خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 127
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رتبه برتر هایی که دیر شروع کردن :)شما هم آیا همچین افرادی رو خودتون دیدین؟

سلام
      ب جهت انگیزه دادن و ایجاد حس خوب
      اگه شما هم خودتون کسی رو دیدین که دیر شروع کرد برای کنکور ولی موفق شد  تعریف کنید لطفا
      من خودم خیلیا رو شنیدم مثل آقای مصطفی چرخاب که تو نت فیلم صحبتاشون هم هست و یا آقای محمد فاضلی و سامان تارم و  ...
      اما کسی که ب شخصه خودم دیدم ایشون کنکوری سال ۹۵ بودن و من بعد اعلام نتایج همون سال دیدمشون و الان حرفاشون دقیق یادم نیست اما خب یادمه رتبه دو رقمی (۴۶ یا ۴۸ رشته تجربی)شده بودن طبق گفته خودشون از آبان با روزی ۳ ساعت شروع کردن و تو کوچه شون همیشه سر و صدای بازی کردن بچه ها بوده میگفت دو هفته هم کلا نخوندم از آبان تا کنکور رو ۹ ماه هم که در نظر بگیری روزی سه ساعت یعنی کلا ۸۱۰ ساعت درس خوندن
      یعنی یکی ۱۵۰ روز ۶ ساعت بخونه  میشه ۹۰۰ ساعت و صد ساعت بیشتر از ایشون
      البته که میدونم موفقیت ب ساعات درس خوندن نیست ب کیفیتشه ولی
      میخوام بگم موفقیت محدود ب زمان نیست خود ایشون هم تعریف میکرد که دوستایی داشته که خیلی زودتر از اون شروع کردن و روزی ۱۴ ساعت مطالعه داشتن اما رتبه هاشون ب خوبی ایشون نشد و قبول نشدن (البته ایشون پایه قوی داشتن چون دبیرای خیلی خوبی داشتن ولی خب دوستان شون هم تو همون شرایط(از نظر مدرسه و دبیر ها منظورمه) درس خوندن )
       ب نظرم اشتباهه بیان اینکه هرکی مثلا ۱ سال بخونه حتما قبوله اونی که ۶ ماه بخونه نه اون قبول نمیشه کی تعیین کرده که زمان لازم موفقیت کنکور ۱ سال و یا دوسال و ... است ؟!
      اصلا این قانون ها رو کی تعیین میکنه؟خودانسان و در واقع آدم ها باور میکنن که نه چیزی غیر اون چیز گفته شده ممکن نیست! ب نظرم بعضی از افراد ب باورشون میبازن!
      بذارین ی داستانی رو که حقیقته براتون تعریف کنم ممکنه شنیده باشید البته ...
      داستان آقای راجر بانیستر
      سال ها قبل اعتقاد بر این بود که یک انسان یک مایل را که 1609 متر است نمیتواند کمتر از چهار دقیقه بدود. بهترین رکورد ثبت شده چهار دقیقه و یک ثانیه و سه دهم ثانیه یود به نظر میرسید تلاش کردن بی فایده است است زیرا دانش مندان می گفتند این کار به لحاظ جسمانی غیر ممکن است و حقیقت علمی را زیر سوال می برد دوندگان حرفه ایی این موضوع را باور کرده بودند و هیچ کس به شکستن رکورد فکر نمی کرد زیرا این کار از لحاظ علمی غیر ممکن می دانستند تا اینک یک دانشجوی پزشکی 25 ساله نه یک دونده ی حرفه ایی به نام راجر بانیستر تصمیم گرفت اعتبار این حقیقت علمی را زیر سوال ببرد دکتر اپرانتواسیر روان پزشک مطرح جهان درباره ی راجر بانیستر چه زیبا می گوید راجر با استفاده از تمرین های متفاوت و تکنیک های خاص که بیشتر انها ذهنی بود توانست بدنش را برای مسابقه اماده سازد او صدها بار قبل از ورود به مسابقه در ذهنش مسابقه داده بود و برنده شده بود اری در ششم مهر 1954 در مسابقه ای میان دو دانشگاه انگلیسی اعلام شد فردی به نام راجر بانیستر یک دانشجوی پزشکی قصد دارد رکورد را بزند در ابتدا برای همگان باعث تعجب شد اما راجر در هنگام شروع مسابقه هم گام با بقیه دوید حتی تا 275 متری خط پایان عقب تر از بقیه بود دران لحظه راجر با گام های بلند از رقیب ها پیشی گرفت اتفاقا در 200 متری بادی مخالف شروع به وزیدن کرد و احتما کسب رکورد را محال میکرد اما راجر به عنوان نفر اول از خط پایان رد شد تا وقتی گوینده زمان را اعلام نکرده بود همه ی نفس ها در سینه حبس شده بود در ششم مای 1954 خبر گذاری اسوشیت پرس اعلام کرد جوانی به نام راجر بانیستر رکورد دویدن یک مایل زیر چهار دقیقه را شکست با ثبت رکورد 3 دقیقه و 59 ثانیه و 54 صدم ثانیه اعتبار حقیقت علمی ان را زیر سوال برد این عمل غیر ممکن فراتر از توانایی انسان به نظر میرسید از ان روز تا به اکنون به این زمان دویدن بنیستر لقب یک مایل معجزه اسا داده بودند شگفت در این که چهل و پنج روز بعد کندی استرالیایی رکورد بنیستر را شکست با 3 دقیقه و 57 ثانیه و 9 دهم ثانیه و در پایان سال 1957 شانزده دونده دیگر موفق شدند در کمتر از چهار دقیقه یک مایل را بدوند تا سال 1999 هشتصد نفر و تا سال 2001 هشتصد و پنجاه و پنج نفر به این موفقیت دست یافتند امروزه دویدن زیر چهار دقیقه دیگر کار عجیبی نیست کار راجر شکستن صد و مانع ذهنی بود که همه ی دنیا درگیرش بودند
      پس غیرممکنی وجود نداره...برای کسی که باور های ناامیدکننده نداشته باشه برای کسی که ب خدا ایمان داشته باشه کسی که شایسته آرزوش تلاش بکنه
      ان شاءالله که همه کنکوریا موفق باشن
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 94 با یه دختری اشنا شدم که دانشجوی پزشکی بود و وقتی ازش نحوه ی خوندنشو پرسیدم گفت بعد سه سال دوری از درس تصمیم گرفته سال 91 کنکور بده.از فروردین استارت زد و پزشکی قبول شد
      با رتبه سه رقمی(زیر 200 بودن ولی رتبه دقیقشونو یادم نیست) کنکور 95 هم تو اینستا صحبت کردم.گفتن به طور جدی از بهمن شروع کردن به خوندن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هم میزی خودم سال 95 از آخرای دی شروع کرد
      الان پزشکی روزانه دانشگاه کرمانشاهه
      [IMG][/IMG]

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهرزاده هم خدمتیم تو سربازی 6 ماه خوند پزشکی آورد.

برای موفقیت اول باید طرز فکر ما تغییر کنه.

بطور منطقی با توجه به 5 ماه و نیم باقی مونده (حداقل) امکان خوندن 80 درصد مطالب بهمراه دوره و تست زدن هست که امکان آوردن رتبه قابل قبول بسیار زیاده.هرچند کیفیت درس خوندن بسیار اهمیت داره.

کلا تلاش کردن برای یه هدف بزرگ لذت نابی داره.

توکل به خدا.

موفق و سلامت باشید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی دیگه از افرادی که دیر شروع کردن و موفق شدن آقای شروین (اسم کاربری ایشون در انجمن shervin13 هستش)
      رتبه 1266 منطقه دو
      پزشکی قبول شدن
      میتونید مصاحبه شون با انجمن رو بخونید
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه
      ویرایش توسط Baran_98 : 10 بهمن 1397 در ساعت 01:51

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من سال 96 کنکور زبان دادم(نظام قدیم بودم) البته من به موقع و به اندازه خوندم
      میخوام بگم که هیچ کاری غیر ممکن نیست واگر شما دیر شروع به خوندن برای کنکور کردید نگران نباشید و توجه داشته باشید که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اگر هم فردی رو پیدا نکردید که دیر شروع کرده و نتیجه عالی گرفته باز هم نا امید نباشید، سعی کنید خودتون یکی از این افراد باشید و برای دیگران الگو باشید
      موفق باشید.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بزارید یه چیزی رو براتون بگم
      تا دلتون بخواد مثال این مدل اسطوره ها در حیطه کنکور همیشه بوده و هست و خواهد بود !

اگه واقعا خودتم میخوای مثل اونا بشی ، فقط قدم بزار تو مسیر و با تمام وجود درس بخون و از خودت اسطوره بساز .

همه میتونن موفق بشن
      همه ...
      فقط درس بخونید وجدانا

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      بزارید یه چیزی رو براتون بگم
      تا دلتون بخواد مثال این مدل اسطوره ها در حیطه کنکور همیشه بوده و هست و خواهد بود !

اگه واقعا خودتم میخوای مثل اونا بشی ، فقط قدم بزار تو مسیر و با تمام وجود درس بخون و از خودت اسطوره بساز .

همه میتونن موفق بشن
      همه ...
      فقط درس بخونید وجدانا
      شما خودتون چه رشته ای میخونید؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      شما خودتون چه رشته ای میخونید؟
      من خودم پشت کنکوری تجربیم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم پشت کنکوری تجربیم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تعجبش چیه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تعجبش چیه
      هیچی خسته نباشی .

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هیچی خسته نباشی .
      سلامت باشی

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلامت باشی
      هم چنین

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باو ول کنین کنکور هر سال سخت تر و سخت تر میشه طرفی که سال 94 یا 95 قبول شده با همون درصداش الان نمیتونه دوباره قبول شه سوالاتم سخت تر شدن

فک نکنین چون طرف بعد عید شروع کرده و تونسته منم میتونم پس
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)