خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy بهترین منبع زیست یازدهم

سلام زیست یازدهم ابی قلم چی رو دارم ولی تستاش خوب نیست تو ازمون گاج شرکت میکنم تستاش خیلی نکته این بالا 30 نمیام نمیدونم چی بگیرم بخدا درسنامه خیلی سبز خوبه ولی بدرد نمیخوره از نظر درسنامه و تست میگن میکرو خوبه بعضیا هم میگن الگو فقط میخوام بدونم بچه کتاب تست زیست چی خوبه درسنامه الا پیشنهاد ندید تست فقط خوب باشه کتابش چون از تست میشه نکات رو یاد گرفت میگروگاجم میگن خوبه تستاش ولی موندم پایش بگیرم یا یازدهمو جدا در ضمن من یازدهمم ممنون یمشم راهنماییم کنید اصلا سردرگم شدمه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه یکی لطفا کمک کنه؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      بنده برای دانش آموزان متوسط و متوسط به بالا، ابتدا کار با کتاب خیلی سبز و سپس کار با نشر الگو یا iq گاج را پیشنهاد می کنم.
      برای دانش آموزان متوسط به پایین کتاب های فاگوزیست، جزوه عمارلو و جزوه هاشمی مناسب تر می باشند.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هم میکرو خوبه و هم الگو ببین با کدوم راحت تری
      میکرو همه جانبه و همه تست ها رو پوشش میده ولی عیبش هم همین هست خیلی طولانی هست و نکاتی که اصلا لازم نیست بدونیم رو آورده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تو این وقت کمی که مونده خوبه یه چیز پایه بگیری که تابستون بدردت بخوره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من میکرو رو بخونین.الگو هم حجمش زیاده و بیشترش مفید نیست
      من خیلی سبزم داشت خوب بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      هم میکرو خوبه و هم الگو ببین با کدوم راحت تری
      میکرو همه جانبه و همه تست ها رو پوشش میده ولی عیبش هم همین هست خیلی طولانی هست و نکاتی که اصلا لازم نیست بدونیم رو آورده
      ممنون بابتنظر خودم متوجهشدم میکرو خیلی خوبه حتی از یه استاد پرسیدم ولی ببینید دهم میکرو رو دارم ولی موندم الان پایشو بگیرم یا یازدهم خالی اخه پایه خیلی خوبه ماله 98 ولی جدا 99 هستن بنظرتون 98 فرقی میکنه یا نه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای درسنامه فقط خیلی سبز رو بگیر , چون عالی توضیح دادع ولی تستاش ضعیفه , و تست میکرو توپه , یه نکته های خیلی خفن داره کیف میکنی :/ به شخصه با درسنامه میکرو برخلاف تستش حال نمیکنم, اگرم تستای میکرو رو زدی و خواستی چیز دیگ بزنی برو الگو بزن , اونم نکته هاش قشنگن , اصلن هم پایه برای 98 رو نخر , چون زمین تا اسمون فرق میکنه زیست تو اون یه سال خیلی تغیر کرده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم خسته نباشی
      زیست آزمون گاج در سطح بالایی طرح میشه واسه همین تا جایی که می تونی در فرجه آزمونت تست بزن، تستایی که میزنی همشون سخت و قوی باشن که تست های آبکی و درسنامه کتاب های کمک درسیت به دادت نخواهد رسید. خودم پارسال میانگین تراز زیستم تو آزمونای گاج ۸۸۰۰ بود بعضی وقتا تا مرز ۹۰۰۰ رفتم، اینو گفتم که بفهمی این راه جواب داده پس بهتره همین الان دست بکار شی فقط تست... موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
      برای درسنامه فقط خیلی سبز رو بگیر , چون عالی توضیح دادع ولی تستاش ضعیفه , و تست میکرو توپه , یه نکته های خیلی خفن داره کیف میکنی :/ به شخصه با درسنامه میکرو برخلاف تستش حال نمیکنم, اگرم تستای میکرو رو زدی و خواستی چیز دیگ بزنی برو الگو بزن , اونم نکته هاش قشنگن , اصلن هم پایه برای 98 رو نخر , چون زمین تا اسمون فرق میکنه زیست تو اون یه سال خیلی تغیر کرده
      ببین داداش میدونم درسنامه اصلا اکتفا نمیکنم فهمیدم گاج خوبه ولی گاج درسنامشم در حده خودش خوبه من میگم که گاجو میدونم بهترینه مودندم تو این 99 رو بگیرم یا 98 گایه بخدا هین گیجم کرده باوا یکم تغییر کرده ها حاضر نیست یکم مطلب اضافه ککنن بکنش 99 بعد میگن به فکره دانش اموزان ای کیو یازدهمش که نیومده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      سلام دوست خوبم خسته نباشی
      زیست آزمون گاج در سطح بالایی طرح میشه واسه همین تا جایی که می تونی در فرجه آزمونت تست بزن، تستایی که میزنی همشون سخت و قوی باشن که تست های آبکی و درسنامه کتاب های کمک درسیت به دادت نخواهد رسید. خودم پارسال میانگین تراز زیستم تو آزمونای گاج ۸۸۰۰ بود بعضی وقتا تا مرز ۹۰۰۰ رفتم، اینو گفتم که بفهمی این راه جواب داده پس بهتره همین الان دست بکار شی فقط تست... موفق باشی
      خوب عزیز جان منم چی میگممیگم کتاب تست با تسای فوق العاده سخت معرفی کنید خیلی سبزو ابیو دارم اینا بیشتر اموزشین میخوام تستای سطح بالا و نکته ایواسه همین گفتم درسنامه واسم مهم نیست چون از تو تست میشه یاد گرفت چیزایی که نمیدونی فقط یه کتاب ستست که تستاش سخت و استاندادن معرفی کنید ممنون میشم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      میشه یکی لطفا کمک کنه؟
      چیشده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

چیشده
      داداش من گفتم اولش یه کتاب میخوام معرفی کنید تستاش سخت باشه فهمیدم میکرو گاج عالیه اخه ازمونا گاجم میدم بعدش من کنکوره 99 هستم بعد عه کتاب 10هم میکرو گاج 99 رو دارم موندم یازدهم خالی که ماله 99 هست بخرم یا پایه میکرو چون پایش واسه 98 هست **** خوبه ولی میگن 99 تغییرات جزئی کرده که ممهمن موندم بخدا اگه یمشه یه نظریم درباره نشر الگو بدید تستاش چطورن؟ ممنون میشم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      داداش من گفتم اولش یه کتاب میخوام معرفی کنید تستاش سخت باشه فهمیدم میکرو گاج عالیه اخه ازمونا گاجم میدم بعدش من کنکوره 99 هستم بعد عه کتاب 10هم میکرو گاج 99 رو دارم موندم یازدهم خالی که ماله 99 هست بخرم یا پایه میکرو چون پایش واسه 98 هست **** خوبه ولی میگن 99 تغییرات جزئی کرده که ممهمن موندم بخدا اگه یمشه یه نظریم درباره نشر الگو بدید تستاش چطورن؟ ممنون میشم
      اگه کنکوری 99 هستی جداگانه بگیری برات بهتره
      در ضمن فرق 98 با 99 اینه که بیشتر مطالب زیست نه تغییر کردند نه ویرایش ولی خیلی مطالب حذف شدند یعنی اگه تو 98 رو بخری به مشکلی بر نمیخوری ولی مجبوری کلی مطالب حذف شده و بیخودی بخونی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      اگه کنکوری 99 هستی جداگانه بگیری برات بهتره
      در ضمن فرق 98 با 99 اینه که بیشتر مطالب زیست نه تغییر کردند نه ویرایش ولی خیلی مطالب حذف شدند یعنی اگه تو 98 رو بخری به مشکلی بر نمیخوری ولی مجبوری کلی مطالب حذف شده و بیخودی بخونی
      داداش مرسی بابت جواب حرفت درسته ولی خو میدونی پایه باشه تابستونم بدبرد میخوره من منتظر چند نفرم فقط تایید کنن بعد فکر کنم اون مطالبی که حذف شده باشن اصلا فرقی نکرده حتی دوازدهم کتابو نشون دادم گفت همونه مثلا اگه قبلا یه مطلبیو بیشتر توضیح میداد الان کمترش کرده ولی تو کنکور همونه میدونی خودت دیگه دو خهط میدن ولی 5 صفحه درسنامه اصلیشه تو کتابا من فقط دلم میخواد ببینم کسی تاییدش میکنه یا نه اخه 98 یازدهم هم جلدش همینه و همونه فقط یکم کیفیت گرفته

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن