خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 130
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question راهنمایی برای شروع از الان !

سلام من کلا ناامید شده بودم از تجربی و کنکور. میخواستم برم ترم بهمن دانشگاه ازاد. ولی موقع ثبت نام تو کافی نت ب گریه کردن افتادم و احساس کردم خیلی بدبخت شدم ک قراره رویامو فراموش کنم. خواهش میکنم بگید کدوم مباحث بین نظام قدیم و جدید مشترکه تا فقط همونا رو ب تسلط برسم. اگه تابیکی میشناسید ک کمکم میکنه لطفا بگید. چون شدیدا و سریع باید اوضامو درست کنم ممنونم.
      ویرایش توسط Wild Rose : 12 بهمن 1397 در ساعت 16:19 دلیل: استفاده از عنوان هایی مانند کمک و.. ممنوع می باشد.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread65145.html
      اگر مرد راهی بیا ....
      نیستی برو وقت خودتو نگیر....
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودتو اذیت نکن ! بسپارش به زمان ! انقدر خود خوری نکنید بچه ها !
      از این دست تاپیک ها واقعا زیاده ! قرار نیست دنیا له آخر برسه ! قرار نیست نتونید ادم موفقی باشید ! قرار نیست بی مصرف باشید ! قرار نیست روح مرده باشید !
      استوار باشید و خودتون رو جمع و جور کنید ! مطمئن باشید تنها چیزی که این مواقع به انسان آرامش میده یه نیروی برتر قوی تر والاتر هست ! و اون چیزی نیست جز خدا ! کمی با خدا درد و دل مثبت داشته باشید !

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه زاد خوبه همونو ادامه بده

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      سلام من کلا ناامید شده بودم از تجربی و کنکور. میخواستم برم ترم بهمن دانشگاه ازاد. ولی موقع ثبت نام تو کافی نت ب گریه کردن افتادم و احساس کردم خیلی بدبخت شدم ک قراره رویامو فراموش کنم. خواهش میکنم بگید کدوم مباحث بین نظام قدیم و جدید مشترکه تا فقط همونا رو ب تسلط برسم. اگه تابیکی میشناسید ک کمکم میکنه لطفا بگید. چون شدیدا و سریع باید اوضامو درست کنم ممنونم.
      بستگی داره هدفتون چیست و حدود درصدا ؟
      بفرمایید تا راهنماییتون کنیم.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      تاپیک خودم هس. با رعایت همه پیشنیازا و اینکه یه آدم سطح صفر چطور میتونه شروع کنه + چارت بندی شده است.
      خوشحال میشم نگاه کنین
      http://forum.konkur.in/thread65659.html
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      http://forum.konkur.in/thread65145.html
      اگر مرد راهی بیا ....
      نیستی برو وقت خودتو نگیر....
      سلام ممنونم. ولی فقط مباحث اسونو گفته. و ب مشترک بودن یا نبودنشون توجهی نکرده!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      خودتو اذیت نکن ! بسپارش به زمان ! انقدر خود خوری نکنید بچه ها !
      از این دست تاپیک ها واقعا زیاده ! قرار نیست دنیا له آخر برسه ! قرار نیست نتونید ادم موفقی باشید ! قرار نیست بی مصرف باشید ! قرار نیست روح مرده باشید !
      استوار باشید و خودتون رو جمع و جور کنید ! مطمئن باشید تنها چیزی که این مواقع به انسان آرامش میده یه نیروی برتر قوی تر والاتر هست ! و اون چیزی نیست جز خدا ! کمی با خدا درد و دل مثبت داشته باشید !
      تشکر تاحدودی حق باشماست. سعی میکنم این حس بد رو ازخودم دور کنم. منتها باید کاری کنم ک حس رصایت داشته باشم از خودم. ممنونم بابت نطرتون������✌️

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخخخخ
      ما از مهر ماه این تاپیک هارو پیش بینی میکردیم یادش بخیر

از نیم سال دوم برنامه های راهبردی استفاده کن تو تایم اضافه نیم سال اول رو بخون
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      خخخخخخخخخخخخ
      ما از مهر ماه این تاپیک هارو پیش بینی میکردیم یادش بخیر

از نیم سال دوم برنامه های راهبردی استفاده کن تو تایم اضافه نیم سال اول رو بخون
      آفرین ب دور اندیشی شما

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم حدود یکماهه شروع کردم. تاپیک هایی که دوستان برات لینکشو گذاشتن استفاده کن خیلی مفیده
      به نظرات تمسخر امیز هیچکس توجه نکن تا روز اعلام نتایج کنکور هیچی معلوم نیست

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

دارو یا علوم تغذیه یا هر رشته دیگه ای ک زیاد با محیط بیمارستان درارتباط نباشه

ارجاعت میدم به تاپیک دکتر توفیقی . ایشون کامل و جامع توضیح داده .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      تاپیک خودم هس. با رعایت همه پیشنیازا و اینکه یه آدم سطح صفر چطور میتونه شروع کنه + چارت بندی شده است.
      خوشحال میشم نگاه کنین
      ممنونم از لطفتون. بنظرتون بهتر نیس مباحثیو ک از کتابای نطام جدیدا حذف شده رو نخونم؟ چون من شاید امسال اونچیزی ک میخوام قبول نشم احتمالا هم 99یک کنکوره اس. درثانی تصمیم گرفتم دانشگاه ازاد رو هم برم ک اونم دوروز در هفته وقتمو میگیره.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

ممنونم از لطفتون. بنظرتون بهتر نیس مباحثیو ک از کتابای نطام جدیدا حذف شده رو نخونم؟ چون من شاید امسال اونچیزی ک میخوام قبول نشم احتمالا هم 99یک کنکوره اس. درثانی تصمیم گرفتم دانشگاه ازاد رو هم برم ک اونم دوروز در هفته وقتمو میگیره.
      اولا که سعی کنین همین امسال قبول بشین. چرا نشین اخه!
      ثانیا..راستش اطلاعی ندارم. در مورد اینکه چه مقداری از مباحث حذف شدن و اینکه چه مباحثی هستن, آیا مهم هستن یا خیر و..
      در کل اگه از من میشنوین اولا که قطعا و بلاشک میتونین امسالو اگه بخواید و با یه برنامه خوب و یه ساعت مطالعه و شرایط مطالعه خوب قبول بشید. پس نیازی به حذف نیس.
      ثانیا اگر هم خواستید بله اوکیه..حذف کنین ولی تا جایی که میتونین با برنامه خودم تطبیق بدید. سعی کنین حذفیاتتون از چیزایی که من توی برنامم گفتم "نباشه" چون چیزایی که من اوردم اونجا مهم ترن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم واقعیت میخوام تازع از امروز شروع کنم
      من خودم دانشجو هستم البته
      ولی مهندسی

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن