خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست نشر الگو یا آیکیو

سلام دوستان اگه بخوام از بین زیست نشر الگو و زیست آیکیو فقط یکیشو انتخاب کنم و همونو مسلط بشم تا کنکور (نشر الگو رو یبار سرسری زدم تستاشو) و آیکیو زیست رو تاحالا نخوندم کدوم رو انتخاب کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم آیکیو
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      سلام دوستان اگه بخوام از بین زیست نشر الگو و زیست آیکیو فقط یکیشو انتخاب کنم و همونو مسلط بشم تا کنکور (نشر الگو رو یبار سرسری زدم تستاشو) و آیکیو زیست رو تاحالا نخوندم کدوم رو انتخاب کنم؟
      از الآن تا کنکور به نظرم آی کیو و نشرالگو رو میکس کن با هم . حالا بهت میگم : فرض کن تو فصل 9 زیست پیش رو کامل یک دور خوندیش حالا برو سراغ تست های سطح b , c نشر الگو (چون زدن تست های سطح a فقط وقت تلف کردنه !) بعدش هر تستی که غلط زدی نکته شو به صورت خلاصه بنویس در دفترت و دور موضوعی که خیلی غلط داشتی خط بکش مثلاً من در شیوه کسب انرژی در باکتری ها 3 تا تست غلط زدم درحالیکه طبقه بندی باکتری ها همه تست ها رو درست زدم حالا برو یه دور سریع همون موضوعات رو از جزوه یا کتاب درسیت دقیق بخون!... وقتی تست های فصل 9 نشر الگو تموم شد حالا میری سراغ تست های آی کیو! اما قبلش یه کار کوچولو انجام بده برو بدون اینکه گزینه ها رو نگاه کنی یه دور خیلی سریع و روزنامه وار پاسخ تشریحی تست ها رو بخون(یه نکته: به مقتضای زمانی که داری تست های آی کیو رو جواب بده مثلاً اگه وقتت کمه فقط ضریب 3 ها یا زوج ها رو جواب بده!!! ) شاید بگی این کار درست نیست و تست ها میسوزه ولی بعدش متوجه میشی که نه تنها تست ها نمی سوزه بلکه قدرت تست زنی تو افزایش پیدا میکنه! و سرعتت خیلی میره بالا و بعد از خواندن پاسخ های تشریحی حالا برو به صورت 25 تایی تست های آی کیو رو زماندار از خودت آزمون بگیر! شاید شنیدی که اکثر بچه ها از این مینالن که تست های آی کیو رو نمیتونن در زمان مقرر جواب بدن و از آی کیو حساب نفرت دارن! ولی با این روش تازه می فهمی زیست خوندن یعنی چی!
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 16 بهمن 1397 در ساعت 16:56

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      از الآن تا کنکور به نظرم آی کیو و نشرالگو رو میکس کن با هم . حالا بهت میگم : فرض کن تو فصل 9 زیست پیش رو کامل یک دور خوندیش حالا برو سراغ تست های سطح b , c نشر الگو (چون زدن تست های سطح a فقط وقت تلف کردنه !) بعدش هر تستی که غلط زدی نکته شو به صورت خلاصه بنویس در دفترت و دور موضوعی که خیلی غلط داشتی خط بکش مثلاً من در شیوه کسب انرژی در باکتری ها 3 تا تست غلط زدم درحالیکه طبقه بندی باکتری ها همه تست ها رو درست زدم حالا برو یه دور سریع همون موضوعات رو از جزوه یا کتاب درسیت دقیق بخون!... وقتی تست های فصل 9 نشر الگو تموم شد حالا میری سراغ تست های آی کیو! اما قبلش یه کار کوچولو انجام بده برو بدون اینکه گزینه ها رو نگاه کنی یه دور خیلی سریع و روزنامه وار پاسخ تشریحی تست ها رو بخون(یه نکته: به مقتضای زمانی که داری تست های آی کیو رو جواب بده مثلاً اگه وقتت کمه فقط ضریب 3 ها یا زوج ها رو جواب بده!!! ) شاید بگی این کار درست نیست و تست ها میسوزه ولی بعدش متوجه میشی که نه تنها تست ها نمی سوزه بلکه قدرت تست زنی تو افزایش پیدا میکنه! و سرعتت خیلی میره بالا و بعد از خواندن پاسخ های تشریحی حالا برو به صورت 25 تایی تست های آی کیو رو زماندار از خودت آزمون بگیر! شاید شنیدی که اکثر بچه ها از این مینالن که تست های آی کیو رو نمیتونن در زمان مقرر جواب بدن و از آی کیو حساب نفرت دارن! ولی با این روش تازه می فهمی زیست خوندن یعنی چی!
      موفق باشی
      اخه من اونقدری وقت ندارم که بخوام هردوتا منبع رو بزنم باید خیلی فشرده کار کنم سرعتمم کمه کلا... ینی اگه کل تستای ایکیو رو بزنم‌ بهتر نیست؟شما خودت اینکارو امتحان کردی تابحال؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      بنظرم آیکیو
      شما خودت آیکیو میزنی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      اخه من اونقدری وقت ندارم که بخوام هردوتا منبع رو بزنم باید خیلی فشرده کار کنم سرعتمم کمه کلا... ینی اگه کل تستای ایکیو رو بزنم‌ بهتر نیست؟شما خودت اینکارو امتحان کردی تابحال؟
      نه عزیزم ببین من میگم فقط تست های سطح b , c نشر الگو رو بزن ... تازه اگه بازم وقت کم میاری فقط تست های سطح c رو بزن!!! بعدش برو ضریب 2 یا ضریب 3 های آی کیو رو از خودت به روشی که من گفتم آزمون بگیر!
      ببین این دو تا کتاب مکمّل هم هستند!! یعنی سطح تست های چند سال اخیر کنکور بین این دو تا هست .... نه به سادگی تست های الگو و نه به سختی تست های آی کیو!!!
      در ضمن این که میگی نمیرسی همه تست های نشر الگو و آی کیو رو بزنی ببین من تابستون نشستم تعداد تست های بانک تست عمارلو رو نوشتم واسه پایه و پیش 1 و پیش 2 هم نشر الگو(چون بانک تست پیش 2 عمارلو رو نداشتم) نوشتم عکس رو ببینی متوجه کل تعداد تست ها میشی! که تعداد تست های کل نشر الگو هم تقریباً همین اندازه است!!! همین حدود 8000 تا!!! آی کیو هم 4800 تاست!!! اگه فقط c های نشرالگو رو بزنی میشه تقریباً 3000 تا تست به همراه زوج های آی کیو که اونم میشه 2400 تا روی هم میشه 5400 تا تست!!!اگه سرعت تست زنی و تحلیل تست هات 20 تست در یک ساعت باشه(که قطعاً بالاتره!!!! کل تست ها رو 270 ساعته تموم میکنی !!! یعنی اگه روزی 2 ساعت تست بزنی 135 روزه تموم میشه کارت !!! خوب حالا کجاشو دقیقاً نمیرسی؟؟؟!!!!
      11111111111.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فقط با نشرالگو هم میتونی درصد خوبی بگیری...تعدد منابع سعی کن نداشته باشی چون باعث سر درگمیت میشه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما که نشرالگو رو بوسیدیم گذاشتیم کنار
      نشر الگو از لحاظ کیفیت و دید کنکوری سوالات شبیه قلم چی عمل کرده و قلم چی هم کلا به کنکور شباهتی نداره اینو وقتی میفهمی که میری سر جلسه کنکور و الان فقط به من تشر میزنی که نه اینطور نیست و فلان ولی اگه از من میشنوی برو زیست جامع گاج میکرو رو بگیر تا 60-70 درصد تو رو آماده میکنه بقیشم به آیکیو واگذار کن دلیل دیگه هم اینه که تو درسنامه خون میشی و سمت کتاب درسی نمیری که این خودش مقدمه 0 زدن درس زیسته چون خودت باید استنتاج کنی و برای خودت درس ها رو حلاجی کنی ببینی چی گفته نه اینکه ببینی درسنامه چی گفته
      در جواب اونایی هم که الان میخوان بیان بگن رتبه برترا و کنکوی هایی که خیلی بالا زدن من جمله دکتر پیر نیا نشر الگو استفاده کردن باید گفت که ایشون کتاب درسی رو جویده و به نظرم حتی اگر میرفت زیست جامع گربه(در این حد پایین)هم کار میکرد همین درصد رو میزد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      نشر الگو از لحاظ کیفیت و دید کنکوری سوالات شبیه قلم چی عمل کرده و قلم چی هم کلا به کنکور شباهتی نداره اینو وقتی میفهمی که میری سر جلسه کنکور و الان فقط به من تشر میزنی که نه اینطور نیست و فلان ولی اگه از من میشنوی برو زیست جامع گاج میکرو رو بگیر تا 60-70 درصد تو رو آماده میکنه بقیشم به آیکیو واگذار کن دلیل دیگه هم اینه که تو درسنامه خون میشی و سمت کتاب درسی نمیری که این خودش مقدمه 0 زدن درس زیسته چون خودت باید استنتاج کنی و برای خودت درس ها رو حلاجی کنی ببینی چی گفته نه اینکه ببینی درسنامه چی گفته
      در جواب اونایی هم که الان میخوان بیان بگن رتبه برترا و کنکوی هایی که خیلی بالا زدن من جمله دکتر پیر نیا نشر الگو استفاده کردن باید گفت که ایشون کتاب درسی رو جویده و به نظرم حتی اگر میرفت زیست جامع گربه(در این حد پایین)هم کار میکرد همین درصد رو میزد
      سوالات زیست گاج در چه حده ؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سوالات زیست گاج در چه حده ؟
      http://book.gaj.ir/Book/Download/465...86%D8%AF%DB%8C

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      کتاب نشرالگو و آی کیو مکمل هم هستند!!!!
      شما که میگی نشر الگو سطحش در حد کنکور نیست همین الانم که تست های سطح c نشر الگو رو بذارن جلوت از هر 10 تا خداییش چند تا شو درست میزنی؟؟؟؟!!! مطمئن باش اگه به روشی که بالا توضیح دادم عمل کنی نتیجه میگیری.اگه منظورت استاندارد طرح تست هم باشه کنکور هم چندان استانداردی نداره که شما بخوای ازش در برابر قلم چی و نشرالگو دفاع کنی!!!
      این که میگی گاج میکرو خوبه بازم به نظرم نتیجه استفاده از این کتاب به تنهایی (بدون آی کیو) همچین هم نتیجه ای بهتر از نشرالگو نمیده!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور من اول ترم گفت اول الگو، اگه دیدی بالا ۶۰،۷۰٪ میزنی برو آیکیو

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ای کیو کتاب خوبیه باعث میشه خیلی کتاب درسی رو خوب بخونین ابی کانون و سه سطحی از الگو بهتره

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان هنگ نکردی؟ولی هر کدوم میبینی که قطعا می تونی تا کنکور قشنگ تستارو خوب بزنی و تحلیل کنی همون برو کار نداشته باش ای کیو هست یا الگو انقد رو یه چیز حساسیت خوب نیس

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      الان هنگ نکردی؟ولی هر کدوم میبینی که قطعا می تونی تا کنکور قشنگ تستارو خوب بزنی و تحلیل کنی همون برو کار نداشته باش ای کیو هست یا الگو انقد رو یه چیز حساسیت خوب نیس
      هنگ ک کلا هستم ولی احتمالا یه نیم نگاهی ب نشر داشته باشم ولی منبع اصلیم ایکیو باشه اخه من وسواس دارم نمیتونم ضریبی بزنم به دلم نمیچسبه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن