اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی ریاضی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 22 بار در 15 ارسال
    نمایش مشخصات

ریاضی یا تجربی

سلام من رشتم تجربیه والان پیام نور میرم و یه ساله شروع کردم برای دوباره کنکور دادن ، میخام شیمی کاربردی قبول شم ، اول از همه شیمی کاربردی رشته ریاضی با تجربی که فرق نداره؟
    من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( ریاضیه رشته ی ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
    ویرایش توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ : 22 بهمن 97 در ساعت 13:37

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
  3. Top | #2
    کاربر حرفه ای

رشته تحصیلی
    تجربے
    تشکر شده 3,322 بار در 1,287 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
    سلام من رشتم تجربیه والان پیام نور میرم و یه ساله شروع کردم برای دوباره کنکور دادن ، میخام شیمی کاربردی قبول شم ، اول از همه شیمی کاربردی رشته ریاضی با تجربی که فرق نداره؟
    من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( رشته ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
    قبولی در رشته های ریاضی راحت تره تا تجربی (رقابت بالاست و درصدای بیشتری میخواد )
    اگه ریاضی هم شیمی کاربردی داره خب برای کنکور ریاضی بخونید صد درصد نتیجه بهتر میگیرید

4. 1 نفر تشکر کرده است ... امیرحسین۱۰۲۷۷
  5. Top | #3
    کاربر نیمه فعال

Mamoli
    تشکر شده 156 بار در 89 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
    من میخام کنکور ریاضی بدم، شیمی ریاضیو تجربی که یکیه فیزیکشم تقریبا یکیه منم اوکیم باهاش ولی تو ریاضی ( رشته ریاضی) خیلی مشکل دارم شاید درصدم حتی به ۵ یا ۱۰ هم نرسه اما بر اساس سایتای تخمین رتبه اگه مابقی درسا رو خوب بزنم مثلا در حد ۲۰ ۳۰ اینا ریاضی ۴ ۵ درصد هم بزنم رتبه زیر ۱۵ هزار ( حتی پایین تر) ریاضی میارم هدف منم هم همینه ، منم خیلی وقت بود تصمیم رو گرفته بودم برا کنکور ریاضی اما این چند روزه دوباره خیلی دو دل شدم بنظرتون چیکار کنم زیستم تقریبا صفره اما اگه تجربی بردارم فیزیکو ریاضیو بهتر میزنم زیستو خراب میکنم حالا اگه کنکور ریاضی بدم ریاضیو خراب میکنم (در حد ۴ ، ۵ درصد میزنم شایدم اونم نتونم! ولی تا کنکور تلاش کنم شاید تا ۱۰ برسونم البته شاید!) فیزیک هم ۱۰ ۲۰ میزنم با تمام این ها شما چی پیشنهاد میکنید ، البته جدای از همه ی این بنظرتون به این سایتا میشه اعتماد کرد؟ ، اصلا برای شیمی کاربردی از یه دانشگاه سراری سطح متوسط ترجیحا" خوابگاه دار چه درصدایی لازمه ، در ضمن لطفا پیشنهاد ثبت نام بر اساس سوابق رو ندین چون فقط شیمی محض داره ، کاربردی کلا دو سه تا دانشگاه داره که اصلا باهاشون حال نکردم
    ببین همونطور که گفتی ریاضی رشته ریاضی سخته
    مباحث ساده رو جدا کن و بخون
    در ضمن اینم بگم که تو ریاضی معمولا کسی سمت شیمی کاربردی نمیره چون اونایی که ریاضین اگه شیمی دوس داشته باشن سراغ مهندسیش میرن کارت تو ریاضی راحت تره
    نه چون درساش راحتتره که واقعا راحت تر نیست
    میتونی با استفاده از گسسته و جبر واحتمال و هندسه تحلیلی و آمار و قسمت های ساده ریاضی پایه و دیفرانسیل به درصد 20 هم فکر کنی
    راحت نیست اما غیر ممکن هم نیست
    اگه بخوای میتونی تهران هم بیاری تو رشته ریاضی اما تجربی بعید میدونم

6. 1 نفر تشکر کرده است ... امیرحسین۱۰۲۷۷
  7. Top | #4
    کاربر اخراجی

daram-mimiram
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    گلستان
    تشکر شده 107 بار در 68 ارسال
    نمایش مشخصات
    به تحربی فکر هم نکن قطعا برو ریاضی.والسلام

8. Top | #5
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 35 بار در 23 ارسال
    نمایش مشخصات
    خب ریاضی رو میتونی کلاس بری ولی خب خیلی از مباحث ریاضیات تجربی با ریاضی یکی هست به نطر منم از ریاضی بری بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)