خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoome نمایش پست ها
      پس دیگه نام کاربریتو باید بذاری خوشبخت
      یادگاری می مونه یادم باشه هر کاریو سره موقع خودش انجام بدم تا بدبخت نباشم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه سال سوم یه درس رو (شیمی یا ریاضی) شهریور بیفتی بعد چی میشه ؟؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بيخيال داداش!
      حرف مفته ميگن اين معدلو اينا تاثير داره! همش ٢٥ درصده!!! اونجوري كه معلومه درست خيلي ضعيفه! ولي به نظر من اگه بتوني كنكور رو خوب بدي ديگه دبيرستان مهم نيس!
      الان سال سومي! هنوز زوده! مي توني تصميم بگيري كه ديگه امسال وااااقعا خر خوني كني! داداش! امسال و سال بعد سرنوشتتو مي سازي! پس خوب درس بخون! موفق باشي!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badbakht نمایش پست ها
      با سلام

من سال سوم ریاضی هستم
      اقا من سال دوم ریاضی 2 و هندسه 1 رو قبول نشدم . اومدم سوم بدونه این که پاس کنم نمره جفتشون 7/5 بود حالا امسال امتحانات نهایی فقط حسابان تجدید شدم ! چون 3 تا واحد کم داشتم قبول نشدم .

بعد امشب زنگ زدم دفتر دار مدرسمون گفت شدی 5/5 حسابان رو ! یعنی بازم قبول نشدم احتمال 30 % اگه الان برم خواهش کنم مدرسه اون 2 تا امتحانو از من میگیره البته می گم که 30 % !!! نمرو شهریور حسایانم مستمر داشته یعنی با 7 قبول می شدم
      حالا اگه امتحان نگیرن از من ! و اگه اعتراض هم جواب نده ( که بعید می دونم 1/5 نمره به من اضافه کنن ) باید چکار کنم ؟ تو کنکورم وقفه می افته ؟

ببخشید هدفتون از انتخاب رشته ی ریاضی چی بوده دقیقا؟
      ^______________________^

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      بيخيال داداش!
      حرف مفته ميگن اين معدلو اينا تاثير داره! همش ٢٥ درصده!!! اونجوري كه معلومه درست خيلي ضعيفه! ولي به نظر من اگه بتوني كنكور رو خوب بدي ديگه دبيرستان مهم نيس!
      الان سال سومي! هنوز زوده! مي توني تصميم بگيري كه ديگه امسال وااااقعا خر خوني كني! داداش! امسال و سال بعد سرنوشتتو مي سازي! پس خوب درس بخون! موفق باشي!
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      ببخشید هدفتون از انتخاب رشته ی ریاضی چی بوده دقیقا؟
      بهتره به تاریخ تاپیک هم یه نگاهی بندازید!!!...ایشون الان کنکور رو هم دادن!!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      بهتره به تاریخ تاپیک هم یه نگاهی بندازید!!!...ایشون الان کنکور رو هم دادن!!

من از روی نمراتشون گفتم
      ^______________________^

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      من از روی نمراتشون گفتم
      بحث اینه تاپیک زیر خاکی میارید بالا که فایده ای نداره.(البته اون دوستمون اول پست دادن!)
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      بحث اینه تاپیک زیر خاکی میارید بالا که فایده ای نداره.(البته اون دوستمون اول پست دادن!)

باج برادرم شرمنده
      ^______________________^

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هه!!! راس ميگيناااا مال پارساله!!! هه هه! اصلا حواسم نبود!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید. من بخاطر فوت بابام امتحانای شهریورو نتونستم بخونم تو دوتاش افتادم یکی زیست یکی هم شیمی. رفتم مدرسه گفتن باید بری بزرگسالان امتحان بدی. دوستام هم میگن نه دی تو مدرسه امتحان میدی.حالاموندم کجا باید امتحان بدم.لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کسی میدونه اگه امتحانات نوبت اول پیش رو زیر ده بیاری مشکلی واسه کنکور داره یا نه؟؟؟...آخه فیزیک پیش دو فصل اولشو واسه کنکور حذف کردم .اصلا حواسم به امتحانات نوبت اول نبود!!
      .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      کسی میدونه اگه امتحانات نوبت اول پیش رو زیر ده بیاری مشکلی واسه کنکور داره یا نه؟؟؟...آخه فیزیک پیش دو فصل اولشو واسه کنکور حذف کردم .اصلا حواسم به امتحانات نوبت اول نبود!!
      .
      نه نوبت اول هیچ ربطی به کنکور نداره...
      فقط باید مخ دبیرتو بزنی یه نمره ی قابل قبولی واست رد کنه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      .
      کلا زیر 10 هم بشی مهم نیست...
      اما درعوض باید نوبت دومتو جبران کنی که وقتی نمراتت باهم جمع میشن درسو نیفتی...
      و حتما هم بالای 12 باید بگیری...
      و به احتمال زیاد فیزیک هم نهایی باشه و دیگه وا مصیبتا...و نمره کتبی هم رو کنکور اثر داره

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatym نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید. من بخاطر فوت بابام امتحانای شهریورو نتونستم بخونم تو دوتاش افتادم یکی زیست یکی هم شیمی. رفتم مدرسه گفتن باید بری بزرگسالان امتحان بدی. دوستام هم میگن نه دی تو مدرسه امتحان میدی.حالاموندم کجا باید امتحان بدم.لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
      من اطلاعات دقیقی ندارم...اما خب اگه مدرسه ازت نمیگیره دیگه مجبوری داوطلب آزاد بری امتحان بدی..فقط زود تکلیفتو مشخص کن تا دیر نشده وقته دیگه امتحانا

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      کلا زیر 10 هم بشی مهم نیست...
      اما درعوض باید نوبت دومتو جبران کنی که وقتی نمراتت باهم جمع میشن درسو نیفتی...
      و حتما هم بالای 12 باید بگیری...
      و به احتمال زیاد فیزیک هم نهایی باشه و دیگه وا مصیبتا...و نمره کتبی هم رو کنکور اثر داره
      نوبت اول 7بیارم...دوم17مشکلی نیس؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن