مشاوره کنکور رایگان گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مکتبستان
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
  1. Top | #1
    کاربر انجمن

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نمایش مشخصات

Unhappy بهترین منبع زیست یازدهم

سلام زیست یازدهم ابی قلم چی رو دارم ولی تستاش خوب نیست تو ازمون گاج شرکت میکنم تستاش خیلی نکته این بالا 30 نمیام نمیدونم چی بگیرم بخدا درسنامه خیلی سبز خوبه ولی بدرد نمیخوره از نظر درسنامه و تست میگن میکرو خوبه بعضیا هم میگن الگو فقط میخوام بدونم بچه کتاب تست زیست چی خوبه درسنامه الا پیشنهاد ندید تست فقط خوب باشه کتابش چون از تست میشه نکات رو یاد گرفت میگروگاجم میگن خوبه تستاش ولی موندم پایش بگیرم یا یازدهمو جدا در ضمن من یازدهمم ممنون یمشم راهنماییم کنید اصلا سردرگم شدمه

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
  3. Top | #2
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    میشه یکی لطفا کمک کنه؟

4. Top | #3
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    ریاضی
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی ارشد
    نمایش مشخصات
    با سلام
    بنده برای دانش آموزان متوسط و متوسط به بالا، ابتدا کار با کتاب خیلی سبز و سپس کار با نشر الگو یا iq گاج را پیشنهاد می کنم.
    برای دانش آموزان متوسط به پایین کتاب های فاگوزیست، جزوه عمارلو و جزوه هاشمی مناسب تر می باشند.

5. Top | #4
    کاربر انجمن

تشکر شده 45 بار در 29 ارسال
    نمایش مشخصات
    هم میکرو خوبه و هم الگو ببین با کدوم راحت تری
    میکرو همه جانبه و همه تست ها رو پوشش میده ولی عیبش هم همین هست خیلی طولانی هست و نکاتی که اصلا لازم نیست بدونیم رو آورده

6. Top | #5
    کاربر نیمه فعال

Mamoli
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نام دانشگاه
    انشاالله تبریز
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    شهر
    طرفای شمال مریخخخ
    تشکر شده 189 بار در 114 ارسال
    نمایش مشخصات
    تو این وقت کمی که مونده خوبه یه چیز پایه بگیری که تابستون بدردت بخوره

7. Top | #6
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 25 بار در 21 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام
    بنظر من میکرو رو بخونین.الگو هم حجمش زیاده و بیشترش مفید نیست
    من خیلی سبزم داشت خوب بود

8. 1 نفر تشکر کرده است ... SARA_J
  9. Top | #7
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
    هم میکرو خوبه و هم الگو ببین با کدوم راحت تری
    میکرو همه جانبه و همه تست ها رو پوشش میده ولی عیبش هم همین هست خیلی طولانی هست و نکاتی که اصلا لازم نیست بدونیم رو آورده
    ممنون بابتنظر خودم متوجهشدم میکرو خیلی خوبه حتی از یه استاد پرسیدم ولی ببینید دهم میکرو رو دارم ولی موندم الان پایشو بگیرم یا یازدهم خالی اخه پایه خیلی خوبه ماله 98 ولی جدا 99 هستن بنظرتون 98 فرقی میکنه یا نه؟

10. Top | #8
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 27 بار در 15 ارسال
    نمایش مشخصات
    برای درسنامه فقط خیلی سبز رو بگیر , چون عالی توضیح دادع ولی تستاش ضعیفه , و تست میکرو توپه , یه نکته های خیلی خفن داره کیف میکنی :/ به شخصه با درسنامه میکرو برخلاف تستش حال نمیکنم, اگرم تستای میکرو رو زدی و خواستی چیز دیگ بزنی برو الگو بزن , اونم نکته هاش قشنگن , اصلن هم پایه برای 98 رو نخر , چون زمین تا اسمون فرق میکنه زیست تو اون یه سال خیلی تغیر کرده

11. Top | #9
    کاربر انجمن

Romantic
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    تشکر شده 148 بار در 44 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام دوست خوبم خسته نباشی
    زیست آزمون گاج در سطح بالایی طرح میشه واسه همین تا جایی که می تونی در فرجه آزمونت تست بزن، تستایی که میزنی همشون سخت و قوی باشن که تست های آبکی و درسنامه کتاب های کمک درسیت به دادت نخواهد رسید. خودم پارسال میانگین تراز زیستم تو آزمونای گاج ۸۸۰۰ بود بعضی وقتا تا مرز ۹۰۰۰ رفتم، اینو گفتم که بفهمی این راه جواب داده پس بهتره همین الان دست بکار شی فقط تست... موفق باشی

12. Top | #10
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
    برای درسنامه فقط خیلی سبز رو بگیر , چون عالی توضیح دادع ولی تستاش ضعیفه , و تست میکرو توپه , یه نکته های خیلی خفن داره کیف میکنی :/ به شخصه با درسنامه میکرو برخلاف تستش حال نمیکنم, اگرم تستای میکرو رو زدی و خواستی چیز دیگ بزنی برو الگو بزن , اونم نکته هاش قشنگن , اصلن هم پایه برای 98 رو نخر , چون زمین تا اسمون فرق میکنه زیست تو اون یه سال خیلی تغیر کرده
    ببین داداش میدونم درسنامه اصلا اکتفا نمیکنم فهمیدم گاج خوبه ولی گاج درسنامشم در حده خودش خوبه من میگم که گاجو میدونم بهترینه مودندم تو این 99 رو بگیرم یا 98 گایه بخدا هین گیجم کرده باوا یکم تغییر کرده ها حاضر نیست یکم مطلب اضافه ککنن بکنش 99 بعد میگن به فکره دانش اموزان ای کیو یازدهمش که نیومده

13. Top | #11
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم خسته نباشی
    زیست آزمون گاج در سطح بالایی طرح میشه واسه همین تا جایی که می تونی در فرجه آزمونت تست بزن، تستایی که میزنی همشون سخت و قوی باشن که تست های آبکی و درسنامه کتاب های کمک درسیت به دادت نخواهد رسید. خودم پارسال میانگین تراز زیستم تو آزمونای گاج ۸۸۰۰ بود بعضی وقتا تا مرز ۹۰۰۰ رفتم، اینو گفتم که بفهمی این راه جواب داده پس بهتره همین الان دست بکار شی فقط تست... موفق باشی
    خوب عزیز جان منم چی میگممیگم کتاب تست با تسای فوق العاده سخت معرفی کنید خیلی سبزو ابیو دارم اینا بیشتر اموزشین میخوام تستای سطح بالا و نکته ایواسه همین گفتم درسنامه واسم مهم نیست چون از تو تست میشه یاد گرفت چیزایی که نمیدونی فقط یه کتاب ستست که تستاش سخت و استاندادن معرفی کنید ممنون میشم

14. Top | #12
    کاربر باسابقه
    کاربر برتر سال
    همکار بازنشسته

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    دندان پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی زنجان
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 17,251 بار در 6,712 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
    میشه یکی لطفا کمک کنه؟
    چیشده

15. Top | #13
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

چیشده
    داداش من گفتم اولش یه کتاب میخوام معرفی کنید تستاش سخت باشه فهمیدم میکرو گاج عالیه اخه ازمونا گاجم میدم بعدش من کنکوره 99 هستم بعد عه کتاب 10هم میکرو گاج 99 رو دارم موندم یازدهم خالی که ماله 99 هست بخرم یا پایه میکرو چون پایش واسه 98 هست **** خوبه ولی میگن 99 تغییرات جزئی کرده که ممهمن موندم بخدا اگه یمشه یه نظریم درباره نشر الگو بدید تستاش چطورن؟ ممنون میشم

16. Top | #14
    کاربر انجمن

تشکر شده 45 بار در 29 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
    داداش من گفتم اولش یه کتاب میخوام معرفی کنید تستاش سخت باشه فهمیدم میکرو گاج عالیه اخه ازمونا گاجم میدم بعدش من کنکوره 99 هستم بعد عه کتاب 10هم میکرو گاج 99 رو دارم موندم یازدهم خالی که ماله 99 هست بخرم یا پایه میکرو چون پایش واسه 98 هست **** خوبه ولی میگن 99 تغییرات جزئی کرده که ممهمن موندم بخدا اگه یمشه یه نظریم درباره نشر الگو بدید تستاش چطورن؟ ممنون میشم
    اگه کنکوری 99 هستی جداگانه بگیری برات بهتره
    در ضمن فرق 98 با 99 اینه که بیشتر مطالب زیست نه تغییر کردند نه ویرایش ولی خیلی مطالب حذف شدند یعنی اگه تو 98 رو بخری به مشکلی بر نمیخوری ولی مجبوری کلی مطالب حذف شده و بیخودی بخونی

17. Top | #15
    کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
    اگه کنکوری 99 هستی جداگانه بگیری برات بهتره
    در ضمن فرق 98 با 99 اینه که بیشتر مطالب زیست نه تغییر کردند نه ویرایش ولی خیلی مطالب حذف شدند یعنی اگه تو 98 رو بخری به مشکلی بر نمیخوری ولی مجبوری کلی مطالب حذف شده و بیخودی بخونی
    داداش مرسی بابت جواب حرفت درسته ولی خو میدونی پایه باشه تابستونم بدبرد میخوره من منتظر چند نفرم فقط تایید کنن بعد فکر کنم اون مطالبی که حذف شده باشن اصلا فرقی نکرده حتی دوازدهم کتابو نشون دادم گفت همونه مثلا اگه قبلا یه مطلبیو بیشتر توضیح میداد الان کمترش کرده ولی تو کنکور همونه میدونی خودت دیگه دو خهط میدن ولی 5 صفحه درسنامه اصلیشه تو کتابا من فقط دلم میخواد ببینم کسی تاییدش میکنه یا نه اخه 98 یازدهم هم جلدش همینه و همونه فقط یکم کیفیت گرفته

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)