خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

Post پشت کنکوری عزیز دلیل موندنت پشت این کنکور چی بود ؟ صادقانه بگو لطفا ....

دوستان پشت کنکوری لطفا بیاین بگین که چی شد و چرا پشت کنکور موندین ؟ واقعا سالی بود که با جون و دل مایه بزارین ولی قبول نشین ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارسال من هیچ تلاشی انجام ندادم و از این بابت خودمو مقصر میدونم و تو کنکور رتبم شد 206 هزار.. چاره ای هم نداشتم که بمونم برای سال بعد و از سربازی هم بدم میاد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      دوستان پشت کنکوری لطفا بیاین بگین که چی شد و چرا پشت کنکور موندین ؟ واقعا سالی بود که با جون و دل مایه بزارین ولی قبول نشین ؟
      من هیچ وقت تلاشم مداوم نبوده، دو سه ماه اول ک اکثرا میشد تابستون خرخونی میکردمو 11ساعت فوق العاده باکیفیت میخوندم ک اگه میخواستم بدون وسواس حساب کنم تا 13ساعت درسخوندن بقیه میشد. بعدش شدیدا خسته میشدم و زده از کتاب😐هرسالم از دی ب بعد دلم ب درس نمیرفت😒
      شکست پشت شکست باورم شده بود ک واقعا نمیتونم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه اینکه تو دوسال گذشته حتی یک ماه هم نشده بود بشینم روزی 10_12 ساعت مفید بخونم.درواقع اصلا نمیخوندم
      امسالم دیر شروع کردم ولی نتیجش خوب بود فهمیدم اگه بخونم برام اتفاقای خوبی میفته
      یه چیزی هم میگم شاید بگه بهانه میاره ولی حقیقته. متاسفانه معلمای دلسوزی نداشتم به من و همکلاسیام میگفتن الان همه دانشگاه قبولن فقط به فکر امتحانای مدرسه باشید ولی وقتی کنکور دادیم فهمیدیم منظورشون دانشگاه ازاد بوده و جالبه همین معلما بچه های خودشونو انواع کلاسای کنکوری میفرستادن ولی به ما میگفتن نخونید قبولید
      سال دوم هم خیلی ناامید بودم میگفتم قبولی فقط مال کسایی هست که پولدارن و کلاس میرن.مصاحبه رتبه برترا رو میخوندم همشون از دم پدر و مادراشون دکتر و مهندس و استاد و ... مدرسه های نمونه هم درس خونده بودن.خوب من که این امکاناتو نداشتم
      امسال سال سوممه تفکراتمو خیلی عوض کردم.تصمیم گرفتم جوری بخونم که بعد کنکور خوشحال باشم دیگه برام حرف هیچکس مهم نیست.حتی اگه همه بگن قبول نمیشی برام مهم نیست من خیلی امیدوارم و راه خودمو میرم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خريت كردم بلانصبت همه دوستان اينجا
      بايد همون بهداشت محيط رو ك اورده بودم ميرفتم
      در كنارش برا كنكور ميخوندم
      فاتحهه روحيم خونده شده اينجوري
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا موندم ؛ حس میکنم حقم نیست توی دانشگاه سطح پایین درس بخونم چون تا یه جاهایی خوب پیش رفتم اما خب روند خوب بودنم ادامه دار نشد،نمیخوام شرمنده ی خودم و دلم بشم :(

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا 98 میخونم چون 97 گند زدم ابروم رفت
      میخام 98 رتبه زیر 500 بیارم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به علت تغییر رشته

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من رتبه ام نشد اون چیزی که میخواستم
      بله از دل و جون مایه گذاشتم ولی روشم غلط بود

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من این چهارمین کنکورمه
      برای 3تا قبلی رو هم رفته 20ساعت درس نخوندم
      همشم بخاطر اینکه باید کار میکردم
      سگ تو این زندگی
      [IMG][/IMG]

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استرس واقعا بیخود سر جلسه کل درس خوندنامو از اول دبیرستان تا آخرین روزی که واسه کنکور خوندمو نابود کرد :"

موندم که بخاطر یه استرس مسخره بعدا پشیمون نشم
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی واضحه چون اون رشته ای که می خواستم قبول نشدم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نشد ک بشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کـــم کــــــــاری و انتظار معجزه فرا زمینی
      وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ / نجم 39

و اینکه برای انسان بهره‌ای جز " سعی و کوشش " او نیست.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مهندسی شیمی دانشگاه تهران دارم میخونم و سه ترم دیگه کارشناسی رو تموم میکنم. بعدش سربازی رو میرم و بعدشم کنکور تجربی ایشالا

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن