خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام استاد من نمیدونستم شما همون استاد زارع میکروئید شرمنده قط من میکرو عاشق تستاشم ولی کمن مثلا یازدهم 1400تسته کمه ولی من پایشو میگیرم و تست فقط ککار میکنم من یه منبع تست دیگه میخوام بین خیلی سبز و الگو موندمه کدوم تستای بهتری داره لطفا نگید گاج چون میدونم تبلیغ میکنید گفتم که میکرو رو دارم یه منبع کنارش میخوام ممنون یشمم کمکم کنید و ازمونا گاج همون ازمایشی که جمعه میدیوم رو کی طرح میکنه و کدوم کتابا خوبه باش خوند ممنون میشم کمکم کنید از سردرگمی درام
      چرا حتما باید چندین منبع اونم در یه سبک‌کاملا مشابه داشته باشین؟ در زیست مرور کردن و مطالعه خیلی مهم‌تر از تست‌زنی هست. ولی بازم اگه اصرار دارین، کتاب‌هایی مثل سه‌سطحی که جمع‌و‌جور‌تر هستن، به‌عنوان منبع دوم‌ بهترن

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من یازدهمی ام
      ببخشید زیست پایه میکرو برا کنکور 99 مناسبه؟
      آخه من کتاب تست پایه زیست میکرو رو خریدم ، فرقش با میکرو یازدهم چیه؟
      یعنی خیلی تغییر کرده
      ویرایش توسط Stanley_Kubrick : 26 بهمن 1397 در ساعت 16:07

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      چرا حتما باید چندین منبع اونم در یه سبک‌کاملا مشابه داشته باشین؟ در زیست مرور کردن و مطالعه خیلی مهم‌تر از تست‌زنی هست. ولی بازم اگه اصرار دارین، کتاب‌هایی مثل سه‌سطحی که جمع‌و‌جور‌تر هستن، به‌عنوان منبع دوم‌ بهترن
      استاد مرسی بابت نظر ولی تو وقت تابستون که باید دهم یازدهم رو بخونم پیشنهاد میدید درسنامه بخونم اخه درسنامه ها کمک درسی واقعا طولانیه و نمیدونم ارزش داره یا نه بنظرتون تست خالی زدن کافیه و نکاتو تو حاشیه کتاب نوشتن یعنی خودش ایفای نقش میکنه ؟ چون واقعا وقت درسنامه ندارم و من پایه گاج پیشمه از رفیقم حلد تست ولی میخواستم بدونم تستای یازدهم تو کتاب اصلی بیشتر خود پایست؟ اخه 1700 تا دهم 1400 یازدهم رو هم نمیشن 2640 تا تست ممنون بابتجواب تا الان من فقط دوست دارم شکامو برطرف کنم که دچار اشتباه نشم ببخشید اگه تو زحمت میفتید پاسخ بدید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن