خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 130
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D R E A M= نمایش پست ها
      میدونی مشکلم چیه میگم الان با استرس برا چی بخونم ناقص نوقص
      بمونم 99 با ارامش همه ی مباحث رو بخونم ؟
      اخه ملت یه سال میخونن قبول نمیشن من بدون پایهه توو چن ماه قبول شم ؟؟؟ نمیشه ک

مرسی گگلم تو هم موفق باشی
      تو سال بعدم قبول نمیشی چون همیشه یه بهونه ای داری منو یاد جوونیام میندازی منم با این حرفا که الان زوده از ماه بعد از سال بعد کنکور انقدر سخته که من اگه بر می گشتم از 2 سال قبل براش برنامه ریزی میکردم منم به این کارا خودمو خوش کردم الان وضعم شده این

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      میدونی مشکلم چیه میگم الان با استرس برا چی بخونم ناقص نوقص
      بمونم 99 با ارامش همه ی مباحث رو بخونم ؟
      اخه ملت یه سال میخونن قبول نمیشن من بدون پایهه توو چن ماه قبول شم ؟؟؟ نمیشه ک

مرسی گگلم تو هم موفق باشی
      نه اصلا خودتو نزن به سستی
      از همین الان شروع کن
      حتی اگه موندی باز کارت راحت تره
      یه سری مطالبو الان میخونی و بلدی دیگه تا اون موقع
      نظام جدید کلش که جدید نیس حداقل یه 40/50 درصدیو میتونی تثبیت کنی واقعاً میگم
      به خودت تلقین نکن که دور بودم و فلان و بهمان
      الان طرف دیپلمه 90 به قبله داره برا 98 میخونه
      تو دیپلمه قبل تر از اونایی ؟ نه خب
      پس از فرصت استفاده کن
      وقتی امسال هنوز فرصت باقی مونده چرا به 99 فک کنی آخه

ممنون گلی

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      تو سال بعدم قبول نمیشی چون همیشه یه بهونه ای داری منو یاد جوونیام میندازی منم با این حرفا که الان زوده از ماه بعد از سال بعد کنکور انقدر سخته که من اگه بر می گشتم از 2 سال قبل براش برنامه ریزی میکردم منم به این کارا خودمو خوش کردم الان وضعم شده این
      من توو زندگی م هر چی خواستم قبول شدم درضمن ب علت حجم مطالبیه خوردع غیر منطقیهسبرا 98 برنامه بچینم بی پایهه علتش بهانه نیس علتش منطقه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مرسي از تگتون
      من يكم با wickedsick صحبت كنم از نظر روحي اوكي شم فردا پس فرداشروع ميكنم
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من توو زندگی م هر چی خواستم قبول شدم درضمن ب علت حجم مطالبیه خوردع غیر منطقیهسبرا 98 برنامه بچینم بی پایهه علتش بهانه نیس علتش منطقه
      منم بوگاتیم دم دره بابام قول داده پنت هاوس رو بزنه به اسمم که چی مثلا بزا یه چی بگم ملتفت شی رسما قبل کنکور از هر چی قبول شدی بنداز اشغال چون کنکور با هر سختی که سراغ داشتی فرق داره کلا یه دنیای دیگس از هر سختی که میشناسی موفق باشی

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم بوگاتیم دم دره بابام قول داده پنت هاوس رو بزنه به اسمم که چی مثلا بزا یه چی بگم ملتفت شی رسما قبل کنکور از هر چی قبول شدی بنداز اشغال چون کنکور با هر سختی که سراغ داشتی فرق داره کلا یه دنیای دیگس از هر سختی که میشناسی موفق باشی
      من خودم قبلا کنکور ریاضی دادع ام رتبه هم سه هزار و خوردع ای بود اشنام با فضا
      تنکیو بابت توصیه هات :/
      موفق باشی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیز ایشون نمیخواد بخونه ولش کن !

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ایراد همه ما اینه تا تو سختی نباشیم هیچ غلطی نمی کنیم الان اگه دندونت درد کنه زمین و زمان و میزنی بهم تا دردش قطع شه اگه میگفتن درس نخونی میندازیمت تو اب داغ درت میاریم میندازیمت تو قطب شمال الان مثل گوزن الاسکا درس میخوندیم لامصب ر ی د م تو این بدنای گ شاد که فقط تو سختی کار کنن همیشه باید زور بالا سرمون باشه

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اخه بابا مگه من مخم توو چن ماه بیام قبول شم ملت سال ها پشت کنکورین قبول نمیشن :/

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایراد همه ما اینه تا تو سختی نباشیم هیچ غلطی نمی کنیم الان اگه دندونت درد کنه زمین و زمان و میزنی بهم تا دردش قطع شه اگه میگفتن درس نخونی میندازیمت تو اب داغ درت میاریم میندازیمت تو قطب شمال الان مثل گوزن الاسکا درس میخوندیم لامصب ر ی د م تو این بدنای گ شاد که فقط تو سختی کار کنن همیشه باید زور بالا سرمون باشه
      چک پی ام

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم میدونم تا ما شروع کنیم کنکور برگزار میشه و میگیم هنوز وقت هست و.......................

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان گارد نگیرین خودمم گفتم مثال بارزشم اینه کسی که بدنسازی رفته دیده اگه مثلا جلو بازو بزنی اونی که تا حداکثر زورشو خالی می کنه تو دمبل تا نهایت جلو بازو رو میزنه تو فشاره تا جایی که رگاش میزنه بیرون و درد می کشه بازوش قشنگ روفرم میاد اما اونی که تا یکم خسته میشه دمبل رو میندازه زمین هیچی نمیشه حتی 100 تا تستسترونو مکمل بزنه باز هیچی نمیشه جز اینکه یه حجم ابدار میگیره دلم پر بود از خودم خالی کردم کاش مثل یه برده افریقایی مثل جنگو بودم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر دوستان هرچی هم باشه شما به برگاتون هم نمیگیرین.
      بهترین کار اینه انجمن و اینستا و... را آف کنید؛ پیشنهاد اینه کلا گوشیو اف کنید. یه برنامه یک ماهه تا عید بریزین که صرفا تمرین اجرای برنامه کرده باشین.
      بعد عید به مدت دو ماه میانگین 12 ساعت بخونین و خرداد هم تست استارت بزنید (چون هوا گرم میشه دیگه نمیشه خوند و فقط باید تست کنکور زیاد به مقدار زیااااااااااااااااد. از سال 90 تا 96 داخل و خارج بزنید)
      برنامه‌ای بود که من اجرا کردم و موفق بودم توش؛ امیدوارم شما هم توش و بیرونش موفق باشید.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی اگه امسال استارت زدی و واقعا استارت درستی زده بودی و نتیجه نگرفتی، سال دیگه هم تلاشی براش نکن.
      دو ماه واسه مباحث کنکور کافیه.
      قصد ناامید کردن واسه سال بعد نبود، امیدوار کردن واسه امسال بود.
      موفق باشی
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یکی منو راهنمایی کنه...من تا حالا اینارو خوندم و تست براشون زدم (همه سراسری ها و کمی ازمایشی)
      می خوام بدونم از الان به بعد روزی چند ساعت بخونم خوبه؟ یعنی نیازه سفتو سخت ۱۵ یا ۱۶ ساعت بخونم؟
      اگرم کسی لطف کنه بهم یه برنامه روزانه بده خیلی خوبه..این که مثلا روزی اینقدر زیست اینقدر شیمی اینقدر فلان...
      و این که بین هر واحد مطالعاتیم چقدر استراحت بزارم....ازمون هم نمی دم (جامع های سنجشو میرم)
      دینی کل دوم و پیش ۱ و تا درس ۴ سوم
      زبان کامل تمام
      ادبیات کل دوم و ۱ و۲ پیش و تا درس ۹ سوم
      عربی هم تا درس ۳ اول دبیرستان خوندم
      ریاضی و فیزیک صادقانه بگم هیچ همش دستو پا شکسته می خواستم یه مبحثو بخونم اما همونم نتونستم فعلا اما نگرانشون نیستم چون فقط برا هر کدوم یه ۳۵ یا ۴۰ درصد می خوام که ب نظرم از الان بشه
      شیمی هم کل دوم و فصل ۱ و ۲ سوم
      زیست هم کل دوم به غیر از گیاهی و ۱ و ۲ و ۳ پیش و ۱ و ۲ و ۳ سوم
      **کنکور ۹۸ کنکور سومم می شه**

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن