خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

دینی گاج نقره ای ۹۴

سلام من دنبال گاج نقره ای ۹۷ بودم ولی چون که تو هیچ جا دیگه چاپ نمیشه مجبور شدم از بیرون استفاده شدشو بگیرم که متاسفانه ۹۴ ش رو فقط پیدا کردم و گرفتم ، میخواستم ببینم بدرد کنکور ۹۸ میخوره ؟ و اینکه دینی جامع خیلی سبز چطوره ؟ اخه اون هنوز چاپ میشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      سلام من دنبال گاج نقره ای ۹۷ بودم ولی چون که تو هیچ جا دیگه چاپ نمیشه مجبور شدم از بیرون استفاده شدشو بگیرم که متاسفانه ۹۴ ش رو فقط پیدا کردم و گرفتم ، میخواستم ببینم بدرد کنکور ۹۸ میخوره ؟ و اینکه دینی جامع خیلی سبز چطوره ؟ اخه اون هنوز چاپ میشه
      داداش سوالات دینی 97 رو که دیدی چقدر سخت بود!!! به خدا دبیری که بلافاصله سوالات رو در گاج عصر روز جمعه تحلیل می کرد 3 تا تست ها رو اشتباه جواب داد وقتی کلید سنجش اومد گندش در اومد!!!
      داداش من دینی گاج نقره ای چاپ 96 رو خوندم بیشتر از 50 نزدم!!! دوستمم که رتبه اش 52 شد زبان و ادبیاتش رو 100 زد ولی دینیش 60 بود!!!
      فرق نمیکنه چاپ کتابت 94 یا 95 یا 96 فقط جوری بخون که به سبک طرح سوالات کنکور 97 نزدیک باشه!! کتاب تو فقط سوالات کنکورای اخیر رو کم داره که همه جا ریخته دان کن و حسابی تحلیلشون کن!!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من با همون 60 زدم البته اون و خط ویزه چاپ 97

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      دین و زندگی به این روش عمل کنی مطمعنا بالا میزنی باتوجه به این زمان مونده

کتاب انتشارات الگو زیپ جمع بندی نظام قدیم رو تهیه میکنی و نکاتش رو فول میشی یکی از مزایای این کتاب اینه که حس میکنی یک معلم کنارته چون جناب کریمی خودشون قسمتای مهم رو با صداشون توضیح دادند که به صورت کیو آر کد هست توی کتاب

تا اون کتاب رو قورت ندادی هم سراغ مرحله بعدی نرو

سپس کتاب گاج نقره ای رو ( من دارم واست میفرستادم به رایگان خصوصی الان بهم پیام بزن ) برمیداری تمام تست های کنکور را یکبار میزنی

تستای غلط رو شمارشون رو درمیاری مینویسی توی یک برگه جدا و نکاتش رو توی یک دفترچه یادداشت میکنی و دوباره همین تستای علامت دار رو حل میکنی

سپس بین یک فاصله زمانی دوباره نکات رو دوره میکنی و تستای گاج رو کامل میزنی کل کتاب رو فکر کنم تا کنکور دوبار بتونی کامل بزنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه شما هم گاج نقره ای دینی یجوریه براتون؟
      دوم اینکه مفسرای ضخیم هم این قدی که ما باید نکته و مفهوم دربیاریم از دینی، اونا در نیاوردن
      [IMG][/IMG]

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      اول اینکه شما هم گاج نقره ای دینی یجوریه براتون؟
      دوم اینکه مفسرای ضخیم هم این قدی که ما باید نکته و مفهوم دربیاریم از دینی، اونا در نیاوردن
      کلا اصلا دینی یجوریه ، اصلا نمیشه خوندش ، مثلا توی سایر درسا یک گذینه درسته و مابقی غلط اما تو دینی هر چهار تا درستن ولی باید اونی که درسته تره رو انتخاب کنی که من هیچ جوره نمی تونم باهاش کنار بیام

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کتاب زیپ الگو هم خیلی خوبه توش دقیقا همون قسمتایی رو اورده که هدف طراحا هستش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام هیچ تفاوتی با چاپ 97 نداره جز هزینه ی چندین برابر .

فقط کنکورهای 95 داخل متن هست و 96 انتهای کتاب همین .

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

دینی هیچ تغییری نکرده با همون 94میتونید (برای متن )
      اگه تست های اخیر کنکور رو میخوایید یه زرد عمومی بخرید حله!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن