خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرتون کدام رشته آینده بهتری دارد؟

رأی دهندگان
    82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فیزیوتراپی

67 81.71%
    • علوم آزمایشگاهی

6 7.32%
    • علوم تغذیه

2 2.44%
    • ژنتیک

7 8.54%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      رشته های تجربی بزاریم کنار..شما خودتون رفتین تو رشته های مهندسی که بدونین اینده کارشون تو مملکت چجوریه که اینجوری با اطمینان میگین؟
      اره میدونم ... دور و بر من هر کی دانشگاه سراسری رقت الان کارش تضمینه ...
      نکنه شما نتظار داری به مهندسی که دانشگاه ازاد یا پیام نور یا غیر انتفاعی رفته کار بدن؟؟؟
      عقل که اینو نمیگه ...
      ضمنا هر رشته ای ک بری به مدرک دانشگاه ات نگاه میکنن؟؟
      شما خودت بخوای خونه بسازی میری مهندسی رو میاری که تو دانشگاه ازاد درس خونده؟؟؟
      معلومه که نه ....
      مردم میخوان درس نخونن و قبول بشن ...
      اگر نمیخوان درس بخونن برن رشته های فنی و کاردانش که تضمین کارش 100 برابر ریاضی و تجربی هست ...
      پس یعنی اینایی که انتقاد میکنن میخوان بدون تلاش به جایی برسن ...
      خوشبختانه یا متاسفانه تو کشور ما اینجوری نیست ... هر کسی به اندازه ی زحمتش نتیجه میگیره ...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      اره میدونم ... دور و بر من هر کی دانشگاه سراسری رقت الان کارش تضمینه ...
      نکنه شما نتظار داری به مهندسی که دانشگاه ازاد یا پیام نور یا غیر انتفاعی رفته کار بدن؟؟؟
      عقل که اینو نمیگه ...
      ضمنا هر رشته ای ک بری به مدرک دانشگاه ات نگاه میکنن؟؟
      شما خودت بخوای خونه بسازی میری مهندسی رو میاری که تو دانشگاه ازاد درس خونده؟؟؟
      معلومه که نه ....
      مردم میخوان درس نخونن و قبول بشن ...
      اگر نمیخوان درس بخونن برن رشته های فنی و کاردانش که تضمین کارش 100 برابر ریاضی و تجربی هست ...
      پس یعنی اینایی که انتقاد میکنن میخوان بدون تلاش به جایی برسن ...
      خوشبختانه یا متاسفانه تو کشور ما اینجوری نیست ... هر کسی به اندازه ی زحمتش نتیجه میگیره ...
      خب پس بزار از خیال بیارمت بیرون..من برق خوندم..نه پیام نور..ته غیر انتفاعی..نه آزاد..همین سراسری که جناب عالی فکر می کنی وقتی بری توش تضمین شده آیندت..نه تنها مثل شما با دوست و آشنا ها بلکه با فارغ التحصیل های این رشته..بلکه با رشته های دیگه صحبت کردم..کارآموزی رو دیدم...با استاد های برتر صحبت کردم..با رئیس بین رشته ای وزارت علوم حرف زدم..با دکترای الکترو مغناطیس ...قدرت...الکترونیک..مهندسی پزشکی صحبت کردم....با استاد هایی که مرتبع علمیشون استاد بودخ مشاوره کردم و اطلاعات رو جمع کردم و الان اینجام... من یه عادتی دارم که شاید بد باشه و بهم ضربه بزنه اینه که اگه ببینم کارم سودب برام نداره ادامش نمی دم..مثل خیلی ها نیستم که بگم باشه..اشکال نداره..من برق سراسری اونم روزانه می خونم..پس باداباد..بزار ادامه بدم شاید شاید تو آینده کاری ازش پیدا کنم...من وقتی دیدم که آیندم به همون اندازه تو این مملکت تو این رشته های اشباع پایینه ادامش ندادم..شما از این فکر بیا بیرون که صرفا چون دارین سراسری می خونین آیندتون تضمینه و یه زندگی عالی دارین...فارغ التحصیل های دانشگاه های رو به بیکاری دارن میرن..صنعت ضعیف با خروجی دانشگاه ها همخونی نداره و هرروز داره فقط به وروردی بیکار هایی اضاف میشه که برای اینکه وقت بخرن سعی می کنن ادامه تحصیل بدن...تا حدی اوضاع بد شده که به برادر دوست من که بورسیه صنعت نفت بوده گفتن نمی تونیم بورسیت رو اجرا کنیم . اوضاع بع جایی رسیده که شرکت تولید اولزم الکترنیکی و مدار ورشکست شده..به حدی رسیده که 96٪ از نخبه های کشور از این کشور میرن...صنعت داره رو ز به روز ضعثف تر میشه..به من مربوط نیست تفکز شما چیه...ولی از دید منی که خیلی دنبالش رفتم تا آخر تصمیم گرفتم آیندم رو خودم عوض کنم ..فعلا مشکل اساسی تو آینده این رشته ها وجود داره
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      خب پس بزار از خیال بیارمت بیرون..من برق خوندم..نه پیام نور..ته غیر انتفاعی..نه آزاد..همین سراسری که جناب عالی فکر می کنی وقتی بری توش تضمین شده آیندت..نه تنها مثل شما با دوست و آشنا ها بلکه با فارغ التحصیل های این رشته..بلکه با رشته های دیگه صحبت کردم..کارآموزی رو دیدم...با استاد های برتر صحبت کردم..با رئیس بین رشته ای وزارت علوم حرف زدم..با دکترای الکترو مغناطیس ...قدرت...الکترونیک..مهندسی پزشکی صحبت کردم....با استاد هایی که مرتبع علمیشون استاد بودخ مشاوره کردم و اطلاعات رو جمع کردم و الان اینجام... من یه عادتی دارم که شاید بد باشه و بهم ضربه بزنه اینه که اگه ببینم کارم سودب برام نداره ادامش نمی دم..مثل خیلی ها نیستم که بگم باشه..اشکال نداره..من برق سراسری اونم روزانه می خونم..پس باداباد..بزار ادامه بدم شاید شاید تو آینده کاری ازش پیدا کنم...من وقتی دیدم که آیندم به همون اندازه تو این مملکت تو این رشته های اشباع پایینه ادامش ندادم..شما از این فکر بیا بیرون که صرفا چون دارین سراسری می خونین آیندتون تضمینه و یه زندگی عالی دارین...فارغ التحصیل های دانشگاه های رو به بیکاری دارن میرن..صنعت ضعیف با خروجی دانشگاه ها همخونی نداره و هرروز داره فقط به وروردی بیکار هایی اضاف میشه که برای اینکه وقت بخرن سعی می کنن ادامه تحصیل بدن...تا حدی اوضاع بد شده که به برادر دوست من که بورسیه صنعت نفت بوده گفتن نمی تونیم بورسیت رو اجرا کنیم . اوضاع بع جایی رسیده که شرکت تولید اولزم الکترنیکی و مدار ورشکست شده..به حدی رسیده که 96٪ از نخبه های کشور از این کشور میرن...صنعت داره رو ز به روز ضعثف تر میشه..به من مربوط نیست تفکز شما چیه...ولی از دید منی که خیلی دنبالش رفتم تا آخر تصمیم گرفتم آیندم رو خودم عوض کنم ..فعلا مشکل اساسی تو آینده این رشته ها وجود داره

والا من اولین باره که چنین چیزی میشنوم .... والا تو شهر ما هر کی رفت سراسری ما دیگه ندیدیمش ...
      رفت دانشگاه و کار گیر اورد ....

حالا باز باید بیشتر تحقیق کنم ببینم چه خبره ...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دارو

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ تو ايران رو بخواي فيزيوتراپي اما اگ ت خارج رو ميخواي همه ي رشته ها خوبن خارج به همه ي رشته ها ارزش قائله

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      اگ تو ايران رو بخواي فيزيوتراپي اما اگ ت خارج رو ميخواي همه ي رشته ها خوبن خارج به همه ي رشته ها ارزش قائله

Sent from my iPhone using Tapatalk
      تاپیک 3 سال قبلو زنده کردی حاجی! [emoji52]

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من

بستگی داره به کمبود نیرو توی شهر خاص

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیوتکنولوژی+مهندسی نرم افزارِ
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من بهترین شغل میتونه رشته و شغلی باشه که توان ادامه دادنشو داری میتونی توش یه چیزی بشی یه موقعیت علمی و ارزشمند داشته باشی و توش نابغه باشی...

نه اینکه بگی بازار کار نیست و فقط چهار سال الکی بخونی و پشیمون بشی و یا همین عاقلانه مند نری جلو فایده نداره...

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نظر شخصیم اینه که کلاً در این مورد نظری ندارم!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها
      لطفا" با دلیل توضیح بدین به نظرتون کدوم رشته آینده بهتری دارن؟!

1.فیزیوتراژی
      2.علوم آزمایشگاهی
      3.علوم تغذیه
      4.ژنتیک
      حالا که اینجا می پرسی مراقب تحمیل عقاید بقیه باش... فقط اطلاعات بگیر .
      من شخصا عاشق ژنتیکم بعدش علوم آزمایشگاهی رو می پسندم ولی دلیلی ندارم چوم در مورد بازار کارشون اطلاع چندانی ندارم. صرفا بخاطر واحدهایی که داریم، حدس می زنم چقدر مورد علاقه م باشن. اولویت سومم تو علاقه، علوم تغذیه س. ولی اینو بدون واسه علوم تغذیه بیوشیمیت و در حقیقت شیمیت باید قوی باشه ها... حوصله شو داری؟
      Der Himmel soll warten

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ژنتیک

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا پزشکی و کامپیوتر بهترینن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      علوم آزمايشگاهي رشته خوب و پردرآمديه البته اگه واقعا به كار توي ازمايشگاه علاقه داشته باشي

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      روان شناسی علوم کامپیوتر جامعه شناسی متخصص مغز اعصاب
      افکار فعلی شما زندگی ایندتونو خلق میکنه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن