خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face منبع ریاضی یازدهم؟

سلام دوستای گل خوبید؟بچه ها من ریاضی یه مشکلی دارم معلمم مزخرفه اصلا درسو باش نمیفهمم ریاضی مهر و ماه رو هست ولی مهر و ماه بیشتر تسته درسنامش خلاصه من نظام جدید هستمپایه یازدهم کنکور 99 هستم فقط موندم تو درس ریاضیو یاد گرفتن کتابه خوب بگید با درسنامه عالی تستا مهر و ماه اکین فقط درسنامه لطفا بعد یه چیز پایه بگید که تابستون دهمم همراش بخونم ممنون و با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم سلام
      از فیلم های آلا استفاده کن و از ریاضیات پایه خیلی سبز تست بزن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه فیزیک یازدهم چه چیزی توصیه می کنید ؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام دوستای گل خوبید؟بچه ها من ریاضی یه مشکلی دارم معلمم مزخرفه اصلا درسو باش نمیفهمم ریاضی مهر و ماه رو هست ولی مهر و ماه بیشتر تسته درسنامش خلاصه من نظام جدید هستمپایه یازدهم کنکور 99 هستم فقط موندم تو درس ریاضیو یاد گرفتن کتابه خوب بگید با درسنامه عالی تستا مهر و ماه اکین فقط درسنامه لطفا بعد یه چیز پایه بگید که تابستون دهمم همراش بخونم ممنون و با تشکر
      یه نگاهی به سیر تا پیاز هم بنداز. درسنامش خیلی روان و کامله . اگه دیدی کارت را نمی افته خیلی سبز بگیر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAminiRad نمایش پست ها
      یه نگاهی به سیر تا پیاز هم بنداز. درسنامش خیلی روان و کامله . اگه دیدی کارت را نمی افته خیلی سبز بگیر
      متاسفانه کتاب های چندان خوبی نیستن دوست عزیزم
      همون خیلی سبز هم روونه هم تستاش یا خود کنکورن یا مشابهش
      نه حجم زیادی داره نه حجم کم

بعد از بررسی چندین کتاب مطرح بازار به این نتیجه رسیدم که خیلی سبز مناسب ترینه (توی سایت محمد مهربان هم کامنت گذاشتم و پرسیدم گفتند خیلی سبز)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAminiRad نمایش پست ها
      واسه فیزیک یازدهم چه چیزی توصیه می کنید ؟؟؟
      اگه پایه یازدهم هستی از فیلم های آلا و پرسمان استفاده کن برای تسلط بر مفاهیم و یه کوچولو دیدگاه های تستی و گرفتن یه نمرهء خوب

تابستون یا اوایل سال تحصیلی جدید کتاب شگفت انگیز فرید شهریاری منتشر میشه (بی نقصه این کتاب، با توجه به شناختی که از مولفش دارم و کتاب دوازدهمشو دارم میخونم و کتاب فیزیک۳ نظام قدیمشو دیدم اینو میگم)

بعد از اون استفاده کن، فیزیک یازدهم و دوازدهم رو خوب بخونی میتونی درصد خیلی خوبی بزنی
      مباحثی مثل چگالی و فشار و دما و گرما هم به ارتقا درصدت کمک میکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن