خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اُفت و خیزِ روحیِ پشت کنکوری ها(کممممک)

To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 08 بهمن 1397 در ساعت 16:45

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخ باو 8بهمنه تو هنوز دنبال حواشی هستی کی میخوای درس بخونی تو اگه به قول خودت مشکلت ریاضیه بیا من همایش اریان حیدری رو بهت میدم همه مباحثو مو به مو توضیح داداه نتیجه نگیری دیگه مقصر خودتی ......................
      کنکور خیلی بی رحمه این حرفا حالیش نیست تاریخ برگزاریش هم 14تیره چیزی که مهمه پرت زمانه وما داریم بهش نزدیک میشیم
      حیفه فک کن الان کارت ورود به جلشه رو بهت بدن و چن روز دیگه برگزار بشه چقدر حسرت میخوری -حیف زمان رو از دست نده خلاصه از ما گفتن و صلاح مملکت خویش .....
      ویرایش توسط maryam13 : 08 بهمن 1397 در ساعت 14:21

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      حاشیه های ذهنیت خیلی زیاده و فقط داری خودتو از درس خوندن میندازی ..
      به نتیجه فکر نکن در لحظه باش و سعی کن از درسخوندن لذت ببری ..خیلی سخت گرفتی
      مگه میشه ادم بخونه و تلاش کنه ولی موفق نشه؟؟!!! باید ازین افکار بیهوده مغزتو شست و شو بدی . اگه بتونی محیط درسیتم عوض کنی چه بهتر! مسلما تاثیر داره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزم ناراحت نشو ولی واقعا فقط دنبال بهانه ایی که تلاش نکنی
      الان نمیگم میتونی حتما و ۱۰۰ درصد پزشکی بیاری
      ولی یه رتبه ی آبرومند که میتونی بیاری
      بهتر از صدهزار شدنه که
      اینو جواب کنکور که اومد دقیق درک کردم
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من درکتون نمیکنم واقعا این سوالا چیه:/
      واسه دفه هزار و یکم میگم حتی یک نفرم تا روز اعلام نتایج نمیدونه چی میشه. شما هم مثل اونایین.
      پس لطفا جای این حرفا درستونو بخونین و تلاشتونو بکنین. اگه شد که خوب! اگرم نشد بهرحال حسرتی نمیخورید.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میفهمم چی میگی ، ذهن شلوغ و کلی سوال ، اینکه میگی یه لحظه امیدواری و لحظه ی بعد نا امید رو کاملا درک میکنم ، میدونی توی چنین مواقعی خیلی سخته آدم دووم بیاره ، سعی کن ریلکس باشی به قول استاد افشار هر فکر وسواس گونه ای که اومد سراغت فقط بگو مهم نیست ،میدونم سخته چون ذهنت خیلی مقاومت میکنه اما باید سعی کنی که این افکار رو دور کنی،بدون چشم داشت بخون،بدون فکر به نتیجه ،برای کسایی که صفرن و قبلا سابقه ی خوبی داشتن اما از یه جایی به بعد کم اوردن یا به هر دلیلی جا زدن خیلی دردناکه وقتی میبینن تمرکز ندارن و کلی هم عقبن اگه کامل گرا باشن هم همه چیز سخت تر پیش میره،ولی تو جور خودتو بکش به خاطر خودت،به خاطر هدفت،بگو 5ماه واسم کافیه،میدونم وقتی کتابا رو باز میکنی استرس میگیری منم دقیقا همه شو تجربه کردم،اگه میتونی محیط درس خوندنت رو تغییر بدی حتما اینکارو انجام بده،سعی کن جایی باشی که تنش بیرونی نباشه یعنی اطرافت اروم باشه تا بتونی راحت تر تمرکز کنی و اعصابت خورد نشه.اگه هم مشاور خیلی خوب سراغ داری میتونی بری یه جلسه صحبت کنی و دغدغه هات رو بهش بگی یا به کسی بگی که گزارش کار ازت بگیره تا تعهدت بیشتر بشه،برای شروع کردن نیاز داری دیدت رو تغییر بدی،استرسات رو مدیریت کنی از همه مهمتر خودت رو ببخشی.موفق باشی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودتو دست کم نگیر.کاری به دیگران نداشته باش.اگه کلا خانه ای روزی نیم ساعت برو پیاد روی،خوبه. هم حال هوات عوض میشه.هم یه بادی به کله ات خورده.کتابها رو مال هردرس یکی انتخاب کن بشین بخوان.بخوا بخوا بخوان.....دیگه بهانه هم نیاره.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      اگه تلاش کنی، ممکنه به هدفت نرسی... اگه تلاش نکنی، قطعا به هدفت نمی‌رسی!!!
      فرق این دو واقعا خیلی زیاده و بستگی به خودت داره...
      یروز مونده به کنکور می گی حیف... ۵ماه زمان داشتم! ولی از دستش دادم... ۵ماه یعنی ۱۵۰روز! دیگه خودت حساب کن...

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      حاشیه های ذهنیت خیلی زیاده و فقط داری خودتو از درس خوندن میندازی ..
      به نتیجه فکر نکن در لحظه باش و سعی کن از درسخوندن لذت ببری ..خیلی سخت گرفتی
      مگه میشه ادم بخونه و تلاش کنه ولی موفق نشه؟؟!!! باید ازین افکار بیهوده مغزتو شست و شو بدی . اگه بتونی محیط درسیتم عوض کنی چه بهتر! مسلما تاثیر داره
      درست میگی..من ذهن شلوغی دارم. تنها راهش فک کنم جمع کردن گوشی باشه. اینجوری شاید از حواشی و استرس دور بمونم.
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      من درکتون نمیکنم واقعا این سوالا چیه:/
      واسه دفه هزار و یکم میگم حتی یک نفرم تا روز اعلام نتایج نمیدونه چی میشه. شما هم مثل اونایین.
      پس لطفا جای این حرفا درستونو بخونین و تلاشتونو بکنین. اگه شد که خوب! اگرم نشد بهرحال حسرتی نمیخورید.
      بله،باید تلاش کنم. ممنون از پاسختون.
      To the hope of it all..

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

درست میگی..من ذهن شلوغی دارم. تنها راهش فک کنم جمع کردن گوشی باشه. اینجوری شاید از حواشی و استرس دور بمونم.
      اره والا
      بهترین کاره!
      اینده خودتو بخاطر یه گوشی از بین نبر ..
      کنترل شده استفاده کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن