خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 84
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچند من با استارت موافق نيستم ولي تا حدودي داره درست ميگه براي بچه هايي با پايه ضعيف عملا غيرممكنه در ٤_٥ ماه كار كنكور رو يكسره كنند
      پينوشت:بيش تر بچه هاي كلاس ما هم چند بار كنكور دادند و بچه ١٨ سأله در بينشان كمه واقعا

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      واقعا چرا کاری که میشه توی5 ماه انجام داد بندازی واسه سال دیگه.و خودتو و خانوادتو 2سال مسخره کنی اصلا دلم نمیخواد بیرحم صحبت کنم ولی شما اگه خودت 5ماه محکم میشستی بخونی الان سال سوم ی رشته خوب بودی ..ببخشید
      اونم ما نظام قدیما که اصلا معلوم نیسست سال دیگه قراره چه فیلمی سرمون دربیارن
      بعد خودتو بیای اینهمه اذییت کنی بشینییی کتابای جدید که همش برات تازس و بخونی و بزور بکنی تو مغزت به جای 12 سال درس خوندن
      بعد از الان بیای 3 و 4 ساعت بخونی تا تابستون باز از تابستون اینجوری کنی حالا بعدش اونجوری کنی و ... .خب از الان والا اگه 8 ساعت مفید بخونییی بهتر والا.که قطعا نتیجه میگیری
      در هر صورت موفق باشی
      سلام من سه ترم دیگه دارم ک کارشناسیمو تموم کنم و دو سال هم سربازی بعدش کنکور مجدد تجربی و قطعا تا اون موقع کنکور فقط نظام جدیده. یه سوال داشتم. یعنی انقد کتابای نظام جدید با نظام قدیم تفاوت داره ک اکثرش تازست؟ یا مثلا 10 درصدش مطالب جدیده؟ ممنون

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      سلام من سه ترم دیگه دارم ک کارشناسیمو تموم کنم و دو سال هم سربازی بعدش کنکور مجدد تجربی و قطعا تا اون موقع کنکور فقط نظام جدیده. یه سوال داشتم. یعنی انقد کتابای نظام جدید با نظام قدیم تفاوت داره ک اکثرش تازست؟ یا مثلا 10 درصدش مطالب جدیده؟ ممنون
      یه جایی خوندم فیزیکش انچنان تفاوتی با کل فیزیک 3 سال ( نظام قدیم ) نداره یعنی حتی یه سری چیزا حذف شده و بعضی از مفاهیم تغییر کرده
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا اینکارو میکنید؟
      سال بعدم کنکور نظام قدیم برگذار میشه چون اگه نشه اعتراضا بلند میشه
      ولی کنکور ۹۸ رو باید دریابید
      اگرم هدفتون در حد دو رقمی یا ۳ رقمی منطقه اس که هیچی بمونید
      وگرنه از الانم میشه به رتبه های خوب رسید
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      توی تلخ نوشت چیزایی نوشتم که تو دلم مونده بود یهو یاد این تاپیک افتادم یکی از جملاتی که نوشتم هم در مورد این تاپیک بود بچه ها از نظر جنبه محتوایی حق با ما بود ولی ما یه طرفه نگاه کردیم به این موضوعی که این دوستمون گفته...وقتی بهش فکر کنیم واقعاً یه چیزی هست که ما متوجّه اون نشدیم از حرف های استارتر!!!
      اینم متن من:

این بار به سلامتی همه پشت کنکوری ها.....
      همه اونایی که همه غرور شون زیر پای کنکور لعنتی له شد ولی هیچ وقت صداشون بلند نشد....
      همه اونایی که پشت کنکور لعنتی فقط یه چیز خوشحالشون می کرد: فکر و خیال و آینده شون....
      همه پسرایی که موندن بین دو چیز: دانشگاه یا سربازی
      همه دخترایی که تنها دلخوشی که داشتن این بود: کی میشه از این همه سرکوفت راحت بشم؟؟!.....
      همه پدر و مادرا که دوباره یکسال شاهد سختی کشیدن بچه هاشون یکسال شاهد بی خوابی ها یکسال شاهد استرس ها و اظطراب ها و عصبانیت بچه ها بودن.....
      سلامتی همه سحرخیزا که کمرشون زیر هر درس شکست ولی هیچ کس قدر تلاششون رو ندونست....
      سلامتی همه شب زنده دار ها که تا صبح فقط زمزمه شون این بود: کی میشه این لعنتی هم تموم بشه.....
      سلامتی اون دختری که 4 ساله کنکور لهش کرده ولی وقتی باهاش حرف می زنی بهت فقط انگیزه میده کاری میکنه از فرداش بیشترم بخونی....
      سلامتی اون پسری که کنکور انقدر بهش فشار آورد که اومد انجمن به همه گفت: نمیشهههههههه نخونیییییید نمیتونیییییید ولی همه بهش بد و بیراه گفتن آخه هیچ کس نفهمید چه دردی رو تحمّل کرده همه فقط خندیدم!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هوش و ذکاوت انیشتین در برابر هوش و ذکاوت استارتر این تایپیک ناچیزه.
      پیشنهاد میکنم این کشف مهم و تاثیر گذارت رو به ثبت جهانی برسونی.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها

سلام
      امسال اموزش و پروش گفته حدود 70درصد سوالات کنکور از مباحث مشترک بین جدید و قدیم میاد یعنی قراره 70درصد سوالامون با جدیدا مشترک باشه وخب یعنی 70درصد مطالب یکی و تغیری نکرده و فقط 30درصد تغیرر کرده.که اونم اختصاصی ها فک نکنم زیاد تغیر کرده باشه.ولی عمومی ها دینی و عربی و ادبیات درسا عوض شده.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

سلام
      امسال اموزش و پروش گفته حدود 70درصد سوالات کنکور از مباحث مشترک بین جدید و قدیم میاد یعنی قراره 70درصد سوالامون با جدیدا مشترک باشه وخب یعنی 70درصد مطالب یکی و تغیری نکرده و فقط 30درصد تغیرر کرده.که اونم اختصاصی ها فک نکنم زیاد تغیر کرده باشه.ولی عمومی ها دینی و عربی و ادبیات درسا عوض شده.
      نه آخه رضوان خانم درسته اصل مطالب یکی هست ولی خیلی از حفظیات و جزئیات شون هم تغییر کرده که واقعاً آدم رو کلافه میکنه مثلاً اصطلاحات زیستی که به کار میبرن به جای اسم های انگلیسی که ما خوندیم واقعاً سخته کنار اومدن باهاش. مثلاً این جمله رو بخون ببین با معنی نظام قدیمش که نوشتم چقدر فرق داره!!!
      نوعی بیگانه خوار که در نشت بیشتر خوناب به خارج رگ نقش دارد می تواند در پاسخ التهابی و پاسخ به حساسیت نقش داشته باشد(نظام جدید)
      نوعی فاگوسیتوز که در نشت بیشتر پلاسما به خارج رگ نقش دارد می تواند در پاسخ التهابی نقش داشته باشد.
      به پلاسما میگن خوناب! حالا منظور از نوعی بیگانه خوار که باعث نشت بیشتر خوناب به خارج رگ میشه همون ماستوسیت های آسیب دیده است دیگه؟؟!!(آخه ما تو کتابمون نوشته سلول های آسیب دیده ولی کتاب اینا میگه ماستوسیت آسیب دیده!! حالا ماستوسیت ها هم در پاسخ التهابی و هم حساسیت نقش دارن!!! کجای کتاب ما نظام قدیما اصلاً گفته که ما در محل التهاب نشت پلاسما داریم؟؟؟!
      حالا فرض کنید یه پشت کنکوری امسال به امید سال بعد و کنکور نظام جدید در سال 99 باشه!!! باید قبول کنیم سال بعد دچار تناقض های عجیب و غریبی میشه که این دو تا زیست با هم دارن!!!!

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      نه آخه رضوان خانم درسته اصل مطالب یکی هست ولی خیلی از حفظیات و جزئیات شون هم تغییر کرده که واقعاً آدم رو کلافه میکنه مثلاً اصطلاحات زیستی که به کار میبرن به جای اسم های انگلیسی که ما خوندیم واقعاً سخته کنار اومدن باهاش. مثلاً این جمله رو بخون ببین با معنی نظام قدیمش که نوشتم چقدر فرق داره!!!
      نوعی بیگانه خوار که در نشت بیشتر خوناب به خارج رگ نقش دارد می تواند در پاسخ التهابی و پاسخ به حساسیت نقش داشته باشد(نظام جدید)
      نوعی فاگوسیتوز که در نشت بیشتر پلاسما به خارج رگ نقش دارد می تواند در پاسخ التهابی نقش داشته باشد.
      به پلاسما میگن خوناب! حالا منظور از نوعی بیگانه خوار که باعث نشت بیشتر خوناب به خارج رگ میشه همون ماستوسیت های آسیب دیده است دیگه؟؟!!(آخه ما تو کتابمون نوشته سلول های آسیب دیده ولی کتاب اینا میگه ماستوسیت آسیب دیده!! حالا ماستوسیت ها هم در پاسخ التهابی و هم حساسیت نقش دارن!!! کجای کتاب ما نظام قدیما اصلاً گفته که ما در محل التهاب نشت پلاسما داریم؟؟؟!
      حالا فرض کنید یه پشت کنکوری امسال به امید سال بعد و کنکور نظام جدید در سال 99 باشه!!! باید قبول کنیم سال بعد دچار تناقض های عجیب و غریبی میشه که این دو تا زیست با هم دارن!!!!

اره زیستش کلماتش خیلییی تغیر کرده .اتفاقا ی جا خوندم که نوشته بود به جای لیزوزم میگن کافنده تنخداییش کافنده تن یعنی چی اخه؟
      ایا لازمه به این شدت فارسی را پاس بداریم؟؟

ولی خب رباضی و فیزیک اصل مطلب تغیر نکرده تازه فک کنم اونجوری که شنیدم اسون تر شد.مثلا مدار کلا براشون حذف شده اگه اشتباه نکنم
      ولی درکل وواقعاااااااا سخته.الان برا خودشون هم سخته چه برسه به نظام قدیما.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره زیستش کلماتش خیلییی تغیر کرده .اتفاقا ی جا خوندم که نوشته بود به جای لیزوزم میگن کافنده تنخداییش کافنده تن یعنی چی اخه؟
      ایا لازمه به این شدت فارسی را پاس بداریم؟؟

ولی خب رباضی و فیزیک اصل مطلب تغیر نکرده تازه فک کنم اونجوری که شنیدم اسون تر شد.مثلا مدار کلا براشون حذف شده اگه اشتباه نکنم
      ولی درکل وواقعاااااااا سخته.الان برا خودشون هم سخته چه برسه به نظام قدیما.
      آره فیزیکشون و ریاضی شون خیلی سبک تر شده! ولی توی تجربی شیمی و زیست خیلی مهمه....
      یه نفر ازم پرسیده میگه میخوام این 4.5 ماه شروع کنم واسه کنکور قبلاً هم رشته اش چیز دیگه ای بوده به نظرت بهش بگم دروس مارو بخونه یا دروس نظام قدیم؟!! به خدا موندم چیکار کنم به این بنده خدا چی بگم؟!! نظر شما چیه؟ چون میگه 99 میخوام هر جور شده پزشکی بیارم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره فیزیکشون و ریاضی شون خیلی سبک تر شده! ولی توی تجربی شیمی و زیست خیلی مهمه....
      یه نفر ازم پرسیده میگه میخوام این 4.5 ماه شروع کنم واسه کنکور قبلاً هم رشته اش چیز دیگه ای بوده به نظرت بهش بگم دروس مارو بخونه یا دروس نظام قدیم؟!! به خدا موندم چیکار کنم به این بنده خدا چی بگم؟!! نظر شما چیه؟ چون میگه 99 میخوام هر جور شده پزشکی بیارم
      یعنی این 5ماهو برای کنکور 98 بخونه بعد بازم دوباره بخونه برای 99؟؟؟؟
      پیا از همین الان بخونه واسه 99؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

ببخشید کجای کتاب نوشته ماستوسیت بیگانه خواره ؟ شاید من اشتباه میکنم ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یعنی این 5ماهو برای کنکور 98 بخونه بعد بازم دوباره بخونه برای 99؟؟؟؟
      پیا از همین الان بخونه واسه 99؟؟؟
      نه آخه میترسم بعدش دوباره 99 دومرحله بشه .... اونوقت بدجور شرمنده اش میشم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hameeed نمایش پست ها
      ببخشید کجای کتاب نوشته ماستوسیت بیگانه خواره ؟ شاید من اشتباه میکنم ...
      نه حمید جان
      کتاب نظام قدیمیا نگفته
      ولی کتاب نظام جدیدا گفته
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      روش کثیفی برای حذف رقیب ها انتخاب کردی
      نقل نگیر
      دیگه من اصلا کنکور نمیدم که بخوام حذف رقیب کنم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)