اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کنکور 99

1. Top | #1
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 129 بار در 74 ارسال
    نمایش مشخصات

کنکور 99

سلام خسته نباشید دوستان عزیز بنده میخوام دوباره کنکور بدم و با توجه به اینکه الان دانشجوام و شرایط برای سال 98 ندارم میخوام سال99 کنکور بدم میخواستم بدونم ایاسال 99 کنکور نظام قدیم داره یا خیر؟؟ و از الان میخوام کم کم شروع کنم از نظام قدیم شروع کنم یا نظام جدید؟؟

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
  3. Top | #2
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 98 بار در 56 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام دوست عزیز.
    به احتمال زیاد یک سال دیگه هم کنکور نظام قدیم برگزار میشه، گفتن که باید متقاضیان نظام قدیم به حد نصابی که خودشون مدنظر دارن (ولی هنوز این حد نصاب رو منتشر نکردن) برسه تا کنکور ۹۹ هم برای نظام قدیم برگزار بشه.

دوست من، بهت پیشنهاد نمیکنم که کنکور امسالو رها کنی ولی اگر تصمیمت قطعیه حداقل روی مبانی حیاتی و بشدت ضروری دورس محاسباتی و همچنین زیست شناسی خوب کار کن تا تابستون که شد مشکلی توی مسیرت پیش نیاد و خیلی سریعتر پیشرفت کنی.

موفق باشی، دوست من.

4. Top | #3
    کاربر اخراجی

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 195 بار در 122 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان عزیز بنده میخوام دوباره کنکور بدم و با توجه به اینکه الان دانشجوام و شرایط برای سال 98 ندارم میخوام سال99 کنکور بدم میخواستم بدونم ایاسال 99 کنکور نظام قدیم داره یا خیر؟؟ و از الان میخوام کم کم شروع کنم از نظام قدیم شروع کنم یا نظام جدید؟؟
    دوست عزیز هنوز هیچی معلوم نیست فعلا گفتن که اگه تعداد داوطلبان نظام قدیم به حد نصاب برسه کنکور 98هم قدیم و هم جدید خواهد بود اگر هم نرسند فقط جدید پس عملا نظام قدیما فک نکنم تا شهریور یا مهر سال اینده تکلیفشون روشن بشه و رو هوان

5. Top | #4
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی ارشد
    تشکر شده 24 بار در 22 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    به احتمال زیاد یک سال دیگه هم کنکور نظام قدیم برگزار میشه، گفتن که باید متقاضیان نظام قدیم به حد نصابی که خودشون مدنظر دارن (ولی هنوز این حد نصاب رو منتشر نکردن) برسه تا کنکور ۹۹ هم برای نظام قدیم برگزار بشه.

دوست من، بهت پیشنهاد نمیکنم که کنکور امسالو رها کنی ولی اگر تصمیمت قطعیه حداقل روی مبانی حیاتی و بشدت ضروری دورس محاسباتی و همچنین زیست شناسی خوب کار کن تا تابستون که شد مشکلی توی مسیرت پیش نیاد و خیلی سریعتر پیشرفت کنی.

موفق باشی، دوست من.

سلام.ممنون میشم دقیق تر در مورد مبانی ضروری دروس محاسباتی توضیح بدید

6. Top | #5
    کاربر انجمن

مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 28 بار در 19 ارسال
    نمایش مشخصات
    روی نظام جدید کار کن دوست عزیز
    خیله عظیم داوطلبها درصورت قبول نشدن اسیر نظام وظیفه میشوند و کسانی هم که چهار پنجسال پشت کنکور هستند جز امار محاسبه نمیشوند لذا پیشنهاد میگردد از نظام جدید مطالعه فرمایید
    با سپاس

7. Top | #6
    کاربر حرفه ای

bache-mosbat
    استان
    گیلان
    تشکر شده 900 بار در 590 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
    فقط نظام قدیم بخون به حرف هیچ کس گوش نده

8. Top | #7
    کاربر اخراجی

daram-mimiram
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    گلستان
    تشکر شده 107 بار در 68 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام دوست عزیز.اگه خواستین کنکور نظام قدیم بدین نکات زیر رو مدنظر داشته باشین:از الان تا تابستان حتما 4 درس ریاضی و زیست و عربی و زبان خارجه رو خیلی خیلی خوب بخونین و تمومش کنین حتی اگه لازم شد از کلاس هم استفاده کنین تا تو این 4 درس هیچ مشکلی نداشته باشین.تو تابستون هم شیمی سال دوم وسوم +فیزیک سوم رو طوری بخونین که هیچ مشکلی تو این درس ها هم نداشته باشین و اگه هم لازم شد برای این درس ها هم از کلاس استفاده کنین.اینم بگم که فرض من بر این بوده که پایه ی همه ی درس هاتون ضعیفه حال اگه یه درستون مثل ریاضی قوی بود میتونین فعلا از خوندنش صرف نظر کنین و به جاش یه درسی که ضعیف تر هستین رو وارد کنین.من کلیات رو گفتم اگه سوالی بود من در خدمتم

9. 1 نفر تشکر کرده است ... sina_hp

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)