خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نحوه ی مطالعه ی اشکال فضایی

سلام دوستان خسته نباشین.من الان فصل4 هندسه1( نظام قدیم) رو خوندم و به طور کامل مفاهیم و فرمولاتش رو فهمیدم(یعنی تو فهمیدن این فصل اصلا مشکلی ندارم) اما مشکل بزرگی که تو این فصل دارم اینه که نمیتونم تو حل مسائلش برای صورت سوال شکل دقیقی رسم کنم.به نظرتون چکار کنم که این مشکلم برطرف بشه؟به نظرتون ابتدا هندسه2 رو بخونم بعد برم سراغ فصل4 هندسه1؟(اینم بگم که روی سه فصل اول هندسه1 تسلط کامل دارم).همچنین کدوم کتاب برا هنسه1و2 خوبه که مفاهیم هر فصل رو به صورت خیلی روان توضیح داده باشه(فقط برام درسنامه اش مهمه و سطح تست هاش مهم نیست).ممنون میشم که به طور کامل توضیح بدین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشین.من الان فصل4 هندسه1( نظام قدیم) رو خوندم و به طور کامل مفاهیم و فرمولاتش رو فهمیدم(یعنی تو فهمیدن این فصل اصلا مشکلی ندارم) اما مشکل بزرگی که تو این فصل دارم اینه که نمیتونم تو حل مسائلش برای صورت سوال شکل دقیقی رسم کنم.به نظرتون چکار کنم که این مشکلم برطرف بشه؟به نظرتون ابتدا هندسه2 رو بخونم بعد برم سراغ فصل4 هندسه1؟(اینم بگم که روی سه فصل اول هندسه1 تسلط کامل دارم).همچنین کدوم کتاب برا هنسه1و2 خوبه که مفاهیم هر فصل رو به صورت خیلی روان توضیح داده باشه(فقط برام درسنامه اش مهمه و سطح تست هاش مهم نیست).ممنون میشم که به طور کامل توضیح بدین
      سلام
      بنظرم هندسه خصوصن این فصلا فقط تست میخواد. چنتا سوال اولو نگا کن ببین پاسخنامه در چه حد شکل کشیده. فک نکنم کشیدن شکل سه بعدی نیازی. و محاسباتش روی سطح مقطع دو بعدیه.
      هندسه ۲ فقط فصل اخرش در مورد اشکال فضاییه.خوندنش شاید کمک کنه ولی بازم فک میکنم با تست کارت راه بیفته. اولاش از پاسخنامه هم کمک بگیر
      راستی چون تجربیا هم هندسه ۱ مشترکه شاید زبون بعضی کتاباشون بهتر باشه توی حل کردن این فصل

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش این کار رو کردم ولی باز بعضی جاها برام مبهمه!!

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      نشرالگو خوبه(کتابای حسن محمدبیگی)

سعی کن شکلهای کتاب رو رسم کنی. مثلا کتاب یه مکعب یا هرم کشیده سعی کن خودت رسمش کنی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      سلام
      نشرالگو خوبه(کتابای حسن محمدبیگی)

سعی کن شکلهای کتاب رو رسم کنی. مثلا کتاب یه مکعب یا هرم کشیده سعی کن خودت رسمش کنی.
      من با کشیدن شکل های فضایی مثل هرم و منشور و .... مشکلی ندارم و میتونم به راحتی اونا رو بکشم.مشکل من اینجاست که نمیتونم برای صورت سوال یه تست شکل مناسب با اون تست رو بکشم مثلا تو یه تستی گفته شده که:در یک مکعب مربع به طول یال4 ،فاصله ی وسط هریک از دو وجه غیر موازی از یکدیگر چقدر است؟ حالا مشکل من اینجاست که نمیتونم برای این سوال شکل مناسبی رسم کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)