خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه دلیلش همین کار شما بود<علاقه ی عجیب به حواشی و اینترنت> دلیل دیگه هم این که هیچ کس به جز خود آدم نمیتونه فریبش بده. ما خودمونو گول زدیم که خب امسال که چندماه بیشتر نمونده و راه به جایی نمیبره درس خوندن. امسالو بیخیال باشه سال بعد از اول با قلمچی کوبنده شروع میکنم و ۸۰۰۰ ها رو ردیف میکنم. دلیل دیگه هم امروز و فردا کردن. ترس از تمام وجود وقت گذاشتن واسه چیزی که مطمئن نیستیم جواب میده یا نه. مهمتر از همه اینکه وقتی یه بار پشت بمونی، عادت میکنی..ناخودآگاه نمیخونی.
      To the hope of it all..

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نخوندن نخوندن نخوندن
      بهونه جستن برای فرار از درس
      ترسیدن از یه شکست
      همه اینا دست به دست هم دادن تا رتبه دلخواه بدست نیاد

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مجددا military

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون که صادقانه گفتی مرسی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پزشکی روزانه مشهد میخواستم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرم درباره رشتم عوض شد و ناگفته نماند که خراب هم کردم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      :/ اميدوارم ماها ك امسال سال اولمونه ب اين دچار نشيم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چون پیش نه درست و حسابی مدرسه رفتم نه درس خوندم نه کنکور دادم یعنی انقدر از فرط شدت مشکلات قبلی اون سال زده بودم به در بیخیالی که حتی نفهمیدم ثبت نام کنکور کی هست دوستای عزیرمم که کلا قراموشم کرده بودن بخاطر همون مشکلات قبلی و هیچکس بهم ندا نداد مریم ثبت نام کنکوره چون حداقل احتمالا از بعد اون میخوندم ولی چون عقب موندم بازم بیکار و بیخیال موندم
      تازه اون بیخیالیه تا زمستون امسالم بود و بگم که واقعا طرز خوندنم اشتباه بود و حالا میبینم انقدر بد خوندم که انگار نخوندم تازه الآن فهمیدم چجوری باید بخونم و باید بمونم پشت دوباره
      از ته ته ته دلم آرزوی پشتکار زیاد و نتیجه ی خوب واسه همه ی پشت کنکوریا دارم
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درس نخوندن
      امروز فردا کردن
      تابستون گفتم زوده مهر گفتم حالا شروع میکنم رمستون گفتم دیگ وقتشه ولی حسش نیس عیدم گفتم دیگ دیره
      کلن من بی انگیزه بودم قبل از کنکور خیلی خرخون بودم ولی از درس زده شدم و کم کم به نخوندن عادت کردم
      میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برم پزشکی ،گذشت تا این اواخر فهمیدم که علاقه ای به پزشکی ندارم و بیشتر بخاطر مادر و پدرمه که میخونم ،پشیمون شدم عوض کردم برم ریاضی .الآن که بزرگ تر شدم درک میکنم که اشتباه بزرگی موندن پشت کنکور، کنکور رو میشه بار ها داد ولی بهترین روزهای زندگیت با هیچی بر نمیگرده.
      .

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      برم پزشکی ،گذشت تا این اواخر فهمیدم که علاقه ای به پزشکی ندارم و بیشتر بخاطر مادر و پدرمه که میخونم ،پشیمون شدم عوض کردم برم ریاضی .الآن که بزرگ تر شدم درک میکنم که اشتباه بزرگی موندن پشت کنکور، کنکور رو میشه بار ها داد ولی بهترین روزهای زندگیت با هیچی بر نمیگرده.
      من خودم پزشکی میخونم
      پزشکی از بیرون خوشگله از داخل فقط سختی داره.
      اگر علاقه نداری اصلا بهش فکر نکن

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

13. Top | #43
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      دوستان پشت کنکوری لطفا بیاین بگین که چی شد و چرا پشت کنکور موندین ؟ واقعا سالی بود که با جون و دل مایه بزارین ولی قبول نشین ؟
      حس میکردم این حق من نیست
      راستش پارسالم از یه جایی به بعد اصلا خوب نخوندم
      میخواستم خودمو امسال حداقل به خودم ثابت کنم
      ولی فکر نکنم بشه
      کاش همون آزاد میرفتم پارسال
      الان داغون نمیشدم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      *بیسوادی
      *نادانی
      *نا آگاهی
      *گول ظاهره معدل 19.90 رو خوردن (حتی تا آخرین سال!!!! و چه بازیه مسخره ای بود و هست این معدل...یادم که میاد اول از همه حااااالم از خودم بهم میخوره)
      *****************تنبلیییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییی
      * باور نکردنه اینکه کنکور یه جنگه! و واسه خوب نتیجه گرفتن توش بایددددددد با روش خودش خوند
      *نداشتنه برنامه و اصصصصصصصصصصصصصصرار ورزیدن به نداشتنش! چون بایددد آدمه این کار باشی
      *کمکاری ، جازدن و واگذار کردنه بازی به حریف وختی حتی هنوز سوووووته آغازو نزدن چه برسه به پایان( خنده ی تلخ من از گررررریه غم انگیزتر است.........)

باشد که پند گیرید
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن