خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      یعنی دیگه امیدی به رشته های مهندسی نیست ؟؟؟

کسی میدونه اوضاع خارج از کشور توی رشته های ریاضی چجوریه ؟؟
      افتضاحه افتضاح
      خارج کشور رفتن هزینه بالا میخواد حتی اگه از یه دانشگاه تاپ باشی
      جدیدا قوانین اروپا خیلی سختگیرانه تر از گذشته به خاطر پناهنده ها
      دیگه به این سادگیا اقامت نمیده
      به نظرم مهندسی خوندن اشتباه محضه
      من که خودم خدا رو شکر زود به این قضیه پی بردم و انصراف دادم
      شما هم اگه هنوز دانشگاه نرفتی مهندسی نرو
      البته اگه یکی از این شرایطو داری برو:بابای پولدار،اقامت خارج از کشور،پارتی قوی،شغل تضمین شده

2. Top | #17
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حیف شد . خیلی دلم میخواست برم مهندسی کامپیوتر .

لعنت به این ................. ولش کن .

حیف واقعا . اینده کشور رو به نابوده اونایی که باید بدونن میدونن .
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      افتضاحه افتضاح
      خارج کشور رفتن هزینه بالا میخواد حتی اگه از یه دانشگاه تاپ باشی
      جدیدا قوانین اروپا خیلی سختگیرانه تر از گذشته به خاطر پناهنده ها
      دیگه به این سادگیا اقامت نمیده
      به نظرم مهندسی خوندن اشتباه محضه
      من که خودم خدا رو شکر زود به این قضیه پی بردم و انصراف دادم
      شما هم اگه هنوز دانشگاه نرفتی مهندسی نرو
      البته اگه یکی از این شرایطو داری برو:بابای پولدار،اقامت خارج از کشور،پارتی قوی،شغل تضمین شده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      حیف شد . خیلی دلم میخواست برم مهندسی کامپیوتر .

لعنت به این ................. ولش کن .

حیف واقعا . اینده کشور رو به نابوده اونایی که باید بدونن میدونن .
      کامپیوتر از اون رشته هایی است که کهنه نمیشه الان عصر الکترونیک و دیجیتال و کامپیوتره دیگه .درآمدزایی آنلاین و از این حرفا
      ببین اگه میخوای کامپیوتر بخونی و موفق بشی باید کارآفرینی کنی و یا اینکه توی خونه نرم افزار و اپلیکیشن و بازی تولید کنی که درآمد هم داره .میشناسم افرادی رو که با ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت و کاربردی و فروش اون توی مارکتهایی مثل کافه بازار و مایکت و ... درآمد خوبی کسب کردن
      یا اینکه درگرایش سخت افزار تحصیل کنی و اگه استخدام جایی نشدی یه تعمیرگاه تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ و... بزنی هم کار باکلاسیه و هم داری از تخصصت استفاده میکنی
      فقط توصیه من اینه که در هر رشته ای فارغ التحصیل شدین به امید دولت و شرکت و .... ننشینید که استخدام بشین و برین پشت میز.والا اون پشت میز هیچ خبری نیست.اما اگه کارآفرینی کنین و روی پای خودتون وایسین و به دولت و اداره جات متکی نباشین لذت بخش تره مثلا روی یک قطعه الکترونیکی روی مادر برد کار کنین و بهترشو تولید کنین و ....سخته ولی با مشارکت دو سه نفری و گرفتن وام و ایده خوب شدنیه
      هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست
      ویرایش توسط rasoul60 : 22 بهمن 1397 در ساعت 22:15

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      کامپیوتر از اون رشته هایی است که کهنه نمیشه الان عصر الکترونیک و دیجیتال و کامپیوتره دیگه .درآمدزایی آنلاین و از این حرفا
      ببین اگه میخوای کامپیوتر بخونی و موفق بشی باید کارآفرینی کنی و یا اینکه توی خونه نرم افزار و اپلیکیشن و بازی تولید کنی که درآمد هم داره .میشناسم افرادی رو که با ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت و کاربردی و فروش اون توی مارکتهایی مثل کافه بازار و مایکت و ... درآمد خوبی کسب کردن
      یا اینکه درگرایش سخت افزار تحصیل کنی و اگه استخدام جایی نشدی یه تعمیرگاه تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ و... بزنی هم کار باکلاسیه و هم داری از تخصصت استفاده میکنی
      فقط توصیه من اینه که در هر رشته ای فارغ التحصیل شدین به امید دولت و شرکت و .... ننشینید که استخدام بشین و برین پشت میز.والا اون پشت میز هیچ خبری نیست.اما اگه کارآفرینی کنین و روی پای خودتون وایسین و به دولت و اداره جات متکی نباشین لذت بخش تره مثلا روی یک قطعه الکترونیکی روی مادر برد کار کنین و بهترشو تولید کنین و ....سخته ولی با مشارکت دو سه نفری و گرفتن وام و ایده خوب شدنیه
      انگار شما تو این جامعه نیستی
      این حرف شما زمانی قابل قبول بود اما الان نه
      پدر من کارآفرینی کرد
      نهایتش چی بود؟؟؟
      بالا و پایین شدن دلار و نبود مواد اولیه و تحریم ورشکستش کرد
      نه تنها اون بلکه همه افرادی هم که میشناسم و باهاشون به واسطه پدرم در ارتباطم
      تولید برنامه و گسترشش نیازمند پول و تبلیغاته زیاده
      تولید سخت افزار هم این روزا به یه امر غیر ممکن بدل شده
      تعمیرات هم خیلی دست زیاد شده و قطعه واسه تعمیر کم
      درامد زایی آنلاین هم بنده داشتم اما تقریبا همه راه های ارتباطی قطع شده و امکان گسترش نداره چون تحریم هستیم و اکثر شبکه های اجتماعی مهم فیلتره
      اونایی هم که قبلا تو این کارا بودن و اعتباری واسه خودشون دست و پا کردن روز به روز وضعشون بدتر میشه
      خلاصه شو بگم از هفت خوان رستم هم سختتره و درامدش نسبت به زحمتش واقعا ناچیزه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان هر کی مهندسی گرفته داره واسه کنکور امسال خوشو آماده میکنهفکرشو بکن ببین اوضاع چقدر داغونه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگار شما تو این جامعه نیستی
      این حرف شما زمانی قابل قبول بود اما الان نه
      پدر من کارآفرینی کرد
      نهایتش چی بود؟؟؟
      بالا و پایین شدن دلار و نبود مواد اولیه و تحریم ورشکستش کرد
      نه تنها اون بلکه همه افرادی هم که میشناسم و باهاشون به واسطه پدرم در ارتباطم
      تولید برنامه و گسترشش نیازمند پول و تبلیغاته زیاده
      تولید سخت افزار هم این روزا به یه امر غیر ممکن بدل شده
      تعمیرات هم خیلی دست زیاد شده و قطعه واسه تعمیر کم
      درامد زایی آنلاین هم بنده داشتم اما تقریبا همه راه های ارتباطی قطع شده و امکان گسترش نداره چون تحریم هستیم و اکثر شبکه های اجتماعی مهم فیلتره
      اونایی هم که قبلا تو این کارا بودن و اعتباری واسه خودشون دست و پا کردن روز به روز وضعشون بدتر میشه
      خلاصه شو بگم از هفت خوان رستم هم سختتره و درامدش نسبت به زحمتش واقعا ناچیزه
      عجب !!!
      پسرکم اینجوری که شما میگی پس همه بیان تو خونه بنشینن و دست روی دست بزارن چرا که پدر شما توی یک طرحی یا برنامه ای شکست خورده-اصلا بیخیال
      من حداقل 20 سال بیشتر از شما توی جامعه هستم هم مثل پدر شما رو دیدم و هم بدتر از پدر شمارو.مگه همه قراره همون کاری رو بکنن که پدر شما کرده هزار زمینه شغلی و مهارتی و کارآفرینی وجود داره که اگه با برنامه واردش بشی موفقیت دور از انتظار نیست (نمیگم خیلی راحته)
      طرف فارغ التحصیل رشته نرم افزاره اومده سایت اموزشی زده و آموزش برنامه نویسی(php وجاوا و اندروید) میده ماهیانه کلی دانشجو و درآمد داره فقط نیمه خالی لیوان رو نبینین
      زمانیکه همسن شما بودم توی دانشگاه نجف اباد اصفهان با شهریه هر ترم 180 هزارتومان مهندسی عمران آب میخوندمو بنا بر دلایلی انصراف دادم و رفتم دنبال مهارتهای ساختمانی(حالا من نمیگم همه بیان مثل من برن دنبال همین مهارت) شما فقط پدرتو میبینی که ورشکست شده اما من دها نفر رو دیدم که حتی به تنهایی موفق شدن خود من 7 ساله که درآمدزایی انلاین دارم (با تولید اپلیکیشن موبایل-بازاریابی اینترنتی و ...) تا حالا نزدیک 20-30 تا سایت جورواجور بالا آوردمو تعطیل کردم. گذشته از همه اینها تمام کارهای ساختمانی رو از صفر تا صد مهارت دارم (از شناژ و بتن ریزی بگیر تا برق کشی و کاشیکاری و ....)همه چیز به خودت بستگی داره . اگه نه حرفای منو و نه هیچ چیز دیگه رو قبول نداری پس چرا داری درس میخونی بهتره ترک تحصیل کنی و وقت خودتو هدر ندی
      برو دنبال یک مهارتی ،کاری مثلا مکانیکی ماشین هم خوبه

آخ اگه دوباره به 20 سال پیش برمیگشتم بعد از کلاس سوم راهنمایی هرگز پامو توی دبیرستان نمیزاشتم و یک راست میرفتم هنرستان
      ویرایش توسط rasoul60 : 23 بهمن 1397 در ساعت 02:43

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط freak نمایش پست ها
      الان هر کی مهندسی گرفته داره واسه کنکور امسال خوشو آماده میکنهفکرشو بکن ببین اوضاع چقدر داغونه
      فقط یه دلیل داره اونم اینه که به آماده خوری عادت کردیم.توقع داریم دولت سالی 1 میلیون فارغ التحصیل رو وارد بازار کار کنه.همش میخوایم پشت میز بنشینیم و با خودکار کاغذ سیاه کنیم .برید دنبال یه مهارتی چیزی اینو برادرانه و دلسوانه میگم .کار کردن عار نیست نمیگم درس نخونین بخونین اما در کنارش مهارت هم یاد بگیرین لاقل یه مدرک فنی و حرفه ای در کنارش بگیرین .همش به 4 تا کتاب فیزیک و شیمی دلتونو خوش نکنین. بخدا من خودم از کارگری شروع کردم والان توی شهرمون خونه خرابه میخرم و یه دستی رو سرو گوشش میکشمو دوباره میفروشمش .سودشم بدک نیست بالخره کاره دیگه.الانم فقط بخاطر علاقه میخوام کامپیوتر بخونم
      هر چند گفتن این حرفا شاید به مذاق برخی دوستان خوش نیاد و زیر بار نرن اما من پای بی تجربه گیشون میزارم.البته یه روزی بهش میرسن همونطوری که خود من بعد از10 سال که از عمرم هدر رفت بهش رسیدم
      ویرایش توسط rasoul60 : 23 بهمن 1397 در ساعت 02:26

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      دوستم امسال شد ۱۷۰ ریاضی
      درصد فیزیک و شیمیش ۴۰ بود
      عمومیاش زبان ۲۰ درصد
      بقول خودش چند درصد بیشتر عمومی میزد زیر ۵۰ منطقه میشد
      این دیگه حتما سهمیه داشته چون من با عمومیهای بالای 60 و اختصاصی میانگین 40 شدم 900
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      این دیگه حتما سهمیه داشته چون من با عمومیهای بالای 60 و اختصاصی میانگین 40 شدم 900
      نه منطقه ۳ هستیم
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط یه دلیل داره اونم اینه که به آماده خوری عادت کردیم.توقع داریم دولت سالی 1 میلیون فارغ التحصیل رو وارد بازار کار کنه.همش میخوایم پشت میز بنشینیم و با خودکار کاغذ سیاه کنیم .برید دنبال یه مهارتی چیزی اینو برادرانه و دلسوانه میگم .کار کردن عار نیست نمیگم درس نخونین بخونین اما در کنارش مهارت هم یاد بگیرین لاقل یه مدرک فنی و حرفه ای در کنارش بگیرین .همش به 4 تا کتاب فیزیک و شیمی دلتونو خوش نکنین. بخدا من خودم از کارگری شروع کردم والان توی شهرمون خونه خرابه میخرم و یه دستی رو سرو گوشش میکشمو دوباره میفروشمش .سودشم بدک نیست بالخره کاره دیگه.الانم فقط بخاطر علاقه میخوام کامپیوتر بخونم
      هر چند گفتن این حرفا شاید به مذاق برخی دوستان خوش نیاد و زیر بار نرن اما من پای بی تجربه گیشون میزارم.البته یه روزی بهش میرسن همونطوری که خود من بعد از10 سال که از عمرم هدر رفت بهش رسیدم
      دوران مردای زمون شما خیلی وقته تموم شده
      الان مرد خیلی کمه و پسرا هم یه جو سختی به خودشون نمیدن و فقط دارند ناله میکنند و بهانه تراشی میکنند تا راحت بشینند تو خونه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجب !!!
      پسرکم اینجوری که شما میگی پس همه بیان تو خونه بنشینن و دست روی دست بزارن چرا که پدر شما توی یک طرحی یا برنامه ای شکست خورده-اصلا بیخیال
      من حداقل 20 سال بیشتر از شما توی جامعه هستم هم مثل پدر شما رو دیدم و هم بدتر از پدر شمارو.مگه همه قراره همون کاری رو بکنن که پدر شما کرده هزار زمینه شغلی و مهارتی و کارآفرینی وجود داره که اگه با برنامه واردش بشی موفقیت دور از انتظار نیست (نمیگم خیلی راحته)
      طرف فارغ التحصیل رشته نرم افزاره اومده سایت اموزشی زده و آموزش برنامه نویسی(php وجاوا و اندروید) میده ماهیانه کلی دانشجو و درآمد داره فقط نیمه خالی لیوان رو نبینین
      زمانیکه همسن شما بودم توی دانشگاه نجف اباد اصفهان با شهریه هر ترم 180 هزارتومان مهندسی عمران آب میخوندمو بنا بر دلایلی انصراف دادم و رفتم دنبال مهارتهای ساختمانی(حالا من نمیگم همه بیان مثل من برن دنبال همین مهارت) شما فقط پدرتو میبینی که ورشکست شده اما من دها نفر رو دیدم که حتی به تنهایی موفق شدن خود من 7 ساله که درآمدزایی انلاین دارم (با تولید اپلیکیشن موبایل-بازاریابی اینترنتی و ...) تا حالا نزدیک 20-30 تا سایت جورواجور بالا آوردمو تعطیل کردم. گذشته از همه اینها تمام کارهای ساختمانی رو از صفر تا صد مهارت دارم (از شناژ و بتن ریزی بگیر تا برق کشی و کاشیکاری و ....)همه چیز به خودت بستگی داره . اگه نه حرفای منو و نه هیچ چیز دیگه رو قبول نداری پس چرا داری درس میخونی بهتره ترک تحصیل کنی و وقت خودتو هدر ندی
      برو دنبال یک مهارتی ،کاری مثلا مکانیکی ماشین هم خوبه

آخ اگه دوباره به 20 سال پیش برمیگشتم بعد از کلاس سوم راهنمایی هرگز پامو توی دبیرستان نمیزاشتم و یک راست میرفتم هنرستان

شما اگه کار درست و حسابی داشتی از این شاخه به اون شاخه نمیپریدی

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مهندسی تو ایران جواب نمیده تهش باید بری با مدرکت پشه بپرونی
      بخاطر همینم 180 هزار نفر پارسال از ریاضی اومدن تجربی کنکور دادن امسال وضعیت بدتر هم میشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما اگه کار درست و حسابی داشتی از این شاخه به اون شاخه نمیپریدی
      اینکه آدم هم با کامپیوتر درآمد زایی کنه و هم با بنایی ساختمان پول دربیاره اسمش ازین شاخه به اون شاخه پریدن نیست...اسمش مهارت شغلیه تازه قصد دارم گواهینامه پایه یک هم بگیرم
      زندگی مدرک دانشگاهی گرفتن و توی خونه نشستن نیست .زن و بچه نون میخوان ان شاء الله بعدها درست و حسابی به حرف من میرسی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      مهندسی تو ایران جواب نمیده تهش باید بری با مدرکت پشه بپرونی
      بخاطر همینم 180 هزار نفر پارسال از ریاضی اومدن تجربی کنکور دادن امسال وضعیت بدتر هم میشه
      درسته مهندسی جواب نمیده ولی فوق لیسانس بگیرین .اصلا دکترا بگیرین بالخره یه جایی شما رو میخوان
      حالا باز نگین من فلانی رو میشناسم که دکترا گرفته و راننده تاکسی شده یا نمیدونم پسر خالم با مدرک فوق لیسانس سوپرلبنیات زده.
      چرا اونایی رو مثال نمیزنید که به یه جاهایی رسیدن و موفق شدن

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من سال 81 کنکور دادم و بعد از 10-15 سال دوباره کنکور دادم
      سال پیش تجربی کنکور دادمو رتبه ام جالب نبود و انتخاب رشته هم نکردم.امسال خواهرزاده ام پیشنهاد داد همون رشته خودمو (ریاضی -فیزیک) رو کنکور بدم چون قبولی در رشته های مهندسیش خیلی راحته و میتونم در رشته کامپیوتر که بهش علاقه دارم تحصیل کنم(مشکل کار ندارم و از شغلم راضیم).اولش باورم نشد اما با یه سرچ توی اینترنت و مشاهده کارنامه قبولی های ریاضی و ... چیزایی دیدم که باورم نشد
      در کنکور ریاضی سال 81 که 40000 شده بودم با همون درصدای که زده بودم در کنکور 96 رتبه 5000 رو قبولی زده بود
      یه نفر بود که همه دروس اختصاصیش رو 10 درصد بیشتر نزده بود و کامپیوتر روزانه قبول شده بود

یعنی رشته های مهندسی انقدر بی قرب شدن و قبولیشون راحت شده
      زمان ما طرف آرزو داشت فوق دیپلم کامپیوتر قبول بشه و کلی کلاس بزاره .یا اگه میشنیدیم یه نفر مهندسی عمران قبول شده کلی ذوق میکردیم و حسرتشو میخوردیم اما الان....
      سلام
      بخاطر پول و چشم رو هم چشم بین فک و فامیل و کلاس گذاشتن و کلا بالاتر از بقیه بچه ها فامیل بودن میان رشته پزشکی و پروف عکس گوشی پزشکی میزارن

یه چند سال صبر کنین میبینین همین پزشکیم دیگه تعطیل میشه ملت میرن سمت رشته های هنری (این خط - و اینم نشون +) سطح گرافیست ها و کارای گرافیکی واقعا ناامید کنندس آدم عاقل سمت جایی میره که بقیه به فکرشونم نمیرسه (این رشته پزشکی مثه سرطان میمونه هر ساله زیاد و زیاد تر میشه و ملت بیکار و بیکارتر)

من خودم برنامه نویس و بازی ساز هستم و دوست دارم این رشته و کارم رو

واقعا رشته ریاضی با کمترین درصد ها هم میشه رشته های تاپشو قبول شد منم کارنامه دیدم با اختصاصی میانگین 20 درصد ینی کشکی کشکی رشته های تاپ قبول شدن
      اون سالایی که شما میگین حسرت مهندسی عمران رو میخوردین منم اضافه کنم از فیلما خزوخیل مشخص بود(مثه فیلم به کجا چنین شتابان - پنجره و ... )

بنظرم برید بخونید امسالم از سال قبلی کنکور ریاضی آسون تر میشه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)