خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

..........

............
      ویرایش توسط AzerilA : 23 فروردین 1398 در ساعت 22:52

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیچکس نمیتونه بگه چنتا تست کافیه
      کتابو قشنگ بخونید بعدم تا جای ممکن تست بزنید و تحلیلش کنید
      تست فصل به فصلم بزنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام گلم درموردروش مطالعه زیست من خودم تواین تاپیک پست گذاشم بقیه بچه هاهم زیست وبقیه درسهاروگفتن درموردمنابع هم بستگی به سطح خودت داره مثلااگه خیلی ضعیف باشی روزی3ساعت زیست بایدتوبرنامت باشه ومثلاازآبی کانون ومیکروگاج(همون نقره ای)استفاده بکنی بعدش بری به سمت خیلی سبزبعدالگووآی کیووبعدهم تک رقمی های کلک معلم وآزمون زیست خیلی سبز که البته این دوتاکتاب آخرسطح بالایی دارندوترتیبی که گفتم ازآسون به سخته
      http://forum.konkur.in/thread65718.htmlولی این رودرنظرداشته باش که مهمترین منبع علی الخصوص درزیست خودکتاب درسیه
      درموردزیست حرف آخرهم بله خوبه ولی من باشم آرامفرونوس روترجیح میدم
      نگران منی به توقرصه دلم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      هیچکس نمیتونه بگه چنتا تست کافیه
      کتابو قشنگ بخونید بعدم تا جای ممکن تست بزنید و تحلیلش کنید
      تست فصل به فصلم بزنید
      من به حد کافی از زیست میترسم ها تاپیکش رو هم زدم اینطوری که بیشتر برام ابهام ایجاد میکنی کاش جزئی تر جواب میادی عزیزم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سلام گلم درموردروش مطالعه زیست من خودم تواین تاپیک پست گذاشم بقیه بچه هاهم زیست وبقیه درسهاروگفتن درموردمنابع هم بستگی به سطح خودت داره مثلااگه خیلی ضعیف باشی روزی3ساعت زیست بایدتوبرنامت باشه ومثلاازآبی کانون ومیکروگاج(همون نقره ای)استفاده بکنی بعدش بری به سمت خیلی سبزبعدالگووآی کیووبعدهم تک رقمی های کلک معلم وآزمون زیست خیلی سبز که البته این دوتاکتاب آخرسطح بالایی دارندوترتیبی که گفتم ازآسون به سخته
      http://forum.konkur.in/thread65718.htmlولی این رودرنظرداشته باش که مهمترین منبع علی الخصوص درزیست خودکتاب درسیه
      درموردزیست حرف آخرهم بله خوبه ولی من باشم آرامفرونوس روترجیح میدم
      رتبه پارسال من 80 هزار بوده تا الان هم نخوندم این همه رو که نمیشه تو این مدت خوند داری روش هایی رو میگی که طرف باید از تابستون شروع کنه
      میشه از رو سوال هام بخونی و جزئی جواب بدی عزیزم؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      من به حد کافی از زیست میترسم ها تاپیکش رو هم زدم اینطوری که بیشتر برام ابهام ایجاد میکنی کاش جزئی تر جواب میادی عزیزم
      مگه لولو خور خوره اس؟
      آره اسم این تاپیکو دیدم چون بنظرم بی معنی بود واردش نشدم برای همین استارترشو نمیشناختم
      فقط قراره کتاب درسی رو بخونی بعد تست اون فصلو بزنی و آخر هفته مرور کنی خونده هاتو همین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زیست سختی نداره که
      شما اتفاقا از الان باید روزی ۳ ساعت حداقل وقت بذارید با پایه ی ضعیف
      اگه واقعا مشکل دارید dvd آرامفر میتونه خوب باشه براتون
      طرز فکرتونم باید عوض کنید راجبش تا بتونید بخونید
      ♡Be your Own HERO

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مگه لولو خور خوره اس؟
      آره اسم این تاپیکو دیدم چون بنظرم بی معنی بود واردش نشدم برای همین استارترشو نمیشناختم
      فقط قراره کتاب درسی رو بخونی بعد تست اون فصلو بزنی و آخر هفته مرور کنی خونده هاتو همین

اتفاقا توشش راهنمایی هم کردی و گفتی که 66 زدی پارسال
      به نظرت میشه به 60 درصد رسوند؟روزی چند ساعت باید بخونم؟
      فرض کن بجای منی.از صفر خودت رو چطور میرسوندی به 60 درصد؟چه کارایی میکردی و چطور میخوندی و برنامه میریختی؟
      عزیزم چون درصدت خوبه خواهش میکنم که کامل توضیح بدی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

اتفاقا توشش راهنمایی هم کردی و گفتی که 66 زدی پارسال
      به نظرت میشه به 60 درصد رسوند؟روزی چند ساعت باید بخونم؟
      فرض کن بجای منی.از صفر خودت رو چطور میرسوندی به 60 درصد؟چه کارایی میکردی و چطور میخوندی و برنامه میریختی؟
      عزیزم چون درصدت خوبه خواهش میکنم که کامل توضیح بدی
      احتمالا اون یکی دوستم بوده (اکانت مشترکه!!!!!!!!!.الانام دیگ نمیاد انجمن دانشگاهه)من زیست 72 زدم کنکور
      من کتابدرسی میخوندم بعد تست آیکیو ...........ویس رضا میر یمدت گوش کردم چرت بود بیخیال شدم....برای جمع بندی هم خط ویزه
      برای یه فصلایی ک میخواستم بیشتر تست بزنم هم آبی قلم یا مهروماه یا سه سطحی کار میکردم
      من کتاب واس زیست زیاد خوندم راهنمای مناسبی نیستم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      احتمالا اون یکی دوستم بوده (اکانت مشترکه!!!!!!!!!.الانام دیگ نمیاد انجمن دانشگاهه)من زیست 72 زدم کنکور
      من کتابدرسی میخوندم بعد تست آیکیو ...........ویس رضا میر یمدت گوش کردم چرت بود بیخیال شدم....برای جمع بندی هم خط ویزه
      برای یه فصلایی ک میخواستم بیشتر تست بزنم هم آبی قلم یا مهروماه یا سه سطحی کار میکردم
      من کتاب واس زیست زیاد خوندم راهنمای مناسبی نیستم
      همه تست های ایکیو رو زدی؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همه تست های ایکیو رو زدی؟
      خب من زیستو از اول سال میخوندم
      همه رو نه چنتا فصلو وقت نشد ک البته فصلای مهمی نبودن مثل 3و4و6و7 پیش....یکی دوتا فصل دیگه هم بود
      اما بقیه رو فقط یدور زدم ...........وقت مرور نشد هرچند نکات مهمو نوشته بودم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان انجمنی
      تو تاپیک ترس شدید من از زیست خیلی ها گفتن میشه زیست رو 60 -70 درصد زد تو زمان باقی مونده.منم میخوام اگه بشه بتونم 60 درصد بزنم
      برای رسیدن به این درصد پقدر تست باید بزنم؟به نظرتون چهارهزارتا تست کافیه؟
      به نظرتون میشه بدون تست فصل به فصل و فقط با تست جامع به این درصد رسید یا حتما باید تست فصل به فصل بزنم؟
      از چه منابعی استفاده کنم ؟چطور مرور کنم؟روش خوندنم چطور باشه؟
      من فیلم های اموزشی حرف اخر رو هم دارم.کیا ازش استفاده کردن؟نظرتون چیه استفاده کنم؟
      رتبه پارسال من 80 هزار بوده تا الان هم نخوندم این همه رو که نمیشه تو این مدت خوند داری روش هایی رو میگی که طرف باید از تابستون شروع کنه
      میشه از رو سوال هام بخونی و جزئی جواب بدی عزیزم؟
      چشم گلم حتمافقط یه چیزی قبلش بگمشمافرض کن دانش آموزی وسال کنکور اولته واصلاکنکورندادی والان صفرصفری ومیخواهی کنکوربدی اونوقت میشی یکی مثل مصطفی چرختاب مقدم نیاکهبامعدل13و80ودرصدریاضی3 رصددندانپزشکی سنندج آوردپس نبایددرگیراعدادوارقام بشی گلماینهاروهم ببین %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B5%DB%B4%DB%B1.jpg%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B6%DB%B0%DB%B3.jpg
      بایداول خط به خط کتاب درسی روخوب بخونی وچاره ای نیست روزی3ساعت مناسبه وبایدبدونی که سهم تستهای پیش2به تنهایی30درصده پس بایددرصدش روبگیری وبایدبه زیست سوم اهمیت بیشتری بدی برای60درصدچون که تعدادسوالاتش ازسال دوم بیشترهوهمینطوربایدتستهای کنکورروزیادبزنی مطابقت بدی کتاب روباتستهای کنکوراین آسون ترین ومطمئنترین روش ممکنهکتاب هم نتیجه این میشه که اول حتمانقره ای گاج روتجربه کن بعدش که سطحت بالااومداولویت روبه پیش بده وآی کیوروبزن گلم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 03 بهمن 1397 در ساعت 22:09

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      سلام
      بهترین روش زیست اینه که اول کتاب درسی و کامل بخونیییی.بعد بری تست سطح پایین و خط به خی بزنی
      بعد نکته هایی که دراوردی و وارد کتابت کنی.یه دور بخونیشون
      حالا بری از روی کتاب کمک درسی که داری درس و بخونی و بعدش بری تست های گاج نقره ای بزنی.به عنوان تست پوششی هم ایکو بزن
      من خودم همین روش میخونم و به نظرم خوبه میتونم زیست و حدودا 65 بزنم تو کانون
      برای کنکور امسال میخوام اماده بشم هااااا نه کنکور سال دیگه

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      چشم گلم حتمافقط یه چیزی قبلش بگمشمافرض کن دانش آموزی وسال کنکور اولته واصلاکنکورندادی والان صفرصفری ومیخواهی کنکوربدی اونوقت میشی یکی مثل مصطفی چرختاب مقدم نیاکهبامعدل13و80ودرصدریاضی3 رصددندانپزشکی سنندج آوردپس نبایددرگیراعدادوارقام بشی گلماینهاروهم ببین برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۰۱۹۰۱۰۸_۱۲۵۵۴۱.jpg
مشاهده: 77
حجم: 339.0 کیلو بایت
      بایداول خط به خط کتاب درسی روخوب بخونی وچاره ای نیست روزی3ساعت مناسبه وبایدبدونی که سهم تستهای پیش2به تنهایی30درصده پس بایددرصدش روبگیری وبایدبه زیست سوم اهمیت بیشتری بدی برای60درصدچون که تعدادسوالاتش ازسال دوم بیشترهوهمینطوربایدتستهای کنکورروزیادبزنی مطابقت بدی کتاب روباتستهای کنکوراین آسون ترین ومطمئنترین روش ممکنهکتاب هم نتیجه این میشه که اول حتمانقره ای گاج روتجربه کن بعدش که سطحت بالااومداولویت روبه پیش بده وآی کیوروبزن گلم
      یعنی از الان از سطح صفر من فقط با روزی 3 ساعت میتونم برسم به 60 درصد؟
      فکر نکنم بشه ها

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      به نظر من اگه کتابو کامل بلدی برای هرفصل ابتدا یه نگاه به کل فصل کن و ببین کجاها مشکل داری همون قسمتارو بخون توی هرفصل حتما شکلارو دقیق برسی کن چون خیلی سوال ازشون میاد و بعد برو تست بزن تا راه بیوفتی و مطمئن شی هرسوال ک بیاد میتونی ج بدی
      اگر کتابو بلد نیستی بشین دقیق بخون دقییییق بعد برو سراغ تست حتما پاسخنامه چک کن تعداد غلط و صحیح هم بنویس که کمتر غلط بزنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن