خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ثبت نام پیام نور

سلام

بچه ها من میخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم اما هر سایتی یه چیزی نوشته یه جا نوشته اینترنتی یه جا گفته باید مدارکمو پست کنم و ...

میشه اگه شما اطلاعی دارین کمک کنین ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط King Mostafa نمایش پست ها
      سلام

بچه ها من میخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم اما هر سایتی یه چیزی نوشته یه جا نوشته اینترنتی یه جا گفته باید مدارکمو پست کنم و ...

میشه اگه شما اطلاعی دارین کمک کنین ممنون
      شما برای اطلاع از نحوه ثبت نام،تاریخ ثبت نام و... باید به سایت دانشگاهی که قبول شدید مراجعه کنید و اگر سایت دانشگاه در مورد این مسائل اطلاعیه ای صادر نکرده،اینجا رو مشاهده کنید:
      اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درباره اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي درکليه دوره‌هاي که گزينش انها به روش متمرکز انجام شده درازمون سراسري سال 1392.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh35 نمایش پست ها
      شما برای اطلاع از نحوه ثبت نام،تاریخ ثبت نام و... باید به سایت دانشگاهی که قبول شدید مراجعه کنید و اگر سایت دانشگاه در مورد این مسائل اطلاعیه ای صادر نکرده،اینجا رو مشاهده کنید:
      اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درباره اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي درکليه دوره‌هاي که گزينش انها به روش متمرکز انجام شده درازمون سراسري سال 1392.
      ببخشید شما میونی این قسمت منظورش چیه؟

توضيح2 (بند3) : با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 18/10/91 رياست ‌محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش، كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصويرگواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاترپستي محل سكونت خود مراجعه و درخواست تاييديه‌ي تحصيلي (ارزش تحصيلي ) از اداره آموزش‌و پرورش محل تحصيل خود را نمايند و رسيد پستي را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارايه نمايند. كليه پذيرفته شدگان حتما نام رشته و دانشكده محل تحصيل خود را بر روي پاكت ارسال تاييديه تحصيلي درج نمايند

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید شما میونی این قسمت منظورش چیه؟

توضيح2 (بند3) : با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 18/10/91 رياست ‌محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش، كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصويرگواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاترپستي محل سكونت خود مراجعه و درخواست تاييديه‌ي تحصيلي (ارزش تحصيلي ) از اداره آموزش‌و پرورش محل تحصيل خود را نمايند و رسيد پستي را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارايه نمايند. كليه پذيرفته شدگان حتما نام رشته و دانشكده محل تحصيل خود را بر روي پاكت ارسال تاييديه تحصيلي درج نمايند
      تا اونجایی که می دونم،شما باید به یه دفتر پستی مراجعه کنید و از اونجا فیش تاییدیه تحصیلی بخواهید.
      به نظر من،شما به دفتر پستی مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر رو از اونجا بپرسید.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تا اونجایی که می دونم،شما باید به یه دفتر پستی مراجعه کنید و از اونجا فیش تاییدیه تحصیلی بخواهید.
      به نظر من،شما به دفتر پستی مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر رو از اونجا بپرسید.

خیلی ممنون از راهنماییت لطف کردی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنده هم در به در دنبال ثبت نام پیام نور بودم. ولی یه نصیحتی بذار بکنم : گشتم نبود نگرد نیست.
      پیام نور ثبت نامش صرفا فقط اینترنتی و همراه آزمون سراسری بوده. و دیگه فراگیر هم نداره. فراگیر فقط ارشد داره.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HassanTakno نمایش پست ها
      سلام
      بنده هم در به در دنبال ثبت نام پیام نور بودم. ولی یه نصیحتی بذار بکنم : گشتم نبود نگرد نیست.
      پیام نور ثبت نامش صرفا فقط اینترنتی و همراه آزمون سراسری بوده. و دیگه فراگیر هم نداره. فراگیر فقط ارشد داره.

این فراگیر که میگی یعنی چی؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها تو سایت پیام نور گفته باید از طریق سامانه گلستان ثبت نام کنین اما واسه ورود اسم کاربری و رمز عبور میخواد
      چیکار باید کرد؟؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها تو سایت پیام نور گفته باید از طریق سامانه گلستان ثبت نام کنین اما واسه ورود اسم کاربری و رمز عبور میخواد
      چیکار باید کرد؟؟؟؟
      توی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور،در مورد شناسه کاربری و رمز عبور این طور نوشته:
      شناسه كاربري: شماره داوطلبيu921 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربريثبت گردد.)
      مثال : شناسه كاربري: U921600707
      گذرواژه: 0061111111
      "هذا من فضل ربّی"

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      توی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور،در مورد شناسه کاربری و رمز عبور این طور نوشته:
      شناسه كاربري: شماره داوطلبيu921 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربريثبت گردد.)
      مثال : شناسه كاربري: U921600707
      گذرواژه: 0061111111

میزنم اما نمیشه میگه اشتباه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان حواستون به شماره ملی باشه که صفر نزنین
      این یکی از اشتباه های رایجه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *ALi* نمایش پست ها
      دوستان حواستون به شماره ملی باشه که صفر نزنین
      این یکی از اشتباه های رایجه

یعنی اصلا صفر نزنیم هرجاش که صفر داشت؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن