خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

معضلات یک عدد پشت کنکوری(لطفا راهنمایی کنید دوستان)

سلام دوستان عزیز؛ من قرار بود امروز برم کلاس کنکور برای ریاضی و فیزیک، مدیر آموزشگاه به شدت لج کرد با من و به بهانه های واهی گفت نمیتونه کلاس بذاره برای من. آنقدر هم از خودش تعریف می‌کرد و منو تحقیر می‌کرد و استرس میدان که حد نداره. بی نزاکت ترین آدمی بود که تو عمرم دیدم. حالا بگذریم. من تو ریاضی و فیزیک پایه ام ضعیفه. صفر در نظر بگیرین. حالا موندم چکار کنم. خودم شروع کنم از پایه بخونم، به درصد پنجاه میتونم برسم؟ یه کلاس عمومی هم هست که تا حالا نصف کلاس رفته و نصف جلسات مونده. از طرفی مجبورم برم چون پایه آن ضعیفه و نیاز دارم کسی بهم باد بده، از طرفی هم تو کلاس عمومی اصلا نمیتونم سوال بپرسم و رفع اشکال کنم و جلو هم هستن. چکار کنم به نظرتون؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز؛ من قرار بود امروز برم کلاس کنکور برای ریاضی و فیزیک، مدیر آموزشگاه به شدت لج کرد با من و به بهانه های واهی گفت نمیتونه کلاس بذاره برای من. آنقدر هم از خودش تعریف می‌کرد و منو تحقیر می‌کرد و استرس میدان که حد نداره. بی نزاکت ترین آدمی بود که تو عمرم دیدم. حالا بگذریم. من تو ریاضی و فیزیک پایه ام ضعیفه. صفر در نظر بگیرین. حالا موندم چکار کنم. خودم شروع کنم از پایه بخونم، به درصد پنجاه میتونم برسم؟ یه کلاس عمومی هم هست که تا حالا نصف کلاس رفته و نصف جلسات مونده. از طرفی مجبورم برم چون پایه آن ضعیفه و نیاز دارم کسی بهم باد بده، از طرفی هم تو کلاس عمومی اصلا نمیتونم سوال بپرسم و رفع اشکال کنم و جلو هم هستن. چکار کنم به نظرتون؟
      هم خودت بخون هم از کلاس استفاده کن
      ینی چی صفری ینی در حد ماتریس و توابع نمایی هم بلد نیستی؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      هم خودت بخون هم از کلاس استفاده کن
      ینی چی صفری ینی در حد ماتریس و توابع نمایی هم بلد نیستی؟
      اصلا معلم نداشتم..در اون حد هم نه.
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصلا معلم نداشتم..در اون حد هم نه.
      بنظرم خصوصی بگیری بهتره
      چون اونجوری فک نکنم تو 4 ماه ب نتیجه مطلوب برسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من در حد چهار عمل اصلی ریاضی بلد بودم(تو تقسیم هم لنگ میزدم)
      از آلا فیلم دانلود کردم الان راه افتادم یکم
      [IMG][/IMG]

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      من در حد چهار عمل اصلی ریاضی بلد بودم(تو تقسیم هم لنگ میزدم)
      از آلا فیلم دانلود کردم الان راه افتادم یکم
      معلم گیر آوردم برای فیزیک. ریاضی رو خودم می‌توانم به احتمال زیاد. موفق باشید
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      اول لعنتی می فرستیم به سوی مدیر آموزشگاه... خب... قطعا که تونستن، می تونی فقط بسته به تلاشت و راهی هست که انتخاب می کنی...
      نمی تونی خودت با کتابای کمک درسی آروم آروم شروع کنی؟ اولش یکم زمان بره فقط... مثلا ممکنه برا ۸صفحه درسنامه و ۱۰تا تست، ۳ساعت زمان ازت بره :/
      اما خب کم کم راه میوفتی... ولی نمی دونم... وقت هم اونقدر زیاد نیست که بخوایم تست کنیم اینطوری راه میوفتی یا نه...
      ببین... اگه من جای شما بودم اول درس ریاضی به قسمت های مختلفی مثل هندسه و مشتق و احتمال و... تقسیم می کردم تا ببینم چیارو اصلا می خوام بزنم و در هر بحث چند تا سوال اومده!
      شما که می وای در حد ۵۰بزنی، اون مبحث های ساده و یا خیلی تست خیز رو انتخاب کن، بعد تخصصی برو روشون بخون و تست بزن...
      بقیه ی مبحثا هم یه نگاه جزئی کن چون شاید ازش یه سوال اسون اومده باشه!
      بهرحال بیشتر کنکور مثلا ریاضی، بهره گیری از کنکور های قبل و تمرین های کتاب هست که به صورت تست پیچوندنش! حدود ۹۰درصدش همینه...
      پس حتما تستای سراسری رو تو برنامت بزار...
      بنظر منم اگه هرچی هم تلاشی کردی و دیدی داری تو یه مبحث لنگ می زنی... آلا رو سرچ کن شاید فیلم خوبی گیرت اومد و اون مبحث رو یادگرفتی... یا دیگه نهایتا برو سراغ معلم خصوصی...
      معمولا همچین کلاسایی بنظر من وقت گیرن... حالا دیگه میل خودته... موفق باشی
      راستی یادش باشه کتاب کمک درسی که می گیری از سطح خودت درس رو بده و حتما درسنامه ی قوی داشته باشه...

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sam7_TA نمایش پست ها
      اول لعنتی می فرستیم به سوی مدیر آموزشگاه... خب... قطعا که تونستن، می تونی فقط بسته به تلاشت و راهی هست که انتخاب می کنی...
      نمی تونی خودت با کتابای کمک درسی آروم آروم شروع کنی؟ اولش یکم زمان بره فقط... مثلا ممکنه برا ۸صفحه درسنامه و ۱۰تا تست، ۳ساعت زمان ازت بره :/
      اما خب کم کم راه میوفتی... ولی نمی دونم... وقت هم اونقدر زیاد نیست که بخوایم تست کنیم اینطوری راه میوفتی یا نه...
      ببین... اگه من جای شما بودم اول درس ریاضی به قسمت های مختلفی مثل هندسه و مشتق و احتمال و... تقسیم می کردم تا ببینم چیارو اصلا می خوام بزنم و در هر بحث چند تا سوال اومده!
      شما که می وای در حد ۵۰بزنی، اون مبحث های ساده و یا خیلی تست خیز رو انتخاب کن، بعد تخصصی برو روشون بخون و تست بزن...
      بقیه ی مبحثا هم یه نگاه جزئی کن چون شاید ازش یه سوال اسون اومده باشه!
      بهرحال بیشتر کنکور مثلا ریاضی، بهره گیری از کنکور های قبل و تمرین های کتاب هست که به صورت تست پیچوندنش! حدود ۹۰درصدش همینه...
      پس حتما تستای سراسری رو تو برنامت بزار...
      بنظر منم اگه هرچی هم تلاشی کردی و دیدی داری تو یه مبحث لنگ می زنی... آلا رو سرچ کن شاید فیلم خوبی گیرت اومد و اون مبحث رو یادگرفتی... یا دیگه نهایتا برو سراغ معلم خصوصی...
      معمولا همچین کلاسایی بنظر من وقت گیرن... حالا دیگه میل خودته... موفق باشی
      راستی یادش باشه کتاب کمک درسی که می گیری از سطح خودت درس رو بده و حتما درسنامه ی قوی داشته باشه...
      ریاضی رو خودم میتونم بخونم و آره روشم همینه مبحثی بخونم..برای فیزیک معلم خیلی لازم دارم و پیدا کردم یه معلم خصوصی. ممنون از راهنماییت. موفق باشی
      To the hope of it all..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      آها خداروشکر... انشالله خبر رتبه ی خوب شدنت رو بشنوم... خواهش موشه... همچنین^^

ریاضی رو خودم میتونم بخونم و آره روشم همینه مبحثی بخونم..برای فیزیک معلم خیلی لازم دارم و پیدا کردم یه معلم خصوصی. ممنون از راهنماییت. موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش بچه های انجمن یه کمکی بکنن خوب میشد اگه بچه هایی که درسشون خوبه تدریس میکردن خیلی کمک حال بود خیلیا توان مالیشو ندارن برن کلاس یااز دی وی دی کمک بگیرن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      ای کاش بچه های انجمن یه کمکی بکنن خوب میشد اگه بچه هایی که درسشون خوبه تدریس میکردن خیلی کمک حال بود خیلیا توان مالیشو ندارن برن کلاس یااز دی وی دی کمک بگیرن
      به نظرم میتونن برنامه بدن،مشاوره بدن،نکات مهم رو بگن و..کار جالبی میشه.
      To the hope of it all..

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی تاپیکای سوالای ریاضی یا غیره اگه سوالی دارین مطرح کنین اونجا کسایی ک بلدن جواب میدن دیگ
      منظور از تدرس ینی چی من نگرفتم؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای ریاضی و فیزیک نه به کلاس احتیاج داری نه جیزی پولتم حروم نکن ، نمیخواد بقیه رو پولدار کنی

واسه ریاضی و فیزیک بشین تست‌ای کنکور و بزن چند بار هم بزن مطمئن به درصد ۴۰ ۵۰ تو کنکور میرسی که کافیه واسه فیزیک و ریاضیت
      حالا میخوای قبول کن یا میخوای بقیه رو پولدار کن
      طبیب عشق مسیحا دم است...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سایتی هست دبیرستان صنعتی شریف گوگل کنید میاد آدرسش اونجا یسری تدریس رایگانه من پارسال هندسشو دیدم ترکونده بود خیلی توپ بود ولی بقیشو وقت نداشتم ببینم چی به چیه . یه نگاهی بندازید حتما

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      برای ریاضی و فیزیک نه به کلاس احتیاج داری نه جیزی پولتم حروم نکن ، نمیخواد بقیه رو پولدار کنی

واسه ریاضی و فیزیک بشین تست‌ای کنکور و بزن چند بار هم بزن مطمئن به درصد ۴۰ ۵۰ تو کنکور میرسی که کافیه واسه فیزیک و ریاضیت
      حالا میخوای قبول کن یا میخوای بقیه رو پولدار کن
      نمیخوام کسی رو پولدار بکنم. در ضمن وقتی با پول ریختن تو جیب بقیه آدم علم کسب میکنه چرا که نه. من اشکالات فراوانی تو فیزیک دارم و پایه ام بس ناجوانمردانه ضعیفه و لازمه حتما کلاس خصوصی بگیرم که هم آموزش باشه و هم رفع اشکال. مجبورم میفهمی؟
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)