خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 128
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاقا در گیر حاشیه نشید .بجز درس عربی که دقیق گفته
      بقیه دروس به هیچ وجه با برداشت شخصی حذف نکنید

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      آقا بیاین شفاف سازی کنید ....
      فیزیک کل نور هندسی حذفه یا فقط آیینه و عدسی ؟؟؟؟؟؟؟
      عربی سال سوم چی حذفه ؟؟؟

مهم :: حذفیات فیزیک1
      اینجا جواب سنجش روگذاشتم.

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      untitled.jpg

جواب امیرحسین برادران طراح و گزینشگر سوالات کانون به کامنتی در مورد حذفیات فیزیک 1
      احتمال خیلی زیاد سنجش یه اصلاحیه دیگه در مورد حذفیات نظام قدیم منتشر خواهد کرد ! پس دنبال #حاشیه نرید

5. Top | #110
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حذفیات دروس نظام جدید و مقایسه با کتاب نظام قدیم(یار و غار تویی)

screenshot-2019-7-30-sh%E2%80%A6r%E2%80%A6%F0%9F%8C%B8-shokofe-rahmanian95-%E2%80%A2-instagram-photos-videos-1-.jpg
      این نظر یکی از بزرگ ترین دبیر های ایران هست که در درس ریاضی نظام جدید خیلی عاقلانه تره و من هم باهاش کاملا موافقم این همه مطلب اضافی بخونی و سوال نیاد یعنی ظلم
      در درس فیزیک حجم حذفبات از ریاضی بالاتره که شکست نور و آینه ها و سیناتیک و دینامیک و امواج و مدار و خازن کلی این درس رو راحتره کرده
      در درس زیست که بیشترین حذفیات رو داشته همراه شفاف تر شدن متن کتاب همه دبیر ها ی زیست معتقدن که نظام جدید خیلی سبک تره اون دو صفحه اصطلاح هم کنکور مثل 98 واژه معادلش رو میده نگران اون دو صفحه واژه جدید نباشید
      فقط همین بس که سنگین ترین فصل زیست قدیم ژنتیک جمعیت رو به 2 صفحه تبدیل کرده و کلی قید و ابهام از کتاب حذف کرده و گیاهی 3 فرمانرو یعنی کار قیاس و مقایسه دیگه تموم میشه فقط نهاندانه و بس
      پس قیاس چرخه حتی با قارچ و غیره هم تموم شده چون اصلا وجود خارجی در کتاب میکروبیولوژی نداره ترکیب میکروبیولوژی با بدن انسان دیگه تموم شده و ترکیب با ژنتیک یعنی اگر 6 فصل حذف شده عملا 12 فصل حذف شده چون 6 فصل هم ترکیب داره
      شیمی فقط حفظیات داره هدف کتاب مسئله محور نیست و حتی حفظ واکنش هم کنکور از شما نمیخواد مث سال 98 که همون اول گفته بود اینها نمیاد در کنکور به مراتب شیمی راحتری از نظام قدیم هست کنکور 98 هم نشون دادکلا سختی شیمی سر محاسبات بوده قبلا نه حفظیات
      دینی که با 10 درس حذفی کلی تایم شما رو از رقبای قدیمی جلو خواهد انداخت
      ادبیات هم که زبان فارسی خیلی راحتری و تاریخ ادبیات خیلی راحتری داره تعداد دروس هم کمتره و وگرنه املا و لغت همون قدیم هم بدونی خیلی به کارت میاد فقط قرابت 40 درصد تغییر داره اونم همه میدونن قرابت خارج از کتاب هم باید بلد باشی بیت بخونی
      عربی هم راحتره چون کلی قاوعا از جمله معتل و چندین منصوبات و چند تا چیز دیگه حذفه به جاش ترجمه اومده که زدنش از قواعد راحتره
      زبان هم که همون زبانه
      این قیاس نشون میده نظام جدید خیلی بهتره
      ولی کسی حال و حوصله تغییر نداره همون قدیم بمونه
      کسی عشق قدیمه همون قدیم بمونه
      کسی توانایی خرید کتاب نداره همون قدیم بمونه
      کسی فکر میکنه همه چی بلده از قدیم همون قدیم بمونه
      خلاصه این قیاس شاید بدرد بعضی ها بخوره
      هدف این نیست بگم بیاین جدید یا قدیم بمونید هر کی طبق عقل خودش و شرایط خودش انتخاب کنه گرچه پیش بینی خودم اینه 10 درصد به سوی جدید بیان

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot-2019-7-30 Sh…R…🌸 ( shokofe rahmanian95) • Instagram photos and videos(1).jpg
مشاهده: 183
حجم: 112.2 کیلو بایت
      این نظر یکی از بزرگ ترین دبیر های ایران هست که در درس ریاضی نظام جدید خیلی عاقلانه تره و من هم باهاش کاملا موافقم این همه مطلب اضافی بخونی و سوال نیاد یعنی ظلم
      در درس فیزیک حجم حذفبات از ریاضی بالاتره که شکست نور و آینه ها و سیناتیک و دینامیک و امواج و مدار و خازن کلی این درس رو راحتره کرده
      در درس زیست که بیشترین حذفیات رو داشته همراه شفاف تر شدن متن کتاب همه دبیر ها ی زیست معتقدن که نظام جدید خیلی سبک تره اون دو صفحه اصطلاح هم کنکور مثل 98 واژه معادلش رو میده نگران اون دو صفحه واژه جدید نباشید
      فقط همین بس که سنگین ترین فصل زیست قدیم ژنتیک جمعیت رو به 2 صفحه تبدیل کرده و کلی قید و ابهام از کتاب حذف کرده و گیاهی 3 فرمانرو یعنی کار قیاس و مقایسه دیگه تموم میشه فقط نهاندانه و بس
      پس قیاس چرخه حتی با قارچ و غیره هم تموم شده چون اصلا وجود خارجی در کتاب میکروبیولوژی نداره ترکیب میکروبیولوژی با بدن انسان دیگه تموم شده و ترکیب با ژنتیک یعنی اگر 6 فصل حذف شده عملا 12 فصل حذف شده چون 6 فصل هم ترکیب داره
      شیمی فقط حفظیات داره هدف کتاب مسئله محور نیست و حتی حفظ واکنش هم کنکور از شما نمیخواد مث سال 98 که همون اول گفته بود اینها نمیاد در کنکور به مراتب شیمی راحتری از نظام قدیم هست کنکور 98 هم نشون دادکلا سختی شیمی سر محاسبات بوده قبلا نه حفظیات
      دینی که با 10 درس حذفی کلی تایم شما رو از رقبای قدیمی جلو خواهد انداخت
      ادبیات هم که زبان فارسی خیلی راحتری و تاریخ ادبیات خیلی راحتری داره تعداد دروس هم کمتره و وگرنه املا و لغت همون قدیم هم بدونی خیلی به کارت میاد فقط قرابت 40 درصد تغییر داره اونم همه میدونن قرابت خارج از کتاب هم باید بلد باشی بیت بخونی
      عربی هم راحتره چون کلی قاوعا از جمله معتل و چندین منصوبات و چند تا چیز دیگه حذفه به جاش ترجمه اومده که زدنش از قواعد راحتره
      زبان هم که همون زبانه
      این قیاس نشون میده نظام جدید خیلی بهتره
      ولی کسی حال و حوصله تغییر نداره همون قدیم بمونه
      کسی عشق قدیمه همون قدیم بمونه
      کسی توانایی خرید کتاب نداره همون قدیم بمونه
      کسی فکر میکنه همه چی بلده از قدیم همون قدیم بمونه
      خلاصه این قیاس شاید بدرد بعضی ها بخوره
      هدف این نیست بگم بیاین جدید یا قدیم بمونید هر کی طبق عقل خودش و شرایط خودش انتخاب کنه گرچه پیش بینی خودم اینه 10 درصد به سوی جدید بیان

این زمانی گه معروف نبود یک کتاب برای خیلی سبز نوشت به اسم ریاضی تجربی قیمتش 30 هزار بود خیلی هم کتاب خوبی بود
      بعد وقتی که معروف شد اومد همون کتاب دو جلدی کرد مجموعا 200 هزار تومن اونم به بهونه گرونی کاغذ برای سرکیسه کردن بچه های کنکوری
      من خودم نظام جدید میدم ولی به حرفای این دست افراد گوش ندید چون نظام جدید بیشتر فروش کتاب 200 تومنی این فرد بیشتر....

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      این زمانی گه معروف نبود یک کتاب برای خیلی سبز نوشت به اسم ریاضی تجربی قیمتش 30 هزار بود خیلی هم کتاب خوبی بود
      بعد وقتی که معروف شد اومد همون کتاب دو جلدی کرد مجموعا 200 هزار تومن اونم به بهونه گرونی کاغذ برای سرکیسه کردن بچه های کنکوری
      من خودم نظام جدید میدم ولی به حرفای این دست افراد گوش ندید چون نظام جدید بیشتر فروش کتاب 200 تومنی این فرد بیشتر....
      شما بگووو چی گروووون نشده که کتاب ارزون بمونه؟؟؟؟؟؟
      فقط یک مثال بزنید که الان چیزی وجود داره با قیمت قبل
      افزایش قیمت تقصیر اینا نیست سود اونا همون سوده

9. Top | #114
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      دیروز تو کتابفروشی بودم یکی اومد بخره که نظام جدید قیمت همین ریاضی خیلی سبز جلد اولش که سوال بود 130 هزار تومان بود جلد دوم پاسخنامش 90 هزار تومان مجموع 220 هزار تومان پول کتاب همین مویینی میشه
      یه بار به همین مویینی گفتم میدانم و میدانی در حسرت دندانی تا کلی وقت از فضای مجازی رفت وبلاگشو هم بست

10. Top | #115
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط فیزیک و ریاضی نیس که حذف شده بعضی قسمت های سخت. امروز شیمی دهم یازدهم رو نگاه کردم. خیلی عوض شده. حفظیات خ زیاد و ناآشنا.

حتی همین زیست دهم یکی دو فصل اول برای ما حتی مفاهیمش جدید هستند. جدا ازینک شیوه بیان زیست عوض شده.

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اینکه نظام جدید به شدت کم حجم تر و روان تر از نظام قدیم هست هیچ شکی نیست؛ ولی دلیل اصرار مؤلفان و انتشارات و سایر اجزای نظام مالی کنکور به دانش آموزان نظام قدیم برای تغییر نظام، سود مالی خودشون و چرخه اقتصادی کنکور هست، اینکه سروش موئینی میاد میگه بیاید نظام جدید, به فکر اینه که فروش کتابشو افزایش بده...کلا اگه متوسط و متوسط به بالا هستید، تغییر نظام ندید و تغییر نظام دردی ازتون دوا نمیکنه، اگر ضعیف هستید و یا سال ها از درس دور بودید، برید نظام جدید و همونجا هم باید مثل اسب بخونید تا پزشکی قبول بشید، توی نظام قدیم هم همینطور، کلا باید مثل اسب بخونید

12. Top | #117
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صبرکنیدنتایج بیاد وبعدتصمیم بگیرید اگه رتبع هابدشد بدون فکربرین جدید اگه خوب بود ک هیچ

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جدیدو انتخاب کردم

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید بخونید بچه ها نظام قدیم خوندن کار اشتباهیه

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو پول کتاب بده ما بریم نظام جدید بخونیم

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن