خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

امسال درصد ها مثل پارسال میشه؟

سلام میگند پارسال درصد ها نسبت به سال قبلش خیلی تفاوت داشت و خیلی بیشتر شده به نظرتون این حرف چقدر درسته؟چقدر درصدا تغییر کرد؟
      به نظرتون امسال خیلی رو درصد ها میاد؟چون من دارم رو درصد های پارسال کار میکنم که اونم شاید نشه (((

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      سلام میگند پارسال درصد ها نسبت به سال قبلش خیلی تفاوت داشت و خیلی بیشتر شده به نظرتون این حرف چقدر درسته؟چقدر درصدا تغییر کرد؟
      به نظرتون امسال خیلی رو درصد ها میاد؟چون من دارم رو درصد های پارسال کار میکنم که اونم شاید نشه (((
      امسال درصدهای نظام قدیمی ها قطعاً در رتبه های زیر 1000 افت میکنه تو اکثر درس ها البته بستگی به سطح سوالات هم داره ولی چون افراد شاخ تر پارسال قبول شدند و رفتند امسال درصد ها به نظرم خیلی افت میکنه!!! ولی برای نظام جدیدا اگه سطح سوالات مثل پارسال باشه خیلی هم فرقی نمیکنه البته واسه فیزیک و ریاضی شون چون خیلی آسون تر از ماست یکم درصد ها میره بالا ولی زیست و شیمی نه
      تازه اینا فقط پیشبینی من بود و چون نظر خواستید نوشتم مگرنه هر کس ممکنه یه نظر داشته باشه!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه مشخص نیست هیچی امسال دانش اموزا چطور باشن شاید چون اولین کنکور نظام جدید هست با شرایطی که برقراره احتمالا افت داشته باشه ولی توجه نباید کرد که رو دست نخوری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا نمیشه هیچی پیشبینی کرد هیچی
      فقط اینو بدون نظام قدیم ها در حالت عادی همینطوری حقشون خیلی ضایع شده و باید خیلی رو سوالاشون کار بشه .
      یه نگاه به کتاب نظام جدیدا بندازی میفهمی...

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      فقط اینو بدون نظام قدیم ها در حالت عادی همینطوری حقشون خیلی ضایع شده و باید خیلی رو سوالاشون کار بشه .

منظورتون رو نمی فهمم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      امسال درصدهای نظام قدیمی ها قطعاً در رتبه های زیر 1000 افت میکنه تو اکثر درس ها البته بستگی به سطح سوالات هم داره ولی چون افراد شاخ تر پارسال قبول شدند و رفتند امسال درصد ها به نظرم خیلی افت میکنه!!! ولی برای نظام جدیدا اگه سطح سوالات مثل پارسال باشه خیلی هم فرقی نمیکنه البته واسه فیزیک و ریاضی شون چون خیلی آسون تر از ماست یکم درصد ها میره بالا ولی زیست و شیمی نه
      تازه اینا فقط پیشبینی من بود و چون نظر خواستید نوشتم مگرنه هر کس ممکنه یه نظر داشته باشه!!!
      میگند پارسال درصد ها نسبت به سال قبلش خیلی تفاوت داشت و خیلی بیشتر شده به نظرتون این حرف چقدر درسته؟چقدر درصدا تغییر کرد؟

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

میگند پارسال درصد ها نسبت به سال قبلش خیلی تفاوت داشت و خیلی بیشتر شده به نظرتون این حرف چقدر درسته؟چقدر درصدا تغییر کرد؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببین بذار یه چیزی رو خیلی رک بهت بگم درصد هر سال مال خودشه بیخودی دنبال مقایسه نباش ! چون تهش فقط به یه نتیجه میرسی استرس ! بعدشم این که درصد پارسال خیلی با 2 سال قبلش فرق می کرد هیچ ربطی به امسال نداره که بخوای بیخودی مقایسه راه بندازی!
      پ.ن: ما که تابستون امسال دلمون خوش بود به نتایجی که میاد و مثل پارساله وقتی نتایج اومد فقط کله مون بدجور خورد به دیوار دیگه وای به حال کسی که از الآن دنبال مقایسه امسال و پارسالش باشه!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما هر درس رو ده تا پونزده درصد بیشتر در نظر بگیر برای رتبه ای که میخوای.
      سال97کنکور سخت تر بود ولی نتایج از96 بدتر بود.نمیدونم چرا

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بر اساس آزمون ها امسال بچه ها خیلی قوی ترن چون پارسال با اینکه سوالا سخت تر بود ولی خیلی ها هستن که با رتبه های خوب نتونستن رشته هایی که میخواستن قبول شن و پشت موندن به نظرم بهتره درصد تعیین نکنی و فقط با همه توانت بخونی شرایط کنکور خیلی متفاوت تر از اونیه که قابله پیش بینی باشه

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sogandii24 نمایش پست ها

شما هر درس رو ده تا پونزده درصد بیشتر در نظر بگیر برای رتبه ای که میخوای.
      سال97کنکور سخت تر بود ولی نتایج از96 بدتر بود.نمیدونم چرا
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiyana boice نمایش پست ها
      بر اساس آزمون ها امسال بچه ها خیلی قوی ترن چون پارسال با اینکه سوالا سخت تر بود ولی خیلی ها هستن که با رتبه های خوب نتونستن رشته هایی که میخواستن قبول شن و پشت موندن به نظرم بهتره درصد تعیین نکنی و فقط با همه توانت بخونی شرایط کنکور خیلی متفاوت تر از اونیه که قابله پیش بینی باشه
      نمیتونم درصد ها رو بیشتر تصور کنم خوب نخوندم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممکنه افت شدید بکنه یا یکم رشد بکنه اما ممکنه بهترین کنکور باشه
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مسخره ترین کنکور قرن امسال خواهد بودد چون همه چی خر تو خره مطمیناا روی تراز و درصدا هم اثر ناجوری میزاره.تو ایران اوضاع همیشه بدتر از سال قبل میشه امیدی به بهبود شرایط نیست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کنکور یه روند ثابتی داره به تعداد شرکت کننده ها توجه نکنید میانگین ریاضی فیزیک 120 و میانگین زیست و شیمی 130 بزنید عمومیاهم 65تا 70 قطعا قبولید ربطیم به سال کنکور نداره.سال 83 هم این بوده 97 هم همین بوده.
      ?

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      کنکور یه روند ثابتی داره به تعداد شرکت کننده ها توجه نکنید میانگین ریاضی فیزیک 120 و میانگین زیست و شیمی 130 بزنید عمومیاهم 65تا 70 قطعا قبولید ربطیم به سال کنکور نداره.سال 83 هم این بوده 97 هم همین بوده.
      کاملا موافقم
      یه سری درصد خاص همینا که ایشون فرمودن واسه هرسال قبولیه رشته های خاصیو میاره
      درسته ممکنه کم یا زیاد شه ولی روندش ثابته
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن