خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      به نام خدا:

از زبان یک دانشجوی پزشکی مرداد 93
      یگانه
      اینا که تو نت هست کپی کردی اینجا
      خیلی هم نارساست
      واحد ها اشتباهه و ....

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اینا که تو نت هست کپی کردی اینجا
      خیلی هم نارساست
      واحد ها اشتباهه و ....
      درست یا نادرست بودنش رو شما اصلاح کنید مهم اصل مطلب بود که ادا شد در ضمن از پشت کوه که نباید بيارم مصاحبه هست در ضمن من نارسایی ندیدم
      ویرایش توسط sina_hp : 07 بهمن 1397 در ساعت 22:07

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      نه
      مدرکت تا پایان دو برابر تحصیل گرو می مونه
      ولی میتونی آزادانه داخل لیران فعالیت کنی
      اونا که می فرمایید باید کل دوره تعهد رو مناطق محروم دانشگاه محل تحصیل کار کنن
      خب من بخوام بعد اتمام طرح 2ساله برم خارج از کشور چیمیشه؟مدرکمو نمیدن بهم؟
      اگ در اواسط دوران تخصص یا عمومی بخوام برم چی؟نمیذارن؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      2 سال طرح برای همه است
      اما 2 برابر زمان تحصیل تعهد خدمت برای روزانه ها است
      در مورد دانشگاه خارج هم از دانشگاه بپرسید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

2 سال طرح برای همه است
      اما 2 برابر زمان تحصیل تعهد خدمت برای روزانه ها است
      در مورد دانشگاه خارج هم از دانشگاه بپرسید

2 برابر مدت تحصیل خدمت مگه فقط برای کدرشته محل های تعهدی نیست؟!
      یعنی یکی مثلا پزشکی بهشتی یا مشهد قبول بشه بدون هیچگونه تعهدی باید تا 14 سال تو ایران خدمت کنه؟!
      +
      کسانی که اطلاع دارند رفع ابهام کنند

ویرایش توسط saj8jad : 07 بهمن 1397 در ساعت 23:14

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید لطفا یکی جواب من رو هم بده..

پزشکی چقدر سخته؟؟؟
      یه دانشجو پزشکی روزاانه باید 10 یا 11 ساعت درس بخونه؟
      اگه نخواد شب امتحانی باشه به طور متوسط باید چقدر مطالعه داشته باشه؟
      این سوال بالا رو برای دندون پزشکی و داروسازی و فیزیوتراپی و علوم ازمایشگاهی..... هم اگه می دونید بگید...این که کدوم وقت ازاد بیشتری دارن.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید لطفا یکی جواب من رو هم بده..

پزشکی چقدر سخته؟؟؟
      یه دانشجو پزشکی روزاانه باید 10 یا 11 ساعت درس بخونه؟
      اگه نخواد شب امتحانی باشه به طور متوسط باید چقدر مطالعه داشته باشه؟
      این سوال بالا رو برای دندون پزشکی و داروسازی و فیزیوتراپی و علوم ازمایشگاهی..... هم اگه می دونید بگید...این که کدوم وقت ازاد بیشتری دارن.
      هر رشته ای سختی خاص خودش رو داره ولی پزشکی واقعا سخته، درس هاش واقعا سنگینه، حجم مباحث زیاده
      اینا رو نگفتم که ناامیدت کنم خواستم واقعیت رو بگم فقط
      +
      نکته جالبناک دیگه داستان اینه که بعد از اینکه درست تموم شد تازه باید 7 سال برای سهمیه مناطق1 و 14 سال برای دارندگان سهمیه مناطق 2و3 مثل برده برید کار کنید تازه اونم بعد از طرح یا سربازی!
      هوووووفففففف

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وزارت بهداشت از سال 94(البته قبلش هم بود ولی محدود)شروع کرد بطور گسترده در تمام رشته های علوم پزشکی که نیازش بود 30 درصد ظرفیت رشته رو توی هر دانشگاه البته بجز دانشگاه های تهران به تعهدی ها تخصیص داد و درسطح کارشناسی /کارشناسی ارشد/دکترا/تخصص و فوق تخصص حدود ثلث هر رشته رو برای خودش نگه داشت و نیروی کار خودش رو تعهدی سه برابر مدت تحصیل جذب کرد که بهتره بگیم آزادش کرد و پولی و دانشجویانی که هوای رشته های خوب مثل پزشکی و دندان پزشکی رو داشتن و و تا قبل از 94 میشه گفتن 30 درصد آخر قبولی ها بودن از اونها تعهد 3 برابر مدت تحصیل گرفت و باید اونها طبق دفترچه انتخاب رشته و جایی که براش کد رشته وارد کردن و قبول شدن در اون شهر 3 برابر مدت تحصیل برن تعهدشون رو انجام بدن یعنی برای پزشکی 21 سال علاوه بر اون 7 سال مدت تحصیل
      البته اینها تا نصف مدت تعهدشون تموم نشده نمیتونن برای تخصص اقدام کنن یعنی بعد از 17.5 سال و در سن 37 سالگی میتونن تازه برای تخصص اقدام کنن تازه اگه شرط سنی نداشته باشه و دستشونو باز بزارن این دسته از رشته های تعهدی قابل بازخرید هم نیستن دولت هم هیچ تضمینی نمیده که بعد از این که تعهدتون تموم شد شما رو باز نگه داره البته نیازی نداره به شما چون تعهدی ها بعدی هم باید بیان تعهدشون رو انجام بدن

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      وزارت بهداشت از سال 94(البته قبلش هم بود ولی محدود)شروع کرد بطور گسترده در تمام رشته های علوم پزشکی که نیازش بود 30 درصد ظرفیت رشته رو توی هر دانشگاه البته بجز دانشگاه های تهران به تعهدی ها تخصیص داد و درسطح کارشناسی /کارشناسی ارشد/دکترا/تخصص و فوق تخصص حدود ثلث هر رشته رو برای خودش نگه داشت و نیروی کار خودش رو تعهدی سه برابر مدت تحصیل جذب کرد که بهتره بگیم آزادش کرد و پولی و دانشجویانی که هوای رشته های خوب مثل پزشکی و دندان پزشکی رو داشتن و و تا قبل از 94 میشه گفتن 30 درصد آخر قبولی ها بودن از اونها تعهد 3 برابر مدت تحصیل گرفت و باید اونها طبق دفترچه انتخاب رشته و جایی که براش کد رشته وارد کردن و قبول شدن در اون شهر 3 برابر مدت تحصیل برن تعهدشون رو انجام بدن یعنی برای پزشکی 21 سال علاوه بر اون 7 سال مدت تحصیل
      البته اینها تا نصف مدت تعهدشون تموم نشده نمیتونن برای تخصص اقدام کنن یعنی بعد از 17.5 سال و در سن 37 سالگی میتونن تازه برای تخصص اقدام کنن تازه اگه شرط سنی نداشته باشه و دستشونو باز بزارن این دسته از رشته های تعهدی قابل بازخرید هم نیستن دولت هم هیچ تضمینی نمیده که بعد از این که تعهدتون تموم شد شما رو باز نگه داره البته نیازی نداره به شما چون تعهدی ها بعدی هم باید بیان تعهدشون رو انجام بدن
      اسمشم تحصیل رایگانه مثلا!
      از این قوانین ضد انسانی تر دیگه نداریم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      هر رشته ای سختی خاص خودش رو داره ولی پزشکی واقعا سخته، درس هاش واقعا سنگینه، حجم مباحث زیاده
      اینا رو نگفتم که ناامیدت کنم خواستم واقعیت رو بگم فقط
      +
      نکته جالبناک دیگه داستان اینه که بعد از اینکه درست تموم شد تازه باید 7 سال برای سهمیه مناطق1 و 14 سال برای دارندگان سهمیه مناطق 2و3 مثل برده برید کار کنید تازه اونم بعد از طرح یا سربازی!
      هوووووفففففف
      ببینم پس هیچ وقت ازادی وجود نداره؟؟؟
      من الان برای بار سومه که کنکور می خوام بدم کمرم شکست از بس خوندم ...فکر این که این دو سال برای چیزی می خوندم که خودش بسیار سخت تر از وضع الانمه ازارم می ده...!
      بین پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی کدوم درسا و مباحث اسون تری دارن؟

یادمه یکی از رفیقام که دانشجو مهندسی نفت بود و دانشگاه علوم پزشکی هم نزدیک دانشگاهش بود و با چند تا از دانشجو ها اونجا دوست بود و میشناختشون اینو بهم گفت:

توی یه کلاس 30 نفره بچه های پزشکی حدود 7 یا 8 نفر سه یا چهار ساعت در روز درس می خونن و حدود 3 یا 4 نفر روزی 10 ساعت می خونن...و بقیه هم شبه امتحانی هستن!!!!!!
      و می گفت دانشجو ها دندون پزشکی وقت ازاد زیاد دارن و بعد کلاسشون می رن کاف شاپو اینجا و انوجا هو ... (خلاصه تفریح زیاد می کردن..)

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اسمشم تحصیل رایگانه مثلا!
      از این قوانین ضد انسانی تر دیگه نداریم
      خودکشی محضه فقط کسی بابد بره که واقعا این کاره هست نه کسی که به فکر پول و جایگاه اجتماعی هست

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من الان برای بار سومه که کنکور می خوام بدم کمرم شکست از بس خوندم ...فکر این که این دو سال برای چیزی می خوندم که خودش بسیار سخت تر از وضع الانمه ازارم می ده...!

یادمه یکی از رفیقام که دانشجو مهندسی نفت بود و دانشگاه علوم پزشکی هم نزدیک دانشگاهش بود و با چند تا از دانشجو ها اونجا دوست بود و میشناختشون اینو بهم گفت:

توی یه کلاس 30 نفره بچه های پزشکی حدود 7 یا 8 نفر سه یا چهار ساعت در روز درس می خونن و حدود 3 یا 4 نفر روزی 10 ساعت می خونن...و بقیه هم شبه امتحانی هستن!!!!!!
      و می گفت دانشجو ها دندون پزشکی وقت ازاد زیاد دارن و بعد کلاسشون می رن کاف شاپو اینجا و انوجا هو ... (خلاصه تفریح زیاد می کردن..)
      به نظر من اگر می خواي حتما یکی از سه رشته تاپ رو انتخاب کنی و به فکر پول و موقعیت اجتماعی هستی فقط برو دارو

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا برای این بود که اون مناطق محرومی که هیچ بنی بشری حاضر نبود پاش رو بزاره حتی با حقوق 15 میلیونی میخوان پزشک دار کنن ولی با خیلی کمتر چون تعهد ازشون گرفتن بالاخره یه حقوقی بهشون هم میدن ولی نه دیگه مثل پزشک های الان چرا که وزارت بهداشت زمانی حقوق 10 میلیونی میداد که پزشک کم بود وزارت بهداشت هم رفت واسه خودش تعهدی گرفت تا با هزینه کم بیشترین خدمات رو بده
      بطور مشخص از سال 1401 یعنی 3 سال دیگه اولین موج های پزشکی از سال 1400 اولین دندان پزشک ها و از همین سال آینده اولین موج های کارشناسی مثل پرستار و علوم آزمایشگاه و......وارد تعهدشون میشن و بطور خیلی محسوس شاهد کاهش چشمگیر درآمد و استخدامی ها خواهیم بود که تا حدود 4 تا 5 موج بعد از ورود اونها به بازار کار دیگه اونهایی هم که آزاد هستن و تعهد ندارن قطعا اخراج میکنن
      ویرایش توسط Churchill : 07 بهمن 1397 در ساعت 23:50

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نه دیگه اونطوریم که دیگه هیچ آزادی هم وجود نداشته باشه
      ولی خب تلاش و پشتکار فراوانی رو طلب میکنه پزشکی
      دندون به نظرم راحت تر باشه ، تا جایی که من اطلاع دارم مباحث دارو هم سنگین هستش البته نه مثل پزشکی بازم
      شب امتحانی بخوای پیش بری کلکت کندس دوست عزیز
      آره ولی خب بچه های دندون هم باید بخونن بازم، دندونم همچین هلویی که فکر میکنی نیست

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      نه نمیدن مگر هزینه تحصیل رو بدید
      برای خروج از کشور به صورت موقت مثلا برای گردش و تفریح باید هزینه ترم های گذرانده که حساب میکنن و میگن رو به شماره حساب دانشگاه واریز کنید بعنوان گرو وقتی برگشتید عودت میدن
      پ ن: دانشگاه آزاد در این باب فقط ی چک تضمین 15 ملیونی میگیره
      وسط درس هم بخواید ول کنید به کل بایدهزینه انصراف رو بپردازید
      پ ن : بندهایی داریم که طبق اون رزیدنت اگر فوت شد خانواده اش باید به وزارت بهداشت خسارت بدن! شما کجای کاری؟؟ بابتش هم موقع قبولی تخصص دو تا ضامن میخوان سابقا کارمند می خواستن باشه الزاما جدیدا پروانه کسب هم قبول میکنن

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن