خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پزشکی حتا زیر سطح فقرشم کلاس داره

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      والا ، الان هممون زیر خط فقریم
      بعد از افزایش دلار همه مون به خط فقرارادت داریم
      دیگه فک نکنم کسی بتونه گلیمشو از خط فقر دراز تر کنه

مدیونید اگه تقصیراتو بندازید گردن پزشکی ! برید اون خط فقر رو راضی کنید

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      من همچنان روی حرفم هستم
      واقعا شما پسر ها فازتون چیه درس میخونید برید فوتبالیست شید
      الان جهانبهش قرار داد جدیدش257 میلیارده!!!!!!!! کلا هم 25 سالشه
      جالب ترش اینه که پارتی هم نداشته باباش یه کارگر ساده کارخانه بوده
      جت شخصی هم داره
      دختر ها درس تون رو بخونید فوتبال واس شما نی
      257 میلیارد!؟ ، خدا بده برکت
      در کل نوش جونش، بیشتر بدن بهش

پ.ن : بدبختی ما اینه که واسه فوتبال هم پارتی نداریم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان همه میان میگن خب زیر خط فقر باشه مهم اینه به بقیه کمک میکنیم پول که اصلا مهم نیس:/
      دلفینام پرواز میکنن:/
      خفاشام تن ماهی میخورن:/
      همه الان بخاطر سریالا که پزشکن و برنامه ها که فقط بخش سلامت و پزشک میارن میگن پرستیژ وگرنه اگه جای همشون مهندس و وکیل و وزیر و حقوقدان میاوردن پرستیژ اونا میشد(پزشکیم هیشکی دوس نداشت)
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه پزشکا زیر خط فقرن پس این همه مهندس و...چرا میان تجربی امتحان میدن اینم یه چیزی گفته که بیشتر به جیب بزنن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      اگه پزشکا زیر خط فقرن پس این همه مهندس و...چرا میان تجربی امتحان میدن اینم یه چیزی گفته که بیشتر به جیب بزنن
      پیش خودشون میگن واسه مهندسی کار نیست پزشکی کار تضمین شده
      ازدواج آسان و پارو کردن پول
      متاسفانه بعضیاشون غرور کاذبم دارن که اگه بیان تجربی حتما دانش آموزا رو میذارن جیبشون و پزشکی قبول میشن
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      متاسفانه بعضیاشون غرور کاذبم دارن که اگه بیان تجربی حتما دانش آموزا رو میذارن جیبشون و پزشکی قبول میشن
      هرکسی کنکور قبول نمیشه که

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      نه اینطورم نیست که شما میگید
      متأسفانه نگرش اشتباهی مردم ایران نسبت به پزشکی دارن، این موضوع در سال 94 و به صورت ویژه در سال 95 به صورت خیلی جالبناک زمانی تشدید شد که محمد احمدی دانشجوی انصرافی برق شریف رتبه 1 کنکور تجربی رو کسب کرد
      شاید پزشکی نسبت به سایر رشته ها خصوصا مهندسی ها در ایران حال حاضر بهتر باشه ولی سایر موارد رو هم در نظر بگیرید
      شما باید دست کم 15 سال در آموزش عالی دروس سخت پزشکی و تخصص رو بخونید تا تازه بعد از فارغ التحصیل شدن از صفر شروع کنید آروم آروم به رشد کردن و مطرح شدن و ...
      اون کسانی که واقعا پول پارو میکنن تعدادشون بسیار بسیار اندک هستش
      اینطورم نیست که هر کی پزشکی قبول شد دیگه نونش تو روغن هستش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باور کن کمتر از جماعت کنکوری تلاش نکرده, اون هم حتما سختی های زیادی کشیده و با سخت کوشی رسیده به این پول؛ تازه باید حواسش باشه که برای بعد دوران فوتبالش سرمایه کنار بذاره.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      کیم کارداشیانم ثروثت خالصش میلیون ها دلاره پس شما هم برو کیم کارداشین شو
      پسرا درساتونو بخونید شماها نمیتونید کیم کارداشین بشید
      بامزه هه
      من یک مسلمانم
      دو
      فوتبال مغایرتی با دین نداره

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      کسی هست تو این انجمن حرف منو باور کنه؟!
      باور کنید تمام هدف من اینه که پزشک شم برم تو روستاهای کم برخوردار درقالب طرح های پزشکی بهشون کمک کنم
      حالا درهمین اثنا هم با یه خانوم دکتری که مث من هدفش فقط کمک به مردمه ازدواج میکنم
      یعنی ناموسا این ازدواجه قطعا جزبرنامه های آیندم هست
      باور کنید خیلی حال میده کمک به مردم و دعایی که برات میکنن ..حالا باز باور نکنید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ما زمانی که درحال تکامل بودیم از انسانهاهای اولیه تا اان یه سری چیزا و رفتارا ژنتیکی شده و تاالان هم تو وجود انسانهای امروز دیه میشه مثلا نیاکان ما رو درخت میخوابیدن بعضی مواقع هنگام چرت زدن یهو میفتادن پایین نتیجه اینکه الان بعضی وقتا ادما موقع خواب یه لحظه فکر میکنن از یه ارتفاعی دارن میفتن و بیدار میشن و خیلی رفتارای دیگه.مثلا موقع خطر صدایی با فزکانس خاص تولید میکردن الان بعضی فرکانسا مثل اون فرکانس مارو اذیت میکنه مثل کشیذن ناخن رو دیوار.همچنین اوایل انقلاب کشور با کمبود پزشک روبرو شد یه دوره رشته های پزشکی خیلی خب شد نیاکان ماهم حس میکردن بری پزشکی عالیه واین رفتار موروثی شد اما الان پزشکی یعنی عشق و رسیدن به پول توش کار حضرت فیله.ولی خب از خیلی از رشته ها بهتره منتها اینم یه رشته است همین.
      ?

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اگه پسر بودم و قدم بلند بود تلاش میکردم لژیونر بسکتبال بشم ، اما خب الان شرایطم کاملا برعکسه دخترم و قد کوتاه ! محتوای چرت کتابای درسی ایران واقعا ارزش وقت گذاشتن نداره اما خب همه پول مهاجرت یا دیدن دوره های خاص و مفید در جهت علایقشون رو ندارن.بنابراین همه سرازیر میشن به سمت رشته هایی که بنظر پر پول ترن یا حداقل آینده ی شغلی تضمین شده تری دارن.البته یه بحث دیگه ای هم هست که خیلی جالبه معمولا خانواده های پولدار تر بچه هاشون راحت تر توی این رشته ها قبول میشن نه همه اما اکثر رتبه برترا خانواده های مرفهی دارن ، هستن افرادی که در شرایط سخت قبول میشن اما خیلی زیاد نیستن.ی سال رتبه 2 کنکور میگفت که من توی حال پذیرایی درس میخوندم یعنی جو خونه در این حد آروم بوده و افراد خانواده تا حد زیادی ملاحظه میکردن حالا جو خونه ی ما :) همین دیگه.امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره شما خط فقروچند در نظربگیری
      من مطمینم اکثر بچه هایی این انجمن که به فکر پزشکی هستند پول و درامدش جز اولویت های دوم یا سوم براشون باشه
      من خودم
      اول علاقم و خدمتی که دوست دارم به مردم بکنم(بدون اغراق)وقتی یه بیماری وخوب میکنی و بهت میگی دکتر خدا خیرت بده
      دوم پریستیژ و جایگاهی و شخصیت اجتماعی که پزشکی برای فرد میاره(خواستگاری هردختری بری با کله بعت میدن )

سوم پول و درامد
      حالا انگار الان صندلی اول پزشکی تهران و برامون رزرو کردن
      #ارزو_بر_جوانان_عیب_نیست
      ​داداش گلم شما بهترین پزشک باشی ولی رقیبت بنز سوار باشه دختره ک هیچ مادر دختره رو هم بهت میدن خواهراشم میتونی بگیری نهایتش ی پزشک عمومی 6 7تومن بگیره
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کسی هست تو این انجمن حرف منو باور کنه؟!
      باور کنید تمام هدف من اینه که پزشک شم برم تو روستاهای کم برخوردار درقالب طرح های پزشکی بهشون کمک کنم
      حالا درهمین اثنا هم با یه خانوم دکتری که مث من هدفش فقط کمک به مردمه ازدواج میکنم
      یعنی ناموسا این ازدواجه قطعا جزبرنامه های آیندم هست
      باور کنید خیلی حال میده کمک به مردم و دعایی که برات میکنن ..حالا باز باور نکنید
      درکت میکنم
      من حرفت رو باور میکنم، شما اصن خودشو ناراحت نکن

پ.ن : هر چند این حرفا رو الان به هر کسی بگی بهت میخنده و شما رو حواله میده به چند سال آینده که سنت بالاتر رفت اصطلاحا ، دلیلش هم اینه که مردمی هستیم در جهان گل و گلاب سوم زیست میکنیم، حالا از این گذشته هدفت برام جالب بود، امیدوارم بهش برسی ، هم به هدفت و هم ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن