خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 81 از 81
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      راست یوقت نگید این فایل ژنتیک خیلی سبز چرا حجمش زیاده و 150 صفحه س!! آخه صفحاتش خیلی کم حجم هستن، اگه خیلی سبز هم میخواست مثل بقیه انتشارات ها کیپ کیپ بنویسه مطمئننا 80-90صفحه میشد، شاید هم کمتر!
      این ژنتیک مندلی رو اگه خوب یاد بگیرید ژنتیک جمعیت دیگه براتون آب خوردن میشه! راحت میشه از روی همون خط ویژه خوندش و همشو هم فهمید
      ممنون.استفاده ميكنم حتما.

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقت نکردید، من گفتم که " تست های میکروطبقه بندی فصل که تموم شدن" یعنی اینکه تست های اون فصل رو کامل میزنم (بخش میکروطبقه بندیش رو)

نمیشه دقیق گفت هرفصل چندتا تست داره!! فصل هست 60تا تست داره فصل هم هست 250تا (با توجه به ارزش فصل و حجم مطالبش)
      همونطور که گفتم بصورت کلی 5000تا تست داره که 4000تاش میکروطبقه بندی و 100% آموزشیه و 1000تای باقی مونده هم ترکیبیه
      کلا قراره من 3باز زیست رو مرور کنم (کامنت های قبلی رو اگه با دقت بخونید گفتم که چجوری قراره مرور کنم)
      باز هم ممنونم ازتون.
      منظورم اين بود كه يعنى تا دور دوم ديگه مجددا سراغ فصل هايى كه خونديد نميريد؟فراموش نميشه؟
      چون تموم كردن يكبار زيست زمان ميبره.

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      باز هم ممنونم ازتون.
      منظورم اين بود كه يعنى تا دور دوم ديگه مجددا سراغ فصل هايى كه خونديد نميريد؟فراموش نميشه؟
      چون تموم كردن يكبار زيست زمان ميبره.
      نه، اگه جاییش هم فراموش بشه توی دورهای دوم و سوم دیگه کاملا یادآوری و تثبیت میشه! دورهای دوم و سوم هم فاصله شون از همدیگه خیلی کمتره و سریع پیش میرن
      چاره ی دیگه ای نداریم! وقت تنگه و باید سریع بخونیم که برسیم ... 3بار خوندن هم خداییش خیلی کافیه

حالا نمیدونم شما آیا میرسی از الان 3دور کامل خونی یا نه، اینو دیگه واقعا نظری ندارم! چون میترسم گمراهتون کنم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام دوست گرامی
      به نیازهای کاذبی که توسط یکسری دلال مثل موج جامعه رو دربر گرفته توجه نکنید
      قطعا باهرکتابی مسلط بشید کفایت میکنه
      واین نکته هم در نظر داشته باشید که طراحان کنکور مطابق ازمونهای بین اللمللی ایضا مطابق منابع جهانی سوال طراحی میکنند نه براساس تست های گاج و خیلی سبز.
      منتهی اگر منظورتان جهت تسلط است هردو دریک زمینه خاص اثر گذارند
      باسپاس

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه، اگه جاییش هم فراموش بشه توی دورهای دوم و سوم دیگه کاملا یادآوری و تثبیت میشه! دورهای دوم و سوم هم فاصله شون از همدیگه خیلی کمتره و سریع پیش میرن
      چاره ی دیگه ای نداریم! وقت تنگه و باید سریع بخونیم که برسیم ... 3بار خوندن هم خداییش خیلی کافیه

حالا نمیدونم شما آیا میرسی از الان 3دور کامل خونی یا نه، اینو دیگه واقعا نظری ندارم! چون میترسم گمراهتون کنم
      ممنونم.منم بايد الان سريع پيش برم و به فكر اين باشم فقط تموم كنم.فكر كنم اين بايد درست ترين راه باشه!
      ان شاالله موفق باشيد.

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام دوست گرامی
      به نیازهای کاذبی که توسط یکسری دلال مثل موج جامعه رو دربر گرفته توجه نکنید
      قطعا باهرکتابی مسلط بشید کفایت میکنه
      واین نکته هم در نظر داشته باشید که طراحان کنکور مطابق ازمونهای بین اللمللی ایضا مطابق منابع جهانی سوال طراحی میکنند نه براساس تست های گاج و خیلی سبز.
      منتهی اگر منظورتان جهت تسلط است هردو دریک زمینه خاص اثر گذارند
      باسپاس
      متشكرم از راهنماييتون.
      همين مطلب كه اكثرا اشاره ميكنند كتابى مثل ايكيو نكاتش شبيه كنكوره يا مثلا هر كتاب ديگه اى.باعث ترديد و بى اعتمادى به كسى مثل ميشه كه منابعى به غير از اونها داره. شما فكر ميكنيد با هر منبعى ميشه به نتيجه نسبتا مطلوبى رسيد؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)