خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از محتوای این تاپیک رضایت دارید؟

رأی دهندگان
    93. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

80 86.02%
    • خیر

13 13.98%
    صفحه 60 از 60 نخستنخست ... 505960
    نمایش نتایج: از 886 به 896 از 896
    1. Top | #886
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب
      دیشب طراحی سوالات و ساخت آزمون تمام شد.

آزمون 50 سوال داره شامل:
      19 تست مشترک با تایم پاسخگویی 20 دقیقه
      31 تست غیر مشترک ولی با مضامین مهم مشترک بین دو نظام با تایم پاسخگویی 120 دقیقه
      مجموعا برای شرکت در آزمون 140 دقیقه تایم دارید.

برای شرکت در آزمون پنل شما از قبل ساخته شده و نیاز به هیچ ثبت نامی نیست،
      آزمون از تاریخ 17 تیر ماه (سه شنبه) تا 20 تیر ماه (جمعه) فعال هست و میتونید شرکت کنید، روز شنبه پاسحنامه آزمون در همین تاپیک همراه با نفرات برتر منتشر میشه و جوایز اهدا خواهد شد.
      فقط کافیه به بنده پیام خصوصی بدید تا اطلاعات زیر رو واستون ارسال کنم تا با ورود به پنل آزمون و تکمیل اطلاعات ثبت نام که هیچ لزومی نداره درست باشه (فقط اسم خودتون رو درست وارد کنید) بتونید در آزمون شرکت کنید،

این پیامی هست که از بنده بعد از پیام خصوصی دریافت می کنید و باید مشخصات خودتون رو برای شرکت رایگان در آزمون تکمیل کنید،
      با سلام خدمت شما
      جهت تکمیل ثبت نام در آزمون:

1. ابتدا وارد سایت کوییز 24 به این آدرش شوید: https://www.quiz24.ir/
      2. سپس با وارد کردن مشخصات پیش فرض زیر وارد اکانت خود شوید:

نام کاربری: ------
      رمز ورود: -------

1. پس از ورود به اکانت در صفحه باز شده حتما اطلاعات خود را تکمیل کنید (حتما نام کاربری و رمز عبور مورد نظر خود را جایگزین نام و رمز عبور فعلی نمایید) تا پنل آزمون شما تکمیل و باز شود.
      2. در صورت عدم تکمیل پروفایل کاربری امکان شرکت در آزمون به شما داده نمی شود.
      3. پس از تکمیل اطلاعات ، شما می توانید در تاریخ 17 تیر ماه 99 به صورت کاملا رایگان در قسمت آزمون های پنل آزمون خود در آزمون جامع شبیه ساز زیست کنکور 99 شرکت نمایید.

لطفا جهت تسریع در امر پاسخگویی به سایر دوستان از ارسال پیام خصوصی پس از این پیام خودداری کنید یا سوالات خود را در تاپیک آزمون زیست مطرح نمایید.

بعد از دریافت پیام طبق توضیحات عمل کنید و لطفا از ارسال پیام دیگه خودداری کنید تا همگی دوستان رو در آزمون شرکت بدیم
      روی فایل سوالات حداقل یک هفته تایپ و طراحی و .... بوده ، بدون 1 دقیقه خوابیدن بدون استراحت فقط تایپ می کردم، این آزمون 100 درصد سوالاتش در کنکورتون عیننا میاد چون من میدونستم سوال باید از چه مبحثی و به چه شکلی طراحی کنم،
      اطلاعات آزمون تون بعد از شرکت در آزمون منتشر نمیشه و قابل مشاهده در هیچ جا و برای هیچ کس نیست، پس لطفا از این که در آزمون شرکت کنید و طی هر اتفاقی نتیجه دلخواه نباشه نگران نباشید.
      موفق باشید.

بچه ها کامل توضیحات رو بخونید و پیام بدید
      آزمون رایگانه و مطابقت بالا خواهد داشت.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #887
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      جهت شرکت در آزمون رایگان جامع شبیه ساز زیست 99 عبارت "آزمون جامع زیست" رو خصوصی ارسال کنید.

سوالات امروز:
      آیا شارش همواره بین دو جمعیت رخ میده؟
      آیا هم یوغی نوعی نوعی شارش ژن یک طرفه محسوب میشه؟
      آیا این موضوع که سهم هر فرد در تعیین خزانه ژنی نسل بعد چقدر باشه مرتبط با ژنوتیپ هست؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #888
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      جهت شرکت در آزمون رایگان جامع شبیه ساز زیست 99 عبارت "آزمون جامع زیست" رو خصوصی ارسال کنید.

سوالات امروز:
      آیا شارش همواره بین دو جمعیت رخ میده؟
      آیا هم یوغی نوعی نوعی شارش ژن یک طرفه محسوب میشه؟
      آیا این موضوع که سهم هر فرد در تعیین خزانه ژنی نسل بعد چقدر باشه مرتبط با ژنوتیپ هست؟
      [جهت شرکت در آزمون رایگان جامع شبیه ساز زیست 99 عبارت "آزمون جامع زیست" رو خصوصی ارسال کنید.]
      پاسخ سوالات:
      1) خیر ممکنه بین بیشتر از 2 جمعیت هم رخ بده
      2)بله
      3)بله به هر حال ربط به ژنوتیپ داره (اصل و نسبش بر میگرده به ژنوتیپ)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #889
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      من به مشکل برخوردم برای جمع بندی زیست و درصدم داره افت میکنه اگر که راهنمایی کنید در حقم لطف کردید.
      من کلاسای اقای عظیمی رو میرم و سردگمم چطور جمع کنم و بخونم و..

5. Top | #890
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب
      دیشب طراحی سوالات و ساخت آزمون تمام شد.

آزمون 50 سوال داره شامل:
      19 تست مشترک با تایم پاسخگویی 20 دقیقه
      31 تست غیر مشترک ولی با مضامین مهم مشترک بین دو نظام با تایم پاسخگویی 120 دقیقه
      مجموعا برای شرکت در آزمون 140 دقیقه تایم دارید.

برای شرکت در آزمون پنل شما از قبل ساخته شده و نیاز به هیچ ثبت نامی نیست،
      آزمون از تاریخ 17 تیر ماه (سه شنبه) تا 20 تیر ماه (جمعه) فعال هست و میتونید شرکت کنید، روز شنبه پاسحنامه آزمون در همین تاپیک همراه با نفرات برتر منتشر میشه و جوایز اهدا خواهد شد.
      فقط کافیه به بنده پیام خصوصی بدید تا اطلاعات زیر رو واستون ارسال کنم تا با ورود به پنل آزمون و تکمیل اطلاعات ثبت نام که هیچ لزومی نداره درست باشه (فقط اسم خودتون رو درست وارد کنید) بتونید در آزمون شرکت کنید،

این پیامی هست که از بنده بعد از پیام خصوصی دریافت می کنید و باید مشخصات خودتون رو برای شرکت رایگان در آزمون تکمیل کنید،
      با سلام خدمت شما
      جهت تکمیل ثبت نام در آزمون:

1. ابتدا وارد سایت کوییز 24 به این آدرش شوید: https://www.quiz24.ir/
      2. سپس با وارد کردن مشخصات پیش فرض زیر وارد اکانت خود شوید:

نام کاربری: ------
      رمز ورود: -------

1. پس از ورود به اکانت در صفحه باز شده حتما اطلاعات خود را تکمیل کنید (حتما نام کاربری و رمز عبور مورد نظر خود را جایگزین نام و رمز عبور فعلی نمایید) تا پنل آزمون شما تکمیل و باز شود.
      2. در صورت عدم تکمیل پروفایل کاربری امکان شرکت در آزمون به شما داده نمی شود.
      3. پس از تکمیل اطلاعات ، شما می توانید در تاریخ 17 تیر ماه 99 به صورت کاملا رایگان در قسمت آزمون های پنل آزمون خود در آزمون جامع شبیه ساز زیست کنکور 99 شرکت نمایید.

لطفا جهت تسریع در امر پاسخگویی به سایر دوستان از ارسال پیام خصوصی پس از این پیام خودداری کنید یا سوالات خود را در تاپیک آزمون زیست مطرح نمایید.

بعد از دریافت پیام طبق توضیحات عمل کنید و لطفا از ارسال پیام دیگه خودداری کنید تا همگی دوستان رو در آزمون شرکت بدیم
      روی فایل سوالات حداقل یک هفته تایپ و طراحی و .... بوده ، بدون 1 دقیقه خوابیدن بدون استراحت فقط تایپ می کردم، این آزمون 100 درصد سوالاتش در کنکورتون عیننا میاد چون من میدونستم سوال باید از چه مبحثی و به چه شکلی طراحی کنم،
      اطلاعات آزمون تون بعد از شرکت در آزمون منتشر نمیشه و قابل مشاهده در هیچ جا و برای هیچ کس نیست، پس لطفا از این که در آزمون شرکت کنید و طی هر اتفاقی نتیجه دلخواه نباشه نگران نباشید.
      موفق باشید.

بچه ها کامل توضیحات رو بخونید و پیام بدید
      آزمون رایگانه و مطابقت بالا خواهد داشت.
      از این ازمون ها برا امسال هم دارید؟
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

6. Top | #891
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا درسته، زیست به شدددددت در قبولی در 3 رشته ی اصلی تجربی تاثیرگذاره

7. Top | #892
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من خیلی خوندن زیست برام سخته و خیلی کندم تو این درس اگه راهکاری دارین برام ممنونتون میشم

8. Top | #893
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      دوستان من خیلی خوندن زیست برام سخته و خیلی کندم تو این درس اگه راهکاری دارین برام ممنونتون میشم
      سریع تر بخوانید

9. Top | #894
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز..نمیدونم منظورتون از سخت چیه؟( علاقه ندارید؟ زیاد متوجه نمیشید؟ حوصله ندارید....که همه اینا میتونه از دلایل سخت بنظر اومدنش باشه) اما شاید زیاد سخت میگیرید سخته؟ مثلا دور اول میخونید و متوجه نمیشید و میریزید به هم..درحالیکه این طبیعیه..یا اینکه توی همون دور اول آدم میخواد زیر و بم درس رو دربیاره..کند پیش میرید شاید چون انتظار دارید یک گفتار رو کاملاا فول بشید..ولی طبق تجربه خودم شما اگه یکی چیزی رو چند بار حتی با سطح عمق کمتر بخونید احتمال اینکه در دفعات بعدی ذهنتون بتونه راحت تر قضیه رو هضم کنه، نقاط کور داستان رو ببینه، ارتباط گرفتنتون با خود درس و موارد ترکیبی و..بالاتر میره...من چند ساله زیست میخونم ولی شاید باور نکنید انقدررر توی یک مبحث جا داره واسه کار، که شاید بعد 50 بار تازه یک چیز جدیدتر ازش یاد میگیرم..اینه که اگه بخودتون بقوبولونید که قرار نیست فقط یکبار زیست رو بخونید، قرار نیست پرونده شو رو توی یک جلسه بفهمید راحتر میشه یک مقدار..اول روزنامه وار بخونید،بعد یکم دقیق تر...بعد طرح سوال..بعد سعی کنید از کتاب به سوالای طرح شده خودتون پاسخ بدید..بعد دوره ها و طراحی تست و...خیلی وسواس بخرج ندین که همه چی باید عالی پیش بره...اولش یکم سخته بهرحال...
      اگه فقط یک بخش گفتار رو هم کاملا بهمید و لذتش رو بچشید احتمالا راحت تر و شیرین تر میشه واستون زیست خوندن...سعی هم بکنین وقتی سرحال هستید برید پای زیست..امیدوارم کمکی بکنه بهتون...

10. Top | #895
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #896
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

صفحه 60 از 60 نخستنخست ... 505960

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن