خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      حفظ لغات اضافه وقت آدم رو ممکنه بگیره باید مهارت پاسخگوییت قوی باشه ولی لغات هم مهمه گاهی یه لغت ساده که شاید تو کتاب نباشه وضع پاسخگویی به سوال رو عوض کنه
      شما سعی کن اگر میخای کله ی اضافه برای ریدینگ حفظ کنی کلمه های خیلی مهمی باشه که بشه دوباره بهش مراجعه کرد و دوباره به چشمت بخوره
      واسه کلوز و ریدیگ کتاب پت و متن خیلی سبز فوق العادس و اینکه هر شب حتمن حداقل یه کلوز و دو تا ریدینگ بزنی تا قلقش دستت بیاد
      قشنگ گیجم کردین شما دو تا من نظرم این بود تالیفیای شبقره رو تموم کنم بعدش دوران جمع بندی سراسریا رو کار کنم . ایشون میگه اول سراسری بزن . نظر تو باز به من نزدیک تره فقط منبعت فرق میکنه . امیر تو خودت این ریدینگا رو فقط تستاشو میزنی یا رو معنی متن و کلمه ها مکث میکنی ؟ مفهومو که گرفتم باقیشو گیر ندم ؟ تالیفیارو میگما

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza.ka نمایش پست ها
      قشنگ گیجم کردین شما دو تا من نظرم این بود تالیفیای شبقره رو تموم کنم بعدش دوران جمع بندی سراسریا رو کار کنم . ایشون میگه اول سراسری بزن . نظر تو باز به من نزدیک تره فقط منبعت فرق میکنه . امیر تو خودت این ریدینگا رو فقط تستاشو میزنی یا رو معنی متن و کلمه ها مکث میکنی ؟ مفهومو که گرفتم باقیشو گیر ندم ؟ تالیفیارو میگما
      اگه از پایه شروع کردی من میگم طبق شبقره که از ضعیف شروع کرده پیش برو ولی مثلا دوتا در میون بزن که به سراسری و سختاش برسی برای آشنایی هم در کنار مثلا دو سه تا تالیفی زدی یه سراسری هم بزن که دستت بیاد
      برای ریدینگ مهارتش بیشتر از لغت بدردت میخوره پس مفهوم مهمه گاهی اوقات کلمه هم هست که میشه بازم به طور کلی فهمید منظورشو ، پس لغات که یاد میگیری مهماشو کار کن و بیشتر تو مهارت داشتن و قلق داشتن تمرکز کن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه کتاب درک متن به همین سادگی گاج دوستم بهم داده بود جدی نگرفته بودمش . دیشب یه نگاهی انداختم دیدم تو پاسخنامش کلمات جدیدو آورده بعضیارم ستاره دار کرده گفته اینارو باید بلد باشین به نظرم چیز خوبیه .
      ویرایش توسط morteza.ka : 13 بهمن 1397 در ساعت 17:29

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه کتاب درک متن به زبان ساده گاج دوستم بهم داده بود جدی نگرفته بودمش . دیشب یه نگاهی انداختم دیدم تو پاسخنامش کلمات جدیدو آورده بعضیارم ستاره دار کرده گفته اینارو باید بلد باشین به نظرم چیز خوبیه .
      شما روش های مختلف رو امتحان کنید ببنید با کدوم نتیجه بهتری میگیرید
      تاپیک ک زده میشه واسه اینکه راهکارهای مختلف ارایه بشه تا شما اونی رو ک به دردتون میخوره انتخاب کنید
      موفق باشید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریدینگ که میزنیم کلمه های جدیدشو حفظ کنیم یا کار بیخودیه ؟ کلا واسه لغت پیشنهادتون چیه ؟ کلمه های کتاب کافی نیست واسه ریدینگ زدن مگه نه ؟
      سلام .. به نظرم خوبه ولی ضروری نیست .. میشه بدون دونستنشون به سوالا جواب داد !
      اما یه اشتباهی که اکثر بچه ها میکنن اینه که " از معلما میشنون که دونستن کلمات خارج کتاب ضروری نیست و میشه با توجه به متن به سوالا جواب داد بعدش با یه دید انتحاری! فکر میکنن دونستن لغات داخل کتاب هم الزام چندانی نداره ! " واسه ی ریدینگ باید لغات کتاب رو خیلی مسلط بشین .. خیلی ! در حد بلبل (:

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ریدینگ که میزنیم کلمه های جدیدشو حفظ کنیم یا کار بیخودیه ؟ کلا واسه لغت پیشنهادتون چیه ؟ کلمه های کتاب کافی نیست واسه ریدینگ زدن مگه نه ؟
      یادبگیری خوبه
      ضروری نیست
      اگه تکنیک های متن خوانی رو بلد نیستی کتاب ریدینگ مبتکران رو که دی وی دی هم داره بخر

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

سلام

برای لغت پیشنهادم لقمه ی مهر و ماهه همین کفایت میکنه

برای ریدینگ خداییش نیازی نیس ترجمش کنید بابا مگه تو کنکور چقد زمان دارین که بخواین دو تا ریدینگشو ترجمه کنین

برای ریدینگ فقط سوالا رو اول بخونین بعد برین سراغ متن هرجا مفهوم کلیو دیدین دقت کنین جواب براحتی مشخص میشه

هفته ای 3/4 ریدینگ از کتاب تستتون کار کنین دستتون میاد

موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن