خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام.به نظر من کارواسه رشته های ریاضی و اینا خیلی راحت شده انصافا و استرس کنکور اصلا ندارن همینطور که تو دفترچه هم میبینید رشته های خوبی مثل مهندسی برق و عمران و اینا که یه زمانی ملت واسش سر و دست میشکوندن واسه قبولیش الان تبدیل شده به بدون کنکور یعنی عملا داوطلبای ریاضی و انسانی و....خیلی دست و بالشون بازه واسه اینکه راحت برن دانشگاه و مثل همیشه تجربیا خدا تو سر زده رشته های شخمی تخیلی بدون کنکور گزاشته شده که به یه حیوون هم نشون بدی یه پشکل میندازه پشت سرش و راهشو کج میکنه میرهرقابت تا ابدالدهر همچنان باقیست واسه تجربی ولی داوطلبای رباضی و اینا بنظرم اصلا الکی اسیر خودتون نکنید واسه کنکور همینا رو بزنید برید
      خداوکیلی معلوم نی از کجا حرف در میاری اخه رشته های خوب ریاضی هم نگاه کنی همه شهرا نداره شاید طرف خواست شهر خودش قبول شه بازم باید کنکور بده

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      خداوکیلی معلوم نی از کجا حرف در میاری اخه رشته های خوب ریاضی هم نگاه کنی همه شهرا نداره شاید طرف خواست شهر خودش قبول شه بازم باید کنکور بده
      دانشگاه دولتی دولتیه چه فرقی میکنه منظورم به اون کسایی بود که شرایط شهرو اینا رو دارن و ثانیا براشون مهم نیست کدوم شهر بیفتن بعضی شهرا هم به خیلیا نزدیکه راحت میتونن برن.مثلا واسه کسی که بخاد بره عمران و دانشگاهی که الان داره پذیرش میکنه دو ساعت تا شهرشون راهه کنکور دادن اشتباهه صرفا به این خاطر که بخاد شهر خودش بیفته

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      آره ، تجربیا مظلوم واقع شدن در این میان
      به نظر من این مغز فندوقیا باید بیشتر به تجربیا توجه میکردن تا از جمعیت متقاضیان و پشت کنکوری های تجربی کاسته بشه
      الان کنکور یعنی تجربی ، چون یه تنه 70 درصد متقاضیان کنکور رو تجربیا تشکیل میدن
      اینا اگر میخواستن کنکور به سبک فعلی برچیده بشه باید کدرشته محل های بیشتری صرفا بر اساس سوابق تحصیلی رو به گروه تجربی اختصاص میدادن که متاسفانه ندادن و در نتیجه به دلیل عدم عنصری به نام مغز در کله پوک این جماعت تمام آنچه تصور میکردن و رشته بودن در کسری از ثانیه پنبه شد اصطلاحا و امسال هم شاهد ثبت نام و حضور میلیونی امت حزب الله در سر جلسه کنکور 98 خواهیم بود
      دیگه نمیشه که پرستاری و فیزیوتراپی و هوشبری و... با سوابق گذاشت که به قول خودتون متقاضی زیاده و معدل بالا هم زیاده پس کنکور براشون بهترین گزینست ولی از بار کنکور از ریاضی و انسانی به دلیل متقاضی کمتر کم شده

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      فقط توی ایران مهندسی کامپیوتر داریم بقیه کشورا علوم کامپیوتر دارن
      چون از مهندسی سخت تره بخاطر همین کسی نمیره سمتش وگرنه برای اپلای کردن از کامپیوتر و ای تی خیلی بهتره
      اپلای پول خوب میخواد
      دیگه الان مثل گذشته نیست من خودم دانشگاه کردستان درس خوندم و انصراف دادم
      اپلای فقط قبلا خوب بود الان دیگه اونم وجود نداره
      ویرایش توسط Shah1n : 18 بهمن 1397 در ساعت 20:32

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

عجب! شما بگو کجاش خوب نیست عزیز؟!
      اصلا درک صحیحی از این رشته دارید که اینطوری میگید؟! قبلا از کامنت دادن یه تحقیق و بررسی بزنید بدک نیست!
      اینکه هدف شما رشته دیگری هستش دلیلی بر بد بودن این رشته نیست
      موفق باشید
      بله درک صحیحی دارم
      تحقیق و بررسی؟
      من خودم از نزدیک دیدم به جای فقط سرچ کردن تو اینترنت
      منظور من محتواش نیست که خوب نیست
      بازار کار نداره
      من مهندسی برق خوندم و انصراف دادم چون بازار کار نداره
      اگه کسی تو دانشگاه بره این موضوع بیداد میکنه
      رشته هایی که تو ریاضیه خوبه اگه پول داشته باشی که یا بری خارج یا خودت همینجا کارو شروع کنی که اونم بگیر نگیر داره

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.به نظر من کارواسه رشته های ریاضی و اینا خیلی راحت شده انصافا و استرس کنکور اصلا ندارن همینطور که تو دفترچه هم میبینید رشته های خوبی مثل مهندسی برق و عمران و اینا که یه زمانی ملت واسش سر و دست میشکوندن واسه قبولیش الان تبدیل شده به بدون کنکور یعنی عملا داوطلبای ریاضی و انسانی و....خیلی دست و بالشون بازه واسه اینکه راحت برن دانشگاه و مثل همیشه تجربیا خدا تو سر زده رشته های شخمی تخیلی بدون کنکور گزاشته شده که به یه حیوون هم نشون بدی یه پشکل میندازه پشت سرش و راهشو کج میکنه میرهرقابت تا ابدالدهر همچنان باقیست واسه تجربی ولی داوطلبای رباضی و اینا بنظرم اصلا الکی اسیر خودتون نکنید واسه کنکور همینا رو بزنید برید
      بیشتر خوباش شبانه‌س
      روزانه کمتره
      اونا هم که دیگه کسی نمیره سمتش
      من خودم میخوام دوباره کنکور بدم و بازم کنکور ریاضی شرکت میکنم اما قطعا هیچکدوم از اونایی که گذاشتن انتخاب نمیکنم و اصلا دیگه به طرف مهندسی ها نمیرم که آینده نداره

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      بیشتر خوباش شبانه‌س
      روزانه کمتره
      اونا هم که دیگه کسی نمیره سمتش
      من خودم میخوام دوباره کنکور بدم و بازم کنکور ریاضی شرکت میکنم اما قطعا هیچکدوم از اونایی که گذاشتن انتخاب نمیکنم و اصلا دیگه به طرف مهندسی ها نمیرم که آینده نداره
      به هر حال رشته های خوب ریاضیو زیاد دیدم داخلش بنظر من بتونی بری سمت نرم افزار و کارای گرافیکی و اینا آینده ی خوبی داره.فرهنگیان هم اگه سنت بخوره بدک نیس ولی اونم فایده نداره حقوق در حد بخور و نمیر میدن و جای پیشرفتی نداره

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به هر حال رشته های خوب ریاضیو زیاد دیدم داخلش بنظر من بتونی بری سمت نرم افزار و کارای گرافیکی و اینا آینده ی خوبی داره.فرهنگیان هم اگه سنت بخوره بدک نیس ولی اونم فایده نداره حقوق در حد بخور و نمیر میدن و جای پیشرفتی نداره
      من نظرم رو همون فرهنگیانه
      فرهنگیان واسه من زندگی شاهانه‌س نسبت به زندگی الانم
      نرم افزار و کارای گرافیکی هم آینده نداره متاسفانه
      دوستم فارغ التحصیل رشته نرم افزاره و الان تو تهران درامدش کمتر از یه میلیونه که البته اگه خانواده‌ش وضعش خوب نبود تا الان دووم نمیاورد

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من نظرم رو همون فرهنگیانه
      فرهنگیان واسه من زندگی شاهانه‌س نسبت به زندگی الانم
      نرم افزار و کارای گرافیکی هم آینده نداره متاسفانه
      دوستم فارغ التحصیل رشته نرم افزاره و الان تو تهران درامدش کمتر از یه میلیونه که البته اگه خانواده‌ش وضعش خوب نبود تا الان دووم نمیاورد
      خوبه پس تا سنت زیاد تر نشده بزن همین فرهنگیانو برو چون حداقل سنو کردن 20 سال از هیچی بهتره تا اخر عمرت میدونی حداقل ماهی یهمیلیون و خورده ای درامد داری.

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوبه پس تا سنت زیاد تر نشده بزن همین فرهنگیانو برو چون حداقل سنو کردن 20 سال از هیچی بهتره تا اخر عمرت میدونی حداقل ماهی یهمیلیون و خورده ای درامد داری.
      میشه بگید کجا گفتن حداقل سن 20 ساله؟
      چون سال 96 کردنش 20 ولی همون سال دوباره شد 22 و 97 هم 22 بود تو دفترچه
      امسال که هنوز معلوم نیست

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      میشه بگید کجا گفتن حداقل سن 20 ساله؟
      چون سال 96 کردنش 20 ولی همون سال دوباره شد 22 و 97 هم 22 بود تو دفترچه
      امسال که هنوز معلوم نیست
      97 که 20 بود فکر کنم.به هر حال اگه رفتی فرهنگیان فکر یه شغل دوم هم باش واسه خودت

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خخخ فقط دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      97 که 20 بود فکر کنم.به هر حال اگه رفتی فرهنگیان فکر یه شغل دوم هم باش واسه خودت
      نه 22 بود
      شغل دوم لازم ندارم تو یه شهر بزرگ نیستم
      تو یه شهر کوچیک کاملا کافیه و میشه یه زندگی خوبی باهاش داشت

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه 22 بود
      شغل دوم لازم ندارم تو یه شهر بزرگ نیستم
      تو یه شهر کوچیک کاملا کافیه و میشه یه زندگی خوبی باهاش داشت
      امیدوارم 22 باشه امسالم بتونی بری تا دفترپه نیاد معلوم نیس چند ساله ولی توی ریاضی خیلی راحت ترمیشه رفت تربیت معلم تا تجربی

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امیدوارم 22 باشه امسالم بتونی بری تا دفترپه نیاد معلوم نیس چند ساله ولی توی ریاضی خیلی راحت ترمیشه رفت تربیت معلم تا تجربی
      به هر حال اگه 22 هم نباشه مهم نیست چون اولین سال برام مشکلاتی پیش اومد که تا امسال ادامه داشت و به همین خاطر نمیتونستم برم تهران
      اگه سن هم بیاد پایین و نتونم فرهنگیان شرکت کنم بازم کنکور ریاضی شرکت میکنم چون همه جوانب کارو سنجیدم
      بعد از یه سال دانشگاه بودن الان تقریبا میدونم چی به چیه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)