خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

ریاضی یا تجربی

سلام من رشتم تجربیه والان پیام نور میرم و یه ساله شروع کردم برای دوباره کنکور دادن ، میخام شیمی کاربردی قبول شم ، اول از همه شیمی کاربردی رشته ریاضی با تجربی که فرق نداره؟
      من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( ریاضیه رشته ی ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
      ویرایش توسط Amirhossein10 : 22 بهمن 1397 در ساعت 14:37

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      سلام من رشتم تجربیه والان پیام نور میرم و یه ساله شروع کردم برای دوباره کنکور دادن ، میخام شیمی کاربردی قبول شم ، اول از همه شیمی کاربردی رشته ریاضی با تجربی که فرق نداره؟
      من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( رشته ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
      قبولی در رشته های ریاضی راحت تره تا تجربی (رقابت بالاست و درصدای بیشتری میخواد )
      اگه ریاضی هم شیمی کاربردی داره خب برای کنکور ریاضی بخونید صد درصد نتیجه بهتر میگیرید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( رشته ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
      ببین همونطور که گفتی ریاضی رشته ریاضی سخته
      مباحث ساده رو جدا کن و بخون
      در ضمن اینم بگم که تو ریاضی معمولا کسی سمت شیمی کاربردی نمیره چون اونایی که ریاضین اگه شیمی دوس داشته باشن سراغ مهندسیش میرن کارت تو ریاضی راحت تره
      نه چون درساش راحتتره که واقعا راحت تر نیست
      میتونی با استفاده از گسسته و جبر واحتمال و هندسه تحلیلی و آمار و قسمت های ساده ریاضی پایه و دیفرانسیل به درصد 20 هم فکر کنی
      راحت نیست اما غیر ممکن هم نیست
      اگه بخوای میتونی تهران هم بیاری تو رشته ریاضی اما تجربی بعید میدونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به تحربی فکر هم نکن قطعا برو ریاضی.والسلام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب ریاضی رو میتونی کلاس بری ولی خب خیلی از مباحث ریاضیات تجربی با ریاضی یکی هست به نطر منم از ریاضی بری بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن