خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 127
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دقیقا سخنان کلیپ انگیزشی رو گفتی
      رفع اسپم= من یکی دو نفر میشناسم ولی بعدا گندش دراومد که دانش اموز قوی بوده و الکی فقط خواسته با این حرفا مطرح شه ادم چقد باید ساده باشه که این حرفا رو باور کنه به نظر من رسیدن به رتبه ۵۰۰۰ اونم با سخت کوشی در این زمان معقوله. مردم دوس دارن بشنون که تو ۶ ماه رتبه دو رقمی میارن واسه همین شرکتا و موسسه های کنکوری هر سال امار فروش دی وی دیشون بالاس چون دقیقا میدونن نکته ضعف ملت چیه ینی دقیقا این جمله (([ بهشون چیزی بگو که دوس دارن باور کنن بعد تا اخر ازت اطاعت میکنن ]))
      ادم‌ انگیزه الکی بگیره بشینه بخونه ۵ هزار بشه، خیلی بهتره تا بگه ایشالا سال بعد و سال بعد هم نخونه

2. Top | #47
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      ادم‌ انگیزه الکی بگیره بشینه بخونه ۵ هزار بشه، خیلی بهتره تا بگه ایشالا سال بعد و سال بعد هم نخونه
      انگیزه تزریقی نیس یا صرف دیدن چند تا کلیپ کن فیکونی بشه انگیزه به دلیل خود ادما برا موفقیت برمیگرده ۹۰ درصد همینایی که نوشتن از فردا طوفانی ام فلان و بهمان هیچی نمیشن فقط الکی خوشن چون امید الکی گرفتن به جای حرف زدن تو مجازی و به رخ کشیدن انگیزه هامون عمل کنیم و سکوت کنیم تاثیرش بیشتره چون اگه طرف با یه کلیپ دو دیقه ای انگیزه بگیره یا با یه کامنت انگیزه بگیره مطمئن باشه بعد یه هفته باز همون ادم قبلیه و نمیخونه باید خودمون انگیزه رو تو ذهنمون کشف کنیم انگیزه ای که برا خود ما معنی داره نه یه انگیزه کلی.

3. Top | #48
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دقیقا سخنان کلیپ انگیزشی رو گفتی
      رفع اسپم= من یکی دو نفر میشناسم ولی بعدا گندش دراومد که دانش اموز قوی بوده و الکی فقط خواسته با این حرفا مطرح شه ادم چقد باید ساده باشه که این حرفا رو باور کنه به نظر من رسیدن به رتبه ۵۰۰۰ اونم با سخت کوشی در این زمان معقوله. مردم دوس دارن بشنون که تو ۶ ماه رتبه دو رقمی میارن واسه همین شرکتا و موسسه های کنکوری هر سال امار فروش دی وی دیشون بالاس چون دقیقا میدونن نکته ضعف ملت چیه ینی دقیقا این جمله (([ بهشون چیزی بگو که دوس دارن باور کنن بعد تا اخر ازت اطاعت میکنن ]))
      در جواب فقط بگم
      ۱۲اردیبهشت ۹۸!!!!

حرف انگیزشی نبود فقط پرسیدم چرا باید قبل از ما کسی این راهو رفته باشه تا مطمئن باشیم ما از پسش برمیایم؟؟؟

4. Top | #49
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      در جواب فقط بگم
      ۱۲اردیبهشت ۹۸!!!!

حرف انگیزشی نبود فقط پرسیدم چرا باید قبل از ما کسی این راهو رفته باشه تا مطمئن باشیم ما از پسش برمیایم؟؟؟
      چون هیچکس تو شش ماه دو ماه نتونسته این کار رو بکنه و من باهات شرط میبندم نمیتونه انجام بده تو شش ماه یا سه ماه دانش اموز متوسط تو این زمانای کم نمیتونه رتبه برتر شه مگر اینکه فیلم بازی کنه ضعیفه در صورتی که از قضا دانش اموز قوی از اب در بیاد یه چیزی هس به نام محدودیت ذهنی . بدنسازی نیس که با چند تا هورمون تو سه ماه بدن بسازی کنکور به نظر من سخت ترین امتحان ذهنی دنیاست. مهم نیس چند تا رای منفی بدین خودتونم میدونین حق با منه حالا میخوای تو تخیلاتت به این رتبه دست پیدا کنی تو این زمان باقی مونده اون بماند. ادم انقدر ساده نباشه استارتر ینی چی رتبه برتره کوچشون پر سر و صدا بود و فقط سه ساعت خونده و دوستاش ۱۴ ساعت خوندن ولی رتبشون دو رقمی نشده نکنه از فضا اومده این رتبه برتر با ۳ ساعت خوندن رتبه اورده مسخره ترین دروغیه که از یه رتبه برتر برا معروف شدن و محبوب شدن میشه شنید همونطور که گفتم به مردم چیزی رو بگو که دوس دارن باور کنن بعد تا اخر ازت اطاعت میکنن. هیچکس شهامت گفتن این حرفا رو نداره من بر اساس تجربه میگم اگه زرنگی پایت قویه تا یه حدودی رو بستی تا الان شاید بتونی رتبه برتر شی ولی دست و پا شکسته خوندی چه اشکالی داره فقط به اون رشتت فک کنی نه به رتبه برتر شدن مطمئنا زیر ۵ هزار تا یک هزار میشه اورد تو این زمان کم. با امید الکی برا رتیه برتر شدن وسط راه نا امید میشی .
      ویرایش توسط God_of_war : 17 دی 1398 در ساعت 23:43

5. Top | #50
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چون هیچکس تو شش ماه دو ماه نتونسته این کار رو بکنه و من باهات شرط میبندم نمیتونه انجام بده تو شش ماه یا سه ماه دانش اموز متوسط تو این زمانای کم نمیتونه رتبه برتر شه مگر اینکه فیلم بازی کنه ضعیفه در صورتی که از قضا دانش اموز قوی از اب در بیاد یه چیزی هس به نام محدودیت ذهنی . بدنسازی نیس که با چند تا هورمون تو سه ماه بدن بسازی کنکور به نظر من سخت ترین امتحان ذهنی دنیاست. مهم نیس چند تا رای منفی بدین خودتونم میدونین حق با منه حالا میخوای تو تخیلاتت به این رتبه دست پیدا کنی تو این زمان باقی مونده اون بماند. ادم انقدر ساده نباشه استارتر ینی چی رتبه برتره کوچشون پر سر و صدا بود و فقط سه ساعت خونده و دوستاش ۱۴ ساعت خوندن ولی رتبشون دو رقمی نشده نکنه از فضا اومده این رتبه برتر با ۳ ساعت خوندن رتبه اورده مسخره ترین دروغیه که از یه رتبه برتر برا معروف شدن و محبوب شدن میشه شنید همونطور که گفتم به مردم چیزی رو بگو که دوس دارن باور کنن بعد تا اخر ازت اطاعت میکنن. هیچکس شهامت گفتن این حرفا رو نداره من بر اساس تجربه میگم اگه زرنگی پایت قویه تا یه حدودی رو بستی تا الان شاید بتونی رتبه برتر شی ولی دست و پا شکسته خوندی چه اشکالی داره فقط به اون رشتت فک کنی نه به رتبه برتر شدن مطمئنا زیر ۵ هزار تا یک هزار میشه اورد تو این زمان کم. با امید الکی برا رتیه برتر شدن وسط راه نا امید میشی .
      من تو مدرسه ی تیزهوشان بودم ۶۰ نفر و سه کلاس بودیم که تموم کردیم کسی از ما پزشکی نیورد با اینکه در طول ۴ سال تحصیلمون میخوندیم!!! حالا شاید خیلیامون پشت گوش مینداختیما ولی خیلیا واقعا درس میخوندن بین دوستای خودم کسایی بودن که جایی نرفتن در طول اون سال کنکور
      تی وی تو خونشون روشن نشده مهمون دعوت نشده و دائما درس خوندن ولی پزشکی که هدفشون بود رو نیوردن! اخرشم یکی از پیراپزشکیارو رفتن

در عین حال دوستی دارم که از خودم بزرگتره و سالها از درس فاصله گرفته ایشون ازدواج کرده و یه دختر ۶ ساله داره!
      یکسال خوند و الان داره پزشکی میخونه

توانایی ها خیلی متفاوتن نمیشه خودتو با بقیه مقایسه کنی بگی فلانی نتونست همه هم نمیتونن پس منم نمیتونم شاید همه کندذهن باشن و تو نباشی!!!!
      تو از توانایی های خودت باخبر نیستی که راحت نظر بدی
      شما میگین نمیشه من با شما موافقم حتما شما نمیتونید شما خودتونو بهتر میشناسید من دخالتی نمیکنم اما توانایی های دیگران رو زیر سوال نبرید چون حقیقتا شما چیزی ازش نمیدونید!
      تنها راه فهمیدنشم اینه که بیای تو میدون بجنگی ببینی میزنی یا میخوری؟!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 17 دی 1398 در ساعت 23:59

6. Top | #51
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      من تو مدرسه ی تیزهوشان بودم ۶۰ نفر و سه کلاس بودیم که تموم کردیم کسی از ما پزشکی نیورد با اینکه در طول ۴ سال تحصیلمون میخوندیم!!! حالا شاید خیلیامون پشت گوش مینداختیما ولی خیلیا واقعا درس میخوندن بین دوستای خودم کسایی بودن که جایی نرفتن در طول اون سال کنکور
      تی وی تو خونشون روشن نشده مهمون دعوت نشده و دائما درس خوندن ولی پزشکی که هدفشون بود رو نیوردن! اخرشم یکی از پیراپزشکیارو رفتن

در عین حال دوستی دارم که از خودم بزرگتره و سالها از درس فاصله گرفته ایشون ازدواج کرده و یه دختر ۶ ساله داره!
      یکسال خوند و الان داره پزشکی میخونه

توانایی ها خیلی متفاوتن نمیشه خودتو با بقیه مقایسه کنی بگی فلانی نتونست همه هم نمیتونن پس منم نمیتونم شاید همه کندذهن باشن و تو نباشی!!!!
      تو از توانایی های خودت باخبر نیستی که راحت نظر بدی
      شما میگین نمیشه من با شما موافقم حتما شما نمیتونید شما خودتونو بهتر میشناسید من دخالتی نمیکنم اما توانایی های دیگران رو زیر سوال نبرید چون حقیقتا شما چیزی ازش نمیدونید!
      تنها راه فهمیدنشم اینه که بیای تو میدون بجنگی ببینی میزنی یا میخوری؟!
      تو یه نفر واقعی دیدی تو این زمان کم رتبه برتر شد من اسممو عوض می کنم هر یک از کامنتایی که اینجاس و ادای دانشمندا رو درمیاره اگه رتبه دو رقمی اورد من همینجا یه تاپیک میزنم از همه معذرت میخوام ربطی به این چرت و پرتا نداره هر چیزی یه محدودیتی داره من با خودم مقایسه نکردم کل بشریت رو میگم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در 3-4 ماه نمیشه رتبه 2 رقمی شد!!!
      دلیلش هم ساده هست،کافی حجم درس ها و مدت زمانی که برای تسلط(نه صرفا خوندن)روی اون درس ها هست رو در نظر بگیرید.
      بنظر من در مدت باقی مونده میشه زیر 2000 منطقه شد،ولی رتبه دو رقمی در 3-4 ماه بیش از حد خوشبینانه هست...کافیه کاغذ جلوتون بزارید وسعی کنید برای این هدف برنامه بنویسید متوجه میشید نا شدنی هست.
      ویرایش توسط reza2018 : 18 دی 1398 در ساعت 00:23

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دلیلش هم ساده هست،کافی حجم درس ها و مدت زمانی که برای تسلط(نه صرفا خوندن)روی اون درس ها هست رو در نظر بگیرید.
      بنظر من در مدت باقی مونده میشه زیر 2000 منطقه شد،ولی رتبه دو رقمی در 3-4 ماه بیش از حد خوشبینانه هست...کافیه کاغذ جلوتون بزارید وسعی کنید برای این هدف برنامه بنویسید متوجه میشید نا شدنی هست.
      دقیقا همینه
      خوبه حداقل انجمن داره از فضای رویایی به سمت منطقی سوق پیدا میکنه
      یه توصیه دوستانه اصلا و اصلا و اصلا به رتبه فکر نکنید ولی از تمام توانتون استفاده کنید
      رتبه آوردن صرفا به خوندن و ساعت مطالعه نیست
      مهم ترین عاملش جلسه کنکوره
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه همه نمیشه یه نسخه پیچید
      بستگی به پایه شخص داره
      واسه کسی که ترازای کانونش الان بالای ۶۷۰۰ عه قطعا میتونه دورقمی بشه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      واسه همه نمیشه یه نسخه پیچید
      بستگی به پایه شخص داره
      واسه کسی که ترازای کانونش الان بالای ۶۷۰۰ عه قطعا میتونه دورقمی بشه
      مشخصا من دارم در مورد کسی صحبت میکنم که با پایه ضعیف و به عبارتی از صفر میخواد شروع کنه
      کسی که ترازش 6700 هست یعنی از خیلی وقت پیش شروع کرده و این چند ماه هم در ادامه همون مطالعه قبلیش هست که بیشتر از 3 ماه میشه.

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرضا اومدین یک نفرو پیدا کردین با پایه ضعیف تو چند ماه دو رقمی شده چه فایده داره؟
      معلومه طرف نابغه هست. میخواین چیکار کنین ژنتونو دستکاری کنین خودتونو نابغه کنین.
      برین بشینین بخونین ول کنین این حرفها رو.
      امثال مریم میرزاخانی با تمرین ، تلاش و پشتکارشون شدن مریم میرزاخانی نه با رفتن دنبال این مسائل.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

12. Top | #57
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      فرضا اومدین یک نفرو پیدا کردین با پایه ضعیف تو چند ماه دو رقمی شده چه فایده داره؟
      معلومه طرف نابغه هست. میخواین چیکار کنین ژنتونو دستکاری کنین خودتونو نابغه کنین.
      برین بشینین بخونین ول کنین این حرفها رو.
      امثال مریم میرزاخانی با تمرین ، تلاش و پشتکارشون شدن مریم میرزاخانی نه با رفتن دنبال این مسائل.
      باور کن مریم میرزاخانی تو کنکور ایران دو رقمی هم نمی اورد. بحث مخ نیس این کنکور کلا یه دنیای دیگس که هر کی رتبش یک یا دو رقمیه دلیل بر مخ بودنش نیس قلقشو به دست اورده یه نوع مهارته که حداقلش ۱ سال زمان نیازه انیشتینم باشه سر سوالای دینی عربی زیست سر جلسه کنکور پا میشه میره خونش چون سوالامون واقعا مسخرس هدف اصلا نشان دادن علم و دانش دانش اموز نیس بیشتر مهارتیه و سرعت عمل .

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باور کن مریم میرزاخانی تو کنکور ایران دو رقمی هم نمی اورد. بحث مخ نیس این کنکور کلا یه دنیای دیگس که هر کی رتبش یک یا دو رقمیه دلیل بر مخ بودنش نیس قلقشو به دست اورده یه نوع مهارته که حداقلش ۱ سال زمان نیازه انیشتینم باشه سر سوالای دینی عربی زیست سر جلسه کنکور پا میشه میره خونش چون سوالامون واقعا مسخرس هدف اصلا نشان دادن علم و دانش دانش اموز نیس بیشتر مهارتیه و سرعت عمل .
      منم نگفتم کسایی که رتبه های خوبی میارن نابغه هستن. چون اینا اصلا چند ماه یا یکسال نخوندن اینا از اول با برنامه خوندن. با اکثر حرفهای که بالا زدی موافق هستم اینجور حرفها اکثرا بازارگرمی هستن.
      میگم اگر یه نابغه هم پیدا کردین چند ماهه تونست قبول بشه(که تا حالا یافت نشده فقط فرض هست) چه تاثیری روی این فردی که دنبال تایید از بقیه هست داره.
      هر چقدر وقت دارین نسبت به زمانی که دارین برنامه ریزی کنین بخونین.
      اواع روشهای خوندن دروس مختلف هم با یک جستجو تو گوگل پیدا میشه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

14. Top | #59
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      منم نگفتم کسایی که رتبه های خوبی میارن نابغه هستن. چون اینا اصلا چند ماه یا یکسال نخوندن اینا از اول با برنامه خوندن. با اکثر حرفهای که بالا زدی موافق هستم اینجور حرفها اکثرا بازارگرمی هستن.
      میگم اگر یه نابغه هم پیدا کردین چند ماهه تونست قبول بشه(که تا حالا یافت نشده فقط فرض هست) چه تاثیری روی این فردی که دنبال تایید از بقیه هست داره.
      هر چقدر وقت دارین نسبت به زمانی که دارین برنامه ریزی کنین بخونین.
      اواع روشهای خوندن دروس مختلف هم با یک جستجو تو گوگل پیدا میشه.
      همین که دو نفر مثل تو که واقع بینن حرفمو قبول کنن برای من بسه دیگه بحث کردن رو تو انجمن راجب این موضوع ادامه نمیدم ممنون داش

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشخصا من دارم در مورد کسی صحبت میکنم که با پایه ضعیف و به عبارتی از صفر میخواد شروع کنه
      کسی که ترازش 6700 هست یعنی از خیلی وقت پیش شروع کرده و این چند ماه هم در ادامه همون مطالعه قبلیش هست که بیشتر از 3 ماه میشه.
      اها ...
      اون که صددرصد اگه‌پایه صفر باشه تمام تلاش واسه رسیدن به پزشکی باشه نه رتبه برتر شدن ...

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)