خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      ای کیو کتاب خوبیه باعث میشه خیلی کتاب درسی رو خوب بخونین ابی کانون و سه سطحی از الگو بهتره
      همونو میخونم خیلی ممنون از راهنمایی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      مشاور من اول ترم گفت اول الگو، اگه دیدی بالا ۶۰،۷۰٪ میزنی برو آیکیو
      یکی بالای ۶۰ ۷۰ بزنه خوبه دگ از دنیا چی میخواد مگه خخخ

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      همونو میخونم خیلی ممنون از راهنمایی
      خواهش البته یادم رفت بگم تستایی که مال ازموناس مثلا گزینه دو + کانون که اخر هر فصل نشر الگو هست اونا خوبن

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      هنگ ک کلا هستم ولی احتمالا یه نیم نگاهی ب نشر داشته باشم ولی منبع اصلیم ایکیو باشه اخه من وسواس دارم نمیتونم ضریبی بزنم به دلم نمیچسبه
      یه چیزی که فقط می تونم در مورد نشر بگم اگه می خوای منبع اصلیت واقعا ای کیو باشه برا نشر خواستی اگه تستایی که نمی دونم حواست هست یا نه خیلی کوتاه هست گزینه هاش و تک کلمه ای هست اونارو نزن جنبه یادگیری و نکته خاصی نمیده تستایی که هر و برخلافی که داره هم خوبه اونارو بیشتر همه بزن حتی از اوناییی که میگه چند تا درست و غلط داره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه چیزی میگم بعد کنکور بهش میرسید.سوالات زیست و شیمی و عمومی وحتی ریاضی کنکور خیلی شبیه سوالای ازمونای سنجشه مخصوصا نوع سوالات زیست خیلی شبیه ازمونای سنجشه.شبیه نه اینکه دقیقا اونطوری باشه ولی فرمت سوالا عین همه.
      ?

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      یه چیزی میگم بعد کنکور بهش میرسید.سوالات زیست و شیمی و عمومی وحتی ریاضی کنکور خیلی شبیه سوالای ازمونای سنجشه مخصوصا نوع سوالات زیست خیلی شبیه ازمونای سنجشه.شبیه نه اینکه دقیقا اونطوری باشه ولی فرمت سوالا عین همه.
      اره الانم تعاونی سنجش کتابای سنجش 90رو چاپ میکنه برا جمع بندی خیلی خوبن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      اگر نیاز به درسنامه هم دارید نشر الگو

اگر تنها تست میخواید ایکیو

البته آیکیو زیاد و نشر الگو هم غلط کم ندارن باید به سطحی برسی که بتونی از بعضی تست ها بگذری تا به مشکل بر نخوری

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..فقط اگ میخوای iq بگیری حتما قبلش نمونشو ببین یا برو کتاب فروشی از نزدیک ببینش مثل من ندیده سفارش ندی..حتما اینکارو بکن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      یه چیزی که فقط می تونم در مورد نشر بگم اگه می خوای منبع اصلیت واقعا ای کیو باشه برا نشر خواستی اگه تستایی که نمی دونم حواست هست یا نه خیلی کوتاه هست گزینه هاش و تک کلمه ای هست اونارو نزن جنبه یادگیری و نکته خاصی نمیده تستایی که هر و برخلافی که داره هم خوبه اونارو بیشتر همه بزن حتی از اوناییی که میگه چند تا درست و غلط داره
      خیلی ممنون همینکارو میکنم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اون ازمونای سنجش آخرو میدیم پس

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام..فقط اگ میخوای iq بگیری حتما قبلش نمونشو ببین یا برو کتاب فروشی از نزدیک ببینش مثل من ندیده سفارش ندی..حتما اینکارو بکن
      ممنون ...والا همه وقتی قبول شدن کتاباشونو دادن بمن فعلا ایکیو رو دارم حالا خداروشکر خخخ

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      اگر نیاز به درسنامه هم دارید نشر الگو

اگر تنها تست میخواید ایکیو

البته آیکیو زیاد و نشر الگو هم غلط کم ندارن باید به سطحی برسی که بتونی از بعضی تست ها بگذری تا به مشکل بر نخوری
      آهان ممنون سعی میکنم ابهامارو بپرسم از بقیه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      عاقا پیش دو نشرالگو بهتر از آیکیو کار کرده آیا؟؟؟کلا چه قسمت هایی از نشرالگو بهتر کار کرده؟؟؟ @mahdi_artur
      ویرایش توسط Romina_kh : 17 اسفند 1397 در ساعت 13:25

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا منم همیچین سوالی تو ذهنمه

من کتابای ابی زیست رو کامل زدم پشتیبانم میگه برو سراغ الگو

نظرشما چیه؟؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      ما که نشرالگو رو بوسیدیم گذاشتیم کنار
      نشر الگو از لحاظ کیفیت و دید کنکوری سوالات شبیه قلم چی عمل کرده و قلم چی هم کلا به کنکور شباهتی نداره اینو وقتی میفهمی که میری سر جلسه کنکور و الان فقط به من تشر میزنی که نه اینطور نیست و فلان ولی اگه از من میشنوی برو زیست جامع گاج میکرو رو بگیر تا 60-70 درصد تو رو آماده میکنه بقیشم به آیکیو واگذار کن دلیل دیگه هم اینه که تو درسنامه خون میشی و سمت کتاب درسی نمیری که این خودش مقدمه 0 زدن درس زیسته چون خودت باید استنتاج کنی و برای خودت درس ها رو حلاجی کنی ببینی چی گفته نه اینکه ببینی درسنامه چی گفته
      در جواب اونایی هم که الان میخوان بیان بگن رتبه برترا و کنکوی هایی که خیلی بالا زدن من جمله دکتر پیر نیا نشر الگو استفاده کردن باید گفت که ایشون کتاب درسی رو جویده و به نظرم حتی اگر میرفت زیست جامع گربه(در این حد پایین)هم کار میکرد همین درصد رو میزد
      واقعا قلم چی ربطی به کنکور نداره ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن