خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

__ زمين شناسي 30 درصد __

سلام دوستان خسته نباشيد
      همينطور كه از عنوان مشخصه
      ميخوام زمين شناسيو حدود
      30%
      بزنم
      ميخواستم بدونم جزوه اي هست بتونه كمكم كنه
      يا براي
      سي درصد زمين از كجاهاي كتاب بخونم كه اسون باشه و نياز به وقت زيادي نباشه و بتونم تستشو قطعي بزنم ( يعني حل مسله اينا نباشه )
      متشكرم بابت راهنماييتون
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سید
      اگه 30 درصد برای بهبود رتبه کل میخوای در رتبه های زیر 1000 هیچ تاثیری در بهبود رتبه کل نداره و حداقل باید بالای 40 بزنی نمونه کارنامه های زیادی در گزینه دو وجود داره که میتونی صحت حرفم رو ببینی
      اما در رتبه های بالای هزار کاهش میده هر چه رتبه بالاتر باشه میزان کاهش بیشتر ه یعنی مثلا 10k رو میرسونه به 9k یا 3500 رو میرسونه به 3000
      اینکه چی بخونی اولا ،پیشنهاد میدم موکول کن خوندن ش رو به بعد عید چون حفظی و دائم در حال فراموشی هست زمین
      و به نظرم اگه بتونی همه فصول زمین 3 رو بخونی یا 6 فصل اول زمین سوم با پیش 1 کافی و عالیه و نیازی به منبع مکمل نیست کتاب درسی رو بخون با تست آزمون های آزمایشی و کنکور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      سلام سید
      اگه 30 درصد برای بهبود رتبه کل میخوای در رتبه های زیر 1000 هیچ تاثیری در بهبود رتبه کل نداره و حداقل باید بالای 40 بزنی نمونه کارنامه های زیادی در گزینه دو وجود داره که میتونی صحت حرفم رو ببینی
      اما در رتبه های بالای هزار کاهش میده هر چه رتبه بالاتر باشه میزان کاهش بیشتر ه یعنی مثلا 10k رو میرسونه به 9k یا 3500 رو میرسونه به 3000
      اینکه چی بخونی اولا ،پیشنهاد میدم موکول کن خوندن ش رو به بعد عید چون حفظی و دائم در حال فراموشی هست زمین
      و به نظرم اگه بتونی همه فصول زمین 3 رو بخونی یا 6 فصل اول زمین سوم با پیش 1 کافی و عالیه و نیازی به منبع مکمل نیست کتاب درسی رو بخون با تست آزمون های آزمایشی و کنکور
      سلام متشكرم از راهنماييتون
      نه گفتم حقيقتش ٣٠ درصدي هم بزنم براي داروسازي اگر بشه
      قضيه بهبود رتبه كل رو در جريان نيستم يعني ميتونه تو ثبت ناممون براي پزشكي يا پيرا پزشكي و پرستاري هم تاثير گذار باشه ايا؟
      باز هم متشكرم
      که نیکی رساند به خلق خدا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد
      همينطور كه از عنوان مشخصه
      ميخوام زمين شناسيو حدود
      30%
      بزنم
      ميخواستم بدونم جزوه اي هست بتونه كمكم كنه
      يا براي
      سي درصد زمين از كجاهاي كتاب بخونم كه اسون باشه و نياز به وقت زيادي نباشه و بتونم تستشو قطعي بزنم ( يعني حل مسله اينا نباشه )
      متشكرم بابت راهنماييتون
      سلام سید واسه زمین اگه میخوای 30 بزنی همایش زمین چلاجور کافیه حدود 4.5 ساعته تو تلگرامم ریخته اگه نداری خصوصی پیام بده واست کانالشو بفرستم در ضمن جزوه ام رو این ویدیو های چلاجور هست خخخخ اصلاً لازم نیست چیزی بنویسی فقط 4.5 ساعت همایشو حسابی میبینی .
      اما اگه میخوای یکم بیشتر وقت بذاری تا 40 45 بزنی بازم راه دارم واست یه راهم اینه که زمین سوم چلاجور رو هم ببینی اون یکم وقتت رو بیشتر میگیره ولی الحق چلاجور کاری میکنه قشنگ زمین رو مثل یه استاد بتونی تدریس کنی!!! اونم با تایم خیلی کم! خیلی محشره...پارسال همایش گذاشت شهرمون هر چی دوستم بهم گفت بیا بریم نرفتم چون نا امید بودم ...ولی اونایی که رفتن خیلی راضی بودن... اگه فیلمای سومشو خواستی تو خصوصی بگو بهت یه آدرس میدم فقط یکم فیلماش قدیمیه ولی خیلی توپه خیلی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      سلام متشكرم از راهنماييتون
      نه گفتم حقيقتش ٣٠ درصدي هم بزنم براي داروسازي اگر بشه
      قضيه بهبود رتبه كل رو در جريان نيستم يعني ميتونه تو ثبت ناممون براي پزشكي يا پيرا پزشكي و پرستاري هم تاثير گذار باشه ايا؟
      باز هم متشكرم
      نه تاثیری در زیر گروه یک نداره
      ولی برای زیر گروه دو رتبه 1000 رو میاره حدود 700
      خواهش میکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      زمین پیش دانشگاهی رو فقط بخونید

ترجیحا نیم سال دوم اگر وقت کم دارید.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      5فصل اول سوم
      5فصل دوم پیش
      فصول تست خیز

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان
      براي زمين شناسي كتاب كار ( كتاب كنكوري يني ) هم لازمه بگيرم يا تستاي كانون و خوندن متن كافيه ؟
      که نیکی رساند به خلق خدا

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از من میشنوی کتاب درسی رو بخون تضمینی هس ۳۰ درصد زدنت سوم رو بخون فقط

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام سید واسه زمین اگه میخوای 30 بزنی همایش زمین چلاجور کافیه حدود 4.5 ساعته تو تلگرامم ریخته اگه نداری خصوصی پیام بده واست کانالشو بفرستم در ضمن جزوه ام رو این ویدیو های چلاجور هست خخخخ اصلاً لازم نیست چیزی بنویسی فقط 4.5 ساعت همایشو حسابی میبینی .
      اما اگه میخوای یکم بیشتر وقت بذاری تا 40 45 بزنی بازم راه دارم واست یه راهم اینه که زمین سوم چلاجور رو هم ببینی اون یکم وقتت رو بیشتر میگیره ولی الحق چلاجور کاری میکنه قشنگ زمین رو مثل یه استاد بتونی تدریس کنی!!! اونم با تایم خیلی کم! خیلی محشره...پارسال همایش گذاشت شهرمون هر چی دوستم بهم گفت بیا بریم نرفتم چون نا امید بودم ...ولی اونایی که رفتن خیلی راضی بودن... اگه فیلمای سومشو خواستی تو خصوصی بگو بهت یه آدرس میدم فقط یکم فیلماش قدیمیه ولی خیلی توپه خیلی.
      به من آدرس کانال رو میدین؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برادر میشه ادرس کانالشو به ما هم بگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن