خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه برای کنکور 98

سلام دوستان خسته نباشید.

یک سوال داشتم...

بنده کنکور 98 کنکور سومم می شه (بار سوم) برای این بتونم از سربازی فرار کنم و مشکلی واس نظام وظیفه نداشته باشم رفتم دانشکاه ازاد یه رشته کاردانی ثبت نام کردم و ترم اول مرخصی گرفتم و نشستم خونه پا کتابا حالا نیم سال دوم داره شروع می شه و می خواستم برم برای ترم دوم هم مرخصی بگیرم....اما نمی دونم کار عاقلانه ای هست یا نه؟

چون تا اونجایی که من می دونم اگه از یه دانشگاه انصراف بدیم 1 سال وقت داریم که یا یه دانشگاه دیگه بریم(چه با ازمون چه بی ازمون) یا بریم خدمت!

اگه این مطلب درسته پس چرا من باید برای ترم دوم هم مرخصی بگیرم؟؟؟؟نمی شه همین الان انصراف بدم دیگه پول کمتر هم بدم و این اگه الان انصراف بدم طبیعطا تا بهمن ماه سال بعد وقت دارم تعیین وضعیت کنم و می تونم برای کنکور 98 شرکت کنم...

حالا نظر شما چیه ترم دوم هم مرخصی بگیرم یا همین الان انصراف بدم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید خدایی نکرده نشد و خواستی ۹۹ هم شرکت کنی من خودم شرایطم مثه شماست فقط من غیرانتفاعی هستم و کارشناسی پیوسته هم هستم ولی من صبر میکنم تا ببینم کنکور رو چیکار میکنم
      حالا باز خودت میدونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossien000 نمایش پست ها
      شاید خدایی نکرده نشد و خواستی ۹۹ هم شرکت کنی من خودم شرایطم مثه شماست فقط من غیرانتفاعی هستم و کارشناسی پیوسته هم هستم ولی من صبر میکنم تا ببینم کنکور رو چیکار میکنم
      حالا باز خودت میدونی
      فقط شما بگو این مطلب پس درسته دیگه؟؟؟
      یعنی اگه من انصراف بدم یک سال وقت می دن دیگه و حداقلش می تونم 98 شرکت کنم دیگه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطلب بعدی هم این که حتی اگر بخوام 99 بدم نمی شه چون کاردانی هستم و گفتن فقط دو ترم مرخصی می دن .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه میگن این یکسال منظور یکسال تحصیلی هستش نه یکسال معمولی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      مطلب بعدی هم این که حتی اگر بخوام 99 بدم نمی شه چون کاردانی هستم و گفتن فقط دو ترم مرخصی می دن .
      اینکه نباید کاردانی داشته باشید درسته ولی اینکه مرخصی هم ندادن مهم نیس انتخاب واحد کن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه نباید کاردانی داشته باشید درسته ولی اینکه مرخصی هم ندادن مهم نیس انتخاب واحد کن
      یعنی انتخاب واحد کنم ولی نرم سر کلاس مشکلی نیست؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی انتخاب واحد کنم ولی نرم سر کلاس مشکلی نیست؟
      نه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

نه
      ولی فک کنم دانشگاه ازاد سخت بگیرن سه جلسه براش مشکل بشه
      پیام نور که کلا ایراد نمیگرن منم که غیر انتفاعی هستم به غیبت ها توجه نمیکنن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

نه
      پیام نور که کلا ایراد نمیگرن منم که غیر انتفاعی هستم به غیبت ها توجه نمیکنن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پیام نور که کلا ایراد نمیگرن منم که غیر انتفاعی هستم به غیبت ها توجه نمیکنن فرقی نداره کدوم دانشگاه باشی فقط شهریه رو پرداخت کن و انتخاب واحد کن ولی نرو
      تا سه ترم میتونی مشروط بشی و اخراجت نمی کنن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برادر حالا که بهت مرخصی میدن بگیر
      برای سال بعد اگه خدایی نکرده قبول نشدی انتخاب واحد کن ولی فقط حواست باشه کاردانی نگیری
      ولی فعلا انصراف نده دست نگهدار به نظر من

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من هنوز هم راجب این که 1 سال تحصیلی وقت می دن یا یکسال معمولی شک دارم!

دوستان اگر کسی می دونه بگه که بعد از انصراف از دانشگاه دقیقا چقدر زمان می دن تا تعیین وضعیت کنی یا بلافاصله مشمولیم و باید بریم خدمت؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دوستان اگر کسی می دونه بگه که بعد از انصراف از دانشگاه دقیقا چقدر زمان می دن تا تعیین وضعیت کنی یا بلافاصله مشمولیم و باید بریم خدمت؟
      یک سال وقت داری یکسال معمولی نداریم یک سال کامل یعنی اسفند 97 انصراف بدی تا اسفند 98 فرصت داری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اینکه یکسال مهلت هست شکی نیست ولی یکسال معمولی یا تحصیلی بزار دوستان دیگه هم نظر بدن
      موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن