خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 127
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      180روز تایمی هستش که در نهایت شمارو در منطقه سه رتبه 800تا1500
      در منطقه 2 1800تا2800 برسونه الان میگید چراااینو میگی؟ ببینید منطقی باشید شما ازالان میتونید بخونید و صرفا زیست بالا 80 90 بزنید شیمی بالا 60 ولی هرگز نمیشه ریاضی فیزیک بالا ی60 50 زد و رتبه بهتر ازاین حدود اورد..اره میشه 2درس عمومی ی درس تخصصی ترکوند شما روزی 5 6ساعت زیست 3ساعت شیمی 2ساعت عمومی 2ساعت ریاضی فیزیک بخون حتی شاید 100هم بزنی زیست رو ولی اونی ک میخواد برتر بشه یعنی زیر1000 یا 500 واقعا اگر صفر باشه نمیتونه
      از نظر من حتی اونی که میخواد پزشکی بیاره فقط بازم اگر خیلی صفر باشه هیچی ندونه اصلا با 4چوب اشنایی نداشته باشه هرکگز قبول نمیشه
      اره ی وقتی یکی میدونه زیست چجور بخونه شیمی چیکار کنه تجربه داره اون ادم واقعا میتونه ولی کسی ک صفر مطلقه نمیتونه حتی زیر 3هزار منطقه بشه حتی منطقه سه
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرق فردی ک ضفره با فردی ک صفر نیست اینه یعنی بین داوطلب ضعیف متوسط این فرق هستش
      تشبیه میکنم به دو کوه نورد ک میخوان یه قله رو فتح کنن اولی نقشه رو دیده تجهیزات داره پرس جو کرده میدونه فلان ارتفاع خطر سقوط هست پس باید فلان جور حرکت کنه اما اونی کم ضعیفه فقط قصد داره قله رو فتح کنه نه نقشه رو دیده نه از جزییات خبرداره نه میدونه بهترین تجهیزات چیه....
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #63
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      تو یه نفر واقعی دیدی تو این زمان کم رتبه برتر شد من اسممو عوض می کنم هر یک از کامنتایی که اینجاس و ادای دانشمندا رو درمیاره اگه رتبه دو رقمی اورد من همینجا یه تاپیک میزنم از همه معذرت میخوام ربطی به این چرت و پرتا نداره هر چیزی یه محدودیتی داره من با خودم مقایسه نکردم کل بشریت رو میگم
      من حرف از دو رقمی نزدم ولی گفتم همیشه تعدادی از افراد تو شرایط سخت هم تونستن به چیزی برسن که خیلیا با شرایطی که براشون مهیا بود نتونستن بهش برسن و توانایی ها متفاوته
      اینجا اکثرن دنبال اینن که به رشته ای که میخوان برسن کسی که سه ماه از سال رو ول کرده حتما رویای تک رقمی شدن نداره که شل کرده!
      وگرنه اونیکه رتبه ی دو رقمی میخواسته از تابستون شروع کرده و اونیکه به سه رقمی هم قانع بود از مهر ابان اذر شروع کرد دیگه..!

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      والا تخیلی هست یه نفر بتونه تو پنج شیش ماه دو رقمی بیاره حداقل برای من ..ولی امسال ایشون به طور عجیبی رتبه 12 شدن(دو بار کنکور داده بودن و پنج هزار منطقه یک بودن و علوم آزمایشگاهی شیراز میارن و تا بهمن میرن و بعد پشیمون میشه و میاد برای کنکور نظام جدید ثبت نام میکنه و کتابای نظام جدید رو میخره و زا آخر بهمن استارت میزنه اونم تو نظام آموزشی ای جدید که خیلیا اینجا بهانه میارن که نمیشه رو درساش مسلط شد
      https://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile/983266083

6. Top | #66
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      والا تخیلی هست یه نفر بتونه تو پنج شیش ماه دو رقمی بیاره حداقل برای من ..ولی امسال ایشون به طور عجیبی رتبه 12 شدن(دو بار کنکور داده بودن و پنج هزار منطقه یک بودن و علوم آزمایشگاهی شیراز میارن و تا بهمن میرن و بعد پشیمون میشه و میاد برای کنکور نظام جدید ثبت نام میکنه و کتابای نظام جدید رو میخره و زا آخر بهمن استارت میزنه اونم تو نظام آموزشی ای جدید که خیلیا اینجا بهانه میارن که نمیشه رو درساش مسلط شد

برادرمن این کمه کم دوسال خوندهه درضمن پدروبرادرش دکترن یعنی یه سرمایه گذاری توپ داشته ،غیرانتفاعی بودهه خدایش کارشاخی نکردهه

قبول نمیشدجای تعجب داشت
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      برادرمن این کمه کم دوسال خوندهه درضمن پدروبرادرش دکترن یعنی یه سرمایه گذاری توپ داشته ،غیرانتفاعی بودهه خدایش کارشاخی نکردهه

قبول نمیشدجای تعجب داشت
      گفتم دیگه دو سال اول کنکور داده یکی شده 5000 منطقه یک و یکی دیگه شده 4800 منطقه یک (کنکور 97 و 98) از بهمن کتابای نظام جدید رو شروع کرده و از علوم آزمایشگاهی انصراف داده تو شیراز (مدرسشم اشتباه نوشته سمپادی بوده و شهید هاشمی نژاد درس میخونده)
      پ.ن:واقعا فکر میکنی این مدارس خیلی تاثیر دارن؟بزار بگم ما که سمپاد بودیم 70 درصدمون پشت نشستیم و مدارس غیر انتفایی شهر بالای 90 درصد
      ویرایش توسط sepehr_a : 21 آبان 1399 در ساعت 11:08

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      در منطقه 2 1800تا2800 برسونه الان میگید چراااینو میگی؟ ببینید منطقی باشید شما ازالان میتونید بخونید و صرفا زیست بالا 80 90 بزنید شیمی بالا 60 ولی هرگز نمیشه ریاضی فیزیک بالا ی60 50 زد و رتبه بهتر ازاین حدود اورد..اره میشه 2درس عمومی ی درس تخصصی ترکوند شما روزی 5 6ساعت زیست 3ساعت شیمی 2ساعت عمومی 2ساعت ریاضی فیزیک بخون حتی شاید 100هم بزنی زیست رو ولی اونی ک میخواد برتر بشه یعنی زیر1000 یا 500 واقعا اگر صفر باشه نمیتونه
      از نظر من حتی اونی که میخواد پزشکی بیاره فقط بازم اگر خیلی صفر باشه هیچی ندونه اصلا با 4چوب اشنایی نداشته باشه هرکگز قبول نمیشه
      اره ی وقتی یکی میدونه زیست چجور بخونه شیمی چیکار کنه تجربه داره اون ادم واقعا میتونه ولی کسی ک صفر مطلقه نمیتونه حتی زیر 3هزار منطقه بشه حتی منطقه سه
      بابا رااست گفت بنده خدا چرا منفی میدین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #69
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      با رتبه ۱۲ رفته مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

10. Top | #70
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها

قبول نمیشدجای تعجب داشت

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran_98 نمایش پست ها
      سلام
      ب جهت انگیزه دادن و ایجاد حس خوب
      اگه شما هم خودتون کسی رو دیدین که دیر شروع کرد برای کنکور ولی موفق شد تعریف کنید لطفا
      من خودم خیلیا رو شنیدم مثل آقای مصطفی چرخاب که تو نت فیلم صحبتاشون هم هست و یا آقای محمد فاضلی و سامان تارم و ...
      اما کسی که ب شخصه خودم دیدم ایشون کنکوری سال ۹۵ بودن و من بعد اعلام نتایج همون سال دیدمشون و الان حرفاشون دقیق یادم نیست اما خب یادمه رتبه دو رقمی (۴۶ یا ۴۸ رشته تجربی)شده بودن طبق گفته خودشون از آبان با روزی ۳ ساعت شروع کردن و تو کوچه شون همیشه سر و صدای بازی کردن بچه ها بوده میگفت دو هفته هم کلا نخوندم از آبان تا کنکور رو ۹ ماه هم که در نظر بگیری روزی سه ساعت یعنی کلا ۸۱۰ ساعت درس خوندن
      یعنی یکی ۱۵۰ روز ۶ ساعت بخونه میشه ۹۰۰ ساعت و صد ساعت بیشتر از ایشون
      البته که میدونم موفقیت ب ساعات درس خوندن نیست ب کیفیتشه ولی
      میخوام بگم موفقیت محدود ب زمان نیست خود ایشون هم تعریف میکرد که دوستایی داشته که خیلی زودتر از اون شروع کردن و روزی ۱۴ ساعت مطالعه داشتن اما رتبه هاشون ب خوبی ایشون نشد و قبول نشدن (البته ایشون پایه قوی داشتن چون دبیرای خیلی خوبی داشتن ولی خب دوستان شون هم تو همون شرایط(از نظر مدرسه و دبیر ها منظورمه) درس خوندن )
      ب نظرم اشتباهه بیان اینکه هرکی مثلا ۱ سال بخونه حتما قبوله اونی که ۶ ماه بخونه نه اون قبول نمیشه کی تعیین کرده که زمان لازم موفقیت کنکور ۱ سال و یا دوسال و ... است ؟!
      اصلا این قانون ها رو کی تعیین میکنه؟خودانسان و در واقع آدم ها باور میکنن که نه چیزی غیر اون چیز گفته شده ممکن نیست! ب نظرم بعضی از افراد ب باورشون میبازن!
      بذارین ی داستانی رو که حقیقته براتون تعریف کنم ممکنه شنیده باشید البته ...
      داستان آقای راجر بانیستر
      سال ها قبل اعتقاد بر این بود که یک انسان یک مایل را که 1609 متر است نمیتواند کمتر از چهار دقیقه بدود. بهترین رکورد ثبت شده چهار دقیقه و یک ثانیه و سه دهم ثانیه یود به نظر میرسید تلاش کردن بی فایده است است زیرا دانش مندان می گفتند این کار به لحاظ جسمانی غیر ممکن است و حقیقت علمی را زیر سوال می برد دوندگان حرفه ایی این موضوع را باور کرده بودند و هیچ کس به شکستن رکورد فکر نمی کرد زیرا این کار از لحاظ علمی غیر ممکن می دانستند تا اینک یک دانشجوی پزشکی 25 ساله نه یک دونده ی حرفه ایی به نام راجر بانیستر تصمیم گرفت اعتبار این حقیقت علمی را زیر سوال ببرد دکتر اپرانتواسیر روان پزشک مطرح جهان درباره ی راجر بانیستر چه زیبا می گوید راجر با استفاده از تمرین های متفاوت و تکنیک های خاص که بیشتر انها ذهنی بود توانست بدنش را برای مسابقه اماده سازد او صدها بار قبل از ورود به مسابقه در ذهنش مسابقه داده بود و برنده شده بود اری در ششم مهر 1954 در مسابقه ای میان دو دانشگاه انگلیسی اعلام شد فردی به نام راجر بانیستر یک دانشجوی پزشکی قصد دارد رکورد را بزند در ابتدا برای همگان باعث تعجب شد اما راجر در هنگام شروع مسابقه هم گام با بقیه دوید حتی تا 275 متری خط پایان عقب تر از بقیه بود دران لحظه راجر با گام های بلند از رقیب ها پیشی گرفت اتفاقا در 200 متری بادی مخالف شروع به وزیدن کرد و احتما کسب رکورد را محال میکرد اما راجر به عنوان نفر اول از خط پایان رد شد تا وقتی گوینده زمان را اعلام نکرده بود همه ی نفس ها در سینه حبس شده بود در ششم مای 1954 خبر گذاری اسوشیت پرس اعلام کرد جوانی به نام راجر بانیستر رکورد دویدن یک مایل زیر چهار دقیقه را شکست با ثبت رکورد 3 دقیقه و 59 ثانیه و 54 صدم ثانیه اعتبار حقیقت علمی ان را زیر سوال برد این عمل غیر ممکن فراتر از توانایی انسان به نظر میرسید از ان روز تا به اکنون به این زمان دویدن بنیستر لقب یک مایل معجزه اسا داده بودند شگفت در این که چهل و پنج روز بعد کندی استرالیایی رکورد بنیستر را شکست با 3 دقیقه و 57 ثانیه و 9 دهم ثانیه و در پایان سال 1957 شانزده دونده دیگر موفق شدند در کمتر از چهار دقیقه یک مایل را بدوند تا سال 1999 هشتصد نفر و تا سال 2001 هشتصد و پنجاه و پنج نفر به این موفقیت دست یافتند امروزه دویدن زیر چهار دقیقه دیگر کار عجیبی نیست کار راجر شکستن صد و مانع ذهنی بود که همه ی دنیا درگیرش بودند
      پس غیرممکنی وجود نداره...برای کسی که باور های ناامیدکننده نداشته باشه برای کسی که ب خدا ایمان داشته باشه کسی که شایسته آرزوش تلاش بکنه
      ان شاءالله که همه کنکوریا موفق باشن
      بيشترمون اين افرادي كه ميگين رو ديديم ولي اينطوري بگم به دير شروع كردن و زود شروع كردن نيست اينا هيچكدوم فاكتورهاي اصلي موفقيت نيستن .اين افراد موفق فاكتور هاي مشترك ديگه اي داشتن مثل هوش و انگيزه و روش درست درس خوندن و تلاش و تلاش و تلاش مسيله زمان نيست خيلي كنكوري ها دو سالم وقت داشته باشن بازم پزشكي نميارن چون فاكتور زمان رو دارن اما اوناي ديگه رو نع و خيلي ها تسليم ميشن ميونه راه ميگن سال بعد سال بعد چون فك ميكنن زمان كافي ندارن اما اشتباه ميكنن(سال بعد باز همون اش و همون كاسه) انگيزه و قدرت جنگيدنه رو ندارن و تسليم ميشن فرق ادم هاي موفق و شكست خورده همينجاست تسليم نشدن و ادامه دادن .خلاصه كه نسخه يكسان نميشه پيچيد (پايه درسي و هوش و امكانات و... فرق داره )برا ادما اما هر كسي با شريطي كه داره ميتونه راهي براي موفقيتش پيدا كنه حتي اگه دير شروع كرده.
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

12. Top | #72
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      با رتبه ۱۲ رفته مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دندان مشهد-خیلی از رتبه برترای مشهد موندن تو شهر خودشون رو به رفتن به تهران ترجیح میدن شیراز که شدیدتره این موضوع اما تبریز و اصفهان کمتر

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      عذر میخوام ولی حرفتون چرت محضه ادمای زیادی بودن که از صفر مطلق به اینجور جاها رسیدن حالا بازم شما هرجور میخوای تصور کن ولی یه نمونه ی زنده اش رو که خودم امسال به چشم خودم دیدم یکی از شاگردای مشاورم بودن که از فک کنم بعد از مهر یا آبان پارسال با صفر مطلق مطلق از یه مدرسه عادی شروع کردن و تونستن در کمال ناباوری رتبه ۲۰۰۰ منطقه ۲ کسب کنن
      از این جور ادما کم نیستن میتونین یکم تحقیق کنین

14. Top | #74
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها

عذر میخوام ولی حرفتون چرت محضه ادمای زیادی بودن که از صفر مطلق به اینجور جاها رسیدن حالا بازم شما هرجور میخوای تصور کن ولی یه نمونه ی زنده اش رو که خودم امسال به چشم خودم دیدم یکی از شاگردای مشاورم بودن که از فک کنم بعد از مهر یا آبان پارسال با صفر مطلق مطلق از یه مدرسه عادی شروع کردن و تونستن در کمال ناباوری رتبه ۲۰۰۰ منطقه ۲ کسب کنن
      از این جور ادما کم نیستن میتونین یکم تحقیق کنین
      البته مطلب قدیمیه ولی اینی که ایشون گفته برای کنکور نود و نه یعنی کسی که از اسفند شروع کنه و یا کنکورای دیگه از بهمن یا اواخر دی) نه مهر و آبان

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من هیچ غیرممکنی وجود نداره در این زمینه؛
      همه چیز بستگی به خود انسان و باورش در تواناییاش داره، شما خودتو باور داشته باشی هرچقدرم دیگران بگن نمیتونی، موفق میشی انجامش بدی یا نهایتاً با اختلاف خیلی کم موفق
      نمیشی.
      از همین الان هم میشه شروع کرد و به رشته های خوب فکر کرد، اصلاً دیر نیست. فقط کافیه که جدی باشین برای رسیدن به هدفتون و با خودتون اتمام حجت کنید که توی این چند ماهی که فرصت دارین، یه سری چیزا که خیلی حواستون رو پرت میکنن کنار بذارین، از جمله شبکه های اجتماعی و بیش از حد توی فضای مجازی گشتن
      این چیزا رو بعداً هم میتونید داشته باشید ولی فرصت خوندن و رسیدن به هدفتون ر و شاید سال دیگه نداشته باشید و حسرتش تا مدتها ممکنه به دلتون بمونه.
      و بنظرم برای موفق شدن یکی از مهمترین اصول، رعایت اصل "آهسته و پیوسته"س... ینی شما از همین الان شروع کنی با روزی 5 ساعت ولی قطعش نکنی و نبُری، شرف داره به اینکه با روزی 10 ساعت یا بیشتر شروع کنی و وسطای راه خسته شی و چند روز یا حتی یه ماه درس نخونی.. البته روزی 5 ساعت مفید!! ینی واقعاً با تمام وجودت درس بخونی و بفهمی چیزایی که داری میخونی رو!
      شک نکن که میشه

راستی یه مشاور خوب هم اگه همراهتون باشه خیلی میتونه کمکتون کنه، حداقل از لحاظ برنامه ریزی درسی و اینکه دیگه ذهنتون درگیر "چیو کی بخونم" نیست؛ یا اگه نمیخواید بهترین کار اینه که با برنامه یکی از آزمونا پیش برید. هیچی رو هم نخونده نذارید چون الان خیلی برای حذف مطالب زوده و به حرف دیگران راجع به حذف مطالب گوش ندید اصلاً

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)