما همه بخصوص جدید الورودهای این رشته آینده فوق العاده ای ندارند اما در کل از نظر زیبایی رشته قشنگ و باحالیه بخصوص با علاقه! ژنتیک به هیچ وجه جالب نیست .... تغذیه هم آینده مبهمی داره آیا جامعه ما اینقدر به تغذیه اهمیت خواهد داد ؟ نظر شخصی من در صورتی که با محیط آزمایشگاه مشکلی ندارید تحقیقاتی هم در مورد این رشته انجام بدید که بنظر من آینده خوبی داره.......... یدوستی هم در مورد بینای سنجی سوال کرده بود رشته خوبیه زیباست علاقه میخواد اما تا موقعی که مردم چشم پزشک رو به بینایی سنج ترجیح میدند یکم شاید بهش ظلم بشه.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
      بستگی داره شما آینده رو در چی در نظر بگیرید ؟ اونایی که میگند فیزیوتراپی بدونند که با جذب بی حساب وکتاب دانشجو در این رشته اوضاع کار کمی سخت شده بله شاید بگید از نظر درآمد فلانه بیصاره اما همه بخصوص جدید الورودهای این رشته آینده فوق العاده ای ندارند اما در کل از نظر زیبایی رشته قشنگ و باحالیه بخصوص با علاقه! ژنتیک به هیچ وجه جالب نیست .... تغذیه هم آینده مبهمی داره آیا جامعه ما اینقدر به تغذیه اهمیت خواهد داد ؟ نظر شخصی من در صورتی که با محیط آزمایشگاه مشکلی ندارید تحقیقاتی هم در مورد این رشته انجام بدید که بنظر من آینده خوبی داره.......... یدوستی هم در مورد بینای سنجی سوال کرده بود رشته خوبیه زیباست علاقه میخواد اما تا موقعی که مردم چشم پزشک رو به بینایی سنج ترجیح میدند یکم شاید بهش ظلم بشه.
      من که واقعا دیگه دارم شاخ درمیارم!!!موقع تحقیق درباره رشته ها از چند مشاور مطرح و متخصص دقیقا عکس نظر شما رو دریافت کردم.
      البته بودن از دانشجوها و دوستام که نظر شما رو داشتن یا مخالف نظر شما.واقعا خیلی نا مشخصه همچی.بنظرم همه ی اینا بستگی به خود فرد داره.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها

1.فیزیوتراژی
      2.علوم آزمایشگاهی
      3.علوم تغذیه
      4.ژنتیک
      اینو واسه همه میگم :

رشته ریاضی : مهندسی نفت , مکانیک , برق
      تجربی : دندان پزشکی , داروسازی , فیزیوتراپی(بیسته)
      مشترک این دوتا : مهندسی صنایع (بی نظیره : به هر رشته ای بعدا میخوره )
      انسانی هم که فقط قضاوت البته بعد از دادستان

ضمنا مهندسی شیمی از قلم نیفته که فوق العادست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

1.فیزیوتراژی
      2.علوم آزمایشگاهی
      3.علوم تغذیه
      4.ژنتیک
      همین ترتیبی که خودت نوشتی بهترینه
      Genius has side effects

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

1.فیزیوتراژی
      2.علوم آزمایشگاهی
      3.علوم تغذیه
      4.ژنتیک

فیزیوتراپی خیلی بهتر از همه ی اون هاست .... واقعا رشته ی جالب و پر درآمدی هست ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      من که واقعا دیگه دارم شاخ درمیارم!!!موقع تحقیق درباره رشته ها از چند مشاور مطرح و متخصص دقیقا عکس نظر شما رو دریافت کردم.
      البته بودن از دانشجوها و دوستام که نظر شما رو داشتن یا مخالف نظر شما.واقعا خیلی نا مشخصه همچی.بنظرم همه ی اینا بستگی به خود فرد داره.
      ببین دوست عزیز! من قرار نیست جای کسی به دانشگاه برم پس اون فرد بقول شما بهترین کس برا انتخاب رشتشه! اما متاسفانه توی فرآیند انتخاب رشته بعضی از همون مدل مشاورای متخصصی (بعضیاشون) که شما عرض میکنی به چیزی که فکر نمیکنند واقعیات هست انگار میخواند برا همه نسخه ای مشابه بپیچند و همینم هست که از بیخ و بن انتخاب رشته تو ایران بر اساس اطلاعات غلط و صرفا براساس " بقیه خوبند بقیه موفقند تو هم موفق میشی " صورت میگیره نه اینکه واقعا چی میخوایم که حتی ممکنه انتخاب بسیار بهتری هم باشه حالا بنظر من اون دانشجوی و دوستاتون که خاک این رشته هارو میخورند خیلی بهترند برای مشاوره تا مشاورانی که بعضا "آواز دهل هارو" به گوش شما میرسونند. مسلما همه ی این چهار رشته فوق العاده هستند اما بهتره واقع بین باشید جمعیت عظیم فارغ التحصیل این رشته نگران کنندس چون برا همه این آواز دهل ها خونده شده من گفتم که کسی بعدا سرخورده نشه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز! من قرار نیست جای کسی به دانشگاه برم پس اون فرد بقول شما بهترین کس برا انتخاب رشتشه! اما متاسفانه توی فرآیند انتخاب رشته بعضی از همون مدل مشاورای متخصصی (بعضیاشون) که شما عرض میکنی به چیزی که فکر نمیکنند واقعیات هست انگار میخواند برا همه نسخه ای مشابه بپیچند و همینم هست که از بیخ و بن انتخاب رشته تو ایران بر اساس اطلاعات غلط و صرفا براساس " بقیه خوبند بقیه موفقند تو هم موفق میشی " صورت میگیره نه اینکه واقعا چی میخوایم که حتی ممکنه انتخاب بسیار بهتری هم باشه حالا بنظر من اون دانشجوی و دوستاتون که خاک این رشته هارو میخورند خیلی بهترند برای مشاوره تا مشاورانی که بعضا "آواز دهل هارو" به گوش شما میرسونند. مسلما همه ی این چهار رشته فوق العاده هستند اما بهتره واقع بین باشید جمعیت عظیم فارغ التحصیل این رشته نگران کنندس چون برا همه این آواز دهل ها خونده شده من گفتم که کسی بعدا سرخورده نشه

حرفت درسته ولی اینا یه رشته هایی هستن که هر کسی نمیتونه براحتی توش بره و کسی هم که میره باید بتونه دوام بیاره ....
      در نتیجه بهترین ها در این رشته ها گلچین میشن و بازار کار پیدا میکنن ...
      ضمنا این رشته اگر کسی سراسری بره و دانشگاه نسبتا نعتبر بره مطمئن باش رو زمین نمی مونه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      آره خب.از این لحاظ حرف شما درسته.واقعا نمیشه با تحقیق به نتیجه ای برسیم...50% مثلا میگن اتاق عمل 50% میگن هوشبری!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      اینو واسه همه میگم :

رشته ریاضی : مهندسی نفت , مکانیک , برق
      تجربی : دندان پزشکی , داروسازی , فیزیوتراپی(بیسته)
      مشترک این دوتا : مهندسی صنایع (بی نظیره : به هر رشته ای بعدا میخوره )
      انسانی هم که فقط قضاوت البته بعد از دادستان

ضمنا مهندسی شیمی از قلم نیفته که فوق العادست
      رشته های تجربی بزاریم کنار..شما خودتون رفتین تو رشته های مهندسی که بدونین اینده کارشون تو مملکت چجوریه که اینجوری با اطمینان میگین؟
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن